» »

Banka N26

Banka N26

Temo vidijo: vsi
««
22 / 192
»»

perci ::

Nima vsak UPN OCR vrstice. Je pa obdelava takega ponavadi dražja.

predi ::

BigWhale je izjavil:

predi je izjavil:

No, supporta za UPN QR se že ne bi branil. Zakaj bi se zajebaval z ročnim vnosom katerega koli podatka, če ni treba? Seveda bi bilo potem potrebno še počakat par let, da razni drugi šalabajzerji (lokalne komunale, upravitelji stavb, RTV) začnejo printat te kode na svoje položnice. Ma kaj par let. Desetletje.


UPN je ze od samega zacetka narejen za strojno branje in prakticno vsi, ki jih uporabljajo, imajo to podprto.


Če bi bilo to vsaj delno res, bi se dalo prebrati vse podatke na obrazcu na enostaven način. Kaj takega pa omogoča samo UPN QR, ki je v uporabi od aprila letos. OCR vrstica je popolnoma neprimerna za naprave, kot so mobilni telefoni, poleg tega vsebuje samo IBAN, referenco in znesek. Mogoče bi lahko služila za izgovor v primeru, ko je kakšno računovodstvo tečno, ko plačaš položnico prek N26 aplikacije, češ: "Ja, glejte, od Pošte tudi dobite samo to, če tam plačam."

A je mogoče kdo že razmišljal o razvoju android aplikacije, ki bi bila spremna tej N26 aplikaciji in bi omogočala skeniranje podatkov iz UPN-jev, preverjanje SI12 referenc, ipd. ter hitro kopiranje slednjega? Mogoče se bom tega sam lotil, ko bom imel čas.

111111111111 ::

predi je izjavil:

ko bom imel čas.


:D Amen.

predi ::

111111111111 je izjavil:

predi je izjavil:

ko bom imel čas.


:D Amen.


Ne, to samo pomeni v začetku leta 2018. :P

buttcrack ::

3/4 računov, ki jih še nisem prešaltal na direktno bremenitev itak prihaja po elektronski poti in je copy/paste reference.

tistih par mamutov, ki še ne pozanjo elektronskega poslovanja in posredovanja računov pa pač pretipkaš, 10 sekund dela s kontrolo vred.

barakus ::

Ali EU še ne predpisuje nobenega standardnega formata za strnjevanje podatkov o sepa plačilu v nek format prijazen za računalnik in nek zapis, ki se ga da skeneirat na telefon? Npr. nek standard kako zapisati informacije o sepa nakazilu v QR kodo in nek standard kako zapisati podatke o sepa nakazilu v json / xml, ki bi se potem lahko generiral/uvažal v katerokoli elektronsko banko?

urosz ::

Ustvaril si bom N26 acc, če potala kdo polovičko referral nagrade, naj me kontaktira, pa lahko preko njega registriram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urosz ()

samotest ::

Ce kdo rabi refera tako kot urosz ,naj mi poslje zs.

Mare2 ::

urosz je izjavil:

Ustvaril si bom N26 acc, če potala kdo polovičko referral nagrade, naj me kontaktira, pa lahko preko njega registriram.


Uros, jaz ti dam 10 EUR. Kot ponavadi. Na zasebno sporočilo mi napiši email. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Jerry000 ::

Hey. Zanima me kako je kaj z to banko? Zakaj se odločate zanjo? Kako je z krediti in kako z provizijam? Imam trenutno Abanko.

matobeli ::

Ničesar ni. Ne kreditov ne provizij.

Pa avtomatsko odpade možnost da moraš karkoli hodit urejat v poslovalnico kar je velik +.

Vsaj delavsko hranilnico vzem če želiš tradicionalno banko, je cenejša od Abanke.

Jerry000 ::

matobeli je izjavil:

Ničesar ni. Ne kreditov ne provizij.

Pa avtomatsko odpade možnost da moraš karkoli hodit urejat v poslovalnico kar je velik +.

Vsaj delavsko hranilnico vzem če želiš tradicionalno banko, je cenejša od Abanke.

Torej če želiš kdaj kak kredit vzet, potem N26 odpade. DH ima kartico za plačevanje preko spleta? Ali app?

modelno1 ::

Pri DH imaš spletno in mobilno banko, možnost MC, prvo leto zastonj vodenje in članarina za MC.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Jerry000 ::

Hm...bom malo pregledal DH ce je kaj boljse od Abanke. Hvala

matobeli ::

DH spletna aplikacija je, poleg tega da je, je tudi dobra. Prav tako je banka najugodnejša od slovenskih, če ne računamo vmes posebnih paketov (razne varjante ko moraš met vsaj par jurjev na računu skoz).

Pri kreditu pa itak gledaš kje boš imel najugodnejšega in potem vzameš pri njih še TRR, oziroma ponavadi majo kar pogoj da si njihov komitent.

Jerry000 ::

Kartico s katero lahko plačujem preko interneta imajo? Kako je pa z internim prenosom, deluje ob vikendih in praznikih?

šernk ::

interni prenos deluje povsod vedno isti trenutek. No vsaj če je banka 1/4 sposobna bo.

za spletno plačevanje imaš mastercard 12eur/leto se mi zdi, drugače vzameš VISO electron na NKBM, ali pa odpreš acc na N26.

sam imam kombinacijo DH+N26. na DH dobivam plačo, ki jo potem nekajkrat letno prenakažem na N26 (trenutni cilj imam 3x letn), to je pa na DH edina aktivnost, ki jo imam. S tem imam tudi večji nadzor nad tekočimi stroški.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

NikolormousB ::

Delavska je OK, če rabiš osnove, pri raznih extra featurjih pa malo zmrznejo.

Dobiš lahko kreditno mastercard, ampak imajo čudno politiko glede mesečnega limita. Če želiš malo višji limit (govorim o 2, 3 jurjih ne o kakšnih astronomskih zneskih) ponavadi zahtevajo, da pri njih vežeš enako vsoto. Default limit na kreditni je bil vsaj pri meni nekih 300 eur.

Interni prenos čez vikende ne dela, samo čez teden v normalnem delovnem času. Traja kakšne pol ure običajno. Pri N26 je to instant.

Glede kreditov nimam izkušenj pri nobeni banki, ampak od kolegov sem že slišal, da Delavska tudi tukaj ni ravno konkurenčna.

Arctander ::

Jaz sem dobil 1,5k€ limita na DH MC no questions asked. Zanjo sem zaprosil istočasno, kot sem pri njih odprl osebni račun, tako da niso mogli it gledat moje zgodovine transakcij. Edino kar je, da sem na Sisbonu 'čist', nikoli nobene blokade ali zamujanja s plačili.

NikolormousB ::

Možno, sigurno so razlike od poslovalnice do poslovalnice. Jaz sem sicer pisal za poslovni račun, kjer sem potem dobil mislim da 3 jurje limita, s tem, da sem dal enak znesek vezati.

BigWhale ::

NikolormousB je izjavil:

Interni prenos čez vikende ne dela, samo čez teden v normalnem delovnem času. Traja kakšne pol ure običajno. Pri N26 je to instant.


Prenos cesa? Prenos denarja? Ta ni pri nobeni banki instant, ne pri N26, ne pri Delavski, nikjer.

Prenos med posameznimi racuni v okviru iste banke, dela ponavadi vedno in je 'instant'. Vse kar grep pa preko SEPA clearinga pa traja nekaj casa. Koliko, je pa odvisno od banke.

thramos ::

Ponavadi. Cel kup bank (DH, SKB recimo) dela tudi interne prenose le znotraj urnika plačilnega prometa.

Sepa pa je uganka. Prenosi iz slovenske banke na N26 so trajali vse od 2 ur do več kot 48.

NikolormousB ::

Jaz imam na delavski 2 poslovna in en osebni račun. Prenosi med računi niso instant. Tudi plačila na druge račune na delavski hranilnici niso instant.

Na N26 so nakazila med vsemi N26 računi instant.

bastadu ::

NLB ima recimo nakazila znotraj banke instant in s provizijo 0,00€.

BuDi79 ::

bastadu je izjavil:

NLB ima recimo nakazila znotraj banke instant in s provizijo 0,00€.
Fizičnim osebam.

b4d ::

Prenos 50 eur na racun v CHF, NLB 7 eur stroskov.

Prenos 150 eur na racun v CHF, N26 2eur stroskov.

Prvic delam preko TransferWise.

Glede povezave N26 in TW, ce komu javlja napako, potrebno je izpolniti profil na TW, samo registracija tam ni dovolj. Sam sem ze od prej imel racun, a ga nisem nikoli uporabil in nisem imel navedenih nobenih podatkov.

Bomo videli ce bo slo cez :D
b4d.sablun.org

BuDi79 ::

SmeskoSnezak ::

BuDi79 je izjavil:

Dve novici za imetnike N26:

https://www.finance.si/8862276/Digitali...

https://www.finance.si/8862340/Davcni-i...

Za katere mors bit prijavljen. Kaj pa pise?
@ Pusti soncu v srce... @

mirkuma ::

Nič takšnega v prvem članku, da država ne more otroškega dodatka na DE račun odprtega pri nemški banki nakazat, ker jim program tega ne omogoča, s tem da letno za razvoj in vzdrževanje država zapravi 850K+700K EUR.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

matej_jack ::

Ima kdo promo code za N26? :)

matobeli ::

Misliš invajt? Seveda, na ZS pošlji email pa dobiš. Dam ti polovico bonusa.

A je v članku financ kaj o tem kdaj mislijo spedenat to za otroške dodatke? Mam enak problem...

freezby ::

Iz članka v Financah: bralka ne more prejemati otroškega dodatka, ker ima edini TRR pri N26.
"Ali gre za veliko težavo? Ne, opisano težavo ima zelo malo ljudi, na za to pristojnem ministrstvu za delo Anje Kopač Mrak so povedali, da so imeli doslej le en primer, ko upravičenec do otroškega dodatka do tega zaradi tehnoloških ovir ni mogel priti." pravi ministrstvo.

Bodo pa zadevo popravili: Na ministrstvu ocenjujemo, da bo v prihodnje tovrstnih izplačil več, zato smo že začeli postopke, ki bodo omogočili tudi izplačevanje tudi v tujino.

In še ključni/zaključni del članka:
"In koliko stane informacijski sistem, ki zablokira, če se v polje s transakcijskim računom vpiše neslovenska IBAN-številka računa? >>Povprečni letni znesek z DDV za obdobje zadnjih treh let, za razvoj in dograditve sistema znaša 860 tisoč evrov in za vzdrževanje sistema 724 tisoč evrov, odgovarjajo na ministrstvu za delo. Gre za informacijski sistem, ki je bil vzpostavljen leta 2000, vzdržujeta in nadgrajujeta pa ga podjetji Comland, razvoj informacijskih rešitev, d. o. o., in RAIS - Računalniške aplikacije in svetovanje, d. o. o."

Mare2 ::

Vse take cvetke bo treba (je skrajni čas) prilagoditi Merklovi Evropi. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

neooo ::

če kdo rabi promo code naj mi piše v zs si deliva 50/50 ;)

hixxy ::

Ustvaril sem račun, sedaj pa tečnost pošiljanja papirjev na FURS

Ima kdo izkušnje s tem, oziroma na kaj moram paziti?

Kebo ::

Izpolni obrazec DR-02 in najlažje je če skeniranega oddaš preko e-davkov. Jaz sem izpolnil samo ime, priimek, davčno in pa polje o bančnem računu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

Mare2 ::

hixxy je izjavil:

Ustvaril sem račun, sedaj pa tečnost pošiljanja papirjev na FURS

Ima kdo izkušnje s tem, oziroma na kaj moram paziti?


Obrazec lahko izpolniš kar v Adobejevem acrobat readerju. Ko klikneš izpolni in podpiši in za tem klikneš za vnos besedila, imaš nad tem tudi menu, ko lahko raztegneš besedilo, da se ujema z okenčki.

Tudi podpišeš ga. :)

Torej ne rabiš printat in skenirat. :)

Oddaš pa lahko seveda preko edavki.durs.si
-----
Še vedno je razpisana nagrada 10 EUR vsakemu, ki preko mene odpre račun pri Number 26. Na privat mi pošlji email, ki ga vpišem v aplikacijo. Vabilo dobiš za tem na vpisani email diekt od Banke N26. 10 EUR pa od ene, ko napolniš svoj račun. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Mare2 ::

Evo, vsi komentarji, navodila in uporabnost Number 26 računa in kartice. Lahko date kot sticky. Bom občasno ažuriral.
---------------------
Number 26, odprtje računa pri nemški banki z brezplačnim Mastercard.

Še vedno je razpisana nagrada 10 EUR vsakemu, ki preko mene odpre račun pri Number 26. Na privat mi pošlji email, ki ga vpišem v aplikacijo. Vabilo dobiš za tem na vpisani email direkt od Banke N26. 10 EUR pa od mene, ko napolniš svoj račun. :)

Na prejetem emailu potrdiš vabilo povabitelja in slediš navodilom. Ko prijavo spelješ do konca, naložiš aplikacijo iz n26.com

Identifikacija:

Zaženeš aplikacijo na telefonu, prej se pripravi (osebna izkaznica, potni list, dobra svetloba, si se obril?). Ko zalaufaš aplikacijo dobiš osebo preko video klica in ti potem on govori, kaj moraš storiti slika tebe, osebni dokument, pošlje SMS da ga vneseš. (Če med identifikacijo ni ostrine, tapneš s prstom na ekran). Vse skupaj traja cca 5 minut.

Prijava računa na FURS.

Obrazec lahko izpolniš kar v Adobejevem acrobat readerju. Ko klikneš izpolni in podpiši in za tem klikneš za vnos besedila, imaš nad tem tudi menu, ko lahko raztegneš besedilo, da se ujema z okenčki. Tudi podpišeš ga. :) Torej ne rabiš printat in skenirat. :)
Oddaš pa lahko seveda preko edavki.durs.si kot Lastni dokument NF-LD:


http://www.fu.gov.si/fileadmin/Internet...

Rok za oddajo obrazca je 8 dni od odprtja računa oz. je mogoče tudi kasneje (Vprašanje 3) (ni priporočljivo zamuditi).
http://www.fu.gov.si/fileadmin/Internet...


Plačevanje

Vpišeš račun IBAN, tam pod "Message" napišeš sklic:
SI00 23032017 (pač pravi sklic, ki ga imaš) 4 mestna referenca je npr SI00, drugi del reference pa (jaz naredim samo presledek in dodam) 23032017. Še najlažje narediš copy/paste iz položnice, če jo dobiš elektronsko.

Prvič plačaj s takojšnjim plačilom, da se ti račun zapiše v TRANSFERS My contacts, da je naslednjič lažje plačevat. Če želiš plačati s kasnejšim datumom, obkljukaj "Want to save this as a standing order?" in izbereš datum.

Pri plačevanju preko spleta moraš potrditi plačilo še v mobilni aplikaciji. Seveda lahko plačaš tudi kar z mobilno aplikacijo.

Direktna obremenitev
Trenutno je mogoče odpreti direktne obremenitve pri številnih podjetjih. Meni so pri Vzajemni in Poceni elektriki najprej tudi omenili pomisleke. Rekel sem po domače: Sedaj je Evropa in nastale so spremembe. Od obeh sem prejel izjavo, da je direktna obremenitev odobrena.

Plačevanje z Mastercard

Mastercard kartico dobiš v roku cca 6 dni, brezplačna je tudi poštnina.
Pred prvo uporabo NFC-ja (brezstičnega plačila) je potrebno uporabiti čip + PIN kodo.

Na kratko o računu in kartici Number 26.

Brezplačno vodenje računa, brezplačna nakazila v SEPA območju UPN v EUR-ih, brezplačne direktne obremenitve, brezplačen MasterCard debit, s katerim lahko plačuješ tudi prek interneta (Paypal, Aliexpres, Kuponko, 1nadan (tu sem plačilo moral potrditi z mobilno aplikacijo N26),... Brezplačnih je tudi prvih 5 dvigov na bankomatih v EUR-ih, vsak naslednji dvig zaračunajo 2 EUR). Zapiranje računa je po trenutnih pogojih tudi brezplačno. Plačevanje prek interneta lahko izklopiš/vklopiš z enim klikom v aplikaciji na telefonu, ki je za moje pojme bistveno boljši kot mobilne aplikacije od katere koli banke pri nas.

Na enak način lahko blokiraš tudi celotno kartico (če je recimo ne najdeš in enostavno potem aktiviraš nazaj), vklopiš/izklopiš možnost plačevanja v tujini in dvigovanje na bankomatu. Sam imam plačevanje v tujini, online plačila in dvigovanje na bankomatu kar izklopljeno in vklopim samo po potrebi (na primer v trenutku, ko hočem nekaj plačat preko spleta, nato izklopim nazaj). Na ta način je možnost zlorabe kartice bistveno manjša, poleg tega dobiš push notification na telefon, če je kdo želel recimo plačat s tvojo kartico preko spleta, medtem ko imaš plačila preko spleta izklopljena. lahko tudi enostavno blokiraš kartico in naročiš novo.
Push notification dobiš tudi za vsako uspešno plačilo praktično v istem trenutku, kot se izvede plačilo. Naše banke sicer ponujajo obvestila preko SMS vendar je to ponavadi plačljiva storitev.

V večini primerov tudi boljši exchange rate za tuje valute od naših bank in ne računajo dodatnega feeja pri plačilih. Pri dvigih na bankomatu v tuji valuti računajo sicer 1,7% fee (če opraviš več kot 5 dvigov na mesec še 2€ na dvig), vendar je še vedno dostikrat bolj ugodno kot z našimi karticami.

Uporabna je tudi možnost MoneyBeama, če več kolegov uporablja N26. Greš recimo na kosilo, en plača, ostali pa z nekaj kliki v mobilni aplikaciji nakažejo svoj del instantno in brez provizije.

OPOZORILO: Nekaterim pri plačevanje na hrvaški avtocesti avtomat ne zazna kartice, ker je prozorna in enostavno pade v avtomat. Potem čakaš, da se nekdo pripelje tja in ti reši kartico :)

Primerna je tako za primarni račun, glede na to, da je zastonj, pa je uporabna tudi kot dodaten račun za plačevanje prek neta/v tujini. Zaenkrat ni mogoče dobiti kreditov, limita.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

dev ::

Lepo si se potrudil :) Ta post bi moral pinat nekot.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

joze67 ::

Telemach se brani direktne bremenitve s tujega računa, na primer.

predi ::

@Mare2, lepo. Mogoče manjka opozorilo za izogibanje šumnikom (tako pri plačilih kot tudi med osebnimi podatki). Pa med kodo za shemo reference in samo številko ni potrebno dajat presledka.

ales85 ::

Šumniki so očitno nekaj posebnega. Meni namreč ne nagajajo.

KTr1sk ::

se oproščam, če kje že piše, zanima me ali se da uporabljati to kreditno kartico kot direktno bremenitev iz svoje obsotoječe banke, namreč prej sem imel Visa Elektron in ko sem kaj kupil mi je takoj odštelo iz bančnega računa, zdaj pa imam samo Master Card pa gre šele 18.dan v mesecu iz računa, AddikoBank nima VisaElektrona zato sprašujem..hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

matobeli ::

Visa elektron ni kreditna kartica ampak debetna in je vezana na trr. Enako je z N26, imaš svoj trr in nanj je vezana debetna mastercard. Sej je pri drugih bankah podobno, ampak v slovenijo ti ponavadi dajo maestro in ne mastercard.

Je pa recimo pri NKBM po novem namesto Maestro Visa kartica zraven.

Tisti mastercard ki ga imaš sedaj pa je kreditna kartica, kjer lahko zapravljaš tudi če nimaš denarja, plačaš pa svojo "kredo" vsakega 18 v mesecu.

Torej kratek odgovor, NE, n26 ti ne bo direktno trgla iz računa pri addikobank.

Lahko pa seveda zapreš račun pri addikobank on uporabljaš samo tega pri N26

Matija82 ::

A lahko v Maretov post dodamo institucije/podjetja, ki podpirajo/nepodpirajo bremenitve/nakazila na N26 račun?

Mare2 ::

Matija82 je izjavil:

A lahko v Maretov post dodamo institucije/podjetja, ki podpirajo/nepodpirajo bremenitve/nakazila na N26 račun?


Lahko dodate tu. Bom enkrat čez 14 dni spet spisal čistopis. Zaenkrat imam samo moj podatek o Vzajemni in Poceni elektriki (GEN-I). Seveda mora biti podatek zanesljiv, torej samo, če to v resnici deluje. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

metalc ::

Drobna opomba za @Mare2:
Number 26 so se imenovali, dokler so bili samo finančni servis in si prek njih v bistvu fural račun odprt pri neki drugi nemški banki. Ko so pred približno letom dni dobili bančno licenco, so se preimenovali v N26 oz. s polnim imenom N26 Bank GmbH (po nemških zakonih mora vsako podjetje z bančno licenco v imenu imeti Bank ali Sparkasse). Takrat so obstoječim strankam zaprli prejšnje račune in jim jih odprli pri sebi, zamenjali so kartice itd.

Matija82 ::

@Mare2

perci je izjavil:

Zlate je izjavil:

Sem klical na FURS in so mi rekli, da dohodnino normalno nakažejo na katerikoli račun, tudi konkretno na N26. Rekli so, da če je to edini račun, ki ga stranka ima, potem pač nakažejo tja, če pa ima stranka več računov pa nakažejo denar na zadnji odprt račun.

To glede zadnjega odprtega računa, velja za račune v SLO. Če hočeš na tuj račun, moraš to eksplicitno zahtevati.


BuDi79 je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

Je kdo poskusil plačati račun za mobilne storitve Telemach z računa N26?
Vsak mesec, samo parkrat sem plačal z Revolutom. Nikoli težav ali doplačil.


frke je izjavil:

Zavod za zaposlovanje nakazuje nadomestilo za brezposelnost na N26 račun, pod pogojem, da nimate nobenega računa odprtega pri bankah v Sloveniji.


Klemen13 je izjavil:

Zanima me, če ima kdo izkušnje s spremembo TRR-ja na e-študentskem servisu na TRR banke N26, saj ob spremembi napiše da ta TRR ni pravilen.

Klemen13 je izjavil:

Sem jim pisal in res preverjajo, če je slovenski TRR. Se pa da urediti, če jim preko mail-a pošlješ informacije o računu.


dricosnake je izjavil:

Pri večini firm mi ne komplicirajo z vzpostavitvijo direktne bremenitve na N26, pri največji slovenski firmi, se pravi Mercatorju pa pravijo, da na to banko ne morejo vzpostaviti direktne bremenitve


NikolormousB je izjavil:


Kar se tiče direktnih bremenitev in nakazil na N26.

SKB Leasing - ne znajo narediti trajnika na N26. Samo na račune s SI56 ...
Porsche Leasing - Enako kot zgoraj
AMZS - Vračilo cestnine na tuj račun ni mogoče. Prav tako je problem hardcoded SI56 v programu (denar so vrnili s poštno nakaznico).


Shadowstorm je izjavil:

Pri javno komunalno podjetje Grosuplje sem probal odpreti trajnik, pa so mi napisali tole: Programsko nam ne dovoljuje odpreti trajnika, ker je banka iz tujine. In kakšen nasvet kako najbolje naprej ukrepati.


matobeli je izjavil:


Otroški dodatek in N26.
Referentka na CSD ima v sistemu na voljo samo račune odprte v sloveniji in nima možnosti ročnega vnosa. Želim pa slovenske račune počasi zapreti.


---Banke---

GupeM je izjavil:

Na NKBM res moraš uporabiti obrazec za nakazilo v tujino, vendar je provizije "samo" 0,38EUR (julija), kar je enako kot nakazila na slovenski TRR.


cortez je izjavil:

Z abanetom dela, sam moraš ročno vpisat IBAN, ker če ga samo kopiraš, ga ne zavede pravilno. seveda pa vpiši še BIC :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

SmeskoSnezak ::

Tukaj bi lahko bila tema, odpre pa se cisto nova z Mare2 postom in zaklene, ter ureja. Lahko se tudi naredi sticky, ce se ne motim. Da so vsi podatki na enem koncu, debata pa lahko tece dalje. Moderatorji morajo zegn dati :)
@ Pusti soncu v srce... @

Mare2 ::

metalc je izjavil:

Drobna opomba za @Mare2:
so se preimenovali v N26 oz. s polnim imenom N26 Bank GmbH (


Metalc, hvala za info. Preveril, imaš prav. Bom vnesel v naslednjem čistopisu.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo
««
22 / 192
»»