» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
183 / 534
»»

Mare3 ::

Evo dobil sem svojega Philips 55PUS7363 za 600€ in moram rečt da sem zelo zadovoljen. Izpolnil pričakovanja morda tudi nad pričakovanji za to ceno. Čas pa bo pokazal svoje. Za primerjavo sem dal bratov pametni samsung ki je cenovno celo višji rang in se ne more primerjati v hitrosti in v kvaliteti slike. Kolikor pač navaden uporabnik občuti pri upravljanju pametnih funkcij. Hvala za predlog andrej69, moram še povedati da tudi izgleda fantastično čeprav je plastika baje slabše kvalitete, sam to nisem opazil. Ko je na zidu se razlika itak ne vidi.

edi45 ::

andrej69 je izjavil:

danijel237 je izjavil:

Ti bi mi priporočil ta model: https://acssony.si/oled-tv-sony-4k-kd-5... ?


Če hočeš imet najkvalitetnejši televizor kar se tiče kvalitete slike ti priporočam vsekakor Philips model 803 ali 903:) Kar se tiče pa samega vmesnika, hitrosti aplikacij itd.. pa so vsi Android OLED podobni. Nekaj boljši je tukaj Sony AF9, samo ne upraviči toliko večje cene..! Sicer pa bo prej ali slej na OLED modelih 2018 na voljo Android 9.0, ki pa je po prvih testih občutneje hitrejši, tudi sam vmesnik je prenovljen itd.. Če pa res hočeš še nekoliko boljšo odzivnost samega televizorja, pa ti potem ostane edino LG OLED model C8 ali B8, ki pa nekoliko zaostajata kar se tiče skupne kvalitete slike za Philipsom in Sonyem.


in od kdaj je philips najkvalitetnejši televizor?:|

worteleven ::

scipascapa je izjavil:

http://www.moj-tv.com/led-tv/samsung-qe...

leclerc 780EUR, od tega 120EUR na kartico, plačate 900EUR

mnenja?

https://www.e-leclerc.si/pregledovalnik...


tega sem tudi jaz gledal, ampak nevem kako primeren je za široki kot gledanja.

Mare3 je izjavil:

Evo dobil sem svojega Philips 55PUS7363 za 600€ in moram rečt da sem zelo zadovoljen. Izpolnil pričakovanja morda tudi nad pričakovanji za to ceno. Čas pa bo pokazal svoje. Za primerjavo sem dal bratov pametni samsung ki je cenovno celo višji rang in se ne more primerjati v hitrosti in v kvaliteti slike. Kolikor pač navaden uporabnik občuti pri upravljanju pametnih funkcij. Hvala za predlog andrej69, moram še povedati da tudi izgleda fantastično čeprav je plastika baje slabše kvalitete, sam to nisem opazil. Ko je na zidu se razlika itak ne vidi.


To je VA panel, a ne?

Zgodovina sprememb…

andrej69 ::

Mare3 je izjavil:

Evo dobil sem svojega Philips 55PUS7363 za 600€ in moram rečt da sem zelo zadovoljen. Izpolnil pričakovanja morda tudi nad pričakovanji za to ceno. Čas pa bo pokazal svoje. Za primerjavo sem dal bratov pametni samsung ki je cenovno celo višji rang in se ne more primerjati v hitrosti in v kvaliteti slike. Kolikor pač navaden uporabnik občuti pri upravljanju pametnih funkcij. Hvala za predlog andrej69, moram še povedati da tudi izgleda fantastično čeprav je plastika baje slabše kvalitete, sam to nisem opazil. Ko je na zidu se razlika itak ne vidi.


Jaz osebno nisem zasledil, da bi kaj bilo slabe kvalitete kar se tiče ohišja televizorja.. Sicer pa za takšen denar, ne moreš pričakovat overall vrhunski televizor:) Nekakšne pomankljivosti bodo sigurno.. Kot sem že nekajkrat napisal, prvo kvaliteta slike in sama kvaliteta elektronike, potem pa vse ostalo..

andrej69 ::

@worteleven

Model Philips 7363 ima MVA panel:) Kar pomeni, da boš imel dober kot gledanja, toda še vedno nekaj slabši napram IPS panelu.

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

danijel237 je izjavil:

Ti bi mi priporočil ta model: https://acssony.si/oled-tv-sony-4k-kd-5... ?


Če hočeš imet najkvalitetnejši televizor kar se tiče kvalitete slike ti priporočam vsekakor Philips model 803 ali 903:) Kar se tiče pa samega vmesnika, hitrosti aplikacij itd.. pa so vsi Android OLED podobni. Nekaj boljši je tukaj Sony AF9, samo ne upraviči toliko večje cene..! Sicer pa bo prej ali slej na OLED modelih 2018 na voljo Android 9.0, ki pa je po prvih testih občutneje hitrejši, tudi sam vmesnik je prenovljen itd.. Če pa res hočeš še nekoliko boljšo odzivnost samega televizorja, pa ti potem ostane edino LG OLED model C8 ali B8, ki pa nekoliko zaostajata kar se tiče skupne kvalitete slike za Philipsom in Sonyem.


in od kdaj je philips najkvalitetnejši televizor?:|


Po testih sodeč, je Philips OLED nekako najkvalitetnejši:));)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

fpbs ::

edi45 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

danijel237 je izjavil:

Ti bi mi priporočil ta model: https://acssony.si/oled-tv-sony-4k-kd-5... ?
Če hočeš imet najkvalitetnejši televizor kar se tiče kvalitete slike ti priporočam vsekakor Philips model 803 ali 903:) Kar se tiče pa samega vmesnika, hitrosti aplikacij itd.. pa so vsi Android OLED podobni. Nekaj boljši je tukaj Sony AF9, samo ne upraviči toliko večje cene..! Sicer pa bo prej ali slej na OLED modelih 2018 na voljo Android 9.0, ki pa je po prvih testih občutneje hitrejši, tudi sam vmesnik je prenovljen itd.. Če pa res hočeš še nekoliko boljšo odzivnost samega televizorja, pa ti potem ostane edino LG OLED model C8 ali B8, ki pa nekoliko zaostajata kar se tiče skupne kvalitete slike za Philipsom in Sonyem.
in od kdaj je philips najkvalitetnejši televizor?:|
Si pa skromen. Zakaj ne napišeš težav, izgubljenih živcev in stroškov, ki si jih imel s Philipsom?

worteleven ::

andrej69 je izjavil:

@worteleven

Model Philips 7363 ima MVA panel:) Kar pomeni, da boš imel dober kot gledanja, toda še vedno nekaj slabši napram IPS panelu.



To pa sploh ni švoh! Sploh glede na ceno, in glede na to, da nevem, če se mi ravno zapravlja 1000€+ za OLED tv.

andrej69 ::

worteleven je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@worteleven

Model Philips 7363 ima MVA panel:) Kar pomeni, da boš imel dober kot gledanja, toda še vedno nekaj slabši napram IPS panelu.



To pa sploh ni švoh! Sploh glede na ceno, in glede na to, da nevem, če se mi ravno zapravlja 1000€+ za OLED tv.


Če hočeš imet zelo dobro kvaliteto slike boš vzel ta model Philipsa.. Če pa hočeš imet vrhunsko kvaliteto slike pa boš vzel OLED.. Čisto preprosto:)Saj sam veš kako zahteven uporabnik si, in kaj pričakuješ od določenega televizorja.. Seveda pa je tudi važno, kakšne vsebine boš večinoma gledal:))Ker, če ne boš v glavnem gledal 4K in HDR vsebin, potem ne vidim smisla, da bi kupoval OLED..!

Magic1 ::

Kje pa se sploh dobi 4k HDR vsebine?
Magic

andrej69 ::

Magic1 je izjavil:

Kje pa se sploh dobi 4k HDR vsebine?


Amazon, Netflix in Rakuten.

XS!D3 ::

Magic1 je izjavil:

Kje pa se sploh dobi 4k HDR vsebine?

BluRayi (amazon, ebay, itd. in v končni fazi pašniki precej že na naših, bistveno več na tuj), Netflix, Amazon Prime, iTunes, Google Play Movies, Youtube, ....

Magic1 ::

Sam koliko je sploh 4k Hdr vsebin vmes? Folk se mora zavedat, da če kupiš OLED TV, še ne pomeni, da boš kaj dosegel, če ne odpreš mošnička, se naročiš na kup servisov in tam z lupo iščeš primerne vsebine...
Magic

andrej69 ::

Kar se tiče HDR vsebin, poleg omenjenih platform lahko najdeš kar nekaj HDR vsebin tudi na privat trekerjih, pa ni treba nič plačevat.. Seveda so v manjšini napram 4K vsebinam, ki pa jih je že kar precej:)Bo pa čez kakšno leto dve, HDR vsebin že precej več..

XS!D3 ::

Magic1 je izjavil:

Sam koliko je sploh 4k Hdr vsebin vmes? Folk se mora zavedat, da če kupiš OLED TV, še ne pomeni, da boš kaj dosegel, če ne odpreš mošnička, se naročiš na kup servisov in tam z lupo iščeš primerne vsebine...

Ni treba ravno z lupo iskat. Sedaj so praktično vsi novejši filmi, ko pridejo na BluRay, tudi HDR. Tudi na Netflixu in Primeu je vedno več HDRja za pogledat.

Je pa dejstvo, da na OLEDu tudi kvaliteten SDR content izgleda super. Meni osebno ni žal niti centa za OLED tudi takrat, ko se gleda SDR vsebine. Je pa jasno večji užitek gledat proper 4K HDR/DV recimo iz BluRaya.

andrej69 ::

XS!D3 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Sam koliko je sploh 4k Hdr vsebin vmes? Folk se mora zavedat, da če kupiš OLED TV, še ne pomeni, da boš kaj dosegel, če ne odpreš mošnička, se naročiš na kup servisov in tam z lupo iščeš primerne vsebine...

Ni treba ravno z lupo iskat. Sedaj so praktično vsi novejši filmi, ko pridejo na BluRay, tudi HDR. Tudi na Netflixu in Primeu je vedno več HDRja za pogledat.

Je pa dejstvo, da na OLEDu tudi kvaliteten SDR content izgleda super. Meni osebno ni žal niti centa za OLED tudi takrat, ko se gleda SDR vsebine. Je pa jasno večji užitek gledat proper 4K HDR/DV recimo iz BluRaya.


Tukaj se popolnoma strinjam.. Samo kot si sam napisal, vseeno pride takšen televizor najbolj do izraza, če mu ponudiš najbolj kvalitetne vsebine:)

Magic1 ::

In koliko te stane ogled enega 4k HDR filma (če zanemarimo travništvo)? Dejte malo se razpisat, koliko plačujete in koliko gledate.
Magic

andrej69 ::

Magic1 je izjavil:

In koliko te stane ogled enega 4k HDR filma (če zanemarimo travništvo)? Dejte malo se razpisat, koliko plačujete in koliko gledate.


Naročnina za Netflix je povprečna cena 10 evrov odvisno od paketa. HBO GO je nekje 7 evrov. Amazon nekaj malega več kakor 7 evrov. PickBox pa tudi nekje 7 evrov.

XS!D3 ::

Magic1 je izjavil:

In koliko te stane ogled enega 4k HDR filma (če zanemarimo travništvo)? Dejte malo se razpisat, koliko plačujete in koliko gledate.

Bi rekel, da večina gleda ravno iz travnikov, ker na ta način tudi dobiš največ/najlažje in v najboljši kvaliteti , vsaj kar se filmov tiče. Streaming storitve ala Netflix in Prime pa imajo fiksen mesečni strošek in je čisto odvisno koliko gledaš (malo se lahko pa tudi znajdeš, če recimo account podeliš s kolegom in/ali ga plačuješ v cenejši regiji...). Zdaj če dejansko uporabljaš vrjetno tudi tistih 10-12€/mesec za Netflix po redni ceni ni dosti. Bolj je vprašanje če ti content odgovarja (večinoma serije).

Recimo nakup ali rentanje filmov na kakšenem iTunesu zna bit pa dražje (tam do 17€ za nakup in okrog 4€ za rent, če je opcija). Ampak če hočeš na legalen način do filmov, je to to (poleg tega da dejansko kupiš fizični BluRay). Sicer pa odpri iTunes movies ali Google Play Movies pa boš točno videl.

danijel237 ::

update z moje strani:

na koncu sta v ožji izbor prišla 2 TVja:
Sony kd55a1 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/k...
Philips 55oled90312 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/5...

Odločil sem se za Philips, ker ima rahlo močnejši/boljši procesor, zvočniki se mi zdijo boljši in daljinec je veliko lepši kot pa Sony-jev. So pa razlike res minimalne. LED lučke tudi mogoče so pretehtale.
Se mi zdi, da je bila pred leti veliko večja izbira TVjev, danes, če želiš Android, laho izbiraš samo med dvema proizvajalcema...

andrej69 ::

danijel237 je izjavil:

update z moje strani:

na koncu sta v ožji izbor prišla 2 TVja:
Sony kd55a1 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/k...
Philips 55oled90312 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/5...

Odločil sem se za Philips, ker ima rahlo močnejši/boljši procesor, zvočniki se mi zdijo boljši in daljinec je veliko lepši kot pa Sony-jev. So pa razlike res minimalne. LED lučke tudi mogoče so pretehtale.
Se mi zdi, da je bila pred leti veliko večja izbira TVjev, danes, če želiš Android, laho izbiraš samo med dvema proizvajalcema...


Za takšno ceno bi bilo že res smešno, če bi se odločil za Sony model letnik 2017:))Kar pa se tiče Androida, imaš še kar nekaj proizvajalcev, ki uporabljajo Android. Toda Philips in Sony, sta nekako vodilna kar se tiče Android platforme:)

Gatsu ::

andrej69 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

In koliko te stane ogled enega 4k HDR filma (če zanemarimo travništvo)? Dejte malo se razpisat, koliko plačujete in koliko gledate.


Naročnina za Netflix je povprečna cena 10 evrov odvisno od paketa. HBO GO je nekje 7 evrov. Amazon nekaj malega več kakor 7 evrov. PickBox pa tudi nekje 7 evrov.

Ti kot ponavad serviraš netočne informacije...

Netflix 4K je 12€ 30 dnevni zastonjski preizkus
HBOGO 5€ 30 dnevni zastonjski preizskus
Amazon Prime prve 6 mesecev 3€ nato 6€ 14 dnevni zastonjski preizkus

andrej69 ::

Gatsu je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

In koliko te stane ogled enega 4k HDR filma (če zanemarimo travništvo)? Dejte malo se razpisat, koliko plačujete in koliko gledate.


Naročnina za Netflix je povprečna cena 10 evrov odvisno od paketa. HBO GO je nekje 7 evrov. Amazon nekaj malega več kakor 7 evrov. PickBox pa tudi nekje 7 evrov.

Ti kot ponavad serviraš netočne informacije...

Netflix 4K je 12€ 30 dnevni zastonjski preizkus
HBOGO 5€ 30 dnevni zastonjski preizskus
Amazon Prime prve 6 mesecev 3€ nato 6€ 14 dnevni zastonjski preizkus


Kakšne netočne informacije pa jaz serviram..?

Stampl ::

Potreboval bi pomoč pri izbiri tvja. Budget je zaželjen do 800€.

Soba kjer se gleda je srednje osvetljena, okno je na vzhodni strani hiše in oddaljeno od tv cca 4m. Razdalja gledanja je 3 do 3.5m, kot gledanja majhen.
Gleda se T2 shema, filmi/serije iz ključka, vse vrste športov in občasno tudi kaj zaigra.

gledam za naslednjimi modeli:
https://www.mimovrste.com/televizorji/p...
https://www.mimovrste.com/televizorji/s...
https://www.mimovrste.com/televizorji/p...

in če se je vredno stegnit do oled:
https://www.mimovrste.com/oled-televizo...

Do sedaj sem gledal v harvey&normanu 7303 ter 8303 in osebno mi je bila slika veliko lepša na 8303.
hvala.

danijel237 ::

andrej69 je izjavil:

danijel237 je izjavil:

update z moje strani:

na koncu sta v ožji izbor prišla 2 TVja:
Sony kd55a1 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/k...
Philips 55oled90312 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/5...

Odločil sem se za Philips, ker ima rahlo močnejši/boljši procesor, zvočniki se mi zdijo boljši in daljinec je veliko lepši kot pa Sony-jev. So pa razlike res minimalne. LED lučke tudi mogoče so pretehtale.
Se mi zdi, da je bila pred leti veliko večja izbira TVjev, danes, če želiš Android, laho izbiraš samo med dvema proizvajalcema...


Za takšno ceno bi bilo že res smešno, če bi se odločil za Sony model letnik 2017:))Kar pa se tiče Androida, imaš še kar nekaj proizvajalcev, ki uporabljajo Android. Toda Philips in Sony, sta nekako vodilna kar se tiče Android platforme:)


potem sem se dobro odločil? Za ta denar, je to - to?

edi45 ::

danijel237 je izjavil:

update z moje strani:

na koncu sta v ožji izbor prišla 2 TVja:
Sony kd55a1 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/k...
Philips 55oled90312 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/5...

Odločil sem se za Philips, ker ima rahlo močnejši/boljši procesor, zvočniki se mi zdijo boljši in daljinec je veliko lepši kot pa Sony-jev. So pa razlike res minimalne. LED lučke tudi mogoče so pretehtale.
Se mi zdi, da je bila pred leti veliko večja izbira TVjev, danes, če želiš Android, laho izbiraš samo med dvema proizvajalcema...


Če že hočeš sra*je od philipsa, vzami 803, ker je isti tv, brez soundbara in krepko cenejši. Če hočeš boljši TV pa vzami LG C8 ali pa Sony AF8/9, budget imaš dosti velik. Moraš vedet da android na philipsu, dela dosti slabše kot na Sonyu, sam daljinec je dosti slabši, more biti obrjen direkt proti tv da sploh prime, če misliš gledat kaj v 4k iz usb ključka, bo na philipsu najslabše delalo, ima pa vgrajen panel iz 2017 in tudi problemi so s preveč nasičenimi barvami pri philipsu, ki ti jih je andrej seveda slučajno pozabil omenit, da barve delujejo zelo ne naravne. Nima Dolby Vision podpore, kar je žalostno, ambilight pri OLEDu pa je samo moteč, ker poanta oleda je glih v popolni črnini, pri navadnem LED tvju, pomaga mogoče malo za boljši kontrast in boljšo črnino, če si nastaviš na statično nežno belo barvo, pri OLEDu je pa moteče. Sem sam imel Philips OLED par mesecev, sprva sem bil zadovoljen, ker sem prej imel navaden led in je razlika dan in noč, vendar so se kar hitro začele vrstiti različne napake. Od softwara do hardware-a. Sedaj imam LG C8 in je overall svetlobna leta pred philipsom. Novejši panel, sam operacijski sistem, je bolj user friendly, 100x hitrejši in odzivnejši, miška na daljincu, lepše predvaja 4k filme iz diska oz usb ključa, Dolby Vision podpora in lepše prebavlja hitre kadre kakor philips, pri katerem so se mi pojavljali takšni artefakti okoli hitrih gibajočih predmetov. Naj omenim da mi še enkrat ni zmrznil, kar ne morem rečt niti za Philips in niti za Sony.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

andrej69 ::

edi45 je izjavil:

danijel237 je izjavil:

update z moje strani:

na koncu sta v ožji izbor prišla 2 TVja:
Sony kd55a1 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/k...
Philips 55oled90312 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/5...

Odločil sem se za Philips, ker ima rahlo močnejši/boljši procesor, zvočniki se mi zdijo boljši in daljinec je veliko lepši kot pa Sony-jev. So pa razlike res minimalne. LED lučke tudi mogoče so pretehtale.
Se mi zdi, da je bila pred leti veliko večja izbira TVjev, danes, če želiš Android, laho izbiraš samo med dvema proizvajalcema...


Če že hočeš sra*je od philipsa, vzami 803, ker je isti tv, brez soundbara in krepko cenejši. Če hočeš boljši TV pa vzami LG C8 ali pa Sony AF8, budget imaš dosti velik. Moraš vedet da android na philipsu, dela dosti slabše kot na Sonyu, sam daljinec je dosti slabši, more biti obrjen direkt proti tv da sploh prime, če misliš gledat kaj v 4k iz usb ključka, bo na philipsu najslabše delalo, ima pa vgrajen panel iz 2017 in tudi problemi so s preveč nasičenimi barvami pri philipsu, ki ti jih je andrej seveda slučajno pozabil omenit, da barve delujejo zelo ne naravne. Nima Dolby Vision podpore, kar je žalostno, ambilight pri OLEDu pa je samo moteč, ker poanta oleda je glih v popolni črnini, pri navadnem LED tvju, pomaga mogoče malo za boljši kontrast in boljšo črnino, če si nastaviš na statično nežno belo barvo, pri OLEDu je pa moteče. Sem sam imel Philips OLED par mesecev, sprva sem bil zadovoljen, ker sem prej imel navaden led in je razlika dan in noč, vendar so se kar hitro začele vrstiti različne napake. Od softwara do hardware-a. Sedaj imam LG C8 in je overall svetlobna leta pred philipsom. Novejši panel, sam operacijski sistem, je bolj user friendly, 100x hitrejši in odzivnejši, miška na daljincu, lepše predvaja 4k filme iz diska oz usb ključa, Dolby Vision podpora in lepše prebavlja hitre kadre kakor philips, pri katerem so se mi pojavljali takšni artefakti okoli hitrih gibajočih predmetov. Naj omenim da mi še enkrat ni zmrznil, kar ne morem rečt niti za Philips in niti za Sony.



Sedaj pa že tako lažeš kakor @fpbs..! Sicer ne vem kaj imaš od takšnih laži..? Sicer pa je to sranje od Philipsa kakor si ti napisal, na testih dobil najboljše ocene:))Če ti nisi bil kakorkoli zadovoljen, to ne pomeni, da je slabši napram drugim OLED televizorjem..! In si tukaj dobro preberi, da ne boš več pisal laži in neumnosti..


Vincent Teoh:

The Philips OLED803 excels at making the best of grubby, standard-definition broadcasts - it's one of the very best in this regard - but unsurprisingly UHD (ultra high-definition) HDR content is where the TV shines. After calibration, HDR peak brightness on our 65OLED803 review unit came in at 875 nits (10% window), the highest we've measured from any 2018 OLED. This helps the TV deliver some of the most impactful HDR we've seen on a consumer OLED, despite minor clipping of bright specular highlights in 4000-nit movies and occasional posterisation at high colour luminance.



For short bursts the 65OLED803 can actually hit 900 nits of brightness - around 70-100 nits more than any other OLED TV I've seen to date.
These unique-for-OLED brightness highlights persist, too, even when the highlight is sitting right alongside an area of inky blackness. This makes you blissfully aware of OLED's natural contrast advantage over its LED rival. More importantly, though, it also delivers the most fulfilling HDR experience I've seen on an OLED TV.

The 65OLED803 excels with its colour in most ways. Saturations with HDR/wide colour sources look extremely rich and vivid. Extreme HDR areas such as bright blue skies can also look more natural than they typically do on OLED TVs - presumably because the extra peak brightness Philips has somehow eked out of its latest OLED TV unlocks slightly more colour volume.

John Archer:
While the 65OLED803 is more equipped for HDR than other OLED TVs, it also handles standard dynamic range content extremely well. Sticking to native SDR light levels, the picture looks nuanced, natural, and rich.

Also, a new element of the latest P5 system can convert SDR content into HDR superbly well, ramping up the SDR image's brightness and colour range with exceptional intelligence. By which I mean that its enhancements are applied to different degrees in different parts of the picture, depending on where they're most needed. This leads to a much more consistently natural-looking faux HDR experience than those provided by most other TV brands.

The 65OLED803 is also mostly a cut above the norm with its motion handling. It can remove judder and blur without looking too processed, or causing lots of haloing around moving objects. The only issue is that my preferred "Movie" setting for the motion processing can leave judder with vertical camera movements.

Philips rounds out a really excellent picture performance with more shadow detail in dark areas than some OLED TVs, plus OLED's usual viewing angle advantage.


Verdict

Tucked away in its beautifully built bodywork is Philips' most powerful and comprehensive video processing engine. This delivers images that enjoy levels of sharpness, brightness, contrast and color range that other OLED TVs just can not reach - all backed up by OLED's traditional stellar black levels and contrast.

Sure, there are a couple of things pending firmware updates and not all viable apps offer HDR at present. But we're nitpicking.

Overall, the Philips OLED masterpiece.

However, when it comes down to image quality the Philips OLED803 really did surprise us with some of the most accurate and compelling SDR and HDR images we have seen this year. It really does perform at the same standards as our favourite models like the LG C8 and Panasonic FZ952 and offers up images any film fan would be happy with. It does this while offering some of the best motion we have seen this year, with superb 24fps playback without SOE and settings that can be added to set and forget without any SOE issues. Of course, you can also go mad if you wanted to with some really over the top image processing, as you would expect from a Philips TV. But don't let that divert you away from just how accurate this Philips can also be and the type of image quality that genuinely competes with the LG, Sony and Panasonic sets. If you have decided to go for a 2018 OLED TV, we suggest adding the Philips OLED803 to your demo list and expect to be as pleasantly surprised, as we have been, at what it can offer in terms of image quality for both SDR and HDR content.


HIFI test.
Verdict:

The Philips 55OLED803 is a brilliant TV. In some ways, it's better than the LGs with which it shares a panel, particularly in terms of colour vibrancy and detail.

Skin tones still occasionally seem a little off and a premium Sony will do an even better job with motion, but these are minor flaws in an overall excellent picture performance.

What's more, with the bugs of the first sample we tested no longer proving an issue, you're free to enjoy that excellent picture without fear of the set crashing - and we're free to give the TV the five-star rating it clearly deserves.


Final verdict

The 65OLED is a pretty remarkable achievement. It delivers the punchiest HDR pictures of any OLED TV we've tested so far, without compromising OLED's natural advantages of gorgeous black levels and ultra-wide viewing angles. It also converts SDR to HDR exceptionally well if you want to do that.




Philips 55OLED803 / 12 - Conclusion

With its P5 chip Philips gets beautiful images from the 55OLED803. Especially the addition of Perfect Natural Reality, which gives all your existing content a truly exceptional HDR tone, is an excellent asset. Count on excellent motion sharpness and all the benefits of OLED, and you have amazing picture quality. Philips has also significantly improved the sound so that you get a fantastic all-rounder with this television.


CONCLUSION 5/5
The Philips 55OLED803 is an excellent Oled TV and certainly one of the best TVs on the market. The competition is tough and Philips has the weapons to fight against the references of the category, thanks to its P5 processor that performs feats. This TV has more than one trick in its bag to stand out, like the two remotes, a minimalist design and Ambilight system, unique on the market, while maintaining a very high image quality.

danijel237 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

danijel237 je izjavil:

update z moje strani:

na koncu sta v ožji izbor prišla 2 TVja:
Sony kd55a1 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/k...
Philips 55oled90312 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/5...

Odločil sem se za Philips, ker ima rahlo močnejši/boljši procesor, zvočniki se mi zdijo boljši in daljinec je veliko lepši kot pa Sony-jev. So pa razlike res minimalne. LED lučke tudi mogoče so pretehtale.
Se mi zdi, da je bila pred leti veliko večja izbira TVjev, danes, če želiš Android, laho izbiraš samo med dvema proizvajalcema...


Za takšno ceno bi bilo že res smešno, če bi se odločil za Sony model letnik 2017:))Kar pa se tiče Androida, imaš še kar nekaj proizvajalcev, ki uporabljajo Android. Toda Philips in Sony, sta nekako vodilna kar se tiče Android platforme:)


potem sem se dobro odločil? Za ta denar, je to - to?


Kvalitetnejšega televizorja ne boš dobil, predvsem kar se tiče kvalitete slike:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Gatsu ::

edi45 je izjavil:

danijel237 je izjavil:

update z moje strani:

na koncu sta v ožji izbor prišla 2 TVja:
Sony kd55a1 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/k...
Philips 55oled90312 https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/5...

Odločil sem se za Philips, ker ima rahlo močnejši/boljši procesor, zvočniki se mi zdijo boljši in daljinec je veliko lepši kot pa Sony-jev. So pa razlike res minimalne. LED lučke tudi mogoče so pretehtale.
Se mi zdi, da je bila pred leti veliko večja izbira TVjev, danes, če želiš Android, laho izbiraš samo med dvema proizvajalcema...


Če že hočeš sra*je od philipsa, vzami 803, ker je isti tv, brez soundbara in krepko cenejši. Če hočeš boljši TV pa vzami LG C8 ali pa Sony AF8/9, budget imaš dosti velik. Moraš vedet da android na philipsu, dela dosti slabše kot na Sonyu, sam daljinec je dosti slabši, more biti obrjen direkt proti tv da sploh prime, če misliš gledat kaj v 4k iz usb ključka, bo na philipsu najslabše delalo, ima pa vgrajen panel iz 2017 in tudi problemi so s preveč nasičenimi barvami pri philipsu, ki ti jih je andrej seveda slučajno pozabil omenit, da barve delujejo zelo ne naravne. Nima Dolby Vision podpore, kar je žalostno, ambilight pri OLEDu pa je samo moteč, ker poanta oleda je glih v popolni črnini, pri navadnem LED tvju, pomaga mogoče malo za boljši kontrast in boljšo črnino, če si nastaviš na statično nežno belo barvo, pri OLEDu je pa moteče. Sem sam imel Philips OLED par mesecev, sprva sem bil zadovoljen, ker sem prej imel navaden led in je razlika dan in noč, vendar so se kar hitro začele vrstiti različne napake. Od softwara do hardware-a. Sedaj imam LG C8 in je overall svetlobna leta pred philipsom. Novejši panel, sam operacijski sistem, je bolj user friendly, 100x hitrejši in odzivnejši, miška na daljincu, lepše predvaja 4k filme iz diska oz usb ključa, Dolby Vision podpora in lepše prebavlja hitre kadre kakor philips, pri katerem so se mi pojavljali takšni artefakti okoli hitrih gibajočih predmetov. Naj omenim da mi še enkrat ni zmrznil, kar ne morem rečt niti za Philips in niti za Sony.


Večina kritik Philips 803 ki si jih napisal drži kot pribita, je pa napačen podatek panel 2017 ker 803 in 903 uporabljata panel letnik 2018. Pa tudi težave z barvo kože so na srečo več ali manj odpravljene.

andrej69 ::

Stampl je izjavil:

Potreboval bi pomoč pri izbiri tvja. Budget je zaželjen do 800EUR.

Soba kjer se gleda je srednje osvetljena, okno je na vzhodni strani hiše in oddaljeno od tv cca 4m. Razdalja gledanja je 3 do 3.5m, kot gledanja majhen.
Gleda se T2 shema, filmi/serije iz ključka, vse vrste športov in občasno tudi kaj zaigra.

gledam za naslednjimi modeli:
https://www.mimovrste.com/televizorji/p...
https://www.mimovrste.com/televizorji/s...
https://www.mimovrste.com/televizorji/p...

in če se je vredno stegnit do oled:
https://www.mimovrste.com/oled-televizo...

Do sedaj sem gledal v harvey&normanu 7303 ter 8303 in osebno mi je bila slika veliko lepša na 8303.
hvala.


Seveda je OLED vsekakor kvalitetnejši od vseh teh modelov:) Toda, ker si napisal, da boš gledal v srednje osvetljenem prostoru, seveda kvaliteta slike na OLED-u ne bo prišla tako do izraza, kakor v zatemnjenem prostoru kjer OLED res blesti:))Seveda pa bo slika še vedno odlična. Drugače pa ti poleg OLED-a za tvoje pogoje gledanja vsekakor priporočam Philips model 8303:)Kar pa se tiče primerjave v prodajalnah, pa je tako kakor sem že napisal. Modeli z IPS panelom in nekoliko boljšim osvetljenjem panela, bodo vsekakor pri večji svetlobi izgledali bolje:)Modeli kateri imajo vgrajene VA panele, pa so boljši za gledanje v mraku ali poplni temi:) Drugače pa imaš Philips model tukaj še ceneje.

https://edigital.si/led-tv-sprejemniki/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

broken/link ::

brezveze.

55OLED803 = trustedReviews recommended
LG C8 OLED = trustedReviews highly recommended
Sony AF8 = trustedReviews recommended

https://www.trustedreviews.com/reviews?...
in pol greš mal gledat in vidiš, da dobiš recommended že od ocene 4gor. kolk je pa takih TVjev z oceno 4+? 722. tko da izbire je očitno milijon. S tem da več kot 99% TVjev je označenih z oceno 3+

fpbs ::

andrej69:
Sedaj pa že tako lažeš kakor @fpbs..! Sicer ne vem kaj imaš od takšnih laži..? Sicer pa je to sranje od Philipsa kakor si ti napisal, na testih dobil najboljše ocene:))Če ti nisi bil kakorkoli zadovoljen, to ne pomeni, da je slabši napram drugim OLED televizorjem..! In si tukaj dobro preberi, da ne boš več pisal laži in neumnosti..

Andrej tu lažeš in zavajaš samo ti. Edi je nasedel tvojim lažem, kar ga je stalo precej živcev in nekaj 100€. Sedaj, ko nam je povedal svoje izkušnje s Philipsom 803, ga pa zmerjaš z lažnivcem. Podobne izkušnje z 803 ima tudi Gatsu, in še kar nekaj jih je na tem forumu, ki imajo podobne izkušnje.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69:
Sedaj pa že tako lažeš kakor @fpbs..! Sicer ne vem kaj imaš od takšnih laži..? Sicer pa je to sranje od Philipsa kakor si ti napisal, na testih dobil najboljše ocene:))Če ti nisi bil kakorkoli zadovoljen, to ne pomeni, da je slabši napram drugim OLED televizorjem..! In si tukaj dobro preberi, da ne boš več pisal laži in neumnosti..

Andrej tu lažeš in zavajaš samo ti. Edi je nasedel tvojim lažem, kar ga je stalo precej živcev in nekaj 100€. Sedaj, ko nam je povedal svoje izkušnje s Philipsom 803, ga pa zmerjaš z lažnivcem. Podobne izkušnje z 803 ima tudi Gatsu, in še kar nekaj jih je na tem forumu, ki imajo podobne izkušnje.


Kar se tiče Edija je napisal kar nekaj laži:)Če se ne bi ukvarjal z televizorji, bi morda še verjel, pa če ne bi imel sam Philips televizorja doma..! Kar pa se tiče tvojih komentarjev, pa jih tako več nihče ne jemlje resno, kakor tudi jaz ne:))Kar nekaj dokazov sem ti posredoval, na tem in drugem forumu, pa še zmeraj vztrajaš pri svojem:) Ko ti pa dam kakšne dokaze, ki dokazujejo tvoje zmote pa te sploh več ni na spregled nekaj časa...! :D Sicer pa je tukaj na forumu, veliko več pozitivnih komentarjev kar se tiče Philipsa, kakor pa negativnih..

djoni966 ::

Po nekaj mesečnem prebiranju tega foruma sem se tudi sam odločil za nabavo novega televizorja. Odločil sem se za LG C8 OLED TV.Lahko rečem da sem pričakoval več od tega televizorja. Slika na signalu IP ponudnika je zgolj povprečna(tudi HD vsebine) , moti me neostra slika, predvsem v gibanju.(Je to slabost OLED tehnologije? Razen v HDR načinu slika deluje precej temno, tudi detajli so slabo izraženi tudi naračun preveč izražene črne barve. Tudi z nastavitvami nekega napredka nisem dosegel. Pri sorodnikih sem pa imel možnost si ogledati Philipsov model 803 in lahko rečem da je na primerljivem signalu prikaz slike na tem TV-ju veliko boljši.Boljša svetilnost, lepše barve, večja globina slike so samo nekateri dejavniki, ki gredo v prid temu modelu, tako , da ima Andrej tukaj prav, ko zagovarja Philips!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gregex ()

bauci ::

Kupujem TV velikosti 55" (lahko tudi 49"). Nimam žičnega interneta ampak internet preko SIM kartice 20/5 in Total TV.
Gledal bom programe preko EON in Tvin aplikacije na TV in filme preko NAS in USB ključka.
Ne bom imel naročenih nobenih drugih vsebin (Netflix, ...). Razdalja gledanja 2,3 metra, direktno (naravost) v temi.
Prosim strokovnjake kot je Andrej69 in ostale, da mi poveste, kaj naj kupim, da bom imel čim boljšo sliko - LG, Sony, Philips.

rdecaluc ::

"Sicer pa je tukaj na forumu, veliko več pozitivnih komentarjev kar se tiče Philipsa, kakor pa negativnih.. "

Če je 90% tvojih potem glih ne velja.

Uporabnik ibizjak966. Mesec dni star račun in to je tvoj eden in edini prispevek do sedaj, kjer hvališ Philips in zagovarjaš uporabnika. Nič čudno... če ti delam krivico pa oprosti.

Vsi TVji majo svoje probleme, Philips ni izjema.

@bauci: koliko €?
Est modus in rebus. ,typos

bauci ::

Cca 1500€.

fpbs ::

djoni966 je izjavil:

Po nekaj mesečnem prebiranju tega foruma sem se tudi sam odločil za nabavo novega televizorja. Odločil sem se za LG C8 OLED TV.Lahko rečem da sem pričakoval več od tega televizorja. Slika na signalu IP ponudnika je zgolj povprečna(tudi HD vsebine) , moti me neostra slika, predvsem v gibanju.(Je to slabost OLED tehnologije? Razen v HDR načinu slika deluje precej temno, tudi detajli so slabo izraženi tudi naračun preveč izražene črne barve. Tudi z nastavitvami nekega napredka nisem dosegel. Pri sorodnikih sem pa imel možnost si ogledati Philipsov model 803 in lahko rečem da je na primerljivem signalu prikaz slike na tem TV-ju veliko boljši.Boljša svetilnost, lepše barve, večja globina slike so samo nekateri dejavniki, ki gredo v prid temu modelu, tako , da ima Andrej tukaj prav, ko zagovarja Philips!
Po načinu pisanja sklepam, da se za imenom "ibizjak966" skriva Andrej.

Magic1 ::

Mah, to glede slike je dosti odvisno od posameznika, dosti je stvar okusa. Frend ima Philipsa 7303 in je blazno zadovoljen, mene osebno je slika razočarala. Sem mislil da je imel čudno nastavljeno in sem šel pogledat še v trgovino. Isto sranje, je pa 8303 občutno boljša, vendar tudi konkretneje dražja. Sem nakonci vzel sony 55kd7596 za 650€ in sem zadovoljem. Ima pa svoje fore, sam nič drastičnega.
Magic

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

djoni966 je izjavil:

Po nekaj mesečnem prebiranju tega foruma sem se tudi sam odločil za nabavo novega televizorja. Odločil sem se za LG C8 OLED TV.Lahko rečem da sem pričakoval več od tega televizorja. Slika na signalu IP ponudnika je zgolj povprečna(tudi HD vsebine) , moti me neostra slika, predvsem v gibanju.(Je to slabost OLED tehnologije? Razen v HDR načinu slika deluje precej temno, tudi detajli so slabo izraženi tudi naračun preveč izražene črne barve. Tudi z nastavitvami nekega napredka nisem dosegel. Pri sorodnikih sem pa imel možnost si ogledati Philipsov model 803 in lahko rečem da je na primerljivem signalu prikaz slike na tem TV-ju veliko boljši.Boljša svetilnost, lepše barve, večja globina slike so samo nekateri dejavniki, ki gredo v prid temu modelu, tako , da ima Andrej tukaj prav, ko zagovarja Philips!
Po načinu pisanja sklepam, da se za imenom "ibizjak966" skriva Andrej.


Ne nisem jaz ta oseba..;)Sicer pa ti lahko moderatori preverijo preko IP naslova.

bauci je izjavil:

Cca 1500€.


Za takšen denar, definitivno Philips OLED 803:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

andrej69 ::

bauci je izjavil:

Kupujem TV velikosti 55" (lahko tudi 49"). Nimam žičnega interneta ampak internet preko SIM kartice 20/5 in Total TV.
Gledal bom programe preko EON in Tvin aplikacije na TV in filme preko NAS in USB ključka.
Ne bom imel naročenih nobenih drugih vsebin (Netflix, ...). Razdalja gledanja 2,3 metra, direktno (naravost) v temi.
Prosim strokovnjake kot je Andrej69 in ostale, da mi poveste, kaj naj kupim, da bom imel čim boljšo sliko - LG, Sony, Philips.


Jaz ti priporočam vsekakor Philips OLED 803, ali pa Panasonic model.

https://www.ceneje.si/Izdelek/10069640/...

https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...

http://www.moj-tv.com/led-tv/panasonic-...

Gatsu ::

djoni966 je izjavil:

Po nekaj mesečnem prebiranju tega foruma sem se tudi sam odločil za nabavo novega televizorja. Odločil sem se za LG C8 OLED TV.Lahko rečem da sem pričakoval več od tega televizorja. Slika na signalu IP ponudnika je zgolj povprečna(tudi HD vsebine) , moti me neostra slika, predvsem v gibanju.(Je to slabost OLED tehnologije? Razen v HDR načinu slika deluje precej temno, tudi detajli so slabo izraženi tudi naračun preveč izražene črne barve. Tudi z nastavitvami nekega napredka nisem dosegel. Pri sorodnikih sem pa imel možnost si ogledati Philipsov model 803 in lahko rečem da je na primerljivem signalu prikaz slike na tem TV-ju veliko boljši.Boljša svetilnost, lepše barve, večja globina slike so samo nekateri dejavniki, ki gredo v prid temu modelu, tako , da ima Andrej tukaj prav, ko zagovarja Philips!



Kaj je to primerljiv signal? Pa nakup OLEDa za izključno gledanje TV programov je res proč vržen denar. Boljš bi blo pršparat par sto € al pa vzet večji TV, na katerem bi žal imel še slabšo sliko zarad večjih pixlov. Gledanje TV programov razen za šport je stvar preteklosti. Če gledamo kako drage so programske sheme pri naših operaterjih vidimo da za denar nadgradnje iz osnovne do "MEGA HD" sheme, ki je dobesedno nuja na 4K tvjih ker SD slika je za kozlat na vseh HD+ tvjih razen plazmah, dobimo Netflix + HBO GO + Amazon Prime. S tem da slednje naročnine po mili volji prekinjamo glede na potrebe.

Takoj ko bo aneks s Telekomom mimo šaltam na A1 ki je prvi ki končno ponuja prilagodljivo shemo programov da vzamem samo šport in risanke ki so edino kar se še gleda na tv programih, za vse ostalo so tu Netflix, Prime in HBO GO.

scipascapa ::

ko bo A1 ponudil optiko se lahko pogovarjamo.

koyotee ::

djoni966 je izjavil:

Po nekaj mesečnem prebiranju tega foruma sem se tudi sam odločil za nabavo novega televizorja. Odločil sem se za LG C8 OLED TV.Lahko rečem da sem pričakoval več od tega televizorja. Slika na signalu IP ponudnika je zgolj povprečna(tudi HD vsebine) , moti me neostra slika, predvsem v gibanju.(Je to slabost OLED tehnologije? Razen v HDR načinu slika deluje precej temno, tudi detajli so slabo izraženi tudi naračun preveč izražene črne barve. Tudi z nastavitvami nekega napredka nisem dosegel. Pri sorodnikih sem pa imel možnost si ogledati Philipsov model 803 in lahko rečem da je na primerljivem signalu prikaz slike na tem TV-ju veliko boljši.Boljša svetilnost, lepše barve, večja globina slike so samo nekateri dejavniki, ki gredo v prid temu modelu, tako , da ima Andrej tukaj prav, ko zagovarja Philips!


Pics or it didn't happen.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jk ::

djoni966 je izjavil:

Po nekaj mesečnem prebiranju tega foruma sem se tudi sam odločil za nabavo novega televizorja. Odločil sem se za LG C8 OLED TV.Lahko rečem da sem pričakoval več od tega televizorja. Slika na signalu IP ponudnika je zgolj povprečna(tudi HD vsebine) , moti me neostra slika, predvsem v gibanju.(Je to slabost OLED tehnologije? Razen v HDR načinu slika deluje precej temno, tudi detajli so slabo izraženi tudi naračun preveč izražene črne barve. Tudi z nastavitvami nekega napredka nisem dosegel. Pri sorodnikih sem pa imel možnost si ogledati Philipsov model 803 in lahko rečem da je na primerljivem signalu prikaz slike na tem TV-ju veliko boljši.Boljša svetilnost, lepše barve, večja globina slike so samo nekateri dejavniki, ki gredo v prid temu modelu, tako , da ima Andrej tukaj prav, ko zagovarja Philips!


Sam nisem zasledil niti ene podobne težave na LG 65 C8. No, sem, ko je bil TV priklopljen preko računalnika preko katerega sem pognal Eon. Računalnik povezan z internetom preko švoh signala wi-fi. Ko sem šel direktno na kabel so vsi problemi izginili. Torej ni bil problem v TVju ampak v signalu. Teh problemov, ki jih naštevaš na tem TV ni. Gledal sem oba TVja in za moje oko neke hude razlike ni. Počasnega androida nekako ne maram. Preveč slabih izkušenj da bi tvegal in se spet opekel. LG OLED je dober in teh težav, ki jih naštevaš nima. Imaš pa verjetno slab vir slike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jk ()

XS!D3 ::

Jaz teh problemov tudi na B7ki na srečo nimam ne glede na vir (razen toliko kolikor je že v osnovi shitty/nejasen vir), pa niti nimam nikjer svetilnosti na ful. Problem sem imel edino s spranimi barvami z enim specifičnim boxom ampak je bil problem, ker je pri 4K resoluciji vedno uporabljal BT.2020 color space in hkrati mapping iz BT.709 za SDR content ni bil ok. Ampak to je problem dotične naprave. Če sem prestavil na 1080p, kjer je color space po defaultu BT.709, so bile barve ok. Podoben problem je bil, kolikor vem tudi na Shieldu, ampak so porihtali. Jaz imam na Apple TVju nastavljeno, da output prilagodi vsebini (frame rate in dynamic range) in vedno vse izgleda tako kot mora. Kar se predvaja direktno na TVju (v mojem primeru uglavnem Telemachov DVB-C in EON app, občasno tudi Youtube, ker vse ostalo gledam iz Apple TVja), pa itak TV poskrbi za pravilen prikaz.

Drugače sem pa probal nastavitve iz rtings in so mi bile za filme v temi ok ampak malo pretemne za čez dan. Sedaj mi še najbolj odgovarja Technicolor preset za praktično ves content (tako SDR, HDR kot DV), edino z dejudder in deblur sem se malo poigral, ker me z izklopljenim pri low fps contentu moti judder, pri max pa vidim preveč popačenj, ampak sem našel lep kompromis. Pa seveda energy saving in eye comfort mode sta že od začetka na off.

Na tistem fake HDR modeu pa je slika za moj okus čisto preveč umetna in sem ga samo na hitro probal in še hitreje preskočil.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

djoni966 je izjavil:

Po nekaj mesečnem prebiranju tega foruma sem se tudi sam odločil za nabavo novega televizorja. Odločil sem se za LG C8 OLED TV.Lahko rečem da sem pričakoval več od tega televizorja. Slika na signalu IP ponudnika je zgolj povprečna(tudi HD vsebine) , moti me neostra slika, predvsem v gibanju.(Je to slabost OLED tehnologije? Razen v HDR načinu slika deluje precej temno, tudi detajli so slabo izraženi tudi naračun preveč izražene črne barve. Tudi z nastavitvami nekega napredka nisem dosegel. Pri sorodnikih sem pa imel možnost si ogledati Philipsov model 803 in lahko rečem da je na primerljivem signalu prikaz slike na tem TV-ju veliko boljši.Boljša svetilnost, lepše barve, večja globina slike so samo nekateri dejavniki, ki gredo v prid temu modelu, tako , da ima Andrej tukaj prav, ko zagovarja Philips!
Po načinu pisanja sklepam, da se za imenom "ibizjak966" skriva Andrej.
Ne nisem jaz ta oseba..;)Sicer pa ti lahko moderatori preverijo preko IP naslova.
Andrej, upam stavit, da je to tvoje pisanje. Tipičen tvoj način. Javljaš se pod stotimi imeni. Včasih se pogovarjaš sam s seboj. Vse z namenom zlivanja gnojnice po konkurenci, posebno še po LGeju.
Kar se pa tiče Philipsa 803, ima samo panel dober, ker je LGejev, vse ostalo, kar je Philipsovo je pod nivojem.

fpbs ::

bauci je izjavil:

Kupujem TV velikosti 55" (lahko tudi 49"). Nimam žičnega interneta ampak internet preko SIM kartice 20/5 in Total TV.Gledal bom programe preko EON in Tvin aplikacije na TV in filme preko NAS in USB ključka.Ne bom imel naročenih nobenih drugih vsebin (Netflix, ...). Razdalja gledanja 2,3 metra, direktno (naravost) v temi.Prosim strokovnjake kot je Andrej69 in ostale, da mi poveste, kaj naj kupim, da bom imel čim boljšo sliko - LG, Sony, Philips.
Svetujem ti enega od teh: https://www.ceneje.si/L3/638/avdio-vide...
Za ohranitev mirnih živcev, ti odsvetujem Philipsa.

andrej69 ::

@fpbs

Daj povej sam, a ima sploh smisel še s tabo komunicirat..? Da napišeš takšen stavek kot je ta, pomeni, da se reš delaš neumnega ali pa zelo uživaš v provociranju..! : Kar se pa tiče Philipsa 803, ima samo panel dober, ker je LGejev, vse ostalo, kar je Philipsovo je pod nivojem.

Tako, da sem s tabo zaključil ta trenutek:)) Ker, če kaj ne maram so to pokvarjeni ljudje kakor si ti, in predvsem ljudi, ki pišejo laži :))

scipascapa ::

andrej69: a nehaš že preveč forsirati ta tvoj PHILIPS?

andrej69 ::

scipascapa je izjavil:

andrej69: a nehaš že preveč forsirati ta tvoj PHILIPS?


Bom ga nehal, ko se bo na tržišču dobilo kaj kvalitetnejšega za določen denar:))A temu gospodiču, @fpbs pa ne boš tega napisal..?:D

worteleven ::

a je komu jasno zakaj se te LG B8 prodajajo tako poceni? Sicer sem tudi sam naročil tega, vendar mi je čudno, da je cena kakršna je. Naprimer SK8500 je dražji, pa ni OLED:
««
183 / 534
»»