» »

Marketing HWja dandanes

Marketing HWja dandanes

vostok_1 ::

Ok, taka ležerna tema.
Inspiracijo sem dobil od nove linije AMD CPUjev, ki baje kickass.

Malo raziskujem na okoli pa vidim take zadeve:



Ne poznam besede cringe v slovenščini (nerodno?), ampak ful mi je celotna zadeva nerodno-smešna.
Odrasli moški s kar hudimi bradami, komandirajo na okoli neke gobline/viteze/zmaje/whatever. In pravijo kako je pomembno, da imajo gladek performance med igranjem in streamanjem ljudem na twitchu.
Zraven pa marketing osebje skuša zdramatizirati še vsako tako miniskulno točko.

Saj ne rečem...vem, da je danes poslovna situacija izredno težka, kupci zelo muhasti muhasti. Spet nisem tolk star, ampak something inside my gut se zvija ob vsem tem.

To delajo sicer vsi od M$ do Appla, ...

Mogoče sem bolj vajen, da podjetja zgolj navedejo tehnikalije, pol pa geeki si jebejo mater na ingame chatih, forumih, revijah itd...
Ne vem...na eni strani vidim bradatega moškega v oklepu in mečem v roki, kako ropa in posiljuje Rim ali s puško v roki teče proti machinegun gnezdih na Normandiji in na drugi strani istega človeka, ki premika neke figurce in strelja neke barvite projektile proti virtualnemu zmaju.
Pa res ne vem točno zakaj. Intrinzično ni narobe...ali morda je. Hard to process on an emotional level.

Kaka se vam zdi ta nova paradigma?


PS. Da ne bo kdo narobe razumel. Sem kar hyped glede AMDja. Zelo vrjetno so dobili novega/starega kupca iz moje strani. Sicer bom še kakšno leto počakal, da se zadeva stabilizira. Ampak ja, Intel needs to be brought down a notch or two.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
  • spremenil: vostok_1 ()

next3steps ::

vostok_1 je izjavil:

Odrasli moški s kar hudimi bradami, komandirajo na okoli neke gobline/viteze/zmaje/whatever. In pravijo kako je pomembno, da imajo gladek performance med igranjem in streamanjem ljudem na twitchu.
Zraven pa marketing osebje skuša zdramatizirati še vsako tako miniskulno točko.

Jah, ker med ENIM streamom lahko zaslužijo toliko, kolikor zasluži fizički radnik za minimalko v Si v petih letih. Če z ekipo zmaga glavni turnir, v življenju več ne rabi delati ama ništa.
To je sicer skrajnost.
Soliden streamer bo na dan vseeno zaslužil tisočaka. Prišteješ še sponzorje ...

vostok_1 ::

Se absolutno zavedam tega.
PWDP je miljonar, ampak njegov stil mi absolutno ne gre.

Razumsko gledano...že razumem. Ampak pravim, na emocionalnem, podzavestnem smislu enostavno ne morem make sense of it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Spxy ::

Money? :)) Za dober denar se grem tudi jaz norca delat iz sebe na youtube. No saj to se že tako, ampak da bi pa še služil s tem bi bilo pa vrhunsko and thats what they do :))

hojnikb ::

amdjov marketing department je za odstrel.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube "kariera" (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
589839 (6966) Unknown_001
»

Steam bo konkuriral Twitchu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
205376 (3165) HighBane
»

Google kupuje Twitch za prenose igranja iger

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
2910724 (8155) Tr0n
»

ATI 9000 PRO ali XY Gf Ti 4200

Oddelek: Kaj kupiti
221510 (1159) SisQ

Več podobnih tem