» »

Playerunknown's Battlegrounds

Playerunknown's Battlegrounds

««
10 / 10
»
»»

louser ::

Ne bodo.
Macroti itak niso prav za res uporabni v nobeni resni igri.

Aramis ::

Meni osebno top br igra. Fornite preveč otroška, apex pa nima tiste napetosti + ne moreš solo igrat..

Alien123 ::

louser je izjavil:

Ne bodo.
Macroti itak niso prav za res uporabni v nobeni resni igri.


Še kak je meni uporaben

Alien123 ::

A to je pošteno, ko me vsak cheater ubije.. ene 50 zahval sem dobil, da so jih permanent banali. Pa macro ne izniči totalno recoila.

Alien123 ::

Uporabljam komaj dva dni

louser ::

Makroti, ki simulirajo premik miške so v tekmovalni sceni prepovedani.
Tudi miši, ki omogočajo shranjevanje v interni spomin, so prepovedane (v tekmovalni sceni).
Bo pa vsak resen igralec ta tvoj makro nadvladal.

Alien123 ::

Tezko da bo, še brez makrota bo mu tezko slo :D

oo7 ::

PUBG 2 igre kot kaže ne bo. Izdelovalec igre PUBG se je odločil, da bo probal še kaj drugega kot Battle royal.

2019bosuper ::

Mislite da je preveč đpilal PUBG?

oo7 ::

Najboljšo mapo bodo polepšali :)

PUBG - Erangel Visual Update

oo7 ::

Nova PUBG igra ? :|

oo7 ::

PUBG New Map Rumored to Feature Destructible Environments



oo7 ::

PUBG: Season 6 Gameplay Trailer

DarwiN ::

Meni so kitajski cheaterji vso voljo vzeli in ne igram že 2 meseca... V 6. sezoni bi naj uvedli skill-based matchmaking, ki bi utegnil omejit to tragedijo s cheaterji.. Bomo videli.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

T-h-o-r ::

Late to the party. Se to še igra in je stalno dost playerjev?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

DarwiN ::

Pozabi, Thor.. IMO najboljša FPS igra vseh časov, ampak kot rečeno že dolgo povsem neigrabilna zaradi kitajskih goljufov. To je tudi vsaj delno krivo za upad igralcev iz 3M na 500k. Samo poglej na steam pubg forum. Vse nitke skoraj izključno na temo cheaterjev.

Skratka, niti pod točko razno ne razmišljaj o PUBG! Kot novinec se raje odloči za Escape from Tarkov. Ta igra trenutno doživlja neverjeten razcvet. Jaz bi jo že igral, ampak sem pristaš SOLO dogodivščin, ta igra pa žal nudi le skupinsko igranje. :S
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

T-h-o-r ::

a ni escape from tarkov že like 10 let v beti pa bolj survival?

morda bom enostavno COD nabavil (že od Battlefield 3 nisem igral nič online, pa zelo malo single player in pojma nimam, kaj bi; fortnite izgleda preveč otročje lol); aja vidim, da obstaja tudi battlefield v hm hm
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Gejspodar ::

Ne vem katero igro vi igrate, jaz že lep čas (od early accessa) nisem srečal goljufa, vsaj ne takega, ki bi letel po zraku, se teleportiral in zadeval strele v premikanju na 700m+...

Odkar so izdali Karakin pa je iskanje iger instantno, prej si lahko za Miramar al pa Erangel čakal po več minut...

Alien123 ::

T-h-o-r je izjavil:

Late to the party. Se to še igra in je stalno dost playerjev?


Seveda se igra, še vedno je na top3 najbolj igranih iger na steamu. Meni je igra super. Ni primerljive igre v takšnem žanru.

Darwin, cs:go ima tudi malo morje čiterjev, pa še folk vedno igra. Lahko reportaš čiterje, v teh letih kaj igram so mi jih benali 50+. Je pa res da si komot naredijo nov acc in dalje paklajo. Sam jebiga, tako je v vsakem špilu.

DarwiN ::

Gejspodar je izjavil:

Ne vem katero igro vi igrate, jaz že lep čas (od early accessa) nisem srečal goljufa, vsaj ne takega, ki bi letel po zraku, se teleportiral in zadeval strele v premikanju na 700m+...

Po zraku ne letijo, ker je preveč očitno. Cheaterji so se prilagodili, napredovali, organizirali.

PUBG is Still Banning Around 100,000 Cheaters a Week.

;((:'(8-O;((

P.s.: Koliko chicken dinnerjev osvajaš zadnje čase v primerjavi z izpred letom dni?

Prilepi svoje statse iz te strani, ker me res zanima. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Gejspodar ::

Eh, slabo mi gre. Časi, kjer se je dominiralo (v early accesu) so mimo.

oo7 ::

PUBG Mobile Earned 5x More Than Fortnite

PUBG Mobile makes money like crazy, leaving other battle royal games far behind. This year's revenues have already exceeded 1.8 billion dollars, 500 million of which were in the last two months.

revenues from PUBG Mobile have already exceeded USD 3.5 billion.

https://www.gamepressure.com/newsroom/p...

oo7 ::

Še kdo igra ?

Jaz zdaj nisem 1 leto ali več pa me zanima če je kaj manj cheaterjev ?

Bauc ::

oo7 je izjavil:

Še kdo igra ?

Jaz zdaj nisem 1 leto ali več pa me zanima če je kaj manj cheaterjev ?

Jaz jo še vedno igram redno. Je malo maj cheaterjev,vsaj tako se mi zdi,ampak odkar so boti mi ni več tako zanimivo. Ko igram dopoldan in je več botov imam tudi do 18 kilov, verjetno je večina botov:)

DjJuvan ::

boti, še vedno cheaterji in več bugov z vsakim updejtom... It's Bugđ.

Bauc ::

DjJuvan je izjavil:

boti, še vedno cheaterji in več bugov z vsakim updejtom... It's Bugđ.

Kaj pa vem,meni dela brez težav. Nikoli mi še ni igra zmrznila ali kaj podobnega.

DarwiN ::

Buge so zame tudi po večini odpravili. Problem je, ker je PUBG izgubil več kot 90% igralcev in je nemogoče zapolnit serverje, še posebej ko so dodali vse te različne mape in načine igranja (TPP,FPP, solo, duo,squad, ranked).

Ravno zato so bili prisiljeni dodat bote. To je bil prvi korak, ampak ker so uporabniki še naprej strmo upadali, so danes z novo sezono ukinili določene načine igranja in pa možnost izbire mape. Odlsej lahko izbereš le še RANDOM MAP. Prav to slednje bo očitno odpihnilo tudi mene, saj sem igral izključno na Erengelu. Ljudje so besni na forumu in neizbežno je, da bo odslej upad uporabnikov še bolj strm, in IMO je samo vprašanje časa, kdaj bo šla igra na F2P sistem (free to play). Samo tako si namreč lahko povrnejo igralce in rešijo igro. V nasprotnem primeru pa, RIP PUBG.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Uizi ::

Nova mapa bo avalible samo v TPP. RIP PUBG

DjJuvan ::

Bauc je izjavil:

DjJuvan je izjavil:

boti, še vedno cheaterji in več bugov z vsakim updejtom... It's Bugđ.

Kaj pa vem,meni dela brez težav. Nikoli mi še ni igra zmrznila ali kaj podobnega.


Ja, ene buge popravijo in naredijo nove. Prej mi špil ni nikol zmrznu, zdaj mi v vsaki prvi igri za nekaj časa zmrzne. Zgodil se mi je tud, da vrat nism mogu odpirat. Dogaja se, da v squadu vsem ne pokaže vse v lastnem teamu enako in je en member za nekoga drugega kot sovražnik. itd.

oo7 ::

Koliko map je zdaj. Ko sem jaz nehal igrati je bila tista prva z vojaško bazo, puščavska, tista mala tropska in zimska.

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Private Tour in TAEGO | PUBG




Nova mapa.

oo7 ::

PUBG igra je zdaj free to play. Tisti, ki so igro kupili jih čka neka nagrada.

Linko ::

Kako to da je igra postala free?

oo7 ::

Nova mapa

DESTON World Art Trailer | PUBG



Malo me mika, da bi spet posnel in igral :8)




Linko je izjavil:

Kako to da je igra postala free?


Verjetno so začeli izgubljati število igralcev in so šli na FTP ?

NikoNikoKao ::

Živjo, sem nov na forumu. Ali mogoče veste kje se združujejo slovenski igralci, da bi se lahko povezali in igrali kakšen server skupaj?

Mogoče bi lahko naredili kakšen turnir?

oo7 ::



PUBG bo dobil nov pogon UNREAL 5 , uničujočo okolico in nov anti cheat.
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apex Legends (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15116968 (688) Ijus
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19124263 (7155) D3m
»

Call of Duty: Warzone (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
545406 (2535) sm1x
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273362 (29961) oo7
»

Fortnite (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5312256 (7230) yayo

Več podobnih tem