» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
356 / 534
»»

andrej69 ::

kralnahribu je izjavil:

Pozdravljeni
Ker primerno temo temu postu nihče ne gleda,si bom sposodil to temo
Zanima me vaše mnenje o tem televizorju
Hisense 43A7500F 4K UHD LED televizor, Smart TV

Lp



Soliden televizor, predvsem so minusi tega televizorja težave z osvetljitvijo panela, ne najboljši prikaz črnih kadrov, in pa ne preveč dobro gibanje slike.
Ima pa zelo soliden kontrast, prikaz barv in zelo dober je za igranje iger. Samo procesiranje slike pa je povprečno..

Kleemen ::

darck je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Aja, moj 43PUS7555 nima Bluetootha pa je dokaj nov model in isti cenovni razred kot LG. To je edino kar pogrešam za brezžične slušalke. :)


Res je tale model nima, imajo pa vsi ostali modeli od modela 7805 in višje.



Ja pa PUS 7354 ga tudi ima samo ne deluje pa 100% od začetka deluje a čez čas pa začnejo slušalke zmrzovati-prekinjati. Na prenosniku lahko imam slušalke celi dan priključene in delujejo v piko tako,da verjetno televizor-bluetooth ne deluje čisto v redu.


Katerega potem priporočate v cenovnem rangu 300-350eur? Pomembno je da je 4k, ima bluetooth in po možnosti tudi airplay, ni pa nujno. Philips 43PUS7555 je super, problem je samo ker nima bluetooth povezave. Vmesnika pa se ne splača dodatno kupovat ker je okrog 40-50eur in se za tak denar dobi že boljši tv, ki ima tudi bluetooth in ostale dodatke.

Jack Herrer ::

Zdravo,

Starša kupujeta tv 55"-65". Cena max 800€. 4k obvezno, smart ni potrebe. Gledalo se bo pa po večini šport, nadaljevanke in filmi. Dnevna je na južni strani, tako da je svetel prostor. Gledalo se bo cca. iz 3m, kot gledanja je tudi velik. Kaj priporočate?

l.p.

andrej69 ::

Jack Herrer je izjavil:

Zdravo,

Starša kupujeta tv 55"-65". Cena max 800€. 4k obvezno, smart ni potrebe. Gledalo se bo pa po večini šport, nadaljevanke in filmi. Dnevna je na južni strani, tako da je svetel prostor. Gledalo se bo cca. iz 3m, kot gledanja je tudi velik. Kaj priporočate?

l.p.


Tukaj imaš tale Sony model.

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...

Ali pa tale Lg model.

https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...

Cveto ::

In zate pravijo da si Philips fan. ;)

Kleemen ::

Kleemen je izjavil:

darck je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Aja, moj 43PUS7555 nima Bluetootha pa je dokaj nov model in isti cenovni razred kot LG. To je edino kar pogrešam za brezžične slušalke. :)


Res je tale model nima, imajo pa vsi ostali modeli od modela 7805 in višje.



Ja pa PUS 7354 ga tudi ima samo ne deluje pa 100% od začetka deluje a čez čas pa začnejo slušalke zmrzovati-prekinjati. Na prenosniku lahko imam slušalke celi dan priključene in delujejo v piko tako,da verjetno televizor-bluetooth ne deluje čisto v redu.


Katerega potem priporočate v cenovnem rangu 300-350eur? Pomembno je da je 4k, ima bluetooth in po možnosti tudi airplay, ni pa nujno. Philips 43PUS7555 je super, problem je samo ker nima bluetooth povezave. Vmesnika pa se ne splača dodatno kupovat ker je okrog 40-50eur in se za tak denar dobi že boljši tv, ki ima tudi bluetooth in ostale dodatke.


Tole mislim da je rešitev? :)

https://www.mimovrste.com/prenosni-zvoc...

okayjames11 ::

Get anything from Samsung or Sony. For better value for money, better get a non-smart TV and use Firestick instead. You can even install Cinema HD on firestick. Cinema HD is a good movie app for firestick, android.
There are many 4K tv from Sony and Samsung that comes with HDMI 2.1 ports so that you can have a complete benefit of console gaming on PS5 or Xbox Series X.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ales ()

kralnahribu ::

andrej69 je izjavil:

kralnahribu je izjavil:

Pozdravljeni
Ker primerno temo temu postu nihče ne gleda,si bom sposodil to temo
Zanima me vaše mnenje o tem televizorju
Hisense 43A7500F 4K UHD LED televizor, Smart TV

Lp



Soliden televizor, predvsem so minusi tega televizorja težave z osvetljitvijo panela, ne najboljši prikaz črnih kadrov, in pa ne preveč dobro gibanje slike.
Ima pa zelo soliden kontrast, prikaz barv in zelo dober je za igranje iger. Samo procesiranje slike pa je povprečno..


Kaj pa tale
LED TV Panasonic TX-43HX580E
https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...

Ales ::

... nima bluetooth povezave. Vmesnika pa se ne splača dodatno kupovat ker je okrog 40-50eur in se za tak denar dobi že boljši tv, ki ima tudi bluetooth in ostale dodatke.


Tole mislim da je rešitev? :)

https://www.mimovrste.com/prenosni-zvoc...


Točno ta isti model sem pred kratkim preko oglasa kupil za 12 EUR. Oglaševan kot "nov, zapakiran"...

Tega je kolikor hočeš, v raznih cenovnih razredih, z raznimi vhodi/izhodi, tako da se splača malo pogledati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

Kleemen ::

Odlično, bom še malo prebrskal. Pa delajo normalno bluetooth slušalke preko tega?

easyrider3 ::

A je kdo že kaj kupil od ELECTRONIC4YOU saj me zanima,če pošljejo dostavijo v Slovenijo saj je drugače to v Avstriji.

XS!D3 ::

easyrider3 je izjavil:

A je kdo že kaj kupil od ELECTRONIC4YOU saj me zanima,če pošljejo dostavijo v Slovenijo saj je drugače to v Avstriji.

Dostavijo, če naročiš na electronic4you.si. Naročil že vse živo od njih z dostavo v slo (od raznih malenkosti ala fitri za kavni avtomat, A/V receiverja, WiFi APjev, slušalk, do komplet kuhinjskih aparatov). Edino ko sem OLED kupoval je pisalo, da dostava ni možno (kamorkoli, ne samo v Slo), tako da sem ga na koncu naročil na at strani in šel osebno iskat čez mejo.

easyrider3 ::

XS!D3 je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

A je kdo že kaj kupil od ELECTRONIC4YOU saj me zanima,če pošljejo dostavijo v Slovenijo saj je drugače to v Avstriji.

Dostavijo, če naročiš na electronic4you.si. Naročil že vse živo od njih z dostavo v slo (od raznih malenkosti ala fitri za kavni avtomat, A/V receiverja, WiFi APjev, slušalk, do komplet kuhinjskih aparatov). Edino ko sem OLED kupoval je pisalo, da dostava ni možno (kamorkoli, ne samo v Slo), tako da sem ga na koncu naročil na at strani in šel osebno iskat čez mejo.



O super,da si povedal saj sem opazil,da imajo po zelo ugodni ceni 4K predvajalnik Sony UBP-X700 točno takega kot jaz hočem.

Konlov ::

Samo na .slo je vse precej dražje.

scipascapa ::

Sony UBP-X700

preko mene slabih 200

easyrider3 ::

Ja v Sloveniji je najceneje za dobiti za slabih 200 Eur a pri Electronic4you pa imajo za 170 Eur.

 Sony UBP-X700

Sony UBP-X700

XS!D3 ::

Konlov je izjavil:

Samo na .slo je vse precej dražje.

Vse ne, vsaj ne precej. Večinoma je razlika samo zaradi davka, ker ti morajo pri pošiljanju v slo obračunati naš DDV, tako kot vsaka trgovina z dovolj prometa s Slo. Je pa včasih res na at še kakšna dodatna akcija, takrat je razlika večja.

Constantine ::

skyform ::

Tale Samsung NEO QN85A pa me je res navdušil, sem pogledal vse možne videje, zgleda neverjetno za IPS oz ADS panel, čist na nivoju VA FALD TVjev in celo boljši v nekaterih zadevah. Največji minus je cena, ki je trenutno absolutno previsoka.

Cveto ::

Pri VA bo vidni kot še slabši. In to mene precej moti.

easyrider3 ::

Ma televizor predrag in sploh nič boljši kakor Fald Sony.

skyform ::

Cveto je izjavil:

Pri VA bo vidni kot še slabši. In to mene precej moti.


Odvisno kateri TV z VA panelom, npr Q80T, Q90T in QN90A imajo enako dober vidni kot kot IPS.

easyrider3 je izjavil:

Ma televizor predrag in sploh nič boljši kakor Fald Sony.


Meni se pa zdi zanimiv TV, ker izgleda res dobro za IPS in nekateri ljudje ne marajo VA, za tiste bo ta TV zakon, IPS z dobrimi črnimi. Cena pa je tam nekje kot bodo tudi Sonyjevi FALD npr X95J bo cenovno ziher tu nekje kot QN85A. QN85A je morda dokaz, da je Mini LED boljši od klasičnega FALD, ker če so to uspeli z IPS kaj še le bodo z VA, ali so pa pri Samsungu geniji, da jim je to uspelo z IPS panelom, ker QN90A naj ne bi bil sploh toliko boljši kot QN85A, tako da čudno.

Tako saj pravi tale, da je QN85A na čase celo boljši, če se ne gleda pod kotom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

skyform ::

Tudi na rtings je v primerjavi z ostalimi FALDji zelo dobro ocenjen in kako je Linus navdušen je tudi zanimivo in to v primerjavi z LG OLED.

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsu...

easyrider3 ::

Ah lanski Sony Fald sploh XH95 je čisto super in cenovno ugoden proti letošnjim modeli ali tem mini led. Letošnji Sony x95j ne bo kaj bistveno boljši kakor lanski model a cena pa orenk velika.

darck ::

Televizorji so predragi res da mali procent ljudi gre kupit televizor za 1500 EUR ali več in mislim da ajde že tista zadnja cena 1000 EUR za 55"televizor tako da največ s ekoluje izpod teh 1000 EUR verjetno največ okrog dobrih 500-600 EUR.

skyform ::

easyrider3 je izjavil:

Ah lanski Sony Fald sploh XH95 je čisto super in cenovno ugoden proti letošnjim modeli ali tem mini led. Letošnji Sony x95j ne bo kaj bistveno boljši kakor lanski model a cena pa orenk velika.


Seveda je XH95 super in tudi boljše ocenjen na rtings kot QN85A. Novi Sony bo pa ziher boljši, že sam googel zgleda ful bolj kul kot android ampak seveda ne bo TV vredn 500EUR več kot stari model ampak pazi bo pa imel precej boljši DV kot ga imajo tudi letošnji Sony OLEDi, ki so jih že testirali in potrdili, da ima Sony letos prvič tisto tapravo DV implementacijo kot jo imata Panasonioc in LG že več let, tako da je svetlejši lepši DV z več shadow detaila.

Da se TVji ne kupujejo takoj, ko izidejo pa že tako vsi vemo, takrat so predragi, je pač treba malo počakat, da padejo cene, razen tisti, ki so bogati ali imajo preveč denarja, za tiste pa je jasno, da bodo vzeli čim boljše in novejše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

MasterSPi ::

Zdravo!

odločam se za nakup 65" TV (večji ne more bit zaradi omejitve pri širini stene, manjši pa tudi ne), ki bo montiran na steno - dober nosilec že imam. OS bi rad imel Android, da bi lahko uporabljal določene aplikacije. Ne igram igric, uporablja se za gledanje filmov, serij, itd. TV gori načeloma cel dan, ko smo doma, tudi po 18 ur. TV se občasno gleda tudi iz kuhinje, ki je pod kotom. Zvoka na TV ne potrebujem, ker imam hišni kino ONKYO. Ambient light, če je ali pa ne, ne igra vloge.
Nekako se odločam med spodnjimi TV:

https://www.mimovrste.com/televizorji/p...
https://www.mimovrste.com/televizorji-o...
Kakšna je glavna razlika med OLED Philipsom OLED705 ter SONY XH95, ki ni OLED - oba sta ~1500 EUR? Katerega bi vi izbrali in zakaj? Se OLED v tem primeru izplača? Ima kateri kakšno pomanjkljivost, ki jo vidite kot ključno?

Je npr. SONY A8 vreden dodatnih 700 eur, da bi imel OLED? A je velika razlika med sony XH95 (LED) in A8 (OLED)?
https://www.mimovrste.com/televizorji-o...

Hvala za odgovore! Vsi komentarji dobrodošli :)
I dont wanna talk to you I just want BANG BANG BANG!

Zgodovina sprememb…

MasterSPi ::

Zdravo!

odločam se za nakup 65" TV (večji ne more bit zaradi omejitve pri širini stene, manjši pa tudi ne), ki bo montiran na steno - dober nosilec že imam. OS bi rad imel Android, da bi lahko uporabljal določene aplikacije. Ne igram igric, uporablja se za gledanje filmov, serij, itd. TV gori načeloma cel dan, ko smo doma, tudi po 18 ur. TV se občasno gleda tudi iz kuhinje, ki je pod kotom. Zvoka na TV ne potrebujem, ker imam hišni kino ONKYO. Ambient light, če je ali pa ne, ne igra vloge.
Nekako se odločam med spodnjimi TV:
https://www.mimovrste.com/televizorji/p...
https://www.mimovrste.com/televizorji-o...

Kakšna je glavna razlika med OLED Philipsom OLED705 ter SONY XH95, ki ni OLED - oba sta ~1500 EUR? Katerega bi vi izbrali in zakaj? Se OLED v tem primeru izplača? Ima kateri kakšno pomanjkljivost, ki jo vidite kot ključno?

Je npr. SONY A8 vreden dodatnih 700 eur, da bi imel OLED? A je velika razlika med sony XH95 (LED) in A8 (OLED)?
https://www.mimovrste.com/televizorji-o...


Hvala za odgovore! Vsi komentarji dobrodošli :)
I dont wanna talk to you I just want BANG BANG BANG!

Cveto ::

XH95 je FALD. Ima malenkost slabše vidne kote (če se gleda pod večjim kotom), črna ni tista prava (vseeno pa je boljša kot pri večini lcd-jev), pri kakšnih svetlih stvareh na temni podlagi so lahko obrisi. Ostalo je top, živa slika, zvok, odličen upscaling...

Philips 705 je nižji model OLED-a. TO pomeni predvsem nekaj slabši procesor za obdelavo slike, malo bolj plastičen daljinec, slabši upscaling. Vseeno pa je črna tista prava, slika zelo dinamična itd...

Oba sta dobra tv-ja, oba imata android, podpirata DTS itd...

Jaz osebno bi med tema dvema vseeno vzel OLED. LAhko gledam opise in specifikacije, a ko grem v trgovino, je jasno, kateri ima boljšo sliko.

Če je denar, pa seveda A8. A 700 eur več imho ni vreden. Pogledaš lahko tudi LG CX 65, se ga dobi že za okoli 1750 eur in je top televizor.

andrej69 ::

Cveto je izjavil:

XH95 je FALD. Ima malenkost slabše vidne kote (če se gleda pod večjim kotom), črna ni tista prava (vseeno pa je boljša kot pri večini lcd-jev), pri kakšnih svetlih stvareh na temni podlagi so lahko obrisi. Ostalo je top, živa slika, zvok, odličen upscaling...

Philips 705 je nižji model OLED-a. TO pomeni predvsem nekaj slabši procesor za obdelavo slike, malo bolj plastičen daljinec, slabši upscaling. Vseeno pa je črna tista prava, slika zelo dinamična itd...

Oba sta dobra tv-ja, oba imata android, podpirata DTS itd...

Jaz osebno bi med tema dvema vseeno vzel OLED. LAhko gledam opise in specifikacije, a ko grem v trgovino, je jasno, kateri ima boljšo sliko.

Če je denar, pa seveda A8. A 700 eur več imho ni vreden. Pogledaš lahko tudi LG CX 65, se ga dobi že za okoli 1750 eur in je top televizor.


Kar se tiče kvalitete slike pri nekoliko večjih kotih, je občutneje slabši kakor pa OLED televizorji:) Posebej kar se tiče prikaza črne in pa barv, nekoliko manj pa pri samem osvetljenju panela.

MasterSPi ::

Hvala za informacije, sem naročil Philips 65OLED705 OLED televizor.
I dont wanna talk to you I just want BANG BANG BANG!

Furbo ::

Zaradi počasnega intereta furam netflix v najosnovnejši varianti.
Vsaka serija, filmček vidim, da podpirajo 5.1 zvok. Je to kaj opazno pri nizkem bitrate?
Ne vem če bi kupil soundbar, če potem ne bo efekta, je brezveze.

Nisem na tekočem s temi zadevami, če furam vse preko netflix, rabim potem še kak dekoder ali je dovolj tv+soundbar?
Tv je Sony XR-65X92J
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

darck ::

skyform je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

Ah lanski Sony Fald sploh XH95 je čisto super in cenovno ugoden proti letošnjim modeli ali tem mini led. Letošnji Sony x95j ne bo kaj bistveno boljši kakor lanski model a cena pa orenk velika.


Seveda je XH95 super in tudi boljše ocenjen na rtings kot QN85A. Novi Sony bo pa ziher boljši, že sam googel zgleda ful bolj kul kot android ampak seveda ne bo TV vredn 500EUR več kot stari model ampak pazi bo pa imel precej boljši DV kot ga imajo tudi letošnji Sony OLEDi, ki so jih že testirali in potrdili, da ima Sony letos prvič tisto tapravo DV implementacijo kot jo imata Panasonioc in LG že več let, tako da je svetlejši lepši DV z več shadow detaila.

Da se TVji ne kupujejo takoj, ko izidejo pa že tako vsi vemo, takrat so predragi, je pač treba malo počakat, da padejo cene, razen tisti, ki so bogati ali imajo preveč denarja, za tiste pa je jasno, da bodo vzeli čim boljše in novejše.



Ja zgleda da je novi XR procesor pri Sony oled televizorju tisto kar je naredilo sliko bolj svetlo,še več detaljev in boljši procesing,saj sploh ni res kar so govorili da bo televizor imel preko 1000 nitov,kar so tudi zapisali pri recimo RTINGS ali na Youtube pri Vincentu.

https://www.rtings.com/tv/tools/compare...

primerjava Sony A8H in Sony A90J

 SDR

SDR



 HDR

HDR




andrej69 ::

Novi Sony lahko doseže nekje 1.300 nitov toda samo za kratek čas in to samo v Vivid modu, kar pa ne pomaga dosti, ker v tem modu se ne da gledat v domačem okolju.

skyform ::

@darck Da XR procesor pripomore malo k svetlosti ampak večinoma samo na highlightsi in določenih objektih, glavn razlog, da je Dolby Vision letos boljši je to, da ima Sony končno tapravi TV-led DV, kot Lg in Panasonic. Do sedaje so pri Sonyju uporabljal Player-led ali Low Latency DV in je zato imel slabši dinamični razpon, near black posterization, slabe prehode v temnih detajlih, black crush itd, je že Vincent kar nekajkrat to obrazložil v svojih videjih.

Npr tu


darck ::

Kako mislite,da se bo obnesel ta novi sistem GOOGLE v Sony televizirju, baje naj bi bil boljši kakor Android.

Furbo ::

Meni je v redu, res pa nimam izkušenj z Android tv, ker sem ravnokar nadomestil 11 let star Philips.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Morientes ::

Furbo je izjavil:

Zaradi počasnega intereta furam netflix v najosnovnejši varianti.
Vsaka serija, filmček vidim, da podpirajo 5.1 zvok. Je to kaj opazno pri nizkem bitrate?
Ne vem če bi kupil soundbar, če potem ne bo efekta, je brezveze.

Nisem na tekočem s temi zadevami, če furam vse preko netflix, rabim potem še kak dekoder ali je dovolj tv+soundbar?
Tv je Sony XR-65X92J


ARC Yes (HDMI 3)
eARC support Yes
Dolby Atmos via TrueHD via eARC Yes
DTS:X via DTS-HD MA via eARC Yes
5.1 Dolby Digital via ARC Yes
5.1 DTS via ARC Yes
5.1 Dolby Digital via Optical Yes
5.1 DTS via Optical Yes

Yes. To use it, go to Audio Output in the Display & Sound settings menu, then set eARC to 'Auto', Digital Audio Out to 'Auto 1', and Passthrough to 'Auto'.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morientes ()

scipascapa ::

SAMSUNG 55TU7022 ali PANASONIC 55HX580E za easy?

sony 65xh9096 1100€ BIG BANG !!!!

Zgodovina sprememb…

laguna1 ::

Pozdravljeni. Ali sta vredna ta dva tv sony svojega denarja (75 inch);
- 1399 eur (Android TV sprejemnik SONY KE75XH8096BAEP) https://www.harveynorman.si/tv-sprejemn... oz.
- 1599 eur (Google TV sprejemnik SONY BRAVIA KD-75X81J) https://www.harveynorman.si/google-tv-s...

gre se mi predvsem za sliko, ker se bo le ta tv gledal v malce bolj svetlem prostoru... svetloba sveti na ekran.
Ali pa se da dobit kaj boljše za ta denar za 75 inch tv?

hvala za mnenje

Furbo ::

Jaz imam Sony XR-65X92J 65 BRAVIA XR in je ok v svetlem prostoru. Podoben kot drugi na tvojem spisku.
https://www.mimovrste.com/televizorji-o...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

roko11111 ::

LP.

a ima slučajno kdo tale TV https://www.telekom.si/zasebni-uporabni... ? uporabljal bi ga predvsem za šport, filme, serije, Youtube in kakšen HDR film. ima kdo slučajno Telekomov NEO priklopljen na njega, kako se kaj obnese? pred nekaj časa je en tukaj napisal tole:

nomad_soul je izjavil:

Pozor, tisto kar pri nas prodajajo kot Samsung q80t ni isto kot tisti TV ki je bil testiran na rtings.com.

Je ista situacija kot pri flagship Samsung telefonih, američani dobijo Snapdragon-e, evropejci pa slabše Exynos-e.


lahk kir pove kje je razlika oz. kaj bi lahko bilo slabše/drugače od tega, ki so ga testiral na rtings.com https://www.rtings.com/tv/reviews/samsu... ?

predvidevam da bi bil dober nakup, ker ima TV ta '4K AI Upscale procesor' ki bi tudi določene SD kanale vsaj tolko izboljšal, da bi bili normalno gledljivi na 75'' TVju?

Zgodovina sprememb…

TOP ::

Vsak kanal SD je slab na 65,kaj šele na 75.

easyrider3 ::

Ma 75" televizor z SD sliko bo hudič za gledanje res,da dober procesor naredi kar se da najbolje ampak ne more pa narediti boga in pol. Glede te velikosti televizorja pa defenitivno je super izbira Sony XH9096 za 1.600 EUR vsaj jaz tako mislim.

roko11111 ::

Saj to s SD kanali je sekundarnega pomena, ker se bo samo res obcasno gledalo SD. Fora je samo, da hocem iz 55'' na novga 75'', ampak na obroke, tko da sem malo limitiran kaj mam na izbiro.

Samsung Q80T, Q60T
ali
Sony KD75XH9505BAEP

darck ::

roko11111 je izjavil:

Saj to s SD kanali je sekundarnega pomena, ker se bo samo res obcasno gledalo SD. Fora je samo, da hocem iz 55'' na novga 75'', ampak na obroke, tko da sem malo limitiran kaj mam na izbiro.

Samsung Q80T, Q60T
ali
Sony KD75XH9505BAEP


Ah ta Sony je zmagovalec med temi televizorji ampak cena je tudi taka. Samsung Q80T ni glih v rangu z tem Sony XH95 televizorjem in kar nekaj uporabnikov je prešaltalo iz Samsunga na Sony.

pwn3rrr ::

Super deal, če koga zanima:
Makspro zadnji kosi Sony KD-65XH95 za 1150€ (gotovinsko plačilo).

darck ::

pwn3rrr je izjavil:

Super deal, če koga zanima:
Makspro zadnji kosi Sony KD-65XH95 za 1150€ (gotovinsko plačilo).



To je res super cena samo jaz na njihovi strani vidim cena 1.399 Eur https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...

 Sony 65XH95

Sony 65XH95

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

laguna1 ::

@easyrider... kje se lahko dobi Sony XH9096 za 1.600 EUR?
jaz bi ga takoj vzel

easyrider3 ::

laguna1 je izjavil:

@easyrider... kje se lahko dobi Sony XH9096 za 1.600 EUR?
jaz bi ga takoj vzel



Sem sedaj opazil,da ni glih model XH9096 ampak XH9005 ampak ni neke razlike razen morda nogic-stojala katere so fiksne.

 SONY KD-75XH9005

SONY KD-75XH9005



https://www.ceneje.si/Izdelek/17880876/...

Zgodovina sprememb…

««
356 / 534
»»