» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
159 / 536
»»

staher ::

fpbs je izjavil:

staher je izjavil:

Kateri je boljši
1-55POS9002 tega je potrebno malce že poiskat
2-55OLED803!
Tukaj imaš boljšega LGeja za skoraj enako ceno.
https://edigital.si/led-tv-sprejemniki/...


hoj!
Daj mi malo povej več zakaj lg
Malo me je strah za Kodi-ja ali na lg dela.

Klemzy17 ::

edi45 je izjavil:

Klemzy17 je izjavil:

Zdravo. Kako je kaj z bitnimi paneli, nekateri pravijo da dolby vision pri tv-jih kateri so sedaj na trziscu 10 bitni ne pride do izraza ampak bodo prišli do izraza pri 12 bitnih modelih, sprašujem zaradi XF900 pa XE900 kot usi vemo en je z en pa brez DV, kaj se mi bo splačalo vzeti Decembra.


Oba sta 10 bit panela, ampak XF90 zaradi dolby visiona prikaže 64x več barv kot HDR10 ali kateri koli drug format in nekako pretvori 10 bit panel v 12, ampak še vedno je večja razlika v barvah med 8 in 10 bit kot med 10 in 12.

https://dgit.com/4k-hdr-guide-45905/

tu si lahko prebereš.


Aha razumem, bom videl kateri model bom dobil ceneje ker so začele padati cene tako da je XE900 1600 eur in pa XF900 1800 eur. Poizkušam še malo zglihati cene sploh pri starejši verziji ker verjamem da tudi oni hočejo odprodati staro zalogo, kot sva se že pogovarjala pri meni igra vlogo tudi cena in za pravo ceno tudi če ne bo tv imel DV pač ne bom nič slabše užival pred tvjem :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Klemzy17 ()

gigaherz ::

Kako bi se vi odločili med Sonyjevo XF90 in Samsungovo Q8fn serijo? Za moj primer (55') je Sony 1200€, Samsung pa 1311€.
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

dadojc ::

leiito je izjavil:

fpbs je izjavil:

dadojc je izjavil:

leiito@ vem alternativa je tv box, ampak če bi se nekako lahko losal tistega t-2 daljinca, bi bilo super če bi imel samo enega. Kolega ima na Samsungu Plex in kolikor vem je zadovoljen, v končni fazi pa imam še opcijo, da pač prek računalnika ki se nahaja štuk višje, in več metrov dolg HDMI kabel do TVja v spodnjem štuku, Kodi pa zalaufam in upravljam prek telefona...trenutno imam to opcijo na stari televiziji, a če bi se dalo vse urediti, znotraj novega televizorja, bi bilo to idealno (sploh ker računalnik v zgornjem štuku močno peša in bo tudi v kratkem potreben zamenjave).
Zakaj ne koristiš DLNA povezavo, za kar ne rabiš nobenega HDMI kabla. Pogoj je samo, da preko UTP kabla priključiš računalnik in TV na isti ruter.


Ni nujno UTP, DLNA dela tudi prek wifija, je pa bolj starinska viža v primerjavi s Plexom, ne dela na drugih napravah, ni remote dostopa, ne zapomni si do kam si prišel v filmu, če prekineš gledanje, ni hw transcodinga...


Mah ne vem, ta HDMI sem kupil pred leti, tko da zdej je napeljan in v uporabi haha, tako da mi je televizija v dnevni na nek način še drugi monitor, kot "remote" pa uporabljam svoj telefon. V končni fazi se mi tudi router nahaja na isti lokaciji kot računalnik, tako da glede kablovja je isti drek. Sem se pa po vsej verjetnosti odločil za vhodni model QLED Samsunga, tako da bi Plex moral laufati brez težav (pri kolegu ki je kupil lani laufa)...zbirko serij in filmov imam na zunanjem disku, ki je priklopljen na router, tako da prek wi-fija bi te zadeve najbrž lahko gledal na Plexu ali pač?

andrej69 ::

gigaherz je izjavil:

Kako bi se vi odločili med Sonyjevo XF90 in Samsungovo Q8fn serijo? Za moj primer (55') je Sony 1200€, Samsung pa 1311€.


Jaz bi ti vsekakor priporočil Sony model:)

leiito ::

Vhodni model QLED je Q6, €1.270 pri gamingoase? Krasna naprava, kot tudi sicer Samsungi, za moj okus imajo daleč najboljši dizajn.

Zanimivo, da sta ceni za Q9 in C8 zelo blizu, €2.300 vs €2.200, set up z obema, C8 in Q9 bi bil idealen.

edi45 ::

gigaherz je izjavil:

Kako bi se vi odločili med Sonyjevo XF90 in Samsungovo Q8fn serijo? Za moj primer (55') je Sony 1200EUR, Samsung pa 1311EUR.


Sony. Čeprav sta tu tu kar se tiče same svetilnosti in kontrasta, prav tako imata oba dobro uniformiranost ekrana. Vendar ima Sony Dolby Vision, medtem ko Samsung nima, prav tako novi Samsungi nimajo DTS podpore, kar je butasto in ne podpirajo več xvid in dts kodekov. Pri Samsungu ne boš mogel nič gledati is USB ključa/diska. Sony pa tudi podpira malo več resolucij kot samsung.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

fpbs ::

gigaherz je izjavil:

Kako bi se vi odločili med Sonyjevo XF90 in Samsungovo Q8fn serijo? Za moj primer (55') je Sony 1200€, Samsung pa 1311€.
Nič od tega. Vzel bi OLEDa:
https://edigital.si/led-tv-sprejemniki/...

bernikm ::

carlito149 je izjavil:

Jaz se vedno mencam. Odlocil sem se, da bo vseeno 65-ka.
Torej koliko je potrebno odsteti, da bo slika preko t2 dobra?
Gledalo se bo iz stirih metrov. Budget pa max 1.000EUR.


Jaz gledam na dobre 3m preko Telekom box-a pa je na HD OK slika, na SD bom rekel da je bila prej na manjšem boljša, UHD pa tako nimam pripomb.
Imam pa Philipsa 657803 model. Koštal me je dobrega jurja.
Pa glede na kritike na Andorid bom samo rekel da dela brez težav, zatikanja in kakšrnih koli problemov. Čez vikend sem si vzel čas in probaval vse živo, tudi screen mirror dela super. sploh ni opaziti da bi se kaj zatikalo. Laufam KODI in filme preko NAS dela brez težav, tudi UHD filmi velikosti 50GB, edino preko WiFija se je zatikalo in sem moral dati TV direktno na switch na giga port tam kjer imam tudi NAS in dela vse bp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bernikm ()

mito3000 ::

Tudi meni je na Sony xe9000 v začetku android dobro deloval sedaj ga pa vedno bolj preklinjam. Ne vem kolikokrat sem ga moral izklopit iz napajanja da je potem spet nekaj časa normalno delovalo. Večkrat se TV noče prižgat z daljincem, sesuva se TV guide, ne deluje preklapljanje kanalov...

leiito ::

Saj to je znano, android je pač suboptimalen, tudi če je morda na začetku sorazmerno OK, s časom degenerira in postane neobvladljiv, nekateri pravijo dobesedno žleht, kot da bi hotel svojemu lastniku slabo.

A dual boota se pa ne da narest, da bi imel zraven še webOS, Tizen ali kak drug sodoben tivi OS na napravi, na NASu se baje da nekaj takega, virtual machine ali kako se že temu reče, ni vrag, da bolj tehnološko spretni ne bi pogruntali načina kako jailbreakat android.

webmaher ::

No meni XE 9005 še vedno dobro služi... Kodi z Yodo, EONom, Netflixom v 4k HDR vse lepo brez težav... še največja je, da ameriški Netflix tekoče dela samo na 720p ampak je slika vseeno vrhunska :)

gustek_si ::

720p je super na 2160p televizorju, ker je točno 3x manjša gostota slike kot bi morala biti.

gigaherz ::

fpbs je izjavil:

gigaherz je izjavil:

Kako bi se vi odločili med Sonyjevo XF90 in Samsungovo Q8fn serijo? Za moj primer (55') je Sony 1200€, Samsung pa 1311€.
Nič od tega. Vzel bi OLEDa:
https://edigital.si/led-tv-sprejemniki/...

soba je kar svetla vecino casa, tako da raje uzamem LED oz. QLED kot OLED
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

edi45 ::

gigaherz je izjavil:

fpbs je izjavil:

gigaherz je izjavil:

Kako bi se vi odločili med Sonyjevo XF90 in Samsungovo Q8fn serijo? Za moj primer (55') je Sony 1200€, Samsung pa 1311€.
Nič od tega. Vzel bi OLEDa:
https://edigital.si/led-tv-sprejemniki/...

soba je kar svetla vecino casa, tako da raje uzamem LED oz. QLED kot OLED


Kontrast ima OLED najvisji, svetilnost pa tudi vsi trije dosegajo 800 nitov +. Boljsa opcija je definitivno OLED

MrStein ::

gustek_si je izjavil:

720p je super na 2160p televizorju, ker je točno 3x manjša gostota slike kot bi morala biti.

Kar nima veze z ničemer, ker če bi zgolj mapiral 1:3 bi videl "kocke". Če pa skaliraš, pa je vseeno kako razmerje je.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Han ::

To seveda ne drži. 720p ne bo nikoli 100% brezhibno skaliran na 2160p.

otiM^ ::

Sem pred hudo dilemo: vzeti 55 oled ali 65 lcd? Budget je 1300EUR, gledalo se bo iz 3m. Kakšna so mnenja?:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: otiM^ ()

webmaher ::

če boš gledal veliko zadev v 4k HDR in Dolby Vision potem OLED... drugače pa LCD... je pa razdalja 3m že malo preveč za 55... iz mojih izkušenj je celo 65 na razdalji 3,3m premajhno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

fpbs ::

dadojc je izjavil:

Poleg tega je tale Samsungov 80€ cenejši od Sonya, ostalih ocen (LG denimo, pa tudi Philipsa (v tem času sem v zs prejel dve ponudbi za Philips televizijo)) pa na tej strani nisem našel.
Vse kaže, da je Andrej preselil prodajo Philipsov na ZS, kjer so žrtve bolj ranljive, in jih je laže omamiti.

chucki ::

webmaher je izjavil:

če boš gledal veliko zadev v 4k HDR in Dolby Vision potem OLED... drugače pa LCD... je pa razdalja 3m že malo preveč za 55... iz mojih izkušenj je celo 65 na razdalji 3,3m premajhno...


Za 1080p je 65 na 3.5m dost.... za 4k pa sigurno ne... sam 4k ne gledas vsak dan
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

edi45 ::

otiM^ je izjavil:

Sem pred hudo dilemo: vzeti 55 oled ali 65 lcd? Budget je 1300EUR, gledalo se bo iz 3m. Kakšna so mnenja?:)


Normalno da OLED. za 3m je 140cm vrh glave. Vsi ko trdijo drugače, pa so slepi kot miši. Meni osebno je bil 65" prevelik na 3.5-4m. Zato sem šel nazaj na 55" in OLED.

leiito ::

tv mora biti čim večji:

chucki ::

edi45 je izjavil:

otiM^ je izjavil:

Sem pred hudo dilemo: vzeti 55 oled ali 65 lcd? Budget je 1300EUR, gledalo se bo iz 3m. Kakšna so mnenja?:)


Normalno da OLED. za 3m je 140cm vrh glave. Vsi ko trdijo drugače, pa so slepi kot miši. Meni osebno je bil 65" prevelik na 3.5-4m. Zato sem šel nazaj na 55" in OLED.


lažeš

AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

leiito ::

Viewing distance smo že vsaj 10x jemal in še vedno se najdejo radikalni gledalci od blizu. Večji tivi je vendo boljši, ne samo relativno glede na razdaljo, tudi absolutno in 65" bolje kot 55". Je pa res, da 55" OLED vs 65" LCD je klasična dilema in ni vedno enoznačnega odgovora.

edi45 ::

chucki je izjavil:

edi45 je izjavil:

otiM^ je izjavil:

Sem pred hudo dilemo: vzeti 55 oled ali 65 lcd? Budget je 1300EUR, gledalo se bo iz 3m. Kakšna so mnenja?:)


Normalno da OLED. za 3m je 140cm vrh glave. Vsi ko trdijo drugače, pa so slepi kot miši. Meni osebno je bil 65" prevelik na 3.5-4m. Zato sem šel nazaj na 55" in OLED.


lažeš



Ti bos zdaj vedel pa pameten bil z nekim brezveznim grafom, ki kaze da je 55” za na 1.2m ne? Amater, vsak ve kaj mu odgovarja in ker dobro vidim ne rabim 65” za 3m. Tudi slika je lepsa na taki razdalji kot pri 65”

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

Pinarello ::

Sem pred enako dilemo, oled 55 ali lcd 65 za do 1500€. Bolj kot primerjam velikosti med seboj, bolj se nagibam k 65-ki LCD. Garancija 5 let je nuja (brez dokupa), slednjo pa nudita zgolj Samsung in LG. Po videnem LG v segmentu LCD ni konkurencen Samsungu, Sony-ju in prav tako ne Philipsu. Barve delujejo sprane, niti model sk9500 me po kvaliteti slike ne preprica. Vem, po specifikacijah je LG top, a po videnem ugotavljam, da zmaga zgolj na papirju. LG OLED je pa povsem drug svet, zakon slika, a zal je za 65col potrebno seci globoko v zep.

Ozji izbor se je skrcil zgolj na 65 Samsunga, serijo 8000 ali Q6FN. Na papirju ima Q6FN 10 bitni panel, razlike napram 8000 pa moje oko ni prepoznalo. Cena 65Q6FN bo verjetno padla v prihodnjih tednih blizu 1300€ in bi bil po videnem kar v redu nakup.

fpbs ::

Za tiste, ki imate Samsung televizor in ste naročnik T-2, lahko sedaj gledate T-2 TV brez njihove škatlice.

rdecaluc ::

Zdravo.

Vprašanje. Med temi tremi, katerega. Uporaba xbox one, filmi, tv

Samsung 55q6fn, VA panel, low input lag, tiezen, dost priklopov, nima dolby vision, ni dts podpore (problem?), free sync, edge led

Lg 55ks8000, ips panel, mal cenejši, dolby vision, webos, nano led?

Sony x900f 55,va panel svetlejši, dolby vision, 200€ dražji najmanj, android, direct led
Est modus in rebus. ,typos

damirj79 ::

Sony

edi45 ::

rdecaluc je izjavil:

Zdravo.

Vprašanje. Med temi tremi, katerega. Uporaba xbox one, filmi, tv

Samsung 55q6fn, VA panel, low input lag, tiezen, dost priklopov, nima dolby vision, ni dts podpore (problem?), free sync, edge led

Lg 55ks8000, ips panel, mal cenejši, dolby vision, webos, nano led?

Sony x900f 55,va panel svetlejši, dolby vision, 200€ dražji najmanj, android, direct led


Od najboljsega do najslabsega si sledijo 1. Sony 2. Samsung 3. LG. Sony povozi vse od teh. Samsung je 50hz panel, nima xvid in dts kodekov. LG je izredno slab, zelo slaba uniformiranost ekrana, siva sprana barva, temna slika saj ima zelo slab kontrast in svetilnost, tako da “dolby vision” niti opazis ne na taksni televiziji. Sony ima najboljsi procesor, panel, dosti visja svetilnost, kontrast, local dimming, direct led, vec resolucij podpira in DV pride do izraza. Definitivno Sony

rdecaluc ::

Samsung ni 50hz panel, samo 49" je 60hz. AFAIK

Ali je vredno dat 300€ več, za Sonyja, ko pa na testih scora le malenkost boljše od tega samsunga?
Est modus in rebus. ,typos

andrej69 ::

rdecaluc je izjavil:

Samsung ni 50hz panel, samo 49" je 60hz. AFAIK

Ali je vredno dat 300€ več, za Sonyja, ko pa na testih scora le malenkost boljše od tega samsunga?


Sony je "opazno" kvalitetnejši, če pogledamo prikaz vseh vsebin:))Če pa se isplača dati 300 evrov več, pa je druga plat zgodbe..Če res nisi preveč zahteven uporabnik je Samsung tudi zelo dobra izbira.

fpbs ::

rdecaluc je izjavil:

Vprašanje. Med temi tremi, katerega. Uporaba xbox one, filmi, tv
Samsung 55q6fn, VA panel, low input lag, tiezen, dost priklopov, nima dolby vision, ni dts podpore (problem?), free sync, edge led
Lg 55ks8000, ips panel, mal cenejši, dolby vision, webos, nano led?
Sony x900f 55,va panel svetlejši, dolby vision, 200€ dražji najmanj, android, direct led
Med temi ti je najboljši Sony, kar se tudi odraža na ceni. Zagotovo pa za 200€ višjo ceno dobiš boljšega tako Samsunga, kot LGeja.

edi45 ::

fpbs je izjavil:

rdecaluc je izjavil:

Vprašanje. Med temi tremi, katerega. Uporaba xbox one, filmi, tv
Samsung 55q6fn, VA panel, low input lag, tiezen, dost priklopov, nima dolby vision, ni dts podpore (problem?), free sync, edge led
Lg 55ks8000, ips panel, mal cenejši, dolby vision, webos, nano led?
Sony x900f 55,va panel svetlejši, dolby vision, 200€ dražji najmanj, android, direct led
Med temi ti je najboljši Sony, kar se tudi odraža na ceni. Zagotovo pa za 200€ višjo ceno dobiš boljšega tako Samsunga, kot LGeja.


LG nima nič kaj bi bilo boljšega pri LED TVjih. Edino OLED.

rdecaluc je izjavil:

Samsung ni 50hz panel, samo 49" je 60hz. AFAIK

Ali je vredno dat 300€ več, za Sonyja, ko pa na testih scora le malenkost boljše od tega samsunga?


te pa 60hz in ostali 120hz ali pa 50hz in ostali 100hz, vseeno. Je kar razlika, v vsem je Sony boljši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

fpbs ::

edi45 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Med temi ti je najboljši Sony, kar se tudi odraža na ceni. Zagotovo pa za 200€ višjo ceno dobiš boljšega tako Samsunga, kot LGeja.
LG nima nič kaj bi bilo boljšega pri LED TVjih. Edino OLED.
Edi, pišeš bedarije.

rdecaluc ::

Ja če grem do 1200€ za sonyja, dodam še 50€ pa mam LG oleda.

Pomoje je samsung zame potem prava izbira. Za DTS se verjetno ne rabim sekirat, če predvajam preko xbonex?

Tisti ki ga imate, ste zadovoljni? Kakšna graja na Tiezen os?

Lp
Est modus in rebus. ,typos

edi45 ::

fpbs je izjavil:

edi45 je izjavil:

fpbs je izjavil:

Med temi ti je najboljši Sony, kar se tudi odraža na ceni. Zagotovo pa za 200€ višjo ceno dobiš boljšega tako Samsunga, kot LGeja.
LG nima nič kaj bi bilo boljšega pri LED TVjih. Edino OLED.
Edi, pišeš bedarije.


Ti pišeš bedarije, ko si tak slep zagovornik LG-ja. Jaz samo navajam dejstva.

https://www.rtings.com/tv/tools/compare...

poglej si primerjavo XF9005 proti SK9500. Kdo ima boljšo svetilnost, kontrast, local dimming, samo uniformiranost ekrana, boljši panel, barve, gibanje slike itd..SK9500 je res razočaranje, na papirju zgleda dobro, v resnici pa je bolj boga stvarca, ki je definitivno overpriced.

rdecaluc je izjavil:

Ja če grem do 1200€ za sonyja, dodam še 50€ pa mam LG oleda.

Pomoje je samsung zame potem prava izbira. Za DTS se verjetno ne rabim sekirat, če predvajam preko xbonex?

Tisti ki ga imate, ste zadovoljni? Kakšna graja na Tiezen os?

Lp


Boljši je Sony in osebno bi rajše vzel XF9005, saj imam rajše dobro sliko. Če imaš zvok preko TVja potem ja, boš imel probleme. Drugače pa je soliden TV ta samsung, za takšno ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

fpbs ::

rdecaluc je izjavil:

Ja če grem do 1200€ za sonyja, dodam še 50€ pa mam LG oleda.
To ti je najboljša odločitev. Za Samsunga in LGeja imaš tudi 5 letno garancijo, kar se vsekakor splača iskoristiti.

Klemzy17 ::

Jaz sem se tudi odločil zdaj dokončno za Sonija 65 XF900 samo čakam da bi iz 1800 padlo se za kakih 200 eur ali pa vsaj 100 do konca leta...

andrej69 ::

Vsi ki iščejo kvaliteten LCD velikosti 65", je ta FALD model vsekakor best buy ta trenutek:)

https://geizhals.at/philips-65pus8102-a...

DINAMIK ::

Kvaliteten LCD je tukaj

Briljantna slika pa tukaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DINAMIK ()

Pinarello ::

1520€ :)

https://www.mediamarkt.at/de/product/_s...

Klemzy17 je izjavil:

Jaz sem se tudi odločil zdaj dokončno za Sonija 65 XF900 samo čakam da bi iz 1800 padlo se za kakih 200 eur ali pa vsaj 100 do konca leta...

Klemzy17 ::

Pinarello je izjavil:

1520€ :)

https://www.mediamarkt.at/de/product/_s...

Klemzy17 je izjavil:

Jaz sem se tudi odločil zdaj dokončno za Sonija 65 XF900 samo čakam da bi iz 1800 padlo se za kakih 200 eur ali pa vsaj 100 do konca leta...


Fak pa res, kaj ma ta mediamarkt dobre cene!! To je nemška stran ne? Mislim sem preko big banga in imam ene posrednike ki na racun ne napisejo da sem vzel glih tv in bi potem malo zmutil bi me brez ddv prslo 1400 eur. Ce bi pa 1500 dobil brez ddv pol je to pa bomba cena res za tak tv sam problem je ce uzamem gor racun na firmo bo pisalo gor sony televizor. Garancija pa preko te strani velja tudi v sloveniji ni problema?

edi45 ::

Klemzy17 je izjavil:

Pinarello je izjavil:

1520€ :)

https://www.mediamarkt.at/de/product/_s...

Klemzy17 je izjavil:

Jaz sem se tudi odločil zdaj dokončno za Sonija 65 XF900 samo čakam da bi iz 1800 padlo se za kakih 200 eur ali pa vsaj 100 do konca leta...


Fak pa res, kaj ma ta mediamarkt dobre cene!! To je nemška stran ne? Mislim sem preko big banga in imam ene posrednike ki na racun ne napisejo da sem vzel glih tv in bi potem malo zmutil bi me brez ddv prslo 1400 eur. Ce bi pa 1500 dobil brez ddv pol je to pa bomba cena res za tak tv sam problem je ce uzamem gor racun na firmo bo pisalo gor sony televizor. Garancija pa preko te strani velja tudi v sloveniji ni problema?


Gre za avstrijsko stran ne nemsko. Ja, garancija je EU.

Klemzy17 ::

Uf raketa cene majo, moram malo se premisliti ce bi blo to u BB bi šel že iskat zdaj pa da vidim če lahko kaj na firmo al ne...

Zvezdica27 ::

lp,

ali lahko eden meni, prosim odgovori, ker mi nihče ni. Saj lahko sam googlam do onemoglosti - a bo tako hitreje.

Za firmo rabim: ALI JE KAK TV, ki:

1) ima vgrajeno kamero (in podpira aplikacije, skypa ni več, torej druge video call aplikacije)?
2) ima vgrajene appe ali se da namestiti za presentacije (da lahko ne vem, kak powerpoint brez računala vtaknemo

Iščemo 55 - 65 velikost.

Hvala,

zz

Klemzy17 ::

Pa je že kdo nakupoval v Mediamarketu v Villachu? Za tv je verjetno vseeno ker tudi če ga kupiš v sloveniji je v angleškem jeziku pac verjetno ni slovenskega niti ce ga kupis v Avstriji niti v Sloveniji oz kako to gre?

Zvezdica27 ::

jaz sem večkrat nakupoval. Meniji najbrž ne bodo slovenski, ampak a to res rabiš?

Drugače pa ne razumem - saj smo v EU in v denarnici boš imel evre. Kje je problem?

zz

Klemzy17 ::

Pač ja govorim angleško perfektno tako da res ne rabim samo zanimajo me razlike, tako ali tako tudi ce sonija v sloveniji kupim mislim da ne bostaja slovenski meni :))
««
159 / 536
»»