» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
225 / 534
»»

krepki ::

Torej kdaj potem lahko pričakujem posodobitev na philips 9002 (OS Android 9.0 Pie),trenutno če se ne motim je zadnja posodobitev bila na oreo.

andrej69 ::

polde66 je izjavil:

Imam en Philips android tv z androidom 5 pa ni vec posodobitev zanj. Prav tako verjamem, da zata android 9 cez 2 do 3 leta tudi ne bo vec nadgradnje. Tako da meni osebno android tv kvecjemu pomeni problem kot pa napredek. Kupi si box za 50 eur vrzi ga stran cez par let in kupi druzga.
Ze pri tem mojem android tv koristim zraven box ker mi vec stvari podpira in ni omejen z prostorom ali procesorjem in ramom.
V preteklosti pri prodaji dvd predvajalnikov je bil Philips znan po tem da ni posodabljal firmwerja temvec raje izdajal nove predvajalnike.


Trenutno so na voljo posodobitve za modele 2016. Za modele 2015 pa je bila zadnja posodobitev konec leta 2018.

scipascapa ::

SONY X9005F serija ima kako posodobitev?

andrej69 ::

scipascapa je izjavil:

SONY X9005F serija ima kako posodobitev?


Tole je zadnji update.

Firmware v6.6520

scipascapa ::

torej 8.0 kar ni slabo ne.

andrej69 ::

scipascapa je izjavil:

torej 8.0 kar ni slabo ne.


Seveda ne..

sejmon ::

andrej69 je izjavil:

polde66 je izjavil:

Imam en Philips android tv z androidom 5 pa ni vec posodobitev zanj. Prav tako verjamem, da zata android 9 cez 2 do 3 leta tudi ne bo vec nadgradnje. Tako da meni osebno android tv kvecjemu pomeni problem kot pa napredek. Kupi si box za 50 eur vrzi ga stran cez par let in kupi druzga.
Ze pri tem mojem android tv koristim zraven box ker mi vec stvari podpira in ni omejen z prostorom ali procesorjem in ramom.
V preteklosti pri prodaji dvd predvajalnikov je bil Philips znan po tem da ni posodabljal firmwerja temvec raje izdajal nove predvajalnike.


Trenutno so na voljo posodobitve za modele 2016. Za modele 2015 pa je bila zadnja posodobitev konec leta 2018.


za modele 2016 ni androida 9 ampak 8

polde66 ::

Moj je se vedno na android 5 z vsemi posodobitvami
polde

Bantani ::

alenh je izjavil:

Ima kdo izkušne z bigbang glede garancije koliko casa rabijo, da popravijo tv.Čez ekran se mi je naredila črtica,ki utripa pa ne bi bil rad brez tv 1 mesec..


Ce je TV bolj nov kak mesec zahtevaj novega..naj uveljavi kot stvarno napako..kolegu se je podobno zgodil...imel vertikalno crto brez,da bi utripalo...poklical na servis obrazlozil in mu na servisu takoj rekel napaka na panelu in naj zahteva novega...moral je samo slikati to črto na TV-ju pa serijsko stevilko TVja...poslal na mail tega servisa in v roku 5 dni dobil nov TV...lahko pa tudi zahtevas denar nazaj ali pa vzames drug TV.
Ce je pa TV star let pa pol recimo..imajo pa rok 45dni,da ga porihtajo,ce ne zahtevas nov TV in ti morajo po zakonu dati nov aparat.Najbrz ne istega,ker pac ni vec v prodaji ampak podobnega ali celo boljsega.

Bantani ::

scipascapa je izjavil:

torej 8.0 kar ni slabo ne.


Na mojem sony xg95 dela oreo,ko putrcek brez kancka problema..tudi OS na prejsnem LG je bil super...je pa res odvisno koliko zahteven uporabnik si:)

Bantani ::

Tema mi ze liči na iphone vs samsung:D(android vs ios)

easyrider3 ::

edi45 je izjavil:

Ne vem od kod tebi takšni vici, da je Philips boljši in glede na to da je slika tu tu pri vseh teh oledih, rajše vzamem LG in imam dosti boljšo uporabniško izkušnjo, kot pa s tem buggastim androidom in še slabšim firefoxom. Pri LGju vsaj deluje TV tako kot mora in ne kot ta jajca od androida. Ne vem kako jih ni sram, da kupiš TV za 2k in že prvi dan izgubiš živce, ko hočeš Kodi potegnit iz google storea in šteka ter crasha.



koga pa briga če televizor bi imel KODI in podobna sranja nekateri rabijo televizor samo da anteno priključijo ali TV vmesnik pa gledajo in to brez tisoč dodatnih stvari. Nekateri rabijo samo televizor za gledanje da prikazuje lepo sliko pa lepo predvajanje gibljivosti slike pri hitrejših prizorih. Verjetno jih tudi ne moti kateri operacijski sistem uporablja televizor seveda prodajalci itak vsem glave polnijo kakor tudi tukaj gor na forumu da ta ni dober on drug je da je počasen da je LG z webosom najboljši. Jaz ko sem kupoval pred 3 leti televizor sem potem vzel Samsung čeprav nikoli več ampak vzel sem ga samo zaradi tega ker se mi je operacijski sistem in ko greš v menu zdel normalen proti tistemu LG webos. Mislil sem LG vzet ampak nisem ker mi je preveč smotano tisti webos pa me sploh ne zanima če dela tisočkrat bolje in hitreje samo meni je grdo in se mi sploh ne dopade tisto sranje spodaj po ikonah postavljeno. Mislim da nikoli zaradi tega grdega prikaza ne bom hotel imeti LG TV pa je lahko še tako poceni in tako dober enostavno nočem tega gledat ne vem kako zgleda pri Panasonicu samo za vnaprej sigurno bom ostal še pri Sony kjer je vse še normalno pa tudi morda Philips je še pri normalnem prikazovanju.

 Webos

Webos

edi45 ::

easyrider3 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Ne vem od kod tebi takšni vici, da je Philips boljši in glede na to da je slika tu tu pri vseh teh oledih, rajše vzamem LG in imam dosti boljšo uporabniško izkušnjo, kot pa s tem buggastim androidom in še slabšim firefoxom. Pri LGju vsaj deluje TV tako kot mora in ne kot ta jajca od androida. Ne vem kako jih ni sram, da kupiš TV za 2k in že prvi dan izgubiš živce, ko hočeš Kodi potegnit iz google storea in šteka ter crasha.



koga pa briga če televizor bi imel KODI in podobna sranja nekateri rabijo televizor samo da anteno priključijo ali TV vmesnik pa gledajo in to brez tisoč dodatnih stvari. Nekateri rabijo samo televizor za gledanje da prikazuje lepo sliko pa lepo predvajanje gibljivosti slike pri hitrejših prizorih. Verjetno jih tudi ne moti kateri operacijski sistem uporablja televizor seveda prodajalci itak vsem glave polnijo kakor tudi tukaj gor na forumu da ta ni dober on drug je da je počasen da je LG z webosom najboljši. Jaz ko sem kupoval pred 3 leti televizor sem potem vzel Samsung čeprav nikoli več ampak vzel sem ga samo zaradi tega ker se mi je operacijski sistem in ko greš v menu zdel normalen proti tistemu LG webos. Mislil sem LG vzet ampak nisem ker mi je preveč smotano tisti webos pa me sploh ne zanima če dela tisočkrat bolje in hitreje samo meni je grdo in se mi sploh ne dopade tisto sranje spodaj po ikonah postavljeno. Mislim da nikoli zaradi tega grdega prikaza ne bom hotel imeti LG TV pa je lahko še tako poceni in tako dober enostavno nočem tega gledat ne vem kako zgleda pri Panasonicu samo za vnaprej sigurno bom ostal še pri Sony kjer je vse še normalno pa tudi morda Philips je še pri normalnem prikazovanju.

 Webos

Webos



Za takšne peasante je čisto zadosti potem philips s saphijem, ki nima nič. Kodi sem hotel namestiti samo zato, ker noben player, ki je bil že nameščen tovarniško, ni mogel predvajat 4k film brez štekanja.

LeQuack ::

Če imaš Apple TV imaš celozaslonske pop-upe celo. Najbrž ne bo dolgo ko bodo tudi proizvajalci TV-jev to začeli delati oz. so že.

Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Ales ::

andrej69 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

A je kakšen TV ki ne bo čez 2 leti zastarel ko proizvajalec neha posodabljati sistem?

Philips in pa Sony sta edina, ki na dolgi rok redno poosodabljata OS..
Eh, tri do štiri leta ni noben "dolgi rok", pa še to niso ravno redne posodobitve, prej obratno.

Vsi ostali televizorji, čez določen čas ne omogočajo več nadgradnje.. Predvsem so kar se tega tiče, najzaneslivejši televizorji z Androidom, ker Android je platforma katera ima bodočnost:))Vsi ostali zaprti sistemi so tukaj nezanesljivi..

Na katere zaprte sisteme misliš? Tizen, ki ga uporablja Samsung in WebOS, ki ga uporablja LG, sta čisto lepo odprtokodna.

Kar se obstoja dolgoletnih tovarniških posodobitev tiče, je stanje pri moderni elektroniki precej bogo, s televizorji vred. Več kot kaka tri leta je zgleda misija nemogoče, ker očitno ne obstaja efektivna zakonodaja, ki bi proizvajalce prisilila k temu, kupci pa s(m)o zgleda prevelike ovce.

Senior Dev ::

krepki je izjavil:

Torej kdaj potem lahko pričakujem posodobitev na philips 9002 (OS Android 9.0 Pie),trenutno če se ne motim je zadnja posodobitev bila na oreo.

Posodobitev več ne bo, ker je to 2017 model ki ima 2016 oled panel. Skratka zastarelo in še Android. Vprašaj Andreja katerega Philips je letos best buy, mogoče OLED934?

scipascapa ::

Daniel ::

Rabim malo pomoči. Tast kupuje 4K TV velikosti 65" do nekje 700 EUR. Vem, da za ta denar nekih čudežev ravno ni pričakovati, me pa zanima katero bi najbolj priporočali. V ožjem izboru so trenutno:

Philips 65PUS6804/12
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...

Samsung UE65RU7172
https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...

LG 65UM7400PLB
https://www.mimovrste.com/hdr-tv/lg-tv-...

sem pa odprt tudi za dodatne predloge v tem cenovnem rangu. Tv se gleda preko T2 komunikatorja. Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

DarwiN ::

Med temi vstopnimi modeli ni večjih razlik, Daniel. Tale Samsung UE65NU7022 (544EUR) se še najbolj splača. Ampak vprašanje kolk dolgo bo ta cena držala, ker gre za vikend akcijo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Daniel ::

Torej je praktično vseeno katero firmo vzame pri vstopnih modelih. Rad bi imel 4K in malo večjo diagonalo, sedaj ima 55" Full HD LG, pa mu je malo premajhna. Sprejem signala pa je tako preko T2 na bakru. Je moj-tv.com zanesljiva stran za nakup?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

scipascapa ::

Zelo zanesljivi so, ni pene.

DarwiN ::

Firma je praktično vseeno ja, dokler je ena od priznanih velikih petih. Edino tistih LG zaslonov z RGBW matriko bi se jaz izogibal, ker gre za neke vrste nateg s cenenimi "3k zasloni".. Torej vsi njihovi lanski UK 6XXX modeli in pa letošnji UM7000.

Za Moj tv pa ti lahko potrdim čez par dni.. Imam naročen TV..:) Ampak firma stoji že več kot desetletje, tko da.. Edino čakalna doba je 5-10 dni, ker gre v bistvu za garažnega dilerja, ki najprej naroči iz Nemčije?, nakar pa tebi domov.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

scipascapa ::

Se še kje dobi LG B9 pod 1100€? C9 je preprosto predraga v tem momentu.

andrej69 ::

DarwiN je izjavil:

Firma je praktično vseeno ja, dokler je ena od priznanih velikih petih. Edino tistih LG zaslonov z RGBW matriko bi se jaz izogibal, ker gre za neke vrste nateg s cenenimi "3k zasloni".. Torej vsi njihovi lanski UK 6XXX modeli in pa letošnji UM7000.

Za Moj tv pa ti lahko potrdim čez par dni.. Imam naročen TV..:) Ampak firma stoji že več kot desetletje, tko da.. Edino čakalna doba je 5-10 dni, ker gre v bistvu za garažnega dilerja, ki najprej naroči iz Nemčije?, nakar pa tebi domov.


Letošnji modeli serije 7 imajo RGB strukturo pikslov.

DarwiN ::

Nope, UM7000 je po vsej verjetnosti izjema z RGBW.. Skoraj gotovo gre za evropsko različico ameriškega modela UM6900, ki pa ima potrjeno RGBW strukturo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Kodrnusa ::

Ne vem kaj tok pljuvate cez Philipse..
Prvi philips serije 7000 z ambilightom sem kupil pred 10 leti, morda tudi več. Ko se enkrat navadis na ambilight ne moraš več nazaj, vsaj jaz. Potem sem priblizno 6 let nazaj, ko sem se presselil v hiso kupil philios serije 7000 55 inchov. Lep izdelek vendar so ga pestile tezave.. Ker sem imel brezplacno garancijo 5 let, sem po treh letih dobil brezplačno nov 6561 model 55inchov. Gor je android 8.1, ki je bil nazadnje posodobljen maja. Ne vem a pridejo še kake posodibitve... Ne vem zdej, kdo pravi da android šteka oziroma ne dela! Uporabljam netflix, hbo go kodi (za nba league pass). Vse dela tekoce lepo in hitro... Nisem expert za sliko ampak slika je ok in nimam problemov ko gledam sport (nobenih artefaktov), 4k filme preko usbja ( se noben film, ki sem ga zalaufal ni stekal ali da ne bi delal), netflix, hbo go, league pass v kodiju dela super, chromecast dela super, t2 2go app dela fajn (rabim misko).
S tvjem sem zadovoljen, vendar malo gledam da bi mogoce kak oled 65 do 70 vzel. Tv je 4 metre stran od kavca, z razdaljo nimam problemov (razen filmi iz kljuca ko je crn rob so malo mali).

Kako naj vzamem lg c9 ce nima ambilighta in androida? Kako naj gor kodi spravim za league pass, kako naj gor dam t2 2go apk.. Če je to možno na web osu ok, ampak mislim da ni, zato je android the way to go zame.
Sony ima najbrz malenkost boljso sliko vendar to tudi pošteno plačaš.. a je vredno?
Nekomu ja nekomu ne. Samsunge imata tast in svak (serija 6000), krš od slike in operacijskega sistema.

V spalnici imam se starega philipsa, gor sem prikljucil android box in lahko vse laufam gor (filmi, kodi, netflix....), Slika pac ni vec na nivoju 4k tvjev ampak za zvecer mal pogledat pol ure je ok.


Za povprečnega človeka je 6561 55inch tv preko glave, lepo povezan na yamahin hisni kino, raje gledam filme doma kot v kinu. Aplikacije laufajo super (tiste, ki jih uporabljam), naslednji tv bo najbrz philips oled 65 do 70 inchov.

Je pa tezko zeni razlozit da bi novega kupil ker ta se dela 😁

Moje mnenje o philipsu in androidu.

Skylord ::

Tvoje mnenje o Philipsu in Androidu ne šteje čisto nič!
Vse si povedal že z komentarjem:
"Potem sem priblizno 6 let nazaj, ko sem se presselil v hiso kupil philios serije 7000 55 inchov. Lep izdelek vendar so ga pestile tezave.."
To da si povedal, da si doma copata:
"Je pa tezko zeni razlozit da bi novega kupil ker ta se dela ?"
pa sploh pove vse o tebi in tvoji kompetenci.
"Kako naj vzamem lg c9 ce nima ambilighta in androida? Kako naj gor kodi spravim za league pass, kako naj gor dam t2 2go apk.. Če je to možno na web osu ok, ampak mislim da ni, zato je android the way to go zame."
Na kratko: nimaš pojma kaj pišeš!
Vse to na LGC9 dela brez problemov (razen ambilighta, ki je meni osebno brezvezna stvar, če pa že pa si bom že sam namontiral tisti light show za tvjem) veliko boljše in hitrejše.
Android pa itak vemo, da je jajc od jajca, na telefonih in na TVjih.

krepki ::

To govorijo samo ljudje,ki si lastijo poceni znamke tvjev in uporabljajo iphone.
Tudi na jabuk forumu ne boš nikogar prepričal,da je samsung telefon boljši od iphona,tako da tudi tvoje mnenje ne šteje nič.

Kodrnusa ::

A si ti na tabletah? A imaš mogoče lahko malo olike in ne žališ forumašov, ki samo svojo mnenje izražajo. Pa kok si star, da govoriš človeku ki ga ne poznaš copata.

Bedak!

Se ne javim več v to temo.
Peace out

Skylord ::

krepki je izjavil:

To govorijo samo ljudje,ki si lastijo poceni znamke tvjev in uporabljajo iphone.
Tudi na jabuk forumu ne boš nikogar prepričal,da je samsung telefon boljši od iphona,tako da tudi tvoje mnenje ne šteje nič.

Kot prvo ne uporabljam iphona. Imam Android telefon.
Kot drugo pa koliko tvoja mnenja štejemo vemo ja.

Kodrnusa je izjavil:

A si ti na tabletah? A imaš mogoče lahko malo olike in ne žališ forumašov, ki samo svojo mnenje izražajo. Pa kok si star, da govoriš človeku ki ga ne poznaš copata.

Bedak!

Se ne javim več v to temo.
Peace out


Hvala bogu.
Na vem kje vidiš kakšno žaljitev z moje strani?
Medtem, ko ti mene žališ z bedakom. Halo?
Ha ha,
Da moraš ženo spraševat, če lahko kupiš TV.
LOL

krepki ::

Ja še slabše če kupiš adronoid telefon za 150€ potem res ne moreš kaj pričakovat od njega,moji trije Philips tv ji stari od 7,5 in eno leto delujejo BP res pa je da niso bili poceni,ker ne kupujem poceni škart robe.

clancy ::

andrej69 je izjavil:

.. Kot drugo, pa imaš kar precej testov Philips televizorjev, ki jih testirajo najbolj priznani strokokovnjaki. Recimo HDTV-Test, AVforums, Trusted Reviews, HDTV Polska,itd..


Lahko poveš, kako lahko dostopam do HDTV Polska?

DarwiN ::

Clancy, če resno sprašuješ - instaliraj si VPN dodatek za brskalnik. Na primer Hola VPN za Chrome in potem v zavihku brskalnika klikneš na Hola ikonico in izbereš Poljski VPN strežnik.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

MrStein ::

Test TV-jev, ki je omejen na eno državo??? A je kaka čudna politična finta?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

polde66 ::

Kar se tiče ambilighta za vse tv-je:
https://www.aliexpress.com/item/3296495...

Kar se tiče inštalacije T2, kodija.... imaš pa android box, katerega boš lahko zamenjal 3x v "življenski" dobi ene tv. Če bi imel na prvem Philipsu gor android sistem, ti verjetno danes več n ebi deloval (tko že ene 5 let ne) govorim za android. Tako se tudi bojim, da bo na vseh android tv-jih v bodoče tako, podpora do 5 let potem pa pozabi. Govorim za podporo androidu, saj tv in nastavitve bodo še vseeno delovale, kodi za android pa vprašanje kakšen bo in ali ga bo ta tv podpiral, Android kot android ne bo več aktualen. Takrat si boš tudi kupil drug android box za 50 eur in bo vse delovalo.
Zato pa pravim zame je tv brez androida + android box.
polde

kriptoneo ::

Pozdravljeni!

Philips 65PUS6754 bo od jutri dalje v Bigbangu za 599 EUR, znižan iz 999 EUR. Se bolj splača vzeti? https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/s...

Hvala vam!

bedarija ::

to iz kolk je znižan ne piši, ker je "redna" cena nateg in se nikoli ni po tej prodajal. osebno imam rpi nižjem rangu s samsungi boljše izkušnje, in pa philips ima sapphi ki je počasen in na splošno gnil OS po mojem mnenju.

andrej69 ::

kriptoneo je izjavil:

Pozdravljeni!

Philips 65PUS6754 bo od jutri dalje v Bigbangu za 599 EUR, znižan iz 999 EUR. Se bolj splača vzeti? https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/s...

Hvala vam!


Philips je vsekakor boljša opcija..

gpuljak ::

Samo da povem da sem končno kupil tv in sicer Sony 55xg8505; sicer imel naročen Panasonic x810 ampak ga ni bilo na zalogi. Zelo zadovoljen z sliko, tudi zvok ni tako slab. Na android se še navajam, ker sem prej imel Samsunga. Vprašanje katere aplikacije so nujne na android tv, npr.za ogled videov, slik...

andrej69 ::

gpuljak je izjavil:

Samo da povem da sem končno kupil tv in sicer Sony 55xg8505; sicer imel naročen Panasonic x810 ampak ga ni bilo na zalogi. Zelo zadovoljen z sliko, tudi zvok ni tako slab. Na android se še navajam, ker sem prej imel Samsunga. Vprašanje katere aplikacije so nujne na android tv, npr.za ogled videov, slik...


Obvezno si moraš naložiti Kodi. Posebej, če misliš gledat preko vgrajenega predvajalnika.

Skylord ::

krepki je izjavil:

Ja še slabše če kupiš adronoid telefon za 150€ potem res ne moreš kaj pričakovat od njega,moji trije Philips tv ji stari od 7,5 in eno leto delujejo BP res pa je da niso bili poceni,ker ne kupujem poceni škart robe.


G. krepki
Če vas že zanima, kar mi povsem dol pade za vaše mnenje.
Vedno imam najboljše stvari v svojem razredu. Tako TV kot tudi telefon, kot ostale stvari ne po mojem mnenju temveč po mnenju drugih na raznoraznih forumih in podobnih spletnih straneh.
Moj primarni telefon je vreden več kot tvoji trije Philips TVji, če te že zanima, pa se ne mislim hvalit s tem toda ker že mečeš take traparije ven ti povem.
Tako da, ne vem od kje ti da sem kupil android telefon za 150€.
Ja verjetno EDEN od sekundarnih telefonov pa je vreden 150€;)
Če pa to sklepaš po sebi je pa to tvoj problem in sploh ne vem kaj se bašeš tu zraven, kot vidim hodiš samo od teme do teme in podjebavaš ljudi, tukaj nisi dodal nobene dodane vrednosti, razen če si mamica od Kodrnuse:P
Lepo sem mu povedal svoje osebno mnenje (brez kakšnega osebnega žaljenja z kakšnim bedakom in podobno vse na nivoju zajebancije) ki ni potrebno, da ga kdo upošteva, če pa ste nekateri užaljeni in vidite sebe v tem pa ni moj problem.
let's face it

fpbs ::

kriptoneo je izjavil:

Pozdravljeni!Philips 65PUS6754 bo od jutri dalje v Bigbangu za 599 EUR, znižan iz 999 EUR. Se bolj splača vzeti? https://www.moj-tv.com/artikel/led-tv/s...
Samsung ti je boljša izbira.

krepki ::

Skylord je izjavil:

krepki je izjavil:

Ja še slabše če kupiš adronoid telefon za 150€ potem res ne moreš kaj pričakovat od njega,moji trije Philips tv ji stari od 7,5 in eno leto delujejo BP res pa je da niso bili poceni,ker ne kupujem poceni škart robe.


G. krepki
Če vas že zanima, kar mi povsem dol pade za vaše mnenje.
Vedno imam najboljše stvari v svojem razredu. Tako TV kot tudi telefon, kot ostale stvari ne po mojem mnenju temveč po mnenju drugih na raznoraznih forumih in podobnih spletnih straneh.
Moj primarni telefon je vreden več kot tvoji trije Philips TVji, če te že zanima, pa se ne mislim hvalit s tem toda ker že mečeš take traparije ven ti povem.
Tako da, ne vem od kje ti da sem kupil android telefon za 150€.
Ja verjetno EDEN od sekundarnih telefonov pa je vreden 150€;)
Če pa to sklepaš po sebi je pa to tvoj problem in sploh ne vem kaj se bašeš tu zraven, kot vidim hodiš samo od teme do teme in podjebavaš ljudi, tukaj nisi dodal nobene dodane vrednosti, razen če si mamica od Kodrnuse:P
Lepo sem mu povedal svoje osebno mnenje (brez kakšnega osebnega žaljenja z kakšnim bedakom in podobno vse na nivoju zajebancije) ki ni potrebno, da ga kdo upošteva, če pa ste nekateri užaljeni in vidite sebe v tem pa ni moj problem.
let's face it

Vic stoletja,in potem te naj kdo jemlje resno.
Moj primarni telefon je vreden več kot tvoji trije Philips TVji, če te že zanima, pa se ne mislim hvalit s tem toda ker že mečeš take traparije ven ti povem.

MrStein ::

bedarija je izjavil:

to iz kolk je znižan ne piši, ker je "redna" cena nateg in se nikoli ni po tej prodajal. osebno imam rpi nižjem rangu s samsungi boljše izkušnje, in pa philips ima sapphi ki je počasen in na splošno gnil OS po mojem mnenju.

V bistvu je 999 EUR redna cena tega izdelka. Ponekod se je dobil za manj, trenutno pa v treh trgovinah 700 EUR, drugje še vedno 800 EUR : https://geizhals.eu/philips-65pus6754-a...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Skylord ::

krepki je izjavil:

Skylord je izjavil:

krepki je izjavil:

Ja še slabše če kupiš adronoid telefon za 150€ potem res ne moreš kaj pričakovat od njega,moji trije Philips tv ji stari od 7,5 in eno leto delujejo BP res pa je da niso bili poceni,ker ne kupujem poceni škart robe.


G. krepki
Če vas že zanima, kar mi povsem dol pade za vaše mnenje.
Vedno imam najboljše stvari v svojem razredu. Tako TV kot tudi telefon, kot ostale stvari ne po mojem mnenju temveč po mnenju drugih na raznoraznih forumih in podobnih spletnih straneh.
Moj primarni telefon je vreden več kot tvoji trije Philips TVji, če te že zanima, pa se ne mislim hvalit s tem toda ker že mečeš take traparije ven ti povem.
Tako da, ne vem od kje ti da sem kupil android telefon za 150€.
Ja verjetno EDEN od sekundarnih telefonov pa je vreden 150€;)
Če pa to sklepaš po sebi je pa to tvoj problem in sploh ne vem kaj se bašeš tu zraven, kot vidim hodiš samo od teme do teme in podjebavaš ljudi, tukaj nisi dodal nobene dodane vrednosti, razen če si mamica od Kodrnuse:P
Lepo sem mu povedal svoje osebno mnenje (brez kakšnega osebnega žaljenja z kakšnim bedakom in podobno vse na nivoju zajebancije) ki ni potrebno, da ga kdo upošteva, če pa ste nekateri užaljeni in vidite sebe v tem pa ni moj problem.
let's face it

Vic stoletja,in potem te naj kdo jemlje resno.
Moj primarni telefon je vreden več kot tvoji trije Philips TVji, če te že zanima, pa se ne mislim hvalit s tem toda ker že mečeš take traparije ven ti povem.

Verjamem, da ne znaš računat, ja;)

krepki ::

A veš zdaj me pa zanima kateri tekefon je to?

Susti ::

Pozdrav vsem skupaj,

že nekaj dni prebiram temo, saj se odločam za nakup novega TV-ja. Nisem pa še prišel do nekega zaključka izbora.

Pregledujem različne proizvajalce in predloge, TV bi imel za neko povprečno uporabo (HD TV programi, filmi, občasno spletna uporaba).

Iščem nekje do cca 750€. Diagonala 55".

Do sedaj sem imel dobre izkušnje s sliko od LGja, tudi Samsung podobno, je pa od zadnjega nakupa že okoli 5 let. Kolega se je pred letom ali dvema odločil za enega od TCL pa je stvar izgledala solidno za dober denar.


Vsakega predloga bom iskreno hvaležen!

Skylord ::

krepki je izjavil:

A veš zdaj me pa zanima kateri tekefon je to?

Ter firbec matra kaj?
Z malo domišlije se ti bo mogoče posvetilo.
Sam si daj v ožji izbor tri flagship android telefone in boš sigurno zadel;)
bdw tvoji trije Filipi 100+100+200, za ta denar dobiš že marsikaj:P
Sedaj pa se drži teme in ne spamaj!

scipascapa ::

cresh ::

Enkrat počas bo treba kupit večji tv.
Kolk morm odštet za soliden 75" in kateri bi to bil?
Se dobi kej za okoli 1500€?
««
225 / 534
»»