» »

Banka N26

Banka N26

Temo vidijo: vsi
««
129 / 190
»»

Kebo ::

Dolgoročno gledano...

ubermensch ::

Kebo je izjavil:

Kaj boš z 1,6%, to ti še inflacije ne pokrije.


1.6% obresti je super. Najdi mi kaj boljšega od varčevalnih računov ali zaveznic.

buttcrack je izjavil:

1.57% dobiš za 5 letno vezavo, pa vprašanje če je sploh za Slovence...


Ja, edino tega ne vem. Verjetno jim je treba pisat.

Zgodovina sprememb…

polpo ::

Samo za Avstrijo in Nemčijo je možen Savings - (Applies to Germany and Austria) https://support.n26.com/en-de/app-and-f...
Kot zgleda v treh letih niso dodali novih držav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

forplan ::

Zasledil sem, da v novi verziji, med prometom na kartici vsakih piše "card locked" in potem "card unlocked".

Glede na to da kartico vedno odklenem - zaklenem pri plačilo je potem tega polno vmes med prometu, oziroma je so zneski v manjšini.

Se da kako izklopit? ...predno zatežim podpori?
da se strinjam

miko22 ::

Ja, tako, da nehaš nonstop zaklepat.

OrkAA ::

forplan, ce te kaj pomiri, si v mastercard/visa networku zasciten pred zlorabo kartice. V primeru, da vidis sumljivo transakcijo, takrat zaklenes kartico in izpolnis en pdf za chargeback, ter ga posljes na N26 support mail. V roku parih dni ti bodo vrnili denar.

§|\| /\ |<E ::

jaz sem si že v štartu uspel zaklenit account.
support nedosegljiv...

buttcrack ::

Očitno lesson no. 1 zate :)

Baje se iz napak največ naučimo, bomo videli če tudi pri tebi to velja.

jukoz ::

Ma kdo kakšen referral link?

zapuščam NLB, ker sem ga uporabljal samo še zaradi bankomata - pač, kredit pri drugi banki in tisto uporabljam za primarno. za na dopust bo pa N26 veliko boljši.

radmannsdorf ::

Imaš ZS :)

dussan ::

Ali se pri direktni bremenitvi že v naprej vidi znesek in datum plačila. Čakam na prvo direktno bremenitev, pa se (še) nič ne vidi...

miko22 ::

Ne, ne vidi se. Ko ti bremenijo se vidi.

matejmesar ::

Običajno so popoldan, po 18. uri. Vsaj pri meni

jukoz ::

Hmm.. meni ID check ni šel čez =)

Nisem pa imel video klica, samo osebno sem poslikal =)

solatjek ::

Eno vprašanje, se da ID preveriti brez video klica, zgolj s slikanjem dokumentov in sebe? Sem bolj pvoh v tujih jezikih a bi vseeno imel N26.

Hvala za odgovore...

lp

GupeM ::

Če imaš srečo, samo slikaš. Ene preverijo tako, druge drugače...

solatjek ::

Če prav razumem, je video verifikacija obvezna za državljane Nemčije, ostale pa zgolj fotka preko aplikacije sebe in dokumenta. Ne upam pa se lotiti odpiranja, preden se ne prepričan. Saj bi se zmenil angleško, a kaj ko se ne znam, vsaj ne brez google prevajalnika in v realnem času... :S

Kosek1 ::

solatjek je izjavil:

Če prav razumem, je video verifikacija obvezna za državljane Nemčije, ostale pa zgolj fotka preko aplikacije sebe in dokumenta. Ne upam pa se lotiti odpiranja, preden se ne prepričan. Saj bi se zmenil angleško, a kaj ko se ne znam, vsaj ne brez google prevajalnika in v realnem času... :S


Glede na informacijo je precej odvisno od sreče. Poizkusi po 20. uri, ko bančni uslužbenci že odhajajo domov. :)

radmannsdorf ::

V tej temu zadnje čase opisujemo, da je bil dovolj selfie. Jaz, moja, pa še par ljudi...noben ni opravil video klica. Sicer pa, probaj. Sej ni, da ti kar video klic vklopijo brez tvojega dovoljenja. :)

GupeM ::

Ja, zadnje čase tudi jaz opažam, da vas veliko govori o selfijih.

Jaz imam to banko zdaj kakšne 3 leta in sem opravljal video klic. Enako boljša polovica pred manj kot letom dni. Na šihtu nas je kar nekaj z N26, pa mislim da so vsi (ali pa vsaj velika večina) imeli video klic.

Poskusi, mogoče ti uspe brez klica. Če ne gre, jih prosi če lahko selfie identifikacijo narediš.

OrkAA ::

Zgleda so pred kratkim spremenili verifikacijo in zdaj slovenci ne rabimo vec video calla.

Iz te strani: https://nomadgate.com/open-n26-account/

Assuming you don't have a German address, the ID verification is super simple: You just need to take a selfie and a photo of your ID document with the N26 app.


Za nemcijo pa:
2.2 If your delivery address is in Germany
N26's German partner for identity verification via video calls, IDnow, currently supports the following passports and ID cards:

PARTyZAN ::

Kaj boš pa naredil, če boš rabil podporo? Google translate?

OrkAA ::

Na slotech bo vprasal, tko kot vecina ljudi tu za informacije ki so prosto dostopne na n26 strani. :))

solatjek ::

jukoz je izjavil:

Hmm.. meni ID check ni šel čez =)

Nisem pa imel video klica, samo osebno sem poslikal =)


Jaz pa ne razumem koraka, kako obrniti osebno, da se vidi hologram. Kakšen hologram?

Koliko dni so potrebovali, da so ti pregledali?

solatjek ::

A če mi uspe videti številko računa in vstopiti v aplikacijo je verifikacija potrjena? To je trajalo 2 minuti....

lenovo2 ::

jukoz je izjavil:

Hmm.. meni ID check ni šel čez =)

Nisem pa imel video klica, samo osebno sem poslikal =)


So ti napisali zakaj ne?

jukoz ::

lenovo2 je izjavil:

jukoz je izjavil:

Hmm.. meni ID check ni šel čez =)

Nisem pa imel video klica, samo osebno sem poslikal =)


So ti napisali zakaj ne?


Ne, sem pa danes ponovil in ponovno slikal osebno in sebe pa je šlo skozi.

Osebno sem obrnil tako, da se je na sprednji strani videlo ali serijsko številko ali pa tistega konja. Na zadnji strani pa da je konj bolj zelen kot ob slikanju podatkov.

lenovo2 ::

Kako si pa zvedel, da ID check ni šel čez, če niso nič napisali?

jukoz ::

napisali so mi da ID check ni uspel. Ni pa specificirano kaj točno - ali je slika osebne problem, moja slika in slika na osebni...

Tadrugič je šlo čez.

sandmat ::

enako pri kolegu pred enim tednom. Slika, naslednji dan obvestilo, da ni šlo skozi, še enkrat slika osebne in je bilo to to.

Kosek1 ::

sandmat je izjavil:

enako pri kolegu pred enim tednom. Slika, naslednji dan obvestilo, da ni šlo skozi, še enkrat slika osebne in je bilo to to.


Nekaterim video identifikacija ni bila najbolj všeč, sploh če ne zna angleško. Očitno je s "slikanjem" lažje. :)

uhuhu ::

V novi verziji aplikacije so spet omogočili urejanje ponavljajočih nakazil.

flameir ::

Je že kdo plačal z N26 globo za parkiranje? Kako vejo, kdo je plačal, če vpišeš samo TRR?

Hvala.

OrkAA ::

Referenco napišeš v sporočilo.

radmannsdorf ::

Sej piše kdo je lastnik računa pri N26. Drugo je, če bi plačal za drugo osebo. Ampak referenco je itak kul napisat v vsakem primeru.

Kosek1 ::

flameir je izjavil:

Je že kdo plačal z N26 globo za parkiranje? Kako vejo, kdo je plačal, če vpišeš samo TRR?

Hvala.


Tam kjer imaš prostor za besedilo, vpiši celotno referenco, SI01 xxxxxx
Če boš pravilno vpisal ne bo problema.

solatjek ::

Evo, danes prispela kartica - v manj kot enem tednu, Apple Pay deluje že od prvega dne brez kartice, denar pa je nakazan iz naše banke v 3 urah - nimam pripomb, super.

Imam pa eno vprašanje, ali ne najdem ali ne znam ali pa N26 nima: skeniranje QR na položnic???

Pro ::

Tega N26 in druge "tuje" banke nimajo.

matobeli ::

Nima, ker referenca kot jo poznamo v sloveniji ni poznana v tujini

PINki ::

Naj bi kmalu omogočali naročilo dodatne kartice za ceno 14€. Zaenkrat v aplikaciji še ne ponudi te opcije. Upam, da kmalu pride, ker mi Apple Pay ne deluje vedno in povsod v kombinaciji z iPhone SE 1st gen.

JGandolfini ::

Ima kdo kakšne izkušnje z N26 Invest?

forplan ::

Končno so spravili skupaj črno temo za app :)
da se strinjam

metalc ::

JGandolfini je izjavil:

Ima kdo kakšne izkušnje z N26 Invest?


Po temle sodeč so ga ukinili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: metalc ()

GupeM ::

forplan je izjavil:

Končno so spravili skupaj črno temo za app :)

Bi lahko bila lepša.

joze67 ::

Pro je izjavil:

Tega N26 in druge "tuje" banke nimajo.
Od 1. 7. naprej tudi v Švici, yay. Ne da kaj pomaga, samo tako v vednost...

deleted ::

A je kdo na N26 že naredil chargeback za Ryanair / Easyjet lete ?

Nabralo se mi je kar nekaj skenslanih letov pa bi morda šel v to varianto. Vprašanje, kdaj mislijo letalske družbe kaj vračat. Če sploh.

vrtn4r ::

Vracat ne mislijo, v najboljsem primeru dobis kaksen voucher.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vrtn4r ()

d_DJ ::

kako je če želiš na hrvaškem dvigniti kune z bankomata? Je kaj provizije?

matobeli ::

Je provizija.

BlaY0 ::

Katero provizijo misliš? A od bankomata ali od TransferWise-a?
««
129 / 190
»»