» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
499 / 538
»»

darck ::

Ganon je izjavil:

darck je izjavil:

Ganon je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Prvi report za philips 65 9008... gledam iz cca 3,8m prej imel 55 inchov. Tv ogromen, ne vem kako folk gleda 75 iz te razdalje, to je kot kino :)


To se zdi v tem trenutku. Ne bo trajalo dolgo, ko se ga boš navadil in bo premajhen. Za to razdaljo jaz ne bi šel pod 85".


Vsak ima svoje načine in potrebe kaj gleda in zdaj tisti ki gleda vse po vrsti tudi starejše filme,serije,oddaje itd....bi imel nič drugega kakor slabo izkušnjo pri gldanju z 85" TV na tej razdalji. Pojdi gledat svetovne ušpenšnice filmov kateri so se vrteli 40 let nazaj kot Conan,Smrtonosno orožje,Commando,Indiana Jones,Flaashdance......in to,da se predvajajo na kakšnem našem programu potem boš videl kako ti bo všeč ta 85" TV.

Seveda,da se bi TV uporabljal pa samo za gledanje novejših posnetkov,prizorov pa Netflix in podobne streame pa igranje iger potem je pa to čisto druga pesem.
Nekaterim se po domače je_be za vse te streame in Netflix in gledajo samo tisto kar njihov operater TV pogramov ponuja tako,da se na podlagi tega morajo odločati kakšen in kolikšen TV kupiti.
Jaz na razdalji malo manj kakor 4-metre gledam že več kot 3.leta 55" TV pa se nič kaj ne pritožujem in na kaj več kakor 65" v bodoče sploh ne bom šel. Tudi sama poraba električne energije je pri meni že tako preko 40 KWh na mesec in za vsakim večjim TV bo toliko večja poraba. Že sedaj se lepo vidi kako je slika slabša,ko se gledajo kakšni starejši posnetki kaj bi bilo šele z 75" ali celo 85" velikostjo. Moja meja je definitivno 65" in nič več in morda čez več let,ko bo kako drugače bom razmišljal o večjem samo,ker se elektrika vedno samo draži bom tudi gledal na samo porabo električne energije pri TV.


Obnašaš se, kot da jih šteješ 93, prisežem. Vsi filmi, ki si jih naštel, so dostopni v HD. In znova in znova, že leta vrtiš isto lajno o TV programih. V redu, tebi TV produkcija, ki ti jo servirajo operaterji, pomeni vse. Vemo. Tudi filme gledaš na TV programih. Filme v slabi kvaliteti, ki jih vsakih deset minut prekinejo reklame. Vemo. Za tako nezahtevnega človeka bi bil dovolj že telefon, ti sploh ne potrebuješ televizije.




Verjetno nisem samo jaz tak,ki gleda samo programe od naših operaterjev vendar tako pač je in nisem zaradi tega nekaj posebnega samo povem kako pač je v taki realnosti. Ljudje gledajo to kar ponujajo naši operaterji in ja nekateri še celo to ne in gledajo samo tisto kar ponuja zunajna antena in s tem ni nič narobe tako pač je in zdaj se glede tega ne treba delati norca iz nas. Zaradi mene lahko ti in bilo kateri drugi gledate samo 4K in HDR vsebine pa ne bom zaradi tega vas krtiziral in grajal ampak lahko samo rečem hvala bogu vam saj imate zaradi tega super sliko. Verjetno se najde tudi kakšen takšen kateri celo gleda kakšen DVD pa čeprav bi morda našel kakšen stream z boljšo sliko. Sploh pa sem opazil,da je kar dosti ljudi kateri ne marajo Netflixa in podobnih samo zaradi podnapisov in gledajo tisto kar se njim ponuja preko operaterja.

Sigurno pa imaš prav,da tudi 85" TV ni preveliki za to razdaljo samo kot sem povedal imeti moraš kvalitetni prenos slike ob tem je pa še pomembno kako kvaliteten je TV saj tisti nizkocenovni se nikli ne bodo tako izkazali kakor tisti višje rangirani.

Kodrnusa ::

Simke76 je izjavil:

Me pa zanima kako je kaj z bandingom pri teh današnjih modelih? Sam imam 7 let starega Philipsa 55pus6501/12 z 100 hz panelom. Slika še danes odlična. Pri gledanju športa tekoča in čista.Tudi za gledanje filmov in ostalih 4k zadev je super. Sem ga pa moral ob nakupu reklamirati prav zaradi tega bandinga in črt, ki so se videle v sliki ob določenih svetlejših prizorih.


Jaz sem mel enak tv iz leta 2016. Delal fajn, razen castanje s telefona t2 ni bilo cisto tekoce (star procesor). Slika je bila fajn, sem ga danes nesel mami in zamenjal svstarim. Deluje vse se zmeraj.
Ampak tale 9008 je pa neki druzga. Vceri gledal na popu fast and furius shaw & Hobbs... bolano. Slika nekaj neverjetnega. Vmes gledal odbojko. Sick slika. Kaj takega se nisem videl. V glavnem se vidi napredek tehnologije in procesorjev in ko primerjam star philips s temle je dan in noc.

Ganon je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Prvi report za philips 65 9008... gledam iz cca 3,8m prej imel 55 inchov. Tv ogromen, ne vem kako folk gleda 75 iz te razdalje, to je kot kino :)


To se zdi v tem trenutku. Ne bo trajalo dolgo, ko se ga boš navadil in bo premajhen. Za to razdaljo jaz ne bi šel pod 85".


Folk pametuje spet nekaj na pamet. Nismo vsi isti.
Sem imel 55 inchnega od 2012 na steni ko sem se v novo bajto vselil, nikoli pripomb. Takrat vecjih skoraj ni bilo. Sedaj sel na 65 in je res ogromen. Na vecjega sigurno ne bom sel, mogoce ko bom 70 star pa slep

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Dumber ::

Torej potrebujem novi TV odločam se med X90L in x95L. Je vredno za X95L odštet tistega tisočaka več?

andrej69 ::

Dumber je izjavil:

Torej potrebujem novi TV odločam se med X90L in x95L. Je vredno za X95L odštet tistega tisočaka več?


Trenutno se ne splača kupiti nobenega od teh dveh;-) Enostavno so cene Sonya prevelike za to kar ponuja..

darck ::

Kdor ima denar ali kdor hoče Sony in se ne sekira okrog cene TV potem ga kupi. So pa cene Sony TV sedaj še previsoke sploh letošnji modeli. Obvezno pa doplačati dodatno garancijo ali zavarovanje za 5 let saj nikoli ne veš kdaj ti krepne TV razen,da imaš srečo kot jaz s Philipsom,ko morda bo zdržal tudi 5 let vendar do tam mora zdržati še dobro leto in pol. Drugače je pa zelo opazna razlika med klasičnimi LCD TV in OLED in OLED ima kar skoraj vse pozitivne lasnosti proti LCD razen kako je glede zdržljivosti pa je vprašanje sploh, če se ga veliko ur gleda vsak dan. Vsi ne OLED TV v Mercatorja so daleč slabše izgledali kakor Philips OLED 807 res,da je na OLEDu bilo vsaj za moj okus preveč povdarjna barva ampak drugače pa veliko boljša slika kakor vsi LCD kar jih je bilo tam.

andrej69 ::

Podarim še dve kodi za popust MINI LED televizorja 9008. :D

andrej69 ::

Sem pozabil še napisat velja tudi za PHILIPS TAB7207/10 soundbar.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Podarim še dve kodi za popust MINI LED televizorja 9008. :D

Ali je to sedaj nov način prodaje Philčipsovih TVejev?

Dimnik ::

Ajde navalite na andrejeve kode...hahaha

Kodrnusa ::

Ne razumem folka kle gor. Človek ponuja neverjetno uporabne kode vi se pa norca delate. Sej ne rabite vzet. Jaz uživam v novem tvju, ki sem ga dobil za male pare.

andrej69 ::

Kodrnusa je izjavil:

Ne razumem folka kle gor. Človek ponuja neverjetno uporabne kode vi se pa norca delate. Sej ne rabite vzet. Jaz uživam v novem tvju, ki sem ga dobil za male pare.


S takšnimi kot so @fpbs in njemu podobnim se ne smeš preveč obremenjevat, ker to je pač škodoželjnost.. In pa seveda jih močno boli, ker niso sposobni kaj takšnega izpeljat.. Ko bo recimo @fpbs speljal kakšno takšno zadevo za Lg, se jaz takoj umaknem s tega foruma..!

Kodrnusa ::

Evo jaz vzel se enega. Hvala Andrej.

andrej69 ::

Kodrnusa je izjavil:

Evo jaz vzel se enega. Hvala Andrej.


Ni za kaj..;)

darck ::

Pa je sploh ta model kje pri nas dobavljiv,ker sem že zadnjič iskal pa ga ni bilo nikjer zaslediti.

andrej69 ::

darck je izjavil:

Pa je sploh ta model kje pri nas dobavljiv,ker sem že zadnjič iskal pa ga ni bilo nikjer zaslediti.


Trenutno še ga ni.. Bo pa na voljo kmalu.

darck ::

Twixz ::

Kodrnusa je izjavil:

Prvi report za philips 65 9008... gledam iz cca 3,8m prej imel 55 inchov. Tv ogromen, ne vem kako folk gleda 75 iz te razdalje, to je kot kino :)
Slika bolano dobra, res da prihajam iz philipsa letnik 2016, ampak nobenih artefaktov slika tekoca, ostra kot da bi gledal 4k film, pa sem na kabelski. Sport ravno pogledal odbojko nenormalno lepo in svetla slika. Top v glavnem.
Sprobal na ključu 1080p film res uzitek. Sprobam se 4k film. Sistem je ok hitr odziven, ni pa android. Screen miroring se nisem ratal usposobit ;( . Mi je pa vseeno ker pride android box ki bo rešil zadevo.
V glavnem hvala se enkrat Andreju za tole darilo.

Zdej pa finale odbojke gledat :)


Sem vzel 75", ista razdalja.
Javim kako je podobno kinu :))

markolino ::

Živijo.. kakšne so zdaj cene 65PML9008 ? Za kolko denarja ste ga nabavli??
Hvala

Kodrnusa ::

Jaz sem vzel 2 preko kod od andreja. 50% off od 1399€ plus na firmo 573€ komad. Can't beat that

markolino ::

Fakkm se hecas

Andrej. Jaz bi tudi kodo hvalaa.

Zgodovina sprememb…

darck ::

sasoe ::

andrej69 je izjavil:

Podarim dva kupona s 50% popustom za nakup letošnjega Philips MINI LED XTRA 9008 modela in soundbara Philips TAB 7207.

Redne cene:

-75PML 9008 1.800€
-65PML 9008 1.400€
-55PML 9008 1.200€

Soundbar Philips TAB7207 150€


kupim takoj, 75PML.
900 eur bi trenutno pasalo, kot ata na mamo, glede na to, da so šli vsi prihranki v beton (prenova hiše, ki še zdaleč ni končana) in sedaj životarimo iz meseca v mesec.
Šest si nas deli en TV :(
In bi se končno rešil muke odločanja, pa še mulci z ženo vred vsi navijajo za Ambilight.

Pol leta že kupujem TV in čakam, da SONYju pade cena, pa noče in noče.
Sedaj mi je pa postal še sumljiv, ker vidim, kako se kupuje mnenja po Youtube.
Recimo Digital Trends, model x90h super, model x90k zanič, sedaj pa x90l spet sami superlativi ... ker je Sony letos spet poslal kuverto, lani pa ne?
Nočem trdit, da je Sony slab TV, daleč od tega, le dobil sem čisti dvom v vse te kanale na Youtube o TVjih.
CoolerMaster_RC-590: asus_P7P55D-E, i5_760_2.80GH+ninja3, LC6650GP3_SGv2.3,
2x2GB_RAM, GeForce GTX 1050, SSD_Samsung_830_128GB, WD-green-2TB, Win7 ...

andrej69 ::

markolino je izjavil:

Fakkm se hecas

Andrej. Jaz bi tudi kodo hvalaa.


Sem ti poslal na ZS..

demog ::

andrej69 je izjavil:

Podarim še dve kodi za popust MINI LED televizorja 9008. :D


A joj, jaz bi tudi. Če bo še kakšna kdaj mi prosim pošlji ZS

kajtimara ::

philips je dober ratal?

andrej69 ::

kajtimara je izjavil:

philips je dober ratal?


Kdaj pa ni bil dober..?

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Ne razumem folka kle gor. Človek ponuja neverjetno uporabne kode vi se pa norca delate. Sej ne rabite vzet. Jaz uživam v novem tvju, ki sem ga dobil za male pare.

S takšnimi kot so @fpbs in njemu podobnim se ne smeš preveč obremenjevat, ker to je pač škodoželjnost.. In pa seveda jih močno boli, ker niso sposobni kaj takšnega izpeljat.. Ko bo recimo @fpbs speljal kakšno takšno zadevo za Lg, se jaz takoj umaknem s tega foruma..!

Andrej, kar imam jaz skupnega z LGejem, je to, da imamo 4 LGejeve TVeje v hiši. In mislim, da ni pri LGeju nobene potrebe za "kaj takšnega izpeljat", ker LG se ne ukvarja s podobnimi fintami, kot Philips, ki najprej nabije cene v nebo, potem jih pa kao z nekimi kodami prepolovi.

polde66 ::

Podarim kodo 10% za določene Hisense TV na mimovrste.

In samsung ter celo 12% na določene Sony TV-je.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Ne razumem folka kle gor. Človek ponuja neverjetno uporabne kode vi se pa norca delate. Sej ne rabite vzet. Jaz uživam v novem tvju, ki sem ga dobil za male pare.

S takšnimi kot so @fpbs in njemu podobnim se ne smeš preveč obremenjevat, ker to je pač škodoželjnost.. In pa seveda jih močno boli, ker niso sposobni kaj takšnega izpeljat.. Ko bo recimo @fpbs speljal kakšno takšno zadevo za Lg, se jaz takoj umaknem s tega foruma..!

Andrej, kar imam jaz skupnega z LGejem, je to, da imamo 4 LGejeve TVeje v hiši. In mislim, da ni pri LGeju nobene potrebe za "kaj takšnega izpeljat", ker LG se ne ukvarja s podobnimi fintami, kot Philips, ki najprej nabije cene v nebo, potem jih pa kao z nekimi kodami prepolovi.


Saj te kode niso namenjene kupcem, temveč poslovnim partnerjem;-) To pa je velika razlika.. A sedaj imaš že 4 LG televizorje doma..? :D Ker dolgo si pisal, samo o OLED-u C8..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Kodrnusa ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Ne razumem folka kle gor. Človek ponuja neverjetno uporabne kode vi se pa norca delate. Sej ne rabite vzet. Jaz uživam v novem tvju, ki sem ga dobil za male pare.

S takšnimi kot so @fpbs in njemu podobnim se ne smeš preveč obremenjevat, ker to je pač škodoželjnost.. In pa seveda jih močno boli, ker niso sposobni kaj takšnega izpeljat.. Ko bo recimo @fpbs speljal kakšno takšno zadevo za Lg, se jaz takoj umaknem s tega foruma..!

Andrej, kar imam jaz skupnega z LGejem, je to, da imamo 4 LGejeve TVeje v hiši. In mislim, da ni pri LGeju nobene potrebe za "kaj takšnega izpeljat", ker LG se ne ukvarja s podobnimi fintami, kot Philips, ki najprej nabije cene v nebo, potem jih pa kao z nekimi kodami prepolovi.


Model tok si naporen. Ja Lg ti je kul, ampak philips je šrot po tvoje. Po mojem so vsi televizorji po rangih tm tm. Se pravi tv od lg in philipsa za 1500EUR bosta dokaj enakovredna po sliki.
Razlika vvsistemu in ambilaghtu je stvar okusa. Vedno gledas da dobis najbolje za svoj denar. Najbrz se vsi strinjamo da je sony za 3k boljsi od lgja, philipsa, hisense, tlc za 1500EUR. Sedaj pa ali je 2x boljsi? Najbrz ne! Večina sploh ne bo opazila razlike ker gledajo samo preko boxov tv programe pa kak film prek usbja in kak Netflix.
Za filmofile pa tud sony za 3k ne bo dost dober, ampak se bo treba stegnt se orenk več.
Andreja vsi kurcate brezveze. Ja je pristranski, ja vedno najprej ponudi philipsa, ampak ponudi tudi druge znamke. Vendar tudi malo obrazloži in predlaga na lep nevsiljiv nacin.
Meni je zrihtal 2x televiziji ki v nemčiji staneta 1500EUR po komadu za 1140EUR obe. 65pml 9008

https://www.mediamarkt.de/de/product/_p...

Še enkrat tv ima fenomenalno sliko, tudi končno je Philips naredil lep eleganten televizor brez sivega roba. Danes pogledal 4k Dark knight in lahko recem samo vau.

Sedaj pa ti predlagaj 65 TV za 700EUR ki ima tako sliko kot tale.

Čakamo na predloge in seveda ker lg tv za ta denar je v tem rangu...




.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

andrej69 ::

Saj uprabniku @fpbs ne gredo na živce Philips televizorji, temveč jaz osebno..:D To je pač težava t.i. kavč strokovnjakov, ki mislijo, da so se že rodili z znanjem o televizorjih..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

markolino ::

Andrej čak. Pml9008 nima android stema.. kaj pa ima pol ???,

Zgodovina sprememb…

andrej69 ::

markolino je izjavil:

Andrej čak. Pml9008 nima android stema.. kaj pa ima pol ???,


Ima povsem nov Philipsov smart sistem.

orreel ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: orreel ()

TheHijacker ::

orreel je izjavil:

Vgrajen ima Google TV.
https://www.displayspecifications.com/e...


Philips PML9008 ima vgrajen Philips Improved OS (naslednji Saphi). Podatek na tej strani je napačen.
http://www.google.si

Kodrnusa ::

Iz prve roke povem da nima androida ampak nek svoj sistem. So pa vse aplikacije (Netflix, voyo, youtube) in mnogo vec ze gor.

darck ::

Saj operacijski sistem je sistem in važno da deluje brez kakih problemov.

andrej69 ::

Kar se tiče kod so v glavnem podeljene.. Imam še kakšno vendar moram razmislit, če jo bom podelil.. Upam pa, da vsi , ki ste dobili te kode niste šli v preprodajo tega modela, ker sem malo pogledal na bolhi, in vidim, da se že prodaja ta model..8-O Nikogar od lastnikov tega modela ne obsojam, vendar srčno upam, da se niste poslužili takšnih zadev..! Ker te cene niso mišljene, da se televizorji preprodajajo:)

webmaher ::

andrej69 je izjavil:

markolino je izjavil:

Andrej čak. Pml9008 nima android stema.. kaj pa ima pol ???,


Ima povsem nov Philipsov smart sistem.


Placa je kot vidim bogih 16GB koliko je pa RAMa in koliko MB je mrežna?

polde66 ::

webmaher je izjavil:

andrej69 je izjavil:

markolino je izjavil:

Andrej čak. Pml9008 nima android stema.. kaj pa ima pol ???,


Ima povsem nov Philipsov smart sistem.


Placa je kot vidim bogih 16GB koliko je pa RAMa in koliko MB je mrežna?

Če nima androidTV ali google tv sistema ne rabi imeti veliko prostora, ker gor ne moreš nalagat vseh aplikacij ampak samo tiste katere vidiš na sistemu od tv, za kar pa je prostora čisto dovolj. Dokupiš soliden box pa in se ne rabiš obremenjevat koliko česa ima tv. Če ima kvalitetno sliko je že čisto zadosti, ker zvok na takem tv pa pride do izraza če je priključen na kak hišni kino ali soliden soundbar.
Xiaomi mi box S 2nd gen, njihova 4k palčka, chromecast 4 z googletv, firetv stiki... imajo vsi 8gb prostora pa se vse sfolga. Zadeve so namenjene za stream in ne za shranjevanje. Če pa želiš več prostora pa nanj priključiš disk. Važno da ima usb vhod da se to omogoči. Mrežna je itak 100mb. V tem primeru, če hočeš več pa daš na wifi na 5.8 ghz pa zmagaš. Seveda če tvoja domača internetna povezava to omogoča.
polde

andrej69 ::

webmaher je izjavil:

andrej69 je izjavil:

markolino je izjavil:

Andrej čak. Pml9008 nima android stema.. kaj pa ima pol ???,


Ima povsem nov Philipsov smart sistem.


Placa je kot vidim bogih 16GB koliko je pa RAMa in koliko MB je mrežna?


Delovni pomnilnik (DRAM) 3GB + pomnilnik Flash3 8GB

Mrežna je 100mb. Kot je že polde napisal ni potrebe po večjem pomnilniku, ker ne gre za Android televizor..

Android modeli imajo:

Delovni pomnilnik (DRAM) 4GB + pomnilnik Flash3 16GB.

darck ::

Ma važno,da je slika dobra tudi,če bi bilo potrebno dodatno kupiti kakšen TV box ne bi bila katastrofa. Seveda sedaj pa tisto glede sigurnosti ali zavarovanja jaz vem,da brez 5-letnega zavarovanja ali garancije ne bi nikoli kupoval TV in kaj ti v štartu pomeni nabaviti poceni TV ko ti po 2-letah lahko že crkne nic5drugega kakor denar stran vržen. Sam vem,da se ne bi šel s tem igrati ali bom imel srečo s TV ali ne in se raje dokupil zavarovanje. Vse trgovine,prodajalne so zame brez vezne, če tega ne podpirajo in lahko je še tako ugodna cena TV jaz ga sigurno ne bi kupil.

webmaher ::

Ja, ja, pametne da glava boli...in pol ne moreš strimat remuxa po kablu...najhuje je pa to da ma vsak tulifonček več vsega za tisti skromni mini zaslonček :D
Kar se pa dodatnih kišt tiče je že zadosti od Telesmeha...res čudna tale tv industrija...vse zmenjeno...

kixs ::

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče kod so v glavnem podeljene.. Imam še kakšno vendar moram razmislit, če jo bom podelil.. Upam pa, da vsi , ki ste dobili te kode niste šli v preprodajo tega modela, ker sem malo pogledal na bolhi, in vidim, da se že prodaja ta model..8-O Nikogar od lastnikov tega modela ne obsojam, vendar srčno upam, da se niste poslužili takšnih zadev..! Ker te cene niso mišljene, da se televizorji preprodajajo:)


Ce dobis se kaksno kodo, bi se stegnil za 65-tko.

bigbada ::

Sedaj so v ožji izbor padli sledeči:

https://www.bigbang.si/lg-oled65c21la-o...
https://www.bigbang.si/sony-bravia-x90k...

Gledalo se bo na razdalji 3.8m, večinoma TV programe in kake filme iz USBja, starejši uporabniki / penzija.

Kaj naj vzamem, da se lažje odločim?

DarwiN ::

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče kod so v glavnem podeljene.. Imam še kakšno vendar moram razmislit, če jo bom podelil.. Upam pa, da vsi , ki ste dobili te kode niste šli v preprodajo tega modela, ker sem malo pogledal na bolhi, in vidim, da se že prodaja ta model..8-O Nikogar od lastnikov tega modela ne obsojam, vendar srčno upam, da se niste poslužili takšnih zadev..! Ker te cene niso mišljene, da se televizorji preprodajajo:)

Lepo, da si osrečil par slo-techovcev. Pohvalno!

Ta frajer na bolhi pa gotovo prodaja te TVje iz istega vira kot si jih ti zrihtal. Namreč prodaja vse 3 velikosti, kar pomeni, da ni slotekovec, ki bi želel preprodat "tvoj" TV. Ironično je temu bolhaču ime andrew. :)

p.s.: zakaj se ti nisi tega domislil? Še vedno se lahko.. Lahko na bolhi spodkoplješ tega andrewa za 100EUR. :D

p.s.2: ali pa si ta andrew dejansko ti? Ker vidim, da so bili oglasi objavljeni danes ob 10. uri, kmalu za tvojim postom tukaj.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

andrej69 ::

kixs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče kod so v glavnem podeljene.. Imam še kakšno vendar moram razmislit, če jo bom podelil.. Upam pa, da vsi , ki ste dobili te kode niste šli v preprodajo tega modela, ker sem malo pogledal na bolhi, in vidim, da se že prodaja ta model..8-O Nikogar od lastnikov tega modela ne obsojam, vendar srčno upam, da se niste poslužili takšnih zadev..! Ker te cene niso mišljene, da se televizorji preprodajajo:)


Ce dobis se kaksno kodo, bi se stegnil za 65-tko.


Sem ti poslal ZS.

DarwiN je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kar se tiče kod so v glavnem podeljene.. Imam še kakšno vendar moram razmislit, če jo bom podelil.. Upam pa, da vsi , ki ste dobili te kode niste šli v preprodajo tega modela, ker sem malo pogledal na bolhi, in vidim, da se že prodaja ta model..8-O Nikogar od lastnikov tega modela ne obsojam, vendar srčno upam, da se niste poslužili takšnih zadev..! Ker te cene niso mišljene, da se televizorji preprodajajo:)

Lepo, da si osrečil par slo-techovcev. Pohvalno!

Ta frajer na bolhi pa gotovo prodaja te TVje iz istega vira kot si jih ti zrihtal. Namreč prodaja vse 3 velikosti, kar pomeni, da ni slotekovec, ki bi želel preprodat "tvoj" TV. Ironično je temu bolhaču ime andrew. :)

p.s.: zakaj se ti nisi tega domislil? Še vedno se lahko.. Lahko na bolhi spodkoplješ tega andrewa za 100EUR. :D

p.s.2: ali pa si ta andrew dejansko ti? Ker vidim, da so bili oglasi objavljeni danes ob 10. uri, kmalu za tvojim postom tukaj
.


Jaz ne prakticiram takšnih zadev zaradi poslovnih odnosov.. In ne nisem jaz ta, ki prodaja na bolhi, ker potem verjetno ne bi napisal tega posta:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

andrej69 ::

bigbada je izjavil:

Sedaj so v ožji izbor padli sledeči:

https://www.bigbang.si/lg-oled65c21la-o...
https://www.bigbang.si/sony-bravia-x90k...

Gledalo se bo na razdalji 3.8m, večinoma TV programe in kake filme iz USBja, starejši uporabniki / penzija.

Kaj naj vzamem, da se lažje odločim?


A ni škoda denarja za takšne televizorje, če se bo gledalo večinoma tv programe in pa verjetno tu pa tam kakšen film..?? Posebej pa, ker je televizor namenjen starejšim ljudem.8-O

bigbada ::

Ne, toliko je budget oz. to je darilo za starše.

Lahko pa priporočaš kakšnega oz. poveš kateri izmed teh dveh se bolj splača v tem primeru.

andrej69 ::

bigbada je izjavil:

Ne, toliko je budget oz. to je darilo za starše.

Lahko pa priporočaš kakšnega oz. poveš kateri izmed teh dveh se bolj splača v tem primeru.


Izmed teh dveh je boljša izbira vsekakor Sony, to pa zato, ker je le večja diagonala. To je pri starejših osebah vsekakor prvi pogoj, čim večja diagonala..;)

Odlična izbira je tudi ta Philips;-)

https://www.bigbang.si/philips-75pus881...

Ali pa še katerega od teh modelov.

https://www.bigbang.si/philips-75pus760...

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...

https://www.bigbang.si/samsung-qe75q60c...
««
499 / 538
»»