» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
77 / 538
»»

mito3000 ::

Blisk je izjavil:

Zdaj samo, če mi kdo pove kje lahko dobim tale TV Sony XE9005 KD55XE9005 za 1200€, pri nas je 1600€?

Pri nas ga dobiš za 1380 eur, morda sedaj še kaj ceneje kot mesec nazaj ko sem ga jaz kupil

andrej69 ::

Blisk je izjavil:

Zdaj samo, če mi kdo pove kje lahko dobim tale TV Sony XE9005 KD55XE9005 za 1200€, pri nas je 1600€?


Tukaj ga dobiš za podobno ceno.
https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-s...

Blisk ::

V mediamarkt je 1500€ na hrvaškem bom pa plačal carino, če ga kupim.
trenutno sem najceneje našel tole, pa da pošljejo v SLO, ker večina noče.
https://www.computeruniverse.net/produc...

andrej69 ::

Blisk je izjavil:

V mediamarkt je 1500€ na hrvaškem bom pa plačal carino, če ga kupim.
trenutno sem najceneje našel tole, pa da pošljejo v SLO, ker večina noče.
https://www.computeruniverse.net/produc...


Kakšno carino..?:D

Blisk ::

aja, eh :) pozabil sem
ja na hrvaškem je nekje 1450EUR, švabi so še zmeri ceneje.
A kdo ve, kako si nakažeš denar na paypal račun?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

Prospekt ::

samo povežeš paypal s kreditno in avtomatsko trgajo dol

Blisk ::

Prospekt je izjavil:

samo povežeš paypal s kreditno in avtomatsko trgajo dol

ah ne, to vem. jaz bi en del plačal z mastercard kartico drug del pa imam denar. to gre samo če imaš na paypalu že denar, ker ti pol ostalo trga s kartice.

andrej69 ::

Blisk je izjavil:

aja, eh :) pozabil sem
ja na hrvaškem je nekje 1450EUR, švabi so še zmeri ceneje.
A kdo ve, kako si nakažeš denar na paypal račun?


Računanje ti ravno ne gre od rok:):D V Santa Domenici, ga sedaj dobiš za 1250 evrov.

webmaher ::

v čem je razlika med:

SONY LED TV KD-65XE8505
in
SONY LED TV KD-65XE9005B

Kot vidim je cena približno enaka, stem, da je pri Telemachu trenutno cena
SONY LED TV KD-65XE8505 samo 68,60x24 kar je presenetljivo najbolj ugodna ponudba v Sloveniji...ljudje božji je to sploh mogoče :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

andrej69 ::

webmaher je izjavil:

v čem je razlika med:

SONY LED TV KD-65XE8505
in
SONY LED TV KD-65XE9005B

Kot vidim je cena približno enaka, stem, da je pri Telemachu trenutno cena
SONY LED TV KD-65XE8505 samo 68,60x24 kar je presenetljivo najbolj ugodna ponudba v Sloveniji...ljudje božji je to sploh mogoče :))


Model XE9005 ima že FALD, toda ne ravno kvaliteten..

Prospekt ::

Da andrej, sej si že napisal včeraj, da imajo dražji modeli vse boljše, tudi boljši FALD. Šerlok holms.

@webmaher, simple telemach ti ta popust drugje pobere.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Prospekt ()

speljak ::

Dečki kako se vam zdi model: LG OLED55B6V ? Je vreden 1400EUR ?
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/o...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: speljak ()

andrej69 ::

speljak je izjavil:

Dečki kako se vam zdi model: LG OLED55B6V ? Je vreden 1400EUR ?
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/o...


Recimo, če pogledamo ceno, da se da dobit že letošnji model B7 za nekaj malega več denarja, se po mojem ravno ne isplača. Čeprav treba tukaj povedat, da kakšne velike razlike v kvaliteti slike med tema modeloma ni..

Blisk ::

speljak je izjavil:

Dečki kako se vam zdi model: LG OLED55B6V ? Je vreden 1400EUR ?
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/o...

misliš 1799€

A se bolj spalač kupit TV v nemčiji in dostavijo na dom ali it z avtom na HRvaško?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

webmaher ::

Prospekt je izjavil:

Da andrej, sej si že napisal včeraj, da imajo dražji modeli vse boljše, tudi boljši FALD. Šerlok holms.

@webmaher, simple telemach ti ta popust drugje pobere.


ma nemoj, ravnokar sem kot užaljen stari naročnik pribarantal 25% popust za leto dni, če se vežem kakopak za 2 leti :))

Ampak zdaj me muči ta FALD...kateri je najboljši 65inčni FALD s ceno do 2,4k€....

harmony ::

Koliko let pa nameravate imeti taksne TV-je? Ker to je ze vse skupaj pretirano. 2-3k za TV. Ste toliko tudi v preteklosti dajali oziroma vasi starsi?

andrej69 ::

webmaher je izjavil:

Prospekt je izjavil:

Da andrej, sej si že napisal včeraj, da imajo dražji modeli vse boljše, tudi boljši FALD. Šerlok holms.

@webmaher, simple telemach ti ta popust drugje pobere.


ma nemoj, ravnokar sem kot užaljen stari naročnik pribarantal 25% popust za leto dni, če se vežem kakopak za 2 leti :))

Ampak zdaj me muči ta FALD...kateri je najboljši 65inčni FALD s ceno do 2,4k€....



Tale model Philipsa:)
https://geizhals.at/philips-65pus8102-a...

MrStein ::

harmony je izjavil:

Koliko let pa nameravate imeti taksne TV-je? Ker to je ze vse skupaj pretirano. 2-3k za TV. Ste toliko tudi v preteklosti dajali oziroma vasi starsi?

Bitcoin milijonarji ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

speljak ::

Blisk je izjavil:

speljak je izjavil:

Dečki kako se vam zdi model: LG OLED55B6V ? Je vreden 1400EUR ?
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/o...

misliš 1799€

A se bolj spalač kupit TV v nemčiji in dostavijo na dom ali it z avtom na HRvaško?



Kaj pa kvaliteta tega oleda?

leiito ::

webmaher je izjavil:

Prospekt je izjavil:

Da andrej, sej si že napisal včeraj, da imajo dražji modeli vse boljše, tudi boljši FALD. Šerlok holms.

@webmaher, simple telemach ti ta popust drugje pobere.


ma nemoj, ravnokar sem kot užaljen stari naročnik pribarantal 25% popust za leto dni, če se vežem kakopak za 2 leti :))

Ampak zdaj me muči ta FALD...kateri je najboljši 65inčni FALD s ceno do 2,4k€....


Za 2.4 dobiš 930, po mnenju vseh expertov naj LED v tem cenovnem razredu, ampak a ni potem bolje dati še četrt jurja zraven in vzeti B7?

neo5468 ::

Prospekt je izjavil:

Hikari je izjavil:

Vzem LG OLEDa in boš srečen še naslednjih n let.

Vzemi raje 65". V kino gremo zaradi ogromne slike, ne pa zaradi božanskih kontrastov, haha.
Doma ne bo OLEDa zraven, da bi bila slika sprana, to je samo kadar imaš zraven boljši tv za primerjavo.

Jaz bom ta teden vzel Sony 9005 potem pa upam, da ne odprem več te teme do 2028. :)


V kino gremo zaradi zvoka.

MrStein ::

V kino gremo, ker filma še ni drugje za videti.

Zvok v kinu:
- nič prostorskega občutka (zelo odvisno od veliko faktorjev)
- prdec tipa pred tabo
- nežno šelestenje kokic levo od tebe
- "Mamiii, moram lulaaaat..." desno od tebe.
itd....
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Hulio ::

Zanima me kaj predlagate, iščem budget tv do 700€, ker je sedežna 5m od stene bom vzel 55". Važno mi je da bo tv deloval preko synology-ja, kar pa potrebuje LAN in mal bol zmogljivejši procesor, da se posnetki predvajajo tekoče.
Zdej za moj budget sem našel tele tri tv-je. Pri philipsu piše da ima quad core in predvidevam da imata samsunga prav tako. Glede kvalitete nisem nekaj občutljiv, rad bi našel samo "best bang for buck". Kakšna so vaša mnenja? Hvala

SAMSUNG UE55MU6172
SAMSUNG UE55MU6122
PHILIPS 55PUS6412

bbobst ::

55 je za 5 metrov premalo.

Blisk ::

Če je kdo našel OLED za 1400€ UHD, naj sporoči prosim.

kumite ::

Dober vecer, zanima me vase strokovno mnenje glede dolocenega modela SAMSUNG LED TV UE55MU6402UXX in ali mi priporocate kaksen drugi TV ? Hvala za vase odgovre in mnenje.

andrej69 ::

Hulio je izjavil:

Zanima me kaj predlagate, iščem budget tv do 700€, ker je sedežna 5m od stene bom vzel 55". Važno mi je da bo tv deloval preko synology-ja, kar pa potrebuje LAN in mal bol zmogljivejši procesor, da se posnetki predvajajo tekoče.
Zdej za moj budget sem našel tele tri tv-je. Pri philipsu piše da ima quad core in predvidevam da imata samsunga prav tako. Glede kvalitete nisem nekaj občutljiv, rad bi našel samo "best bang for buck". Kakšna so vaša mnenja? Hvala

SAMSUNG UE55MU6172
SAMSUNG UE55MU6122
PHILIPS 55PUS6412


Jaz ti priporočam Philips model:)

kumite je izjavil:

Dober vecer, zanima me vase strokovno mnenje glede dolocenega modela SAMSUNG LED TV UE55MU6402UXX in ali mi priporocate kaksen drugi TV ? Hvala za vase odgovre in mnenje.


Priporočam ti Philips model 6482 ali 6412, ki ju dobiš nekje za enako ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

kumite ::

andrej69 je izjavil:

Hulio je izjavil:

Zanima me kaj predlagate, iščem budget tv do 700€, ker je sedežna 5m od stene bom vzel 55". Važno mi je da bo tv deloval preko synology-ja, kar pa potrebuje LAN in mal bol zmogljivejši procesor, da se posnetki predvajajo tekoče.
Zdej za moj budget sem našel tele tri tv-je. Pri philipsu piše da ima quad core in predvidevam da imata samsunga prav tako. Glede kvalitete nisem nekaj občutljiv, rad bi našel samo "best bang for buck". Kakšna so vaša mnenja? Hvala

SAMSUNG UE55MU6172
SAMSUNG UE55MU6122
PHILIPS 55PUS6412


Jaz ti priporočam Philips model:)

kumite je izjavil:

Dober vecer, zanima me vase strokovno mnenje glede dolocenega modela SAMSUNG LED TV UE55MU6402UXX in ali mi priporocate kaksen drugi TV ? Hvala za vase odgovre in mnenje.


Priporočam ti Philips model 6482 ali 6412, ki ju dobiš nekje za enako ceno.


Hvala za mnenje, samo me zanima zakaj ste predlagali samo Philipsa ? Kaj mislite o Sony TV ? Malo sem laik v tem znanju glede TV-jev, zato ce ni odvec bi vas prosil vsaj majhno razlago zakaj naj se odlocim za Philips in ne druge znamke ? Hvala za vas trud.

andrej69 ::

Philips sem ti priporočil, kajti ne boš dobil kvalitetnejšega televizorja napram tema dvema modeloma..
Zaradi mene lahko vzameš Sony model XE7005 ali Panasonic model TX-50EX700E.

scipascapa ::

Blisk je izjavil:

Zdaj samo, če mi kdo pove kje lahko dobim tale TV Sony XE9005 KD55XE9005 za 1200€, pri nas je 1600€?


prideš k meni v maxi ambient pa se zmenimo ;)

mgermo ::

kumite je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Hulio je izjavil:

Zanima me kaj predlagate, iščem budget tv do 700€, ker je sedežna 5m od stene bom vzel 55". Važno mi je da bo tv deloval preko synology-ja, kar pa potrebuje LAN in mal bol zmogljivejši procesor, da se posnetki predvajajo tekoče.
Zdej za moj budget sem našel tele tri tv-je. Pri philipsu piše da ima quad core in predvidevam da imata samsunga prav tako. Glede kvalitete nisem nekaj občutljiv, rad bi našel samo "best bang for buck". Kakšna so vaša mnenja? Hvala

SAMSUNG UE55MU6172
SAMSUNG UE55MU6122
PHILIPS 55PUS6412


Jaz ti priporočam Philips model:)

kumite je izjavil:

Dober vecer, zanima me vase strokovno mnenje glede dolocenega modela SAMSUNG LED TV UE55MU6402UXX in ali mi priporocate kaksen drugi TV ? Hvala za vase odgovre in mnenje.


Priporočam ti Philips model 6482 ali 6412, ki ju dobiš nekje za enako ceno.


Hvala za mnenje, samo me zanima zakaj ste predlagali samo Philipsa ? Kaj mislite o Sony TV ? Malo sem laik v tem znanju glede TV-jev, zato ce ni odvec bi vas prosil vsaj majhno razlago zakaj naj se odlocim za Philips in ne druge znamke ? Hvala za vas trud.


Andrej prodaja Filipse, ti je pozabil povedat.

Blisk ::

kumite je izjavil:

Dober vecer, zanima me vase strokovno mnenje glede dolocenega modela SAMSUNG LED TV UE55MU6402UXX in ali mi priporocate kaksen drugi TV ? Hvala za vase odgovre in mnenje.

tudi jaz sem to na začetku gledal pa pristal pri OLED LG oz. Sony serija 9005
pojdi v Harveja pa poglej v živo.

kumite ::

V Harveju so mi priporocili Samsunga glede na to da bom gledat na Tv-ju vec sporta kot pa kaj drugega. In seveda programe. Hvala.

Silvo ::

kumite je izjavil:

V Harveju so mi priporocili Samsunga glede na to da bom gledat na Tv-ju vec sporta kot pa kaj drugega. In seveda programe. Hvala.


Model PUS6412 imam sam in ti ga lahko komot priporočim tudi za šport.
Slika je super,gleda se pa preko optike T2
Silvo

andrej69 ::

kumite je izjavil:

V Harveju so mi priporocili Samsunga glede na to da bom gledat na Tv-ju vec sporta kot pa kaj drugega. In seveda programe. Hvala.


Samsung kar se tiče športa, nikakor ni primeren:)Predvsem tukaj govorim o modelih serije 6.Pa tudi nasploh Samsung ne slovi kot televizor, ki ima dobro gibanje slike..

rekt ::

harmony je izjavil:

Koliko let pa nameravate imeti taksne TV-je? Ker to je ze vse skupaj pretirano. 2-3k za TV. Ste toliko tudi v preteklosti dajali oziroma vasi starsi?


Realno - moji stari so zmetali več kot eno plačo za TV kolikor dam danes recimo jaz. Tudi za kišto/laptop nas kup folka tule gor zmeče podobne vsote, pa se niti najmanj ne sekiramo ker smo bodisi entuziasti, bodisi jih itak zaslužimo nazaj. Sej smo menda na slo-techu, ne na slo-karitasu...

BTW, a ma kdo kako akcijo za 65" Sony 9005? Se močno nagibam k njemu ker se mi in cenovno in slikovno nekako še najbolj dopade...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rekt ()

fpbs ::

hurikhan je izjavil:

Kaj pa Philips 55PUS7502? Oz. Kakšna je razlika med tem in 55PUS6432?

Philips 55PUS6432 je precej slabši od LGeja UJ634 , za katerega si zgoraj spraševal. Od obeh je boljši Philips 55PUS7502, samo za ceno tega lahko dobiš boljšega LGeja 55SJ800, ali celo še občutno bolšega 55SJ850.
https://www.displayspecifications.com/e...
https://geizhals.at/?cmp=1596116&cmp=16...

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

hurikhan je izjavil:

Kaj pa Philips 55PUS7502? Oz. Kakšna je razlika med tem in 55PUS6432?

Philips 55PUS6432 je precej slabši od LGeja UJ634 , za katerega si zgoraj spraševal. Od obeh je boljši Philips 55PUS7502, samo za ceno tega lahko dobiš boljšega LGeja 55SJ800, ali celo še občutno bolšega 55SJ850.
https://www.displayspecifications.com/e...
https://geizhals.at/?cmp=1596116&cmp=16...


Daj mi sedaj razloži kako je lahko televizor, ki uporablja fake 4k panel, kvalitetnejši napram modelu , ki uporablja pravi 4k panel..? Tukaj si še enkrat poglej razliko:)V tem primeru je RGB model Philips RGBW pa Lg model.Pa, če odvzamem to razliko v panelu, je Philips vsekakor kvalitetnejši:)

harmony ::

rekt je izjavil:

harmony je izjavil:

Koliko let pa nameravate imeti taksne TV-je? Ker to je ze vse skupaj pretirano. 2-3k za TV. Ste toliko tudi v preteklosti dajali oziroma vasi starsi?


Realno - moji stari so zmetali več kot eno plačo za TV kolikor dam danes recimo jaz. Tudi za kišto/laptop nas kup folka tule gor zmeče podobne vsote, pa se niti najmanj ne sekiramo ker smo bodisi entuziasti, bodisi jih itak zaslužimo nazaj. Sej smo menda na slo-techu, ne na slo-karitasu...

BTW, a ma kdo kako akcijo za 65" Sony 9005? Se močno nagibam k njemu ker se mi in cenovno in slikovno nekako še najbolj dopade...

Vec kot eno placo? Potem so imeli starsi super placo.
Namrec 3k je enako vec kot 700k tolarjev. Vseeno to je eno pretiravanje, tako kot je pretiravanje s telefoni. Niti slucajno me ne bos preprical, da so telefoni prej stali skoraj 200k tolarjev.

andrej69 ::

Lg model SJ850



Philips model 7502.



Oba na tovarniških nastavitvah.

rekt ::

harmony je izjavil:

Vec kot eno placo? Potem so imeli starsi super placo.
Namrec 3k je enako vec kot 700k tolarjev. Vseeno to je eno pretiravanje, tako kot je pretiravanje s telefoni. Niti slucajno me ne bos preprical, da so telefoni prej stali skoraj 200k tolarjev.


Nasprotno, za en kurc so jo imeli. Se spomnim, da ko je šla juga cugrunt, je imel fotr reci piši 200 mark na mesec. Nov Blaupunkt iz Celovca je koštal konkretno več. Pa si naračunaj sam...

No, pa dosti offtopica z moje strani.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

hurikhan je izjavil:

Kaj pa Philips 55PUS7502? Oz. Kakšna je razlika med tem in 55PUS6432?

Philips 55PUS6432 je precej slabši od LGeja UJ634 , za katerega si zgoraj spraševal. Od obeh je boljši Philips 55PUS7502, samo za ceno tega lahko dobiš boljšega LGeja 55SJ800, ali celo še občutno bolšega 55SJ850.
https://www.displayspecifications.com/e...
https://geizhals.at/?cmp=1596116&cm......

Daj mi sedaj razloži kako je lahko televizor, ki uporablja fake 4k panel, kvalitetnejši napram modelu , ki uporablja pravi 4k panel..? Tukaj si še enkrat poglej razliko:)V tem primeru je RGB model Philips RGBW pa Lg model.Pa, če odvzamem to razliko v panelu, je Philips vsekakor kvalitetnejši:)

Točno sem vedel, da boš že stotič prilepil ta antipropandni video.
Za primerjavo si samo poglej indeks kakovosti slike, ki je splošna ocena vseh lastnosti TVeja, za vse navedena televizorje, za katerega boš zopet zaradi ribarjenja v kalnem izjavil, da ni merodajen:
Philips PUS 6432- 900PPI
LG UJ634 -1600PMI
Philips PUS 7502- 2200PPI
LG SJ800 - 2800PMI

mgermo ::

Andrej, s temi slikami se smešiš.

hurikhan ::

fpbs je izjavil:

hurikhan je izjavil:

Kaj pa Philips 55PUS7502? Oz. Kakšna je razlika med tem in 55PUS6432?

Philips 55PUS6432 je precej slabši od LGeja UJ634 , za katerega si zgoraj spraševal. Od obeh je boljši Philips 55PUS7502, samo za ceno tega lahko dobiš boljšega LGeja 55SJ800, ali celo še občutno bolšega 55SJ850.
https://www.displayspecifications.com/e...
https://geizhals.at/?cmp=1596116&cmp=16...


Hvala za odgovor. Fajn, da ne berem samo o Philipsu ;)

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

hurikhan je izjavil:

Kaj pa Philips 55PUS7502? Oz. Kakšna je razlika med tem in 55PUS6432?

Philips 55PUS6432 je precej slabši od LGeja UJ634 , za katerega si zgoraj spraševal. Od obeh je boljši Philips 55PUS7502, samo za ceno tega lahko dobiš boljšega LGeja 55SJ800, ali celo še občutno bolšega 55SJ850.
https://www.displayspecifications.com/e...
https://geizhals.at/?cmp=1596116&am.........

Daj mi sedaj razloži kako je lahko televizor, ki uporablja fake 4k panel, kvalitetnejši napram modelu , ki uporablja pravi 4k panel..? Tukaj si še enkrat poglej razliko:)V tem primeru je RGB model Philips RGBW pa Lg model.Pa, če odvzamem to razliko v panelu, je Philips vsekakor kvalitetnejši:)

Točno sem vedel, da boš že stotič prilepil ta antipropandni video.
Za primerjavo si samo poglej indeks kakovosti slike, ki je splošna ocena vseh lastnosti TVeja, za vse navedena televizorje, za katerega boš zopet zaradi ribarjenja v kalnem izjavil, da ni merodajen:
Philips PUS 6432- 900PPI
LG UJ634 -1600PMI
Philips PUS 7502- 2200PPI
LG SJ800 - 2800PMI



Pa zakaj ne dojameš , da pri različnih proizvajalcih ne moreš primerjat index kakovosti slike:))Kajti vsak proizvajalec si tolmači po svoje te številke..! Lahko primerjaš edino med enakim proizvajalcem..Sicer pa sem prilepil popolnoma realne slike, kjer se lahko primerja kakovost slike, kjer te številke sploh niso pomembne..

mgermo je izjavil:

Andrej, s temi slikami se smešiš.


Smešiš se ti z tvojimi nepotrebnimi komentarji:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

fpbs ::

hurikhan je izjavil:

fpbs je izjavil:

hurikhan je izjavil:

Kaj pa Philips 55PUS7502? Oz. Kakšna je razlika med tem in 55PUS6432?

Philips 55PUS6432 je precej slabši od LGeja UJ634 , za katerega si zgoraj spraševal. Od obeh je boljši Philips 55PUS7502, samo za ceno tega lahko dobiš boljšega LGeja 55SJ800, ali celo še občutno bolšega 55SJ850.
https://www.displayspecifications.com/e...
https://geizhals.at/?cmp=1596116&cm......

Hvala za odgovor. Fajn, da ne berem samo o Philipsu ;)

Pred nakupom TVeja ti svetujem nekajkratni obisk različnih trgovin, da se prepričaš na lastne oči, pridobiš čim več informacij, in ustvariš svoje mnenje. Predvsem pa ne na slepo nasedat raznim forumskim svetovalcem, ki jim je edini cilj prodati svojo robo.

andrej69 ::

@fpbs
Moj namen ni prodat televizorja za vsako ceno, kajti ljudje se tako odločajo za nakup v različnih trgovinah:))Kaj pa je tvoj namen, pa se tako ve..!;)

fpbs ::

mgermo je izjavil:

Andrej, s temi slikami se smešiš.

Točno tako. Iz teh slik se ne da popolnoma nič videt, kaj je boljše in kaj slabše. Poleg tega pa vedno lahko vsako sliko tako posnameš, in prilagodiš, kot ti ustreza v svoje propagandne namene, kar je tudi Andrejev namen.

krepki ::

andrej69 je izjavil:

Lg model SJ850



Philips model 7502.



Oba na tovarniških nastavitvah.

To nima veze,ko nastaviš sliko tako kot mora bit ni več takih razlik,sam imam Philipsa pa lahko v trenutko naredim sliko podobno temu LGju

harmony ::

Pizda ste smesni eni tle. Pa koga boli kurac, kaj andrej prodaja. Ze cez pol leta bojo vasi TV-ji stara jajca, nevem kaj tok paniko zganjate. Jaz imam 850€ in potem grem samo se na amazon in pogledam revjuje in to je to.
««
77 / 538
»»