» »

DD-WRT repeater bridge

DD-WRT repeater bridge

mlamat ::

Živim v najemniškem stanovanju, kjer imam brezplačen internet. Router se nahaja na naslovu 10.0.0.138. Ker imam bolj slab signal, bi rad uporabil svoj star WRT54G z DD-WRT za repeater.

Uspelo mi je že nastaviti CLIENT BRIDGE, tako da je rečunalnik povezan v WiFi omrežje preko mojega routerja za mrežnim UTP kablom na moj router, vendar pa mi nikakor ne uspe nastaviti REPATER BRDGE, da bi dostopal preko WiFi-ja.

Hvala že v naprej!

DeusB ::

poglej na https://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/R...

glčih včeraj nastavljal po tem in dela kot treba!! mores pa vedat da bos na ta nacin imel dve AP z različnim imenom. Če hočeš samo ojačat signal je težje nastavit, pa ponavadi ne dela tako dobro. Najbolje je tako kot si rekel dat v repeater bridge, pa nastavis novo AP.

mlamat ::

Sumim da je router prešvoh za 2 istočasni enkripciji povezava. Če namreč dam Virtualno dostopno točko brez enkripcije, mi lepo dela.

Čudi me le, da je pred mesecem dni to delovalo, ampak na drugem WLanu.

next3steps ::

mlamat je izjavil:

Živim v najemniškem stanovanju, kjer imam brezplačen internet. Router se nahaja na naslovu 10.0.0.138. Ker imam bolj slab signal, bi rad uporabil svoj star WRT54G z DD-WRT za repeater.

Uspelo mi je že nastaviti CLIENT BRIDGE, tako da je rečunalnik povezan v WiFi omrežje preko mojega routerja za mrežnim UTP kablom na moj router, vendar pa mi nikakor ne uspe nastaviti REPATER BRDGE, da bi dostopal preko WiFi-ja.

Hvala že v naprej!

Repeater bridge dela na tem ruterju zelo slabo.
Vir: Osebne izkušnje.

Ali izbereš eno ali drugo.

spyker123 ::

Jaz imam ruter wet54gl kot repeater bridge..dela zelo dobro..
naredi po tem vodiču, kjer imaš navodila za client bridge in repeater bridge in bo šlo..moraš pa gledati od začetka; nekaj napotkov je na začetku istih, tako za client bridge kot repeater bridge

davor92 ::

Jaz sem pred časom uporabljal funkcijo Client bridge (TP Link TL-WR1043ND in WRT54GL), ki je delala normalno.
Vmes sem Linksysov router uporabljal kot AP, sedaj pa ga želim zopet dati v funkcijo bridge-a ampak mi ne uspe.

Na TP Linku imam nameščen Gargoyle z normalnimi nastavitvami, na Linksysu (dd-wrt) pa sem nastavljal po teh navodilih .

Linksys se poveže na TP Linka, na računalniku pri povezavi mi kaže tako, kot da imam normalen internetni dostop, vendar lahko dostopam samo do IP-jev znotraj omrežja...navzven pa ne morem pingati.

Sem mogoče kakšno nastavitev spregledal, da imam te težave?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: davor92 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastavitve domačega omrežja

Oddelek: Pomoč in nasveti
5883 (847) rusalex12
»

Repeater Bridge na Linksys WRT160NL??

Oddelek: Pomoč in nasveti
156195 (3463) toncek1
»

Linksys WRT54GL in e-točka (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
586353 (5332) ...:TOMI:...
»

Večje brezžično omrežje (wds..)

Oddelek: Omrežja in internet
91136 (983) BlaY0
»

2 wireless routerja

Oddelek: Omrežja in internet
182304 (1908) wooted

Več podobnih tem