» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
80 / 544
»»

Joze_K ::

Vprašanje - zanima me upgrade.. imam pa spodaj naveden TV, prosim če mi ga analizirate glede na sedaj dobavljive TVje.. in kaj bi bil primeren up grade (65")

Sony BRAVIA KDL-50W685 - tukaj pa je en review - sicer 42" modela
zanima me rang v katerem je ta TV - njegovi plusi in minusi

in pa seveda - priporočljiva nadgradnja (brez cenovne omejitve / rang 2k€)

hvala, J

andrej69 ::

Joze_K je izjavil:

Vprašanje - zanima me upgrade.. imam pa spodaj naveden TV, prosim če mi ga analizirate glede na sedaj dobavljive TVje.. in kaj bi bil primeren up grade (65")

Sony BRAVIA KDL-50W685 - tukaj pa je en review - sicer 42" modela
zanima me rang v katerem je ta TV - njegovi plusi in minusi

in pa seveda - priporočljiva nadgradnja (brez cenovne omejitve / rang 2k€)

hvala, J


Če izvzamemo, da ta Sony ni 4k model, potem lahko ugotoviš, da gre za zelo dober model.Kakor vidiš ima zelo dober kontrast in prikaz črne barve, in nič težav z osvetlitvijo panela.Nekaj težav je z učinkom umazananega panela, toda nič drastičnega.Edino kar je res minus tega modela, je Motion resolution, ki je nekaj slabši napram današnjim televizorjem.Pa tudi prikaz barv, svetilnost in ostrina slike, ni na nivoju današnjih malo bolj kvalitetnih modelov. Pa tudi sam slikovni procesor in Chipset, nista na nivoju današnjih televizorjev.Tako, da se tukaj teško naredi kakšna vzporedna primerjava..Kar pa se tiče nakupa kakšnega modela 65" velikosti za 2.000 evrov, je vsekakor best buy Philips model PUS8102:) Potem pa so tukaj nekaj slabši modeli Sony XE9005, Samsung Q7, ki pa se zaradi trenutne cene ne isplača, in Panasonic model EX780.

minimus ::

Jest bi pa uprasov za tv Samsung UE75MU6122.Kaksne so kaj izkusnje?Najbolj mi je pomebena čim boljša slika na navadnem signalu od t2.Trenutno imam 8let starega Sonyja 46inč.
Ali lahko pričakujem kaj lepšo sliko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: minimus ()

harmony ::

scipascapa je izjavil:

In stock.
This item does not ship to Slovenia

1070 verzija, je pa še ena za manj

https://www.amazon.de/Samsung-MU8009-Fe...

lol?

Lol?
To je 49"
Jaz ne zivim v Sloveniji, tako da :)

Joze_K ::

andrej69 je izjavil:

Joze_K je izjavil:

Vprašanje - zanima me upgrade.. imam pa spodaj naveden TV, prosim če mi ga analizirate glede na sedaj dobavljive TVje.. in kaj bi bil primeren up grade (65")

Sony BRAVIA KDL-50W685 - tukaj pa je en review - sicer 42" modela
zanima me rang v katerem je ta TV - njegovi plusi in minusi

in pa seveda - priporočljiva nadgradnja (brez cenovne omejitve / rang 2k€)

hvala, J


Če izvzamemo, da ta Sony ni 4k model, potem lahko ugotoviš, da gre za zelo dober model.Kakor vidiš ima zelo dober kontrast in prikaz črne barve, in nič težav z osvetlitvijo panela.Nekaj težav je z učinkom umazananega panela, toda nič drastičnega.Edino kar je res minus tega modela, je Motion resolution, ki je nekaj slabši napram današnjim televizorjem.Pa tudi prikaz barv, svetilnost in ostrina slike, ni na nivoju današnjih malo bolj kvalitetnih modelov. Pa tudi sam slikovni procesor in Chipset, nista na nivoju današnjih televizorjev.Tako, da se tukaj teško naredi kakšna vzporedna primerjava..Kar pa se tiče nakupa kakšnega modela 65" velikosti za 2.000 evrov, je vsekakor best buy Philips model PUS8102:) Potem pa so tukaj nekaj slabši modeli Sony XE9005, Samsung Q7, ki pa se zaradi trenutne cene ne isplača, in Panasonic model EX780.


Andrej hvala,..
tukaj sem ravno imel dileme, ko sem poslušal minuse in pluse pri TVjih,.. pa me je zanimalo kje je moj,.. ker sem v osnovi zadovoljen z prikazom vsebine... 1080p pa je glede na vsebino, ki je na razpolago ravno prav tako, da tudi SD filmi zelo dobro izgledajo... športa pa spremljam zelo minimalno.. ni moj stil
pravzaprav sem v dilemi ali je upgrade sploh smiseln..tukaj sem razmišljal bolj na spremembo velikosti

fpbs ::

Bolje je, da še malo počakaš in potem dodaš še nekaj evrov za OLEDa.

OD23 ::

https://www.harveynorman.si/tv-sprejemn...

Zdravo. Zanima me če je tale panasonic vreden nakupa, ali se za ta denar splača kaj drugegaod 65 colskih tvjev. Večinoma se bo gledala televizija, predvsem šport, in pa tu pa tam odigrala kaka igra na playstationu.
Hvala

andrej69 ::

OD23 je izjavil:

https://www.harveynorman.si/tv-sprejemn...

Zdravo. Zanima me če je tale panasonic vreden nakupa, ali se za ta denar splača kaj drugegaod 65 colskih tvjev. Večinoma se bo gledala televizija, predvsem šport, in pa tu pa tam odigrala kaka igra na playstationu.
Hvala


Za gledanje predvsem" športa, je vsekakor najboljša izbira kakšnega televizorja z 100Hz osveževanjem panela. Kar se tiče pa tega Panasonica, ima 50Hz osveževanje in kar slab odziv samega panela.Seveda pa za takšen denar, ne dobiš kakšnega res zelo kvalitetnega televizorja za gledanje športa. Drugače pa ti jaz priporočam za nekaj več denarja, raje kakšen Philips ali Sony model z isto 50Hz panelom, ki pa imata boljše gibanje slike in sam odziv panela, kar je zelo pomembno pri športu.

angus35 ::

Zdaj je zadnji cas da se nekaj odlocim.

http://www.mediaworld.it/mw/samsung-ue5...
http://www.moj-tv.com/led-tv/philips-55...
http://www.moj-tv.com/led-tv/sony-kd-55...

http://www.makspro.si/index.php/led-tv-...
Kaj ta je res tok slabsi, da je vredno dat 250 € vec za zgornje.
55PUS6501/12 - kaj pomeni ta 12 na koncu ?

andrej69 ::

angus35 je izjavil:

Zdaj je zadnji cas da se nekaj odlocim.

http://www.mediaworld.it/mw/samsung-ue5...
http://www.moj-tv.com/led-tv/philips-55...
http://www.moj-tv.com/led-tv/sony-kd-55...

http://www.makspro.si/index.php/led-tv-...
Kaj ta je res tok slabsi, da je vredno dat 250 € vec za zgornje.
55PUS6501/12 - kaj pomeni ta 12 na koncu ?


Jaz bi ti priporočil Philips model 7502 ali Sony xe8505. Vsekakor pa ima Philips nekaj prednosti, napram ostalim vsem modelom. Ima najkvalitetnejši slikovni procesor, in 10 bitni panel.Kar pa se tiče Philipsa 6501 in oznake 12, pa pomeni, da je namenjen za določeno tržišče.Tukaj si lahko pogledaš.

batista ::

Glede sony xe9005, sem zasledil da je poraba v stand-by cca 15 W?
A to zato da se ob prižigu takoj pojavi slika(namesto da boota 1 min)? Kdaj je poraba 0.5 W kakor piše na uradni strani?

GRT ::

No ko je ta tema ravno najbolj vroča glede TVjev in da ne odpiram nove mi razložite zakaj ste navalil tako na te 4K TVje, ko pa tega 4K ne morete v 99% izkoristit. Večina vas bo gledala naše TV programe iz ponudbe naših operaterjev, ki nobeden sploh ne podpira tega in ga še par let ne bo podpiral, mogoče bo kdo sem ter tja dol potegnil kakšen 4K film to je pa tud vse. To je samo modna muha in nateg prodajalcev, ki vsiljujejo ta 4K, ki ga dejansko sploh nobeden ne bo izkoristil.
Ali je dejansko kakšna razlika med temi najbolj popularnimi 4K TVji in med takim, ki ne podpira 4K? Govorim o gledanju navadnih tv programov iz naših shem (ne kakšen Netflix) oziroma recimo filmov tam 1080.

neo5468 ::

Ko priklopiš gor pravi client, recimo Chromecast Ultra ali pa nvidia shield, imaš ogromno 4k contenta iz youtubea. Se pa strinjam da je brez veze toliko denarja metat v televizor ker jih niti polovica ne bo gledala bluray filmov z visokim bitrateom, kaj šele 4k.

GRT ::

Saj pravim pustmo tudi ta youtube. Sem prepričan, da teh stvari večina ne bo gledala, kot niso gledali 3D filmov oziroma je bil ta 3D trend čist mimo, samo kupovali so pa vsi 3D TVje. Prav tako je sedaj. Ne rečem, da ne bo tega (v 4K) več čez ene 5let samo sedaj je pa vse skupaj prezgodaj vsaj za večino gledalcev. Samo pri nas se gre, če ima sosed 4K ga morem imet tudi jaz, pol pa nima veze, če ga bo izkoristil ali ne samo, da na TVju piše, da podpira 4K.

neo5468 ::

To ni res. 3d je bil vedno dead, že iz getgo, nevem zakaj je folk skoču na to. Tisti ki je kupil 3d tv se lahko sedaj po glavi touče. Ampak 4k bo pa ostal. Praktično vsak film ki pride v kino dobi sedaj 4k release, prav tako remasterajo starejše filme. Poglej malo po tujih trgovinah, veliko 4k filmov in zadeva se bo samo še večala.

http://www.blu-ray.com/4k/

4k format je tukaj, ne rabiš čakat 5 let. Problem je le, da HEVC encoder še ni dost zrel za encodanje teh filmov za piratstvo (torej polovična velikost, kot jo imamo sedaj pri bluray, 8 do 15 GB). Povprečen remux 4k filma je velikosti 60 do 80 GB. Tisti ki nima optike lahko pozabi piratizirat, pa tudi če jo ima, boš ta film dal na 80 gb usb ključek? Pač veliko več komplikacij nastane. Slovenci pa vsi piratizirajo. Ampak če greš na naš prelepi travnik pogledat top torrente, boš skoraj vedno videl tiste šit DVDRip z največ prenosi, torej ljudi res boli kurac za kvaliteto. Ne downloadajo niti BluRay filmov ki so samo 10 GB veliki, kaj šele 4k ki je 60 GB.

Torej ja, 4k televizorji so fajn, če si legalen kupec in filme kupuješ v trgovini. Ampak v sloveniji to ni normalno ker noben tega ne dela. Poglej bigbang recimo. Nimajo niti 4k kategorije, medtem ko so njihovi BluRay filmi kar 32€, kdo bo to kupil? V drugih državah dobiš pa 4k film za 20€, zraven ti dodajo še BluRay zastonj in pa digitalno kodo za free download v itunes/google play movies.

OK.d ::

Preden bomo mi imeli na tv kanalih 4K, bo zunaj bil že 32K ali pa celo več:D
LPOK.d

scipascapa ::

GRT: pa tudi v tujini na veliko kupujejo 4K, pa če opaziš je tudi ponudbe FHD vedno manj :P

krepki ::

Bistvo je da danes lahko kupiš dober 4K tv velikosti 55 inch za okoli 1200€,jaz sem za velikost tv 47 inch ful HD dal pred 4 leti isti denar,tv ji se cenijo in prav je tako,je pa res velika ponudba in težko se je odločit,kaj vzet.
Jaz sem letos nameraval menjat tv imel sem nagledan Philips 7502 ampak sem se premislil bo raje drugo leto vzel OLED,vem,da bo že takrat spet kaj novega boljšega ampak temu na žalost ne moremo slediti.

mihco ::

1. Je mozno LGjev daljinec sprogramirat, da kontrolira siolov box(netgem 7700)?
2. Se da nastavit, da bi hdd priklopljen na tv-jev usb bil viden v lanu?

Tv je LG B7v (webos)

mito3000 ::

4k je tudi meni trenutno brezveze.Za tisti youtube in par filmov ki jih dobiš v 4k kvaliteti. Žal se pa ne dobi več enega res dobrega fulhd modela zato sem bil primoran kupiti 4k model, ki ga pa večina nikoli v celoti ne bo izkoristila.

scipascapa ::

točno to, niti ni velike izbire FHDjev.

andrej69 ::

mihco je izjavil:

1. Je mozno LGjev daljinec sprogramirat, da kontrolira siolov box(netgem 7700)?
2. Se da nastavit, da bi hdd priklopljen na tv-jev usb bil viden v lanu?

Tv je LG B7v (webos)


Daljincov ni mogoče preprogramirat:)

cekr ::

mihco je izjavil:

1. Je mozno LGjev daljinec sprogramirat, da kontrolira siolov box(netgem 7700)?
2. Se da nastavit, da bi hdd priklopljen na tv-jev usb bil viden v lanu?

Tv je LG B7v (webos)


Počakaj malo, da se pri Telekomu kakšen osebek zbudi, ki bo dal komando, da se naredi BOXAPP, da bo zadeva delovala direktno brez dodatne škatle. No, verjetno boš medtem že kupil novo TV. Ha, ha.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

GRT ::

neo5468 je izjavil:

To ni res. 3d je bil vedno dead, že iz getgo, nevem zakaj je folk skoču na to. Tisti ki je kupil 3d tv se lahko sedaj po glavi touče.

To ni res. Še vedno je v uporabi več 3DTVjev kot 4K. Še vedno je več 3D vsebine (predvsem filmov) kot 4K. In to bo še par let.

neo5468 je izjavil:


Torej ja, 4k televizorji so fajn, če si legalen kupec in filme kupuješ v trgovini. Ampak v sloveniji to ni normalno ker noben tega ne dela. Poglej bigbang recimo. Nimajo niti 4k kategorije, medtem ko so njihovi BluRay filmi kar 32EUR, kdo bo to kupil? V drugih državah dobiš pa 4k film za 20EUR, zraven ti dodajo še BluRay zastonj in pa digitalno kodo za free download v itunes/google play movies.

No ravno to ti pa cel čas govorim.

OK.d je izjavil:

Preden bomo mi imeli na tv kanalih 4K, bo zunaj bil že 32K ali pa celo več:D

Točno to.

krepki je izjavil:

Bistvo je da danes lahko kupiš dober 4K tv velikosti 55 inch za okoli 1200EUR,jaz sem za velikost tv 47 inch ful HD dal pred 4 leti isti denar,tv ji se cenijo in prav je tako,je pa res velika ponudba in težko se je odločit,kaj vzet.
Jaz sem letos nameraval menjat tv imel sem nagledan Philips 7502 ampak sem se premislil bo raje drugo leto vzel OLED,vem,da bo že takrat spet kaj novega boljšega ampak temu na žalost ne moremo slediti.

No ti si pa ravno tisti primer. To je samo nepotrebno vsiljevanje trgovcev oziroma proizvajalcev nepotrebne tehnike, samo da se prodaja, mi glupi potrošniki pa nasedamo tem foram.
Čez leto ali dve pa bo spet prišel ven nek nov standard in navali narode: Kateri 55" in večji XYX televizor?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GRT ()

leiito ::

"Še vedno je več 3D vsebine (predvsem filmov) kot 4K. In to bo še par let."

Mislim, da to ni res. iTunes in Netflix imata vsak po 250-300 naslovov v 4K, od tega iTunes večino tudi v HDR, pri čemer so številni naslovi TV showi, tako da vsaj po minutah vsebin je 4K gotovo več, da ne omenjamo, da vsi novi filmi izhajajo v 4K, v 3D pa bolj malo in še to prejkone otroški naslovi.

webmaher ::

praktično 3D UHD tvjev sploh nečejo več prodajat...imajo že vse pripravljeno za 3D brez očal.... če se drugo leto pojavi še una megalomanska kitajska firma z 8K bo s5 trpela naša denarnica :))

harmony ::

Nemores verjeti, da na tehnicnem forumu slisis da je 4K brezveze.

GRT ::

leiito je izjavil:

"Še vedno je več 3D vsebine (predvsem filmov) kot 4K. In to bo še par let."

Mislim, da to ni res. iTunes in Netflix imata vsak po 250-300 naslovov v 4K, od tega iTunes večino tudi v HDR,...

Še enkrat si preberi kaj sem prej napisal, da ne boš take neumnosti pisal.
Nobeden ni rekel, da je 4K brezveze. Če mi malo bolje prebrali kaj sem napisal in s tem mislil povedat ne bi pisali takih neumnosti.
Ne morem pa verjet, da ti na tehničnem forumu vsiljujejo zadevo, ki je več kot 90% folka sploh ne gleda oziroma je še ni videla v živo.

andrej69 ::

Da še jaz dodam nekaj misli.Kot prvo, nihče ničesar tu nikomur ne vsiljuje za vsako ceno:) Kot drugo, se tako FullHD modele več ne isplača kupovat, kajti za enako ceno že dobiš zelo" soliden 4k televizor..Kot tretjo, je vsa kvalitetna tehnologija usmerjena že na 4K televizorje.Od kvalitete panelov, strojne opreme itd..Kot četro, pa skoraj nihče več ne plasira na trg kaskšen zelo" kvaliteten FullHD televizor:)Nekaj se še trudi Sony, to pa je tudi vse..Tako, da je kaj nekaj razlogov, zakaj kupiti danes 4K televizor..

mihco ::

andrej69 je izjavil:

mihco je izjavil:

1. Je mozno LGjev daljinec sprogramirat, da kontrolira siolov box(netgem 7700)?
2. Se da nastavit, da bi hdd priklopljen na tv-jev usb bil viden v lanu?

Tv je LG B7v (webos)


Daljincov ni mogoče preprogramirat:)

Brezveze pametujes, ce nimas resitve.

Gre za “univerzalni” daljinec in se ga da tudi “sprogramirat” da z njim kontroliras druge naprave. Ima celo namesnsko stb tipko. Ampak ne najdem navodil za webos 3.5, ker so spremenili nastavitve. Poleg tega bi rabil verjetno tudi pravilno kodo za netgem.

cekr ::

Za BOX se lahko na glavo postaviš pa ga ne boš pognal s kakšnim drugim daljincem. Še najmanj s tovarniškim.
V obratni smeri sicer gre, vendar zelo omejeno.
Z BOX daljincem lahko ugasneš TV, preklapljaš med zunanjimi viri. To pa je že skoraj vse.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

leiito ::

GRT je izjavil:

leiito je izjavil:

"Še vedno je več 3D vsebine (predvsem filmov) kot 4K. In to bo še par let."

Mislim, da to ni res. iTunes in Netflix imata vsak po 250-300 naslovov v 4K, od tega iTunes večino tudi v HDR,...

Še enkrat si preberi kaj sem prej napisal, da ne boš take neumnosti pisal.
Nobeden ni rekel, da je 4K brezveze. Če mi malo bolje prebrali kaj sem napisal in s tem mislil povedat ne bi pisali takih neumnosti.
Ne morem pa verjet, da ti na tehničnem forumu vsiljujejo zadevo, ki je več kot 90% folka sploh ne gleda oziroma je še ni videla v živo.



Popravi me, če se motim, ampak zapisano sem razumel kot trditev, da je še vedno več 3D kot 4K vsebine, predvsem filmov in da bo tako še vsaj nekaj let. Nisem šel sicer štet, ampak tvoja trditev po mojem mnenju že danes ne zdrži empirične presoje, predvsem pa količina 4K vsebin eksponencionalno narašča, medtem ko je novih 3D vsebin vedno manj.

Nihčr nikomur nič ne vsiljuje, kar se mene tiče nosi 3D očala še naprej, ampak 4K je pač realnost, tisti, ki še vedno gledajo tv programe prek operaterja, pa je takih vedno manj, pa imajo na voljo LGjev A model, da je volk sit in koza cela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

GRT ::

leiito je izjavil:


Popravi me, če se motim, ampak zapisano sem razumel kot trditev, da je še vedno več 3D kot 4K vsebine, predvsem filmov in da bo tako še vsaj nekaj let...

Ja na tistih virih, ki sem jih jaz naštel, ki jih spremlja 90% folka je to to. Govorim za slo.
Ne mi pa sedaj primerjat nekih netflixov, youtoubov, ki jih večina folka sploh ne spremlja, vsaj ne preko TVja(youtube).
Bilo pa je vprašanje, kjer mi bo nekdo razložil še druge prednosti teh novejših TVjev, ki pa verjamem da so v primerjavi s prejšnimi modeli, če ne je vseeno, če si kupim še en Samsungov model izpred dveh let UE55H6400 pa sem zmagal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GRT ()

mgermo ::

Ne vem kaj klatiš proti 4k. To je ločjivost, ki se sedaj prodaja, če želiš ali ne. Mogoče imam na podstrešju kak crt, pa ti šenkam.

GRT ::

Ja, prodaja se takim "naivnežem", (da se malo lepše izrazim) kot si ti, ki po štacunah nasedate raznoraznim Andrejčkom, ki vas šopajo kako je to oh in sploh vroča roba.
Mislm ne morem verjet kako je folk naiven.

leiito ::

GRT je izjavil:

leiito je izjavil:


Popravi me, če se motim, ampak zapisano sem razumel kot trditev, da je še vedno več 3D kot 4K vsebine, predvsem filmov in da bo tako še vsaj nekaj let...

Ja na tistih virih, ki sem jih jaz naštel, ki jih spremlja 90% folka je to to. Govorim za slo.
Ne mi pa sedaj primerjat nekih netflixov, youtoubov, ki jih večina folka sploh ne spremlja, vsaj ne preko TVja(youtube).
Bilo pa je vprašanje, kjer mi bo nekdo razložil še druge prednosti teh novejših TVjev, ki pa verjamem da so v primerjavi s prejšnimi modeli, če ne je vseeno, če si kupim še en Samsungov model izpred dveh let UE55H6400 pa sem zmagal.


Ta cifra, 90%, jo lahko podkrepiš s kakim virom? Kolikor jaz namreč vidim, z izjemo penzionerjev, ljudje ne gledajo več klasične televizije, ampak snemajo torente, streamajo šport, gledajo novice na youtubu in vedno več kupujejo tudi legalne vsebine, naročnina na Netflix je poceni, iTunes manj, ampak še vedno v mejah sprejemljivega, tudi za slovenske razmere, tu gre bolj za to, da je kraja intelektualne lastnine družbeno sprejemljiva in ni sankcionirana, kot za finančni problem.

Prednosti modernih tivijev, valjda ni kot dan in noč, tehnologija gre naprej inkrementalno, podobno kot 2 generaciji star telefon, za večino stvari je še vedno uporaben, ni pa to enaka funkcionalnost in izkušnja kot latest and greatest, s tem, da pri tivijih je HDR velik korak naprej, morda celo večji kot na 4K, zasloni so večji, enako kot pri telefonih, vse v vsemu, slika iz dobrega vira na OLEDu ali zelo svetlem 65” tiviju, za nekoga, ki je navajen na 47” tivi srednjega razreda iz npr. 2014, je wow faktor, to gotovo.

Jan50 ::

Mi lahko razložiš kaj pomeni izraz tehnologija gre naprej inkrementalno?

leiito ::

Z majhnimi koraki.

Jan50 ::

Hvala za obrazložitev.

LuGi ::

Je Sony KD-65XE9005 dober nakup? Za cca 1500?

Review je kar ok :)

https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/...

bikej ::

Izvrsten TV!! Sem ga občudoval v Big Bangu. S tem, da je tam 49 inč za 1500 EUR, 55 inč pa za 1550 EUR ;)
Če ti ni problem tak budget, pol kar kupi. Sicer pa predlagam obisk Big Bang, Harvey Norman itd. za ogled, če dobiš kaj primerljivega za nižjo ceno.

leiito ::

Al pa electronic4you, kak teden nazaj je bil 65" s popusti €1.670, do Celovca si v pol ure.

Motion ::

LuGi je izjavil:

Je Sony KD-65XE9005 dober nakup? Za cca 1500?

Review je kar ok :)

https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/...


kje ga dobiš po taki teci, če ni skrivnost?

fizolcek ::

cekr je izjavil:

Za BOX se lahko na glavo postaviš pa ga ne boš pognal s kakšnim drugim daljincem. Še najmanj s tovarniškim.
V obratni smeri sicer gre, vendar zelo omejeno.
Z BOX daljincem lahko ugasneš TV, preklapljaš med zunanjimi viri. To pa je že skoraj vse.


S sony daljincem upravljam box z CEC. Res pa da ne dela P+ -, ostalo pa vecinoma dela.

Ted ::

leiito je izjavil:

Al pa electronic4you, kak teden nazaj je bil 65" s popusti €1.670, do Celovca si v pol ure.


S kakšnimi popusti?
Mah...

leiito ::

Sony je imel ali še ima do €200 off

andrej69 ::

Za takšen cenovni rang, je vsekakor bolje še dati teh nekaj evrov več in imaš best buy televizor:))Občutneje kvalitenejši, napram Sony modelu xe9005..Pa to ni nobena reklama, temveč dejstvo:))
https://geizhals.at/philips-65pus8102-a...

mgermo ::

Podpri "dejstvo" z testom. Ne verjamemo trgovcem.

andrej69 ::

fpbs ::

In kaj je konkretno tisto "občutno kvalitetnejše" na tem Philipsu ? Ali je mogoče to, da ima za svoje delovanje občutno večjo porabo energije in da pade celo v razred B?
««
80 / 544
»»