» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
184 / 534
»»

damirj79 ::

Lanski model?

fpbs ::

worteleven je izjavil:

a je komu jasno zakaj se te LG B8 prodajajo tako poceni? Sicer sem tudi sam naročil tega, vendar mi je čudno, da je cena kakršna je. Naprimer SK8500 je dražji, pa ni OLED:
Nisi napisal, kje ga prodajajo tako po ceni in za kakšno ceno. OLEDi se bodo še naprej cenili, ker je proizvodnja OLED panelov že sedaj cenejša, kot LCDejev. K znižanju cene bo pripomogla tudi tehnologija printanja. V jeseni se pričakuje tudi manjša 48" diagonala OLEDov.

Gatsu ::

scipascapa je izjavil:

ko bo A1 ponudil optiko se lahko pogovarjamo.


Kva tebe mede? Sej ne rabjo svoje Optike. Če imaš telekomovo optiko al pa OŠO potem lahko na njej izbereš tud A1. Če imaš napeljano Telesmehovo, T-2 al pa od kakega lokalnega kabelskega operaterja potem pa tough luck. Edina pomankljivost je max 100/100Mb/s hitrost. Kar bodo pa prej ko slej zvišal že zato ker je Telekom hitrost povišal na 350/40 na Trio C


worteleven je izjavil:

a je komu jasno zakaj se te LG B8 prodajajo tako poceni? Sicer sem tudi sam naročil tega, vendar mi je čudno, da je cena kakršna je. Naprimer SK8500 je dražji, pa ni OLED:


Zato ker je treba spucat zaloge in začet prodajat 2019 modele B9/C9? Ni to nič novega da cene padejo v podn ob najavi novega modela.

scipascapa ::

Gatsu: nimamo ne eno ne drugo, samo T-2jeva.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

fpbs Daj povej sam, a ima sploh smisel še s tabo komunicirat..? Da napišeš takšen stavek kot je ta, pomeni, da se reš delaš neumnega ali pa zelo uživaš v provociranju..! : Kar se pa tiče Philipsa 803, ima samo panel dober, ker je LGejev, vse ostalo, kar je Philipsovo je pod nivojem. Tako, da sem s tabo zaključil ta trenutek:)) Ker, če kaj ne maram so to pokvarjeni ljudje kakor si ti, in predvsem ljudi, ki pišejo laži :))
Tukaj ne gre za nikakršno provociranje, ampak je dejstvo, ki popolnoma drži, ki ti ga lahko s svojimi izkušnjami potrdita naprimer Edi 45, Gatsu, pa še kar nekaj je takih na tem forumu. In kar se tiče pokvarjenosti in laži, se pa poglej v ogledalo.

andrej69 ::

Tukaj bom spet dokazal, da pišeš laži..! To je kar se tiče OLED-a.

Kar se pa tiče Philipsa 803, ima samo panel dober, ker je LGejev, vse ostalo, kar je Philipsovo je pod nivojem.

The video postprocessing of the new Alpha 9 video processor may not be as impressive as the Sony X1 4K HDR or Philips P5, but it does greatly improve the internal processing of the image. This is clearer, more accurate with much less noise than OLE TVs of older generations.


Back in December last year, several AVForums members posted about problems they were experiencing with LGs 2018 range of OLEDs. The problems manifested as flashing and elevated noise levels and could be replicated when watching certain challenging scenes on both Amazon and Netflix streaming platforms. It seems the problems stemmed from how the picture processing engine implemented 'near black management' in the panels and adjustments to this process have mitigated the issues. Given that LG supplies OLED panels to many TV manufacturers around the globe, it's no surprise that similar issues have been reported in Sony and (to a much lesser extent) Philips OLED TVs.

Tukaj pa kar se tiče Lcd-ja..

The LG SK 9000 produces a good picture quality. The native contrast ratio is decent, in dark rooms blacks will be grayer. It has a full array local dimming, but the algorithms are not responsive enough and we don't recommend using it on 'High'. It is much brighter than the SJ8500, but very small highlights get dimmed by the local dimming feature, which is the opposite of what should happen
The local dimming feature on the SK9000 is not responsive enough. It reacts too slowly to moving highlights, and the dimming zones turn on and off too late.

Sedaj pa mi prosim bolj podrobno obrazloži, kako je Philips v ostalem slabši, če pa tukaj piše povsem drugače:))Tudi kar se tiče uporabnikov, mi prosim naštej kateri ni zadovoljen z Philips OLED-om, razen teh dveh, ki si ju omenil.. Sicer pa tukaj govorim predvsem o kvaliteti slike..

broken/link ::

Me je zanimalo, od kje pobiraš te reviewje. pa sem v google vpisal stavek "The video postprocessing of the new Alpha 9 video processor may not be as impressive as the Sony X1 4K HDR or Philips P5" pa me je skorej nekam prijelo. Pa to je samo s 1strani pa samo s tega večkratskopiranega stavka...

@andrej/majstor/garfield/andro13 - koliko ti pa plačajo za oglaševanje philipsa?
https://hdtelevizija.com/2019/02/03/son...
http://m.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-...
http://forum.pcekspert.com/showthread.p...
http://www.forum.hr/showthread.php?t=10...

andrej69 ::

broken/link je izjavil:

Me je zanimalo, od kje pobiraš te reviewje. pa sem v google vpisal stavek "The video postprocessing of the new Alpha 9 video processor may not be as impressive as the Sony X1 4K HDR or Philips P5" pa me je skorej nekam prijelo. Pa to je samo s 1strani pa samo s tega večkratskopiranega stavka...

@andrej/majstor/garfield/andro13 - koliko ti pa plačajo za oglaševanje philipsa?
https://hdtelevizija.com/2019/02/03/son...
http://m.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-...
http://forum.pcekspert.com/showthread.p...
http://www.forum.hr/showthread.php?t=10...


Kot prvo, bom ga tako dolgo kopiral, dokler ne bo dojel nekih stvari:)) Kot drugo, pa sem jaz lahko prijavljen na 100 forumih..! In kot tretjo, se kar nikar ne obremenjuj nič ne dobim plačano:)

edi45 ::

Andrej zastopim da si plačan v službi da prodaš čimveč Philipsov. V prostem času pa ne vidim potrebe po zavajanju ljudi in vsiljevanju teh drugo razrednih TVjev. Ne rečem da se ne spoznaš na te stvari, ker se, samo ne rabiš vsakemu vsiljevat philipsa, ker imaš boljše tvje tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

andrej69 ::

edi45 je izjavil:

Andrej zastopim da si plačan v službi da prodaš čimveč Philipsov. V prostem času pa ne vidim potrebe po zavajanju ljudi in vsiljevanju teh drugo razrednih TVjev.



Zakaj pa si ti potem imel Philipsa, če je drugorazreden..? Pa ne mi sedaj natvezit, ker pač nisi vedel kaj kupuješ..! Ker takšni strokovnjaki kot si ti, se vsekakor prej pozanimajo kaj kupijo:))Saj ne kupujejo nekaj na pamet..:D

edi45 ::

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Andrej zastopim da si plačan v službi da prodaš čimveč Philipsov. V prostem času pa ne vidim potrebe po zavajanju ljudi in vsiljevanju teh drugo razrednih TVjev.



Zakaj pa si ti potem imel Philipsa, če je drugorazreden..? Pa ne mi sedaj natvezit, ker pač nisi vedel kaj kupuješ..! Ker takšni strokovnjaki kot si ti, se vsekakor prej pozanimajo kaj kupijo:))Saj ne kupujejo nekaj na pamet..:D


Ambilight me je zanimal, vendar je na OLEDu tako čisto za brezveze, je samo moteče.

andrej69 ::

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Andrej zastopim da si plačan v službi da prodaš čimveč Philipsov. V prostem času pa ne vidim potrebe po zavajanju ljudi in vsiljevanju teh drugo razrednih TVjev.



Zakaj pa si ti potem imel Philipsa, če je drugorazreden..? Pa ne mi sedaj natvezit, ker pač nisi vedel kaj kupuješ..! Ker takšni strokovnjaki kot si ti, se vsekakor prej pozanimajo kaj kupijo:))Saj ne kupujejo nekaj na pamet..:D


Ambilight me je zanimal, vendar je na OLEDu tako čisto za brezveze, je samo moteče.


Ta pa je bila dobra:)):))

edi45 ::

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Andrej zastopim da si plačan v službi da prodaš čimveč Philipsov. V prostem času pa ne vidim potrebe po zavajanju ljudi in vsiljevanju teh drugo razrednih TVjev.



Zakaj pa si ti potem imel Philipsa, če je drugorazreden..? Pa ne mi sedaj natvezit, ker pač nisi vedel kaj kupuješ..! Ker takšni strokovnjaki kot si ti, se vsekakor prej pozanimajo kaj kupijo:))Saj ne kupujejo nekaj na pamet..:D


Ambilight me je zanimal, vendar je na OLEDu tako čisto za brezveze, je samo moteče.


Ta pa je bila dobra:)):))


Ja, ampak osel gre samo enkrat na led, tako da philipsa ne bom več imel. Sem preveč živcev in denarja zgubil pri tej drugo razredni znamki :)

andrej69 ::

edi45 je izjavil:

Andrej zastopim da si plačan v službi da prodaš čimveč Philipsov. V prostem času pa ne vidim potrebe po zavajanju ljudi in vsiljevanju teh drugo razrednih TVjev. Ne rečem da se ne spoznaš na te stvari, ker se, samo ne rabiš vsakemu vsiljevat philipsa, ker imaš boljše tvje tudi.


Nikomur jaz ne vsiljujem Philipsa.. Samo priporočam, tole pa je razlika.. Sicer pa, če vidim, da je v določenem cenovnem rangu še kakšna alternativa razen Philipsa, vsekakor priporočim še kakšen drug model:))

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Andrej zastopim da si plačan v službi da prodaš čimveč Philipsov. V prostem času pa ne vidim potrebe po zavajanju ljudi in vsiljevanju teh drugo razrednih TVjev.



Zakaj pa si ti potem imel Philipsa, če je drugorazreden..? Pa ne mi sedaj natvezit, ker pač nisi vedel kaj kupuješ..! Ker takšni strokovnjaki kot si ti, se vsekakor prej pozanimajo kaj kupijo:))Saj ne kupujejo nekaj na pamet..:D


Ambilight me je zanimal, vendar je na OLEDu tako čisto za brezveze, je samo moteče.


Ta pa je bila dobra:)):))


Ja, ampak osel gre samo enkrat na led, tako da philipsa ne bom več imel. Sem preveč živcev in denarja zgubil pri tej drugo razredni znamki :)


Vidiš jaz, in še veliko drugih pa je zelo zadovolnjih..! Le kako smo si različni..;)

@edi45
Sicer pa, da ne boš mislil, da so Lg in ostali proizvajalci imuni na določene težave:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

edi45 ::

Pač niste tako zahtevni uporabniki in s tem ni nič narobe.

andrej69 ::

edi45 je izjavil:

Pač niste tako zahtevni uporabniki in s tem ni nič narobe.


Kaj sedaj pomeni tako zahtevni..? Jaz osebno sem kar zahteven, samo jaz ne nasedam marketingu..!;)

worteleven ::

fpbs je izjavil:

worteleven je izjavil:

a je komu jasno zakaj se te LG B8 prodajajo tako poceni? Sicer sem tudi sam naročil tega, vendar mi je čudno, da je cena kakršna je. Naprimer SK8500 je dražji, pa ni OLED:
Nisi napisal, kje ga prodajajo tako po ceni in za kakšno ceno. OLEDi se bodo še naprej cenili, ker je proizvodnja OLED panelov že sedaj cenejša, kot LCDejev. K znižanju cene bo pripomogla tudi tehnologija printanja. V jeseni se pričakuje tudi manjša 48" diagonala OLEDov.


Ja, pardon. Na primer na mimovrste je 1070€, makspro podobna cena.

edi45 ::

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Pač niste tako zahtevni uporabniki in s tem ni nič narobe.


Kaj sedaj pomeni tako zahtevni..? Jaz osebno sem kar zahteven, samo jaz ne nasedam marketingu..!;)


Da hočeš dobro kvaliteto slike, lepe barve, dobro črnino, dobri vidni koti, nič prebijanja svetlobe, čim manj blooming effecta, HDR, hiter in odziven operacijski sistem, da predvaja video vsebine brez problema, iz usb ali aplikacij, dober daljinec, nizek input lag, overall super tv, kar Philips še zaenkrat definitivno ni. Torej če si ti zadovoljen z IPS LED Philipsom za slabih 600EUR, hvala bogu ampak torej nisi zahteven uporabnik, če bi bil, ga ne bi več imel. Ker vem kakšno sliko ima to in kako dela sam android. Kolega ga ima 65" verzijo in tudi ni preveč zadovoljen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

andrej69 ::

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Pač niste tako zahtevni uporabniki in s tem ni nič narobe.


Kaj sedaj pomeni tako zahtevni..? Jaz osebno sem kar zahteven, samo jaz ne nasedam marketingu..!;)


Da hočeš dobro kvaliteto slike, lepe barve, dobro črnino, dobri vidni koti, nič prebijanja svetlobe, čim manj blooming effecta, HDR, hiter in odziven operacijski sistem, dober daljinec, nizek input lag, overall super tv, kar Philips še zaenkrat definitivno ni. Torej če si ti zadovoljen z IPS LED Philipsom za slabih 600€, hvala bogu ampak torej nisi zahteven uporabnik, če bi bil, ga ne bi več imel. Ker vem kakšno sliko ima to in kako dela sam android. Kolega ga ima 65" verzijo in tudi ni preveč zadovoljen


Verjetno ne veš, da je Philips v samem vrhu kar se tiče kvalitete slike:))Kar dokazujejo tudi OLED televizorji.. Kar se tiče operacijskega sistema, pa dela povsem zadovoljivo.. Kar se tiče elektronike ti raje ne bom pojasneval, ker tako ne boš vedel zakaj se gre..;) In jaz nimam doma televizorja z IPS panelom, temveč z Direct Led MVA panelom. To kar pa ti sedaj pišeš, da ti nisi zadovoljen in tvoj kolega, pa je treba jemat z rezervo..! Kakor sem že prej napisal, večina uporabnikov je z Philpsom zelo zadovolnja, to ti lahko potrdim iz prve roke:)) Niakor pa ne morejo biti vsi zadovolnji, to velja tudi za druge proizvajalce ne samo Philips..!

andrej69 ::

Tudi tukaj si lahko prebereš ta citat iz testa. Moja namera ni poveličevat Philips televizorje, toda, ker so na tem forumu uporabniki kot je @fpbs in podobni, moram demantirat njihove izjave:))Ker se vse preveč širijo laži na tem forumu..!

If your budget allows it then you have to choose the Sony XF9005 which is clearly two notches above the XF8505 thanks to FullLED 48 zones, X1 Extreme, Motion Clarity: local dimming honorable, superb BFi management, very good upscale 4K and very good management noise.
For the video game, the lag input is good in 4K and average in 1080p.

Otherwise the Philips PUS8303 is above the XF8505 in view of the P5 treatment that rivals that of the XF9005. The upscale 4K is impressive (see too much detail for some). And as you rent it is an opportunity to test the Ambilight!

The XF8505 is the worst in terms of treatment; after it would be necessary to compare visually to appreciate its slab vs that of the PUS8303.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Tukaj bom spet dokazal, da pišeš laži..! To je kar se tiče OLED-a. Kar se pa tiče Philipsa 803, ima samo panel dober, ker je LGejev, vse ostalo, kar je Philipsovo je pod nivojem. Sedaj pa mi prosim bolj podrobno obrazloži, kako je Philips v ostalem slabši, če pa tukaj piše povsem drugače:))Tudi kar se tiče uporabnikov, mi naštej kateri ni zadovoljen z Philips OLED-om, razen teh dveh, ki si ju omenil.. Sicer pa tukaj govorim predvsem o kvaliteti slike..
Ti mi do sedaj nisi še popolnoma nič dokazal. Kar se pa tiče kvalitete slike 803, si pa tu prečitaj. Slika je povsem izumetničena, kar še otroci zapazijo, in če hočeš doseči kolikor tolko normalno sliko, moraš vse funkcije P5 procesorja izključit.

" Philips is equipping its models with a video processor that is largely geared towards achieving the opposite goal of what the industry usually refers to as “creator’s intent”, meaning how the filmmaker wants his/her movie to look. Philips has definitely diverged from the reference picture standard with the second generation P5 video processor so buyers will likely fall in one of two categories; either you love everything about the hard-pumped and artificial-looking pictures or you find yourself scared and in a position where you have to explain to your kids why the people on TV look so strange."
"Per default the TV has been set to max sharpness, motion smoothing, noise reduction, HDR upscaling (color space and brightness) and full-effect Ambilight. If you put on your favorite movie without adjusting the picture, it will look completely different from what you are used to. This is a conscious choice on Philips’ part and you can either decide to join this philosophy and ignore everything that the filmmaker believes in, or you can start disabling the many enhancement features. We did the latter".

Romancek1 ::

A mogoče kdo ve, kdaj pridejo ven novi televizorji Philips 2019, model OLED804 oz. OLED854?

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

broken/link je izjavil:

Me je zanimalo, od kje pobiraš te reviewje. pa sem v google vpisal stavek "The video postprocessing of the new Alpha 9 video processor may not be as impressive as the Sony X1 4K HDR or Philips P5" pa me je skorej nekam prijelo. Pa to je samo s 1strani pa samo s tega večkratskopiranega stavka...@andrej/majstor/garfield/andro13 - koliko ti pa plačajo za oglaševanje philipsa?
https://hdtelevizija.com/2019/02/03/son...
http://m.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-...
http://forum.pcekspert.com/showthread.p...
http://www.forum.hr/showthread.php?t=10...
Kot prvo, bom ga tako dolgo kopiral, dokler ne bo dojel nekih stvari:)) Kot drugo, pa sem jaz lahko prijavljen na 100 forumih..! In kot tretjo, se kar nikar ne obremenjuj nič ne dobim plačano:)
Andrej, naj ti bo jasno, to, kar ti lepiš , jaz ne čitam. Ja, lahko si na 100 forumih, samo ni higienično, da se na enem forumu oglašaš pod več različnimi imeni, in da se pogovarjaš sam s sabo.

andrej69 ::

@fpbs

Prenehaj že z obtoževanjem, če nimaš nikakršnih dokazov.......! Sem ti že napisal, da se obrni na Admina pa ti bo pogledal, če je isti IP.. Sicer pa še zaenkrat nimam psihičnih težav kakor jih imaš ti, da bi se sam sabo pogovarjal:))

Romancek1 je izjavil:

A mogoče kdo ve, kdaj pridejo ven novi televizorji Philips 2019, model OLED804 oz. OLED854?


Na voljo bodo nekje Junija/ Julija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

fpbs ::

worteleven je izjavil:

fpbs je izjavil:

worteleven je izjavil:

a je komu jasno zakaj se te LG B8 prodajajo tako poceni? Sicer sem tudi sam naročil tega, vendar mi je čudno, da je cena kakršna je. Naprimer SK8500 je dražji, pa ni OLED:
Nisi napisal, kje ga prodajajo tako po ceni in za kakšno ceno. OLEDi se bodo še naprej cenili, ker je proizvodnja OLED panelov že sedaj cenejša, kot LCDejev. K znižanju cene bo pripomogla tudi tehnologija printanja. V jeseni se pričakuje tudi manjša 48" diagonala OLEDov.
Ja, pardon. Na primer na mimovrste je 1070€, makspro podobna cena.
Začetna cena tega OLEDa je bila 1800€, kar pomeni, da se bo končna cena vstavila nekje pri 900€.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Tukaj bom spet dokazal, da pišeš laži..! To je kar se tiče OLED-a. Kar se pa tiče Philipsa 803, ima samo panel dober, ker je LGejev, vse ostalo, kar je Philipsovo je pod nivojem. Sedaj pa mi prosim bolj podrobno obrazloži, kako je Philips v ostalem slabši, če pa tukaj piše povsem drugače:))Tudi kar se tiče uporabnikov, mi naštej kateri ni zadovoljen z Philips OLED-om, razen teh dveh, ki si ju omenil.. Sicer pa tukaj govorim predvsem o kvaliteti slike..
Ti mi do sedaj nisi še popolnoma nič dokazal. Kar se pa tiče kvalitete slike 803, si pa tu prečitaj. Slika je povsem izumetničena, kar še otroci zapazijo, in če hočeš doseči kolikor tolko normalno sliko, moraš vse funkcije P5 procesorja izključit.

" Philips is equipping its models with a video processor that is largely geared towards achieving the opposite goal of what the industry usually refers to as “creator’s intent”, meaning how the filmmaker wants his/her movie to look. Philips has definitely diverged from the reference picture standard with the second generation P5 video processor so buyers will likely fall in one of two categories; either you love everything about the hard-pumped and artificial-looking pictures or you find yourself scared and in a position where you have to explain to your kids why the people on TV look so strange."
"Per default the TV has been set to max sharpness, motion smoothing, noise reduction, HDR upscaling (color space and brightness) and full-effect Ambilight. If you put on your favorite movie without adjusting the picture, it will look completely different from what you are used to. This is a conscious choice on Philips’ part and you can either decide to join this philosophy and ignore everything that the filmmaker believes in, or you can start disabling the many enhancement features. We did the latter".


A si ti že slišal za nagdradnjo programske opreme, ki lahko določene težave odpravi.. V tem primeru barvno reprodukcijo.. Sicer pa ne vem zakaj je na večini testov dobil Philips najboljšo oceno..? Pa to iz strani takšnih strokovnjakov kot so Vincent Teoh, John Archer, Phil Hinton itd.. Saj vem, da te jezi, ker se malo kdo odloča za Lg televizorje na tem forumu.. Toda ljudje kateri se saj malo spoznajo na televizorje, vedo, da se morajo odločit za kakšnega drugega proizvajalca, kakor pa LG-ja..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

krepki ::

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Andrej zastopim da si plačan v službi da prodaš čimveč Philipsov. V prostem času pa ne vidim potrebe po zavajanju ljudi in vsiljevanju teh drugo razrednih TVjev.



Zakaj pa si ti potem imel Philipsa, če je drugorazreden..? Pa ne mi sedaj natvezit, ker pač nisi vedel kaj kupuješ..! Ker takšni strokovnjaki kot si ti, se vsekakor prej pozanimajo kaj kupijo:))Saj ne kupujejo nekaj na pamet..:D


Ambilight me je zanimal, vendar je na OLEDu tako čisto za brezveze, je samo moteče.


Ta pa je bila dobra:)):))


Ja, ampak osel gre samo enkrat na led, tako da philipsa ne bom več imel. Sem preveč živcev in denarja zgubil pri tej drugo razredni znamki :)

Ti boš šel še večkrat,ker trdil si tudi,da zaenkrat še oled ni razvil dovolj kavlitetne tehnologije in ga še lep čas ne boš kupil,kupil si sony xf9005,ga prehvalil v nebesa,po parih mesecih si ga prodal in nabavil LG C8,ki je kar naenkrat tvoj najboljši tv brez napak.
Tako ti kot fpbs sta postala zelo moteča na forumu ampak kot vidim tudi Andrej ni kaj boljši,
Tako,da se mi zdi,da vaši komentarji prej odvračajo kupce kot privabljajo.

edi45 ::

krepki je izjavil:

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Andrej zastopim da si plačan v službi da prodaš čimveč Philipsov. V prostem času pa ne vidim potrebe po zavajanju ljudi in vsiljevanju teh drugo razrednih TVjev.



Zakaj pa si ti potem imel Philipsa, če je drugorazreden..? Pa ne mi sedaj natvezit, ker pač nisi vedel kaj kupuješ..! Ker takšni strokovnjaki kot si ti, se vsekakor prej pozanimajo kaj kupijo:))Saj ne kupujejo nekaj na pamet..:D


Ambilight me je zanimal, vendar je na OLEDu tako čisto za brezveze, je samo moteče.


Ta pa je bila dobra:)):))


Ja, ampak osel gre samo enkrat na led, tako da philipsa ne bom več imel. Sem preveč živcev in denarja zgubil pri tej drugo razredni znamki :)

Ti boš šel še večkrat,ker trdil si tudi,da zaenkrat še oled ni razvil dovolj kavlitetne tehnologije in ga še lep čas ne boš kupil,kupil si sony xf9005,ga prehvalil v nebesa,po parih mesecih si ga prodal in nabavil LG C8,ki je kar naenkrat tvoj najboljši tv brez napak.
Tako ti kot fpbs sta postala zelo moteča na forumu ampak kot vidim tudi Andrej ni kaj boljši,
Tako,da se mi zdi,da vaši komentarji prej odvračajo kupce kot privabljajo.


Ne bodi jezen, ker še imaš vedno tiste smeti od philipsa :) Drugače pa ko bo kaj narobe z C8, bom že poročal tak kot za vsak TV, ne skrbi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

Stampl ::

Lepo da ste se zmenil

A je LG B8 oled 55 za 1068 best buy trenutno ali ne?
In ce je oled primeren za igranje?

thaman ::

Slučajno kdo ve kakšne so dimenzije škatle v katero je zapakiran 55" TV? Toliko, da vem ali ga lahko spravim v avto ali naročam dostavo prek pošte.

andrej69 ::

thaman je izjavil:

Slučajno kdo ve kakšne so dimenzije škatle v katero je zapakiran 55" TV? Toliko, da vem ali ga lahko spravim v avto ali naročam dostavo prek pošte.


Dimenzije so nekje 1400mm širina in nekje 870mm višina .

thaman ::

andrej69 je izjavil:

thaman je izjavil:

Slučajno kdo ve kakšne so dimenzije škatle v katero je zapakiran 55" TV? Toliko, da vem ali ga lahko spravim v avto ali naročam dostavo prek pošte.


Dimenzije so nekje 1400mm širina in nekje 870mm višina .

Hvala

andrej69 ::

Stampl je izjavil:

Lepo da ste se zmenil

A je LG B8 oled 55 za 1068 best buy trenutno ali ne?
In ce je oled primeren za igranje?


Za točno toliko denarja, je vsekakor Best Buy. Seveda je tudi primeren za igre..

fpbs ::

thaman je izjavil:

Slučajno kdo ve kakšne so dimenzije škatle v katero je zapakiran 55" TV? Toliko, da vem ali ga lahko spravim v avto ali naročam dostavo prek pošte.

dimenzije paketa (Š x V x D): 144,6 × 81 × 20,7 cm (23,3 kg)

fpbs ::

Če koga zanima, na Astri 19,2 lahko gledate tenis, Eurosport v HDR HLG formatu.

krepki ::

edi45 je izjavil:

krepki je izjavil:

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

edi45 je izjavil:

Andrej zastopim da si plačan v službi da prodaš čimveč Philipsov. V prostem času pa ne vidim potrebe po zavajanju ljudi in vsiljevanju teh drugo razrednih TVjev.



Zakaj pa si ti potem imel Philipsa, če je drugorazreden..? Pa ne mi sedaj natvezit, ker pač nisi vedel kaj kupuješ..! Ker takšni strokovnjaki kot si ti, se vsekakor prej pozanimajo kaj kupijo:))Saj ne kupujejo nekaj na pamet..:D


Ambilight me je zanimal, vendar je na OLEDu tako čisto za brezveze, je samo moteče.


Ta pa je bila dobra:)):))


Ja, ampak osel gre samo enkrat na led, tako da philipsa ne bom več imel. Sem preveč živcev in denarja zgubil pri tej drugo razredni znamki :)

Ti boš šel še večkrat,ker trdil si tudi,da zaenkrat še oled ni razvil dovolj kavlitetne tehnologije in ga še lep čas ne boš kupil,kupil si sony xf9005,ga prehvalil v nebesa,po parih mesecih si ga prodal in nabavil LG C8,ki je kar naenkrat tvoj najboljši tv brez napak.
Tako ti kot fpbs sta postala zelo moteča na forumu ampak kot vidim tudi Andrej ni kaj boljši,
Tako,da se mi zdi,da vaši komentarji prej odvračajo kupce kot privabljajo.


Ne bodi jezen, ker še imaš vedno tiste smeti od philipsa :) Drugače pa ko bo kaj narobe z C8, bom že poročal tak kot za vsak TV, ne skrbi

Lahko,da boš poročal ampak napake ki motijo tebe ne moti 90% ljudi,pravzaprav teh napak sploh ne bi opazili,če jih nekdo,ki je preveč picajzlast ne servira na pladnju.

Stampl ::

A je za vzet razstavni model televizije?
razstavljen je 2 meseca.
Vidno je znjim vse vredu.

andrej69 ::

Stampl je izjavil:

A je za vzet razstavni model televizije?
razstavljen je 2 meseca.
Vidno je znjim vse vredu.


Kako pa veš, da je razstavljen 2 meseca..?

Stampl ::

andrej69 je izjavil:

Stampl je izjavil:

A je za vzet razstavni model televizije?
razstavljen je 2 meseca.
Vidno je znjim vse vredu.


Kako pa veš, da je razstavljen 2 meseca..?


Ker sem vprašal koliko časa je razstavljen.
Ce jim je za verjet...
Je to tolk slabs za tv?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stampl ()

andrej69 ::

Stampl je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Stampl je izjavil:

A je za vzet razstavni model televizije?
razstavljen je 2 meseca.
Vidno je znjim vse vredu.


Kako pa veš, da je razstavljen 2 meseca..?


Ker sem vprašal koliko časa je razstavljen.
Ce jim je za verjet...


Za kateri model se gre..?

Stampl ::

Lg b8. Zadnji kos

scipascapa ::

pomoje se v service menuju vidi, koliko ur je bil prižgan....kakšno ceno ti ponujajo in možnost podaljšanja garancije?

Stampl ::

za 1068€. garancije je 2 leti, podaljšane garancije nimam namena vzet, razen če bi bilo fajn v tem primeru.

worteleven ::

Stampl je izjavil:

za 1068€. garancije je 2 leti, podaljšane garancije nimam namena vzet, razen če bi bilo fajn v tem primeru.


Jaz bi raje naročil tv pri mimovrste potem. Imajo enak TV za 1070€.

XS!D3 ::

Stampl je izjavil:

za 1068€. garancije je 2 leti, podaljšane garancije nimam namena vzet, razen če bi bilo fajn v tem primeru.

Če je govora o 55ki, potem se ne splača za 11€ razlike napram novemu.

fpbs ::

Lahko ga pa naročiš tu za 1039€: https://www.makspro.si/oled-tv-sprejemn...

Stampl ::

hvala za odgovore.
fpbs lahko samo bi ga čakal 1 tedn. Sem ga našel v celju zapakiranga, en roadtrip pa bo.

Simplicity ::

Pozdravljeni.

Katerega od teh 2 priporočate :

https://www.mimovrste.com/televizorji/s...

https://www.mimovrste.com/televizorji/l...

Ima kdo izkušnje z tema modeloma?

Hvala.

andrej69 ::

Simplicity je izjavil:

Pozdravljeni.

Katerega od teh 2 priporočate :

https://www.mimovrste.com/televizorji/s...

https://www.mimovrste.com/televizorji/l...

Ima kdo izkušnje z tema modeloma?

Hvala.


Jaz osebno ne bi vzel nobenega:)Če je le možno, bi ti raje priporočil kakšnega kvalitetnejšega z diagonalo 65".. Sicer ne vem iz kakšne razdalje boš gledal..
Da ti pojasnim zakaj se ne bi odločil za ta vstopna modela. Kot prvo zaradi kvalitete panelov, kot drugo, večji je panel slabša je kvaliteta slike zaradi manjka pixlov, in pa kot tretje, se v ta nižji rang vgrajujejo slabši slikovni procesorji kakor v srednji in višji rang televizorjev:)Da ne omenjam še elektronike.

Gregex ::

Danes super cena na mimovrste.

https://www.mimovrste.com/televizorji-i...
««
184 / 534
»»