» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
5 / 534
»»

commissar ::

Tudi prva slika, ki je iz enakega vira kot jaz se pri tebi zdi boljsa, vsaj ni tiste zelene cudne.

Kakorkoli, po klicanju na philips support sem se odlocil tv vrniti. Ve kdo kako najlazje in najceneje 65inch TV spravim nazaj v trgovini? Prevoza dovolj velikega sam nimam.

hvala
lp

OK.d ::

Kakšna taxi varijanta s kombijem ali karavanom?
LPOK.d

westnikky ::

Zdravo!
Kakso mnenje o omenjenem televizorju? Znamki?

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tv-s...

guererro ::

Odločam se za 65inchi TV. Ker mi je všeč Ambilight (po možnosti 3 stranski) gledam Phlipse.
Ima kdo izkšunje z 65PUS6521? Na vem sicer ali bi vzel še staro serijo ali počakal na letošnje modeli, npr. 65PUS6412. Kaj naj bi bila glavna prednost novih modelov v primerjavi z lanskimi?

Še to...kateri paneli so se bolj izkazali IPS (65PUS6412) ali VA (65PUS6521)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: guererro ()

andrej69 ::

guererro je izjavil:

Odločam se za 65inchi TV. Ker mi je všeč Ambilight (po možnosti 3 stranski) gledam Phlipse.
Ima kdo izkšunje z 65PUS6521? Na vem sicer ali bi vzel še staro serijo ali počakal na letošnje modeli, npr. 65PUS6412. Kaj naj bi bila glavna prednost novih modelov v primerjavi z lanskimi?

Še to...kateri paneli so se bolj izkazali IPS (65PUS6412) ali VA (65PUS6521)?


Kar se tiče modela 6521, gre za zelo kvaliteten televizor kar se tiče kvalitete slike. Jaz bi ti raje priporočil model 6521, kakor pa model 6412. Če boš hotel imet zelo kvaliteten model 2017, pride v poštev model 6482 ali še bolje model 7502. Toda ta modela ne bosta ravno poceni. Prednost letošnjih modelov bodo novi procesorji in zmoglivejši Chipset.In pa seveda na modelih 6482 in 7502 HLG,HDR premium in pa premium Colors.Vsekakor bosta ta modela, veliko bolj kvalitetna napram letošnjim modelom. Toda kot sem dejal, bo tudi cena kar nekaj višja.

OK.d ::

guererro je izjavil:

Odločam se za 65inchi TV. Ker mi je všeč Ambilight (po možnosti 3 stranski) gledam Phlipse.
Ima kdo izkšunje z 65PUS6521? Na vem sicer ali bi vzel še staro serijo ali počakal na letošnje modeli, npr. 65PUS6412. Kaj naj bi bila glavna prednost novih modelov v primerjavi z lanskimi?

Še to...kateri paneli so se bolj izkazali IPS (65PUS6412) ali VA (65PUS6521)?

Raje si preberi commisarjevo sago o kvaliteti philipsov;)
LPOK.d

deejay2 ::

Čisto tako me zanima, katere vsebine najraje gledate na TV-ju? Filme, šport, igrate igre..? Povejte nekje v procentih.

andrej69 ::

Primerjava modelov: LG E6, PANNY DX902, SAMSUNG KS9500, SONY XD94

deejay2 ::

Kaj to so 40 palčni modeli? To ni za nikamor.

MarkoDon ::

Kaj pa menite za tale televizor KD65XD7505B 4K HDR SONY v Bigbangu za 1299 EUR...

andrej69 ::

MarkoDon je izjavil:

Kaj pa menite za tale televizor KD65XD7505B 4K HDR SONY v Bigbangu za 1299 EUR...


Zelo soliden model Sonya, vendar jaz bi ti raje priporočil tale model HISENSE HE65K5510.

Ted ::

Za tak denar je na voljo tudi v Sloveniji?
Mah...

Joze_K ::

deejay2 ::

MarkoDon, če bi rad gledal predvsem filme, kupi projektor. 65" je premajhna diagonala za kino izkušnjo.

andrej69 ::

deejay2 je izjavil:

MarkoDon, če bi rad gledal predvsem filme, kupi projektor. 65" je premajhna diagonala za kino izkušnjo.


Prijektor res da kino izkušnjo, toda po kvalitti slike se ne more primerjat z televizorji..Če hoče pa kupit kvaliteten 4k projektor pa bo plačal par tisoč evrov.Pa seveda še nekaj denarja, za kvalitetno platno. Edino, če se gleda FullHD vsebine, bi se še nekako isplačalo.

Gatsu ::

deejay2 je izjavil:

MarkoDon, če bi rad gledal predvsem filme, kupi projektor. 65" je premajhna diagonala za kino izkušnjo.

Tole je tema o TVjih tako da priporočam da narediš eno temo o projektorjih, da ne boš rabil na skoraj vsaki strani folku priporočat nekaj, česar nočejo...


Sony XE85 review na rtings. Spodoben vstopni HDR tv, ki trentno žal še nima vstopne cene.

Sony XE93 review na avforums.com Tale tv se dobesedno poščije na letošnje Samsungovo Q serijo... :) Sicer je res 300EUR dražji od Q7 ampak ja letošnji Samsung tvji so zaenkrat eno veliko razočaranje glede na ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

MarkoDon ::

andrej69 je izjavil:

MarkoDon je izjavil:

Kaj pa menite za tale televizor KD65XD7505B 4K HDR SONY v Bigbangu za 1299 EUR...


Zelo soliden model Sonya, vendar jaz bi ti raje priporočil tale model HISENSE HE65K5510.


Ok...mi lahko poveš zakaj...pri nas se tv uporablja za gledanje športa in ti bi naj sony bil najboljši...otroci pa igrajo igrice...

andrej69 ::

Slika je nekaj kvalitetnejša na Hisense. Ima boljši kontrast, črno barvo in boljšo uniformiranost panela.
Kar se tiče gledanje športa, je zelo dober kljub 50 Hz panelu, je pa res, da je pri igranju iger nekaj slabši napram Sonyu. Toda še vedno soliden. Seveda je vsak po svoje kvaliteten televizor.Lahko vzameš tudi Sonya ne boš nič zgrešil.

leiito ::

Gatsu je izjavil:

deejay2 je izjavil:

MarkoDon, če bi rad gledal predvsem filme, kupi projektor. 65" je premajhna diagonala za kino izkušnjo.

Tole je tema o TVjih tako da priporočam da narediš eno temo o projektorjih, da ne boš rabil na skoraj vsaki strani folku priporočat nekaj, česar nočejo...


Sony XE85 review na rtings. Spodoben vstopni HDR tv, ki trentno žal še nima vstopne cene.

Sony XE93 review na avforums.com Tale tv se dobesedno poščije na letošnje Samsungovo Q serijo... :) Sicer je res 300EUR dražji od Q7 ampak ja letošnji Samsung tvji so zaenkrat eno veliko razočaranje glede na ceno.


Veliko razočaranje, ker so na rtings namerili neko smešni nizko svetlilnost? Ker drugi se zdijo zadovoljni in tivi zgleda hudo, samo cene so res astronomske, MU serija, ki je cenovno veliko bolj dostopna, se zdi pa za več denarja manj od lanske KS serije.

Ampak kot je omenil že nekdo drug, letos je Sony z XE90 naredil verjetno najboljši tivi v srednji klasi.

baksi ::

Pozdravljeni,

vprašal bi kakšna je razlika med panasonic 65dx750(SMVA PANEL) in 65dx780(MVA PANEL),ter katera je boljša izbira panasonic ali hisense 65m7000.Hvala na odgovoru.


Lp

leiito ::

Isti model sta DX750 in 780, samo dizajn
http://www.flatpanelshd.com/article.php...

guererro ::

andrej69 je izjavil:

guererro je izjavil:

Odločam se za 65inchi TV. Ker mi je všeč Ambilight (po možnosti 3 stranski) gledam Phlipse.
Ima kdo izkšunje z 65PUS6521? Na vem sicer ali bi vzel še staro serijo ali počakal na letošnje modeli, npr. 65PUS6412. Kaj naj bi bila glavna prednost novih modelov v primerjavi z lanskimi?

Še to...kateri paneli so se bolj izkazali IPS (65PUS6412) ali VA (65PUS6521)?


Kar se tiče modela 6521, gre za zelo kvaliteten televizor kar se tiče kvalitete slike. Jaz bi ti raje priporočil model 6521, kakor pa model 6412. Če boš hotel imet zelo kvaliteten model 2017, pride v poštev model 6482 ali še bolje model 7502. Toda ta modela ne bosta ravno poceni. Prednost letošnjih modelov bodo novi procesorji in zmoglivejši Chipset.In pa seveda na modelih 6482 in 7502 HLG,HDR premium in pa premium Colors.Vsekakor bosta ta modela, veliko bolj kvalitetna napram letošnjim modelom. Toda kot sem dejal, bo tudi cena kar nekaj višja.


Hvala za komentar. 1,5k je res nekje max kar bi dal za TV, tako da dražji modeli žal ne pridejo v pošev.

OK.d je izjavil:

guererro je izjavil:

Odločam se za 65inchi TV. Ker mi je všeč Ambilight (po možnosti 3 stranski) gledam Phlipse.
Ima kdo izkšunje z 65PUS6521? Na vem sicer ali bi vzel še staro serijo ali počakal na letošnje modeli, npr. 65PUS6412. Kaj naj bi bila glavna prednost novih modelov v primerjavi z lanskimi?

Še to...kateri paneli so se bolj izkazali IPS (65PUS6412) ali VA (65PUS6521)?

Raje si preberi commisarjevo sago o kvaliteti philipsov;)



Sem prebral še preden sem podal svoje vprašaje :).
Verjamem pa da je to bolj izjema kot pravila. Ker zadnja dva TV-ja sta bila Philipsa in nisem imel bilo težav. Glede Philipsov naj bi bilo sicer največ težav z funkcijami "smart" tv-ja, kar pa pa me niti ne moti preveč, ker tega ne uporabljam. Težav z kakovostjo slike pa nasplošno nisem zasledil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: guererro ()

baksi ::

leiito je izjavil:

Isti model sta DX750 in 780, samo dizajn
http://www.flatpanelshd.com/article.php...


res je samo opazna razlika v dizajnu,ampak sem zasledil,da ima dx780 dvojni tuner.Vprašal bi,kateri Tv do 1600€ priporočate,mora pa bit 65".Po večini se gledajo predvsem risanke in filmi.

Hvala na odgovoru.

Lp

andrej69 ::

@baksi
Za takšen denar dobiš Panasonica model DX750,za nekaj ceneje Philips model PUS6521, ali še nekaj ceneje Hisense model HE65K5510.Vsi zelo kvalitetni modeli.

deejay2 ::

@andrej69, res je, da je slika pri TV-jih lepša, ampak dejansko je Full HD slika pri projektorju prav tako lepa. Vsak verjetno takoj pomisli, da če gledaš 90" ali 100" sliko od Full HD projektorja iz treh metrov, da boš opazil piksle in da bo slika precej zrničasta. Ampak ni tako. Govorim iz prve roke. Ravno to je bilo tisto, kar je mene odvračalo od projektorjev. Da bom videl piksle. Pa jih ne. Če bi imel tako veliko televizijo s Full HD ločljivostjo bi jih pa zagotovo videl. Ne vem zakaj, ampak pri projektorjih se "skrijejo". Jaz mislim, da če potegnemo črto, da če nekdo gleda predvsem filme, da je projektor edina prava izbira. Mislim, da je velikost slike bolj pomembna od kakovosti. Ampak ponavlja, pri Full HD projektorjih je slika prav tako lepa!

@Gatsu ne bi rekel, da ljudje nočejo projektorja, takega za hišni kino. Prej da niti ne pomislijo ne na njega, ker ga v nobeni trgovini niti ne morejo videti v teku. Poglej si eno veliko steno pri sebi doma. A ti ne bi bilo fajn, da bi predvajal čez celo to steno nek film? Izkušnja bi bila popolnoma druga, kot jo imaš na TV-ju. Gledati nek blockbuster film na 100" sliki je nekaj POPOLNOMA drugačnega kot na 65" TV-ju.

Pa ne rečem, da TV-ji niso fajn. So, če gledaš na njih v glavnem kakšne oddaje in poročila. Za vse ostalo so projektorji boljš.

OK.d ::

Tega se bi tudi splačalo nabaviti, samo da se še cena malo približa 1500EUR, pa čeprav je "samo" FHD in 2014 letnik
https://www.cyberport.at/?DEEP=7910-9JA...
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

fpbs ::

deejay2 je izjavil:

Pa ne rečem, da TV-ji niso fajn. So, če gledaš na njih v glavnem kakšne oddaje in poročila. Za vse ostalo so projektorji boljš.

Ja, dobri projektorji se pričnejo pri ceni 4-5000€, pod pogojem, da zanemariš: brnenje ventilatorja cca 30dB, smart funkcije, HDR, HLG, skromen zvok, brez kanalnika,.....

mgermo ::

Brnenje se ne sliši, se ne more, saj ga zvok preglasi na najnižji jakosti. Smart funkcije - zakaj že to rabiš? HDR, HLG??? Ja, super, koliko filmov si si pogledal z njimi? Skromen zvok? Projektor po defaultu nima zvoka in imaš receiver z zvočniki, tako kot bi moral imeti z tvjem.
Skratka dokler ne bojo 75"+ tvji (pa ne krš) za sprejemljivo ceno (pod 2k) je projektor najboljši p/p za kino izkušnjo.
In ne, ne rabiš 4-5k projektorja za to.

leiito ::

baksi je izjavil:

leiito je izjavil:

Isti model sta DX750 in 780, samo dizajn
http://www.flatpanelshd.com/article.php...


res je samo opazna razlika v dizajnu,ampak sem zasledil,da ima dx780 dvojni tuner.Vprašal bi,kateri Tv do 1600€ priporočate,mora pa bit 65".Po večini se gledajo predvsem risanke in filmi.

Hvala na odgovoru.

Lp


Za dobrih €1.650 dobiš v Italiji 65" Samsung KS7000 ali pa 55" LG OLED B6. OLED sicer 10 inč manjši, ampak pač OLED in webOS, KS7000 se zdi pa odlična letina, res posrečen televizor, del kupcev sicer jamra, da zadnja stranica včasih rahlo odstopi, sploh če je tivi na steni, ker ni zašrafuana, ampak zdi se, da je verjetnost težav majhna, težava pa relativno lahko rešljiva.

baksi ::

leiito je izjavil:

baksi je izjavil:

leiito je izjavil:

Isti model sta DX750 in 780, samo dizajn
http://www.flatpanelshd.com/article.php...


res je samo opazna razlika v dizajnu,ampak sem zasledil,da ima dx780 dvojni tuner.Vprašal bi,kateri Tv do 1600€ priporočate,mora pa bit 65".Po večini se gledajo predvsem risanke in filmi.

Hvala na odgovoru.

Lp


Za dobrih €1.650 dobiš v Italiji 65" Samsung KS7000 ali pa 55" LG OLED B6. OLED sicer 10 inč manjši, ampak pač OLED in webOS, KS7000 se zdi pa odlična letina, res posrečen televizor, del kupcev sicer jamra, da zadnja stranica včasih rahlo odstopi, sploh če je tivi na steni, ker ni zašrafuana, ampak zdi se, da je verjetnost težav majhna, težava pa relativno lahko rešljiva.



Zadnja stranica je velik problem,ker sem pri ks7000 v big bangu gledal zadevo,pa je od zadaj kar cvetela stran,na večih tv-jih. In povrh vsega,po moje ne pošiljajo iz Italije v Slovenijo.Ali pač!!!

deejay2 ::

@fpbs ti je mgermo odgovoril točno tako, kot bi ti tudi jaz. Popolnoma narobe razmišljaš...

fpbs ::

deejay2 je izjavil:

@fpbs ti je mgermo odgovoril točno tako, kot bi ti tudi jaz. Popolnoma narobe razmišljaš...

Saj nič ne razmišljam, ampak govorim iz izkušenj. V hiši imam poleg dveh TVejev tudi projektor, ki zaenkrat služi kot TV, dokler se cene OLEDov nekoliko ne spustijo, potem bo pa projektor služil v nekatere druge hobi namene. Projektor ti omogoča samo večjo sliko od TVeja, ostale lastnosti so vse slabše, ali jih pa sploh ne omogoča. Nikomur nebi svetoval, naj si kupi projektor namesto TVeja.

andrej69 ::

@baksi
Kar se tiče pošiljanja v Slovenijo,se načeloma ne pošilja.Drugo kar pa je zelo važno, pa je uveljavljanje garancije.Tako,da pazljivo pri nakupu kar se tiče tujine.

leiito ::

Zakaj zavajate ljudi, andrej69, s tako dikcijo, ki straši ljudi in implicira, da garancije ne veljajo v EU, težko verjamem, da se ukvarjate s prodajo televizorjev, ne da bi poznali pravice potrošnika. Za izdelke kupljene v EU velja obvezna 2-letna garancija (pustimo ob strani tržne). Ali je ta garancija evropska, ali pa npr. samo italijanska, je odvisno od prodajalca. Tisti, ki prodajajo po celi EU, dajo tudi evropsko garancijo, tisti ki samo v Italiji, običajno samo Italijansko, ampak drugače kot z naslovom v Italiji od takih robe niti kupiti ne moreš. V času 2-letne obvezne garancije, kupec ne sme imeti nobenih stroškov s popravilom, zamenjavo ali vračilom denarja, tudi morebitno pošiljanje tivija nazaj mora kriti prodajalec in vsaka resna firma bo to tudi storila. Za morebitne nesporazume ali spore je tu še Evropski potrošniški center v Sloveniji, epc.si

Drugo vprašanje je, ali bo npr. LG ali Samsung servis v Sloveniji servisiral izdelek kupljen v drugi članici, kar je najbrž bolj enostavno od pošiljanja 65" tivija po pošti, če prodajalec ni bil npr. v Celovcu in se morda kar zapelješ. LG, Samsung in druge velike firme, ki imajo uradno zastopstvo in servise v Sloveniji, bojo skoraj zagotovo upoštevale EU garancijo, ker gre tudi za ugled principala, je pa to nekaj, kar se pred nakupom tivija pač preveri, tako kot to kakšen tip garancije daje prodajalec.

Poleg tega, morda, če kupiš tivi v Big Bangu, za tako vesoljske cene bi pričakoval, da bojo reagirali hitro, da bojo sami pripeljali nadomestno napravo, za posrednike tipa makspro ali mojledtv pa dvomim, da bojo za kupca naredili kaj več od tega, kar jim nalaga zakon, vzeli si bojo 45 dni in vse skupaj prenesli na breme firme, od katere so sami kupili robo, morda celo isto firmo v Italiji ali Avstriji, od katere bi lahko kupec kupil sam.

Stvar presoje pač. Cene v Italiji in Avstriji so občutno nižje, od trgovca želiš evropsko garancijo, ali pa da je blizu, preveriš pri uradnem servisu, če bojo v primeru okvare popravili oni, sicer vprašaš prodajalca za proceduro.

Problem utegne biti z brandi, ki jih uradno tu ni, Hisense ali, če se ne motim, Vizio. Kako to rešujejo, ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

leiito ::

Samsung bo tudi na lanske modele poslal firmware za HDR10+, nekaj a la HDR Dolby Vision, Amazon pa snemal v tem. Lepo od njih.
https://www.engadget.com/2017/04/20/sam...

andrej69 ::

@leiito
Nimam nikakršnega namena zavajat ljudi:)Sem samo napisal, da treba pazit kar se tiče garancij.
EPC opozarja, da vse evropske države nimajo zakonsko predpisanega obveznega nudenja garancije na tehnične izdelke. Ponekod je odločitev o nudenju in trajanju garancije povsem prepuščena proizvajalcem, uvoznikom in trgovcem. Če na primer garancijo nudi trgovec samoiniciativno (ali pod ugodnejšimi pogoji kot proizvajalec), jo lahko kupec uveljavlja le pri njem.

V podobnem položaju se tuj kupec znajde pri garanciji proizvajalca ali uvoznika. Če na garancijskem listu ni izrecno zapisano, da gre za evropsko garancijo, potem ta velja le na ozemlju države, kjer je bil izdelek prodan. Morebitno garancijsko popravilo v Sloveniji je v tem primeru le znak dobre volje domačega zastopnika.

Pred nakupom v tujini se je zato smotrno pozanimati kakšno garancijo ima izdelek. Na garancijsko popravilo v Sloveniji lahko računamo le, če proizvajalec za svoj izdelek nudi tako imenovano evropsko garancijo. Z njo smo upravičeni do garancijskega popravila v katerikoli državi Evropske unije.

Še bolj pazljivi moramo biti pri nakupih izven Evropske unije (npr. ZDA, Kitajska, Hong Kong). Tukaj je tveganje še večje, saj bomo morali v primeru okvare v garancijskem roku izdelek na svoje stroške poslati dobesedno na drug konec sveta. Izjema so tisti proizvajalci, ki nudijo tako imenovano svetovno garancijo (Worldwide Warranty). A tudi tukaj se zna zatakniti, saj se nekateri slovenski pooblaščeni servisi radi otepajo tovrstnih garancijskih popravil.

Pred nakupovanjem v tujini vam zato svetujemo, da vedno vnaprej preverite garancijske pogoje za želen izdelek. V kolikor se nato odločite za nakup, pa naj vam prodajalec takoj izpolni garancijski list z vsemi potrebnimi podatki.

leiito ::

OK, čeprav se meni to zdaj drugače sliši. EPC to res opozarja, ampak v Nemčiji, Avstriji ali Italiji ne gre ravno skrbeti za pravice potrošnikov, Evropske garancije zdaj, konkretno za televizorje, dajejo tudi prodajalci, ki blaga sicer ne pošiljajo izven meja države. Če je res, kot trdiš, da slovenski servisi dosledno upoštevajo evropsko garancijo, potem ni panike, je pa to logično, saj jim principal to tako ali drugače pokrije.

Je pa nekaj res, direktiva EU, ki ureja to področje, je iz leta 1999, ko internetna prodaja še ni bila razvita, čas bi že bil za spremembe in dopolnitve, ki bojo zajele realnost digitalne tehnologije in nove nakupovalne navade kupcev. Kupci se oač obnašajo racionalno, iščejo državo, kjer je nekaj najceneje, enako je z avtomobili.

Težje mi je razumljivo, zakaj je Slovenija pri televizorjih toliko dražja od zahodnih sosed, vsaj za Samsunge in LGje je morda celo najdražja država v EU za nakup tivija. Ampak dokler se nekdo ne bo spomnil vzpostaviti nek hub s customer supportom za nakupe tivijev v Avstriji in/ali Italiji, ali kako drugače konkurirati, domači dilerji najbrž nimajo motiva.

ciao ::

sony KD65XD7505B vs. samsung ue65ku6072

Ker od teh dveh bi bil bolši nakup če je cena ista. Vem da je sony bolši pri športu. Ali je tok velka razlika pri premikanju slike da se splača vzet sony. Kateri je bolši za priklop pc-ja?

ciao ::

kd65xd8505b kaj ma prvi kar drugi nima KD65XD7505B

andrej69 ::

ciao je izjavil:

kd65xd8505b kaj ma prvi kar drugi nima KD65XD7505B


Sony model 8505 je načeloma, v vseh segmentih nekaj kvalitetnejši.Ima že kvalitetnejši panel, boljši kontrast,boljšo zatemnenje, širok barvni razpon ,boljšo uniformiranost samega panela itd..

ciao ::

Kaj pomeni to uniformiranost panela?

andrej69 ::

ciao je izjavil:

Kaj pomeni to uniformiranost panela?


Pomeni da ni motnosti v sliki, ni opazen umazan panel,osvetlitev samega panela je enakomernejše.

baksi ::

andrej69 je izjavil:

@baksi
Za takšen denar dobiš Panasonica model DX750,za nekaj ceneje Philips model PUS6521, ali še nekaj ceneje Hisense model HE65K5510.Vsi zelo kvalitetni modeli.


Potem ne vem kaj mi nucajo takšne cene v Italiji,če moram sam po tv,in če vkalkuliram vse stroške do Italije in nazaj,je cena tam nekje kot pri nas.,In se ponovno poraja vprašanje garancije,če slučajno kaj odpove,imam ponovne stroške z Italijo.

Lp

Hanzo ::

Zdravo.Starši od kolega kupujejo tv in sicer 55inc velikost. Proračun je 700 eur. Kak svetujete ? Oba sta v pokojnini tako da potrebujeta soliden tv brez 4k in ostalih stvari.hvala

andrej69 ::

Hanzo je izjavil:

Zdravo.Starši od kolega kupujejo tv in sicer 55inc velikost. Proračun je 700 eur. Kak svetujete ? Oba sta v pokojnini tako da potrebujeta soliden tv brez 4k in ostalih stvari.hvala


Tukaj imaš.
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/u...

spyker123 ::

andrej69 je izjavil:

Hanzo je izjavil:

Zdravo.Starši od kolega kupujejo tv in sicer 55inc velikost. Proračun je 700 eur. Kak svetujete ? Oba sta v pokojnini tako da potrebujeta soliden tv brez 4k in ostalih stvari.hvala


Tukaj imaš.
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/u...


Tudi jaz sem nabavljal za stare starše in ti povem, da je za njih katerakoli 55 palčna tv dobra..ne rabijo nič smart funkcij, sliko pa imajo skorajda vsi proizvajalci isto..dobiš tudi za manj kot 700 evrov tv, preostanek pa naj zapravita za kvaliteten stenski nosilec, ki se lahko iztegne, nagiba levo in desno..vsaj pri nas je prišlo to v poštev, ker se tv velikokrat gleda iz kuhinje in samo nagneš tv levo oz. desno..

MAX34216 ::

Da se malo pridružim debati... :)
Počasi sem začel iskat nekaj novega, bi rekel nek višji srednji rang. Tam okrog 1200-1600eur - 55"
Veliko se uporablja streamanje iz zunanjih virov, oz. največ Dlna - preko Synology Nas-a.
Tukaj se mi zdi Samsung res ok, in trenutni 40" ne smart - star 5 let dela bp.

Vidim da ima BB že novo 2017 serijo Samijev?
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/u...

Tole glede lanske KS 7/8000 serije in odstopanje zadnje plošče je bilo katastrofa. Ga ne kupim, čeprav bi bil top nakup trenutno. Prevelik riziko da se pojavi taka neumnost.

Kdaj pa novi Philips-i pridejo?

Hvala.

andrej69 ::

MAX34216 je izjavil:

Da se malo pridružim debati... :)
Počasi sem začel iskat nekaj novega, bi rekel nek višji srednji rang. Tam okrog 1200-1600eur - 55"
Veliko se uporablja streamanje iz zunanjih virov, oz. največ Dlna - preko Synology Nas-a.
Tukaj se mi zdi Samsung res ok, in trenutni 40" ne smart - star 5 let dela bp.

Vidim da ima BB že novo 2017 serijo Samijev?
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/u...

Tole glede lanske KS 7/8000 serije in odstopanje zadnje plošče je bilo katastrofa. Ga ne kupim, čeprav bi bil top nakup trenutno. Prevelik riziko da se pojavi taka neumnost.

Kdaj pa novi Philips-i pridejo?

Hvala.


Tale model Samsunga, je načeloma zelo dober televizor.Toda v praksi, slabši napram lanskim modelom KS.
Kar pa se tiče Philips televizorjev, bodo prišli prvi modeli nekje tega meseca in meseca Junija.

BlaY0 ::

spyker123 je izjavil:


Tudi jaz sem nabavljal za stare starše in ti povem, da je za njih katerakoli 55 palčna tv dobra..ne rabijo nič smart funkcij, sliko pa imajo skorajda vsi proizvajalci isto..dobiš tudi za manj kot 700 evrov tv, preostanek pa naj zapravita za kvaliteten stenski nosilec, ki se lahko iztegne, nagiba levo in desno..vsaj pri nas je prišlo to v poštev, ker se tv velikokrat gleda iz kuhinje in samo nagneš tv levo oz. desno..

Evo ga. Knallerpreis... samo še nekogaa nucaš da ti ga pripelje iz DE ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

fpbs ::

MAX34216 je izjavil:

Počasi sem začel iskat nekaj novega, nek višji srednji rang. Tam okrog 1200-1600eur - 55"
Veliko se uporablja streamanje iz zunanjih virov, oz. največ Dlna - preko Synology Nas-a.
Tukaj se mi zdi Samsung res ok, in trenutni 40" ne smart - star 5 let dela bp.
Vidim da ima BB že novo 2017 serijo Samijev?
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/u...
Tole glede lanske KS 7/8000 serije in odstopanje zadnje plošče je bilo katastrofa. Ga ne kupim, čeprav bi bil top nakup trenutno. Prevelik riziko da se pojavi taka neumnost.

Dodaš še 150€ pa imaš OLEDa:
https://geizhals.at/lg-electronics-oled...
««
5 / 534
»»