» »

Banka N26

Banka N26

Temo vidijo: vsi
««
154 / 154
»
»»

matobeli ::

Sam ekstra zaračunajo, pa vse banke ne podpirajo instant sepa.

gansta ::

Dve vprašanji:

1) lahko sedaj s prozorno kartico normalno plačuješ cestnine na Hrvaškem (brez pina in da ti jo ne "pogoltne") ?

2) je kdo nakazoval na n26 račun kaj več denarja (par k€) in nato naprej preko UPN na druge TRR, vse "BP"?

jabe ::

1) ne vem
2) komot

peter2919 ::

1. da (testirano pred par tedni)
2. da

kljuc ::

1. prejšnji teden je normalno šlo plačat in je ni pogoltnilo.

gansta ::

Super novice, vem da so bile nekoč težave in sem vedno plačeval z ostalimi karticami, sedaj bi pa naslednjič prav z N26 :) Predvidevam, da ob tem ni potrebno PIN-a?

kljuc ::

Ne, PIN-a ni potrebno vpisovati.

kixs ::

So kaj posodobili povezavo med N26 in CSD? Prejsnja leta si moral posiljati o stanju na racunu. Letos pa me niso se nic kontaktirali za stanje.

GupeM ::

Mislim, da to niti nima več veze, ker se premoženje ne upošteva več pri določitvi cene vrtca/otroškemu dodatku. Ali je bil to le predlog, pa zadeva še ni uzakonjena?

Tidule ::

gansta je izjavil:

Dve vprašanji:

1) lahko sedaj s prozorno kartico normalno plačuješ cestnine na Hrvaškem (brez pina in da ti jo ne "pogoltne") ?

2) je kdo nakazoval na n26 račun kaj več denarja (par k€) in nato naprej preko UPN na druge TRR, vse "BP"?

1) Avgusta delalo BP v Zagebu in Rijeki

2) Večkrat (nakazila do 10k) in vedno brez težav.

buttcrack ::

GupeM je izjavil:

Mislim, da to niti nima več veze, ker se premoženje ne upošteva več pri določitvi cene vrtca/otroškemu dodatku. Ali je bil to le predlog, pa zadeva še ni uzakonjena?

jaz sem prejšnji mesec pošiljal na CSD te jajca. Razlog je bil, da je en otrok zapustil vrtec. Če ni sprememb, verjetno ni potrebe. Sicer pa kdo bi vedel :(

Zgodovina sprememb…

• spremenil: buttcrack ()
««
154 / 154
»
»»