» »

avtomobilski salon - parkiranje

avtomobilski salon - parkiranje

kumer ::

Dober dan

Imam vprašanje glede parkiranja. Ker nisem iz LJ bi se v LJ pripeljal z avtom. Sedaj pa me zanima ali se da parkirat v bližini salona. Berem, da se lahko parkira na Žalah, Stožicah ipd in potem z avtobusom do salona.

Temu bi se raje izognil, ker se mi ne da iskat teh lokacij in vozit z avtobusom...
Torej kje v bližini salona lahko parkiram?

Hvala

LP

Aston_11 ::

Je zraven velik park plac preko ceste južno proti železnici.

Machete ::

Fin makedam, če je še. Če je dež si lahko predstavljaš da si na sejmu v Albaniji.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

[SkA] ::

Parkirna hiša Kozolec je tudi precej blizu, cene znosne - 1,2€ na uro. Če bo plac, je seveda drugo vprašanje - verjetno ne boš edini, ki bo o tem razmišljal. :)

s1m0n ::

Je sploh kaj za videt na sejmu?

SaXsIm ::

Parkinga okoli gospodarskega razstavišča je kar nekaj. Poleg emonike (makadam) lahko parkiraš v Zupančičevi jami.
SaXsIm

kumer ::

Ok, hvala
Sedaj moram še samo ugotovit kje je GR ;). Kako najhitreje pridem do njega iz smeri MB, CE...
LP

SaXsIm ::

Imaš pa tudi opcijo, da greš z vlakom. Glavna železniška postaja je zraven GR. Bo pa trajalo malce dlje, kot vožnja z avtom.
SaXsIm

kumer ::

to pa ni slaba ideja

jnovak ::

kumer je izjavil:

Ok, hvala
Sedaj moram še samo ugotovit kje je GR ;). Kako najhitreje pridem do njega iz smeri MB, CE...
LP
Odpreš Google Maps na telefonu, poiščeš "gospodarsko razstavišče", prižgeš GPS in slediš navodilom ;)

Parkinga je pa res ogromno okoli GR. Kje parkirati ... težko reči, tudi odvisno kdaj greš, ker se lahko zgodi, da bo ravno tam zasedeno.
Glavna parkirišča imaš označena tu.

Je pa tudi kar nekaj okoliških ulic, kjer je moč parkirati ob cesti (proti plačilu tekom dneva).

okidoki ::

Je kdo bil? Kako je? Je kaj videti? Kumer si našel PP?

NooB ::

LP, JAZ

dj_uro ::

Meni je bilo včeraj na novinarski konferenci zelo dobro narejeno!

POHVALNO!
vw-klub.si

gregor ::

Na TV-ju sem videl avto za mene ;)
Ferrari enzo za 2,6 milj EUR :)
LP

okidoki ::

Evo, s prve roke - zelo na nivoju. Presenečen in vesel - sem imel kaj videti - tudi avte. Lahko pa rečem, da se vidi, po sami garderobi obiskovalcev, da denar ni problem. Vsi pošminkani in urejeni v nulo. No, itak drugače ne prideš do izraza, da iščeš avto višjega cenovnega razreda.

dj_uro ::

za zgornji zapis... videz po navadi vara... ;)
vw-klub.si

Buggy ::

Eno pavsalno oceno bi rabil. Ce gres lagano sportski cez sejem, koliko kaj vzame casa, da se kaksen avto potipas kaj povprasas in da vse vidis?

2-3ure?

galimim ::

Sem bil v torek od 6 do konca pa se nisem veliko pogovarjal. Tako da 3h je prek zadosti za lagano sportski. Malo odvisno če bi se rad sedel v kak popularn avto.
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

dj_uro ::

3h
vw-klub.si

balluf ::

Imam vprašanje: a v avte se sme vsesti odpreti kakšna vrata, prtljažnik....

eales ::

v večino razstavljenih avtomobilov se lahko vsedeš, odpriaš zapiraš....odvisno je le od gneče, če si pri kakšnem avtu pripravljen čakati na predhodnika, ki že sedi v avtu :) Drugače pa če si želiš ogledati vse avtomobile celoten salon ti zelo hitro vzame cca 4 ure.

Unknown_001 ::

Kje je najcenej parking pr gospodarskem od teh opcij? Tud če mal hodm nč zato.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

eales ::

Parmova ulica in ostale stranske ulice okoli Parmove...0,5€/uro. (Skoraj) vedno najdem prosto prakirno mesto.

Unknown_001 ::

eales je izjavil:

Parmova ulica in ostale stranske ulice okoli Parmove...0,5€/uro. (Skoraj) vedno najdem prosto prakirno mesto.


Najlepša ti dala :D

Park cona 3 pravš da je tam
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

[SkA] ::

Kater koli P+R te pride 1,2EUR za cel dan, pa dve vožnji z avtobusom dobiš. Če boš tam 3 ure, bo tako ceneje. Res pa je, da ne vem, če to velja tudi za vikende. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

jernejl ::

Jaz sem parkiral kar za gospodarskim razstaviščem (makadam).
Čez teden popoldan je bilo sicer bolj polno, ampak še zmeraj kar nekaj prostora.
Stane pa 1€ za prvi dve uri, in potem po 1€ za vsako nadaljnjo uro.
Eden izmed vhodov na salon je s parkirišča.
http://www.lpt.si/parkirisca/parkirisca...
2 - 3h je pomoje dovolj za videt vse.

kumer ::

ima to parkirišče kakšen naslov, ulica, hišna št, da nastavim v igo navigaciji
LP

Buggy ::

Parkiral danes ob 9-ih v Zupancecicevi jami, ker se je ravno en prostor naredil 0,50€ ura. Hoje do sejma cca 5 minut. 2,5 ure mi je vzelo, da sem precekiral vse (spustil meni neznaimivi znamke), povprasal to in uno pa nagrindal sem nekih prospektov in avtorevij, da bom se doma malce predelal.
NAjbolj me je fasciniral V90, potem Gulia...Insignia zarad katere sem sel prvenstveno tja pa niti ne toliko ali pa so bila pricakovanja prevelika. Res da so dal neki bolj kot ne osnovneg model samo me ni prepricala tako kot na slikah. Lahko da je bila barva..mi je pa nasmeh na usta pritegnil Oplov Adam bolidek.

Sem pa malo zahec malo zares iskal cricke in ne mores verjet tudi v SC90 sem ga nasel velkega na sredinski konzoli :S

Se spalca pogledat sejem ze zaradi tega ker je spet nekaj pozivitve na nasih tleh. Hostese so pa tudi izredno prijazne :P

Unknown_001 ::

Buggy je izjavil:

Hostese so pa tudi izredno prijazne :P


Je bilo kar veliko dolenjk :)) včasih prav značilno znam zavijat in prec vprašanje s kerga konca pa sm :D pol se je pa blo za poment.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkiranje LJ?

Oddelek: Loža
399654 (2005) MadMicka
»

Parking v ljubljani

Oddelek: Na cesti
285464 (4529) videc
»

Parkirišče v lj

Oddelek: Loža
112856 (1349) slitkx
»

Parkirni avtomati - Bežigrad (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15633672 (28238) solatko

Več podobnih tem