» »

Smart bank

Smart bank

Tody ::

No nevem če rabi bit lih pametna ampak ali kaka od naših bank ponuja sistem, ki ga mnogi opevajo za razporejanje denarja.

Torej vsak mesec ko dobiš plačo gre X % denarja v varčevalne namene, Y% v stupid fond, Z pa za deževne dneve... Mogoče če bi bil res zahteven da bi mi šel kr direktno na kake index obveznic al pa kej...

Vem da so za to lahko trajniki, samo to moreš met pogodbe s firmami pa za varčevanje to ne pride lih prav...

matobeli ::

A ti bi imel vezano varčevanje ali samo TRR ki ima več predalčkov in lahko samo enega prazneš z kartico, za ostale si pa po želji nastavljaš kako in kaj?

Če je 1. Opcija preveri pri delavski hranilnici, itak je kot banka zelo ugodna, če je pa 2. opcija pa nimam pojma.

Povek če najdeš kaj pametnega.

Tody ::

Druga opcija :) NKBM ima virtualni šparovec, ampak ni avtomatiziran, vsak mesec / teden / dan moreš sam nakazat denar gor.

retrz ::

Delavska hranilnica je po mojem mnenju daleč od "pametne" banke, sam sem sicer pri njih zaradi ugodnih storitev. Ampak kar se tiče pa spletnega bančništva nimajo pa praktično ničesar, razen tvoj TRR. Ne moreš kupovat delnic, popredalčkat denarja na posamezne račune, kaj šele da bi imeli kaj bolj naprednega.

NikolormousB ::

Vem da so za to lahko trajniki, samo to moreš met pogodbe s firmami pa za varčevanje to ne pride lih prav...


Za trajnik ne rabiš pogodbe. Ne delavski hranilnici ga lahko odpreš online in si denar nakazuješ na varčevalni račun npr. Verjetno tudi na drugih bankah dela podobno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19052967 (2490) cortez
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9228752 (23117) šernk
»

Dobra izbira banke za spletno bančništvo

Oddelek: Loža
4615664 (13518) ...:TOMI:...
»

Banke dražijo storitve! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14413145 (9628) dimko

Več podobnih tem