» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
131 / 536
»»

aleksander85 ::

Pozdrav

Kupujem oled 55''..žal so 65 predrage

dal bi max 2000€

gledam -LG TV sprejemnik OLED55C8PLA 1890€
-Samsung 4K QLED TV sprejemnik QE55Q8FN (2018) 1999€

Tv je stalno povezan na PC tako,da je namizje kar dosti časa na zaslonu..Ali je tu burn-in lahko problem..?Samsung naj bi bil glede tega ''prijaznejši'' do uporabnikov doživljensko garancijo glede tega in v primeru burn ina dobim drug panel..

Je še kak drug model ,ki bi mi ga priporočili?

res hvala za vsakršno pomoč.

aleksander85 ::

Sem se odločil za OLED TV LG OLED55C7D
Bo delal screensaver in ne bi smelo bit problema z burn inom..

webmaher ::

in s kakšne razdalje boš buljil v ekran :)

aleksander85 ::

nekje 2,5 m

webmaher ::

če mene vprašaš bi rabil 65inčnega...ampak, če boš imel precej HDR vsebin potem te čisto zastopim...

aleksander85 ::

Cena za 65inch je kar visoka-previsoka(mi ni vredno dat 2500€)..Sedaj imam 55 plazmo in je nekje tam tam..Sem naročil še stojalo ''roko'' za na zid in se približam še za 55cm :)

Upam samo ,da ne bo težav z burn inom..Bo screensaver naštiman ,da se vklopi po 3 min neuporabe namizja in ni hudiča,da jo ''zapeče''...

Nnar24 ::

Pozdravljeni,

odločam se za nakup 65" TVja, manj ne v poštev, zaradi razdalje gledanja.

Zanima me kakšen Samsung, Sony, Hisense. Malo sem si že ogledoval forum in mnenja podana ostalim uporabnikom. Pišem pa zato, ker bi rad, da mi nekdo malo bolj specifično svetuje.

Nisem nek zahteven uporabnik, gledal bi več ali manj filme, serije in pa TV prek operaterja.

Budget je nekje do 1200€, kakšen € več bi se dalo iztisniti.

Ogledano imam sledeče:
SONY KD-65XD7505B
HISENSE H65U7A
SAMSUNG UE65MU6402

Prosim za vaša mnenja in mogoče kakšen drug mode, ki bi tudi prišel v poštev.

Tsunamii ::

aleksander85 je izjavil:

Cena za 65inch je kar visoka-previsoka(mi ni vredno dat 2500€)..Sedaj imam 55 plazmo in je nekje tam tam..Sem naročil še stojalo ''roko'' za na zid in se približam še za 55cm :)

Upam samo ,da ne bo težav z burn inom..Bo screensaver naštiman ,da se vklopi po 3 min neuporabe namizja in ni hudiča,da jo ''zapeče''...



Bos povedal razliko med plazmo ! Kater model si imel.. ? SAm imam Panasonic plazmo in se kar ne morem locit od nje ker je bomba slika z naravnimi barvami.. No cez 2-3 leta bo menjava..nic prej. Le do takrat naj se OLEDi se malo za moj okus popravijo ;)

Amdforce ::

Tsunamii je izjavil:

aleksander85 je izjavil:

Cena za 65inch je kar visoka-previsoka(mi ni vredno dat 2500€)..Sedaj imam 55 plazmo in je nekje tam tam..Sem naročil še stojalo ''roko'' za na zid in se približam še za 55cm :)

Upam samo ,da ne bo težav z burn inom..Bo screensaver naštiman ,da se vklopi po 3 min neuporabe namizja in ni hudiča,da jo ''zapeče''...



Bos povedal razliko med plazmo ! Kater model si imel.. ? SAm imam Panasonic plazmo in se kar ne morem locit od nje ker je bomba slika z naravnimi barvami.. No cez 2-3 leta bo menjava..nic prej. Le do takrat naj se OLEDi se malo za moj okus popravijo ;)


Jaz sem sel iz plazme na oled dve leti nazaj- razlika je opazna in v prid oledu.

aleksander85 ::

Ja plazme so itak zakon.Slika še vedno top.V bistvu bo ostala doma samo preseli se nadstropje višje.
Je pa osnoven model mislim da je ST oznaka-Panasonic.
Oledi imajo res dobro sliko in mislim,da kar boljšo od plazem.JE pa plazma za moje pojme še vedno boljša kot večina novih LED tvjev.

Zgodovina sprememb…

krepki ::

Amdforce je izjavil:

Tsunamii je izjavil:

aleksander85 je izjavil:

Cena za 65inch je kar visoka-previsoka(mi ni vredno dat 2500€)..Sedaj imam 55 plazmo in je nekje tam tam..Sem naročil še stojalo ''roko'' za na zid in se približam še za 55cm :)

Upam samo ,da ne bo težav z burn inom..Bo screensaver naštiman ,da se vklopi po 3 min neuporabe namizja in ni hudiča,da jo ''zapeče''...



Bos povedal razliko med plazmo ! Kater model si imel.. ? SAm imam Panasonic plazmo in se kar ne morem locit od nje ker je bomba slika z naravnimi barvami.. No cez 2-3 leta bo menjava..nic prej. Le do takrat naj se OLEDi se malo za moj okus popravijo ;)


Jaz sem sel iz plazme na oled dve leti nazaj- razlika je opazna in v prid oledu.

Zdaj če uporabljaš oled že dve leti,so kakšni znaki zapečene slike in kateri model imaš?

Tsunamii ::

krepki je izjavil:

Amdforce je izjavil:

Tsunamii je izjavil:

aleksander85 je izjavil:

Cena za 65inch je kar visoka-previsoka(mi ni vredno dat 2500€)..Sedaj imam 55 plazmo in je nekje tam tam..Sem naročil še stojalo ''roko'' za na zid in se približam še za 55cm :)

Upam samo ,da ne bo težav z burn inom..Bo screensaver naštiman ,da se vklopi po 3 min neuporabe namizja in ni hudiča,da jo ''zapeče''...



Bos povedal razliko med plazmo ! Kater model si imel.. ? SAm imam Panasonic plazmo in se kar ne morem locit od nje ker je bomba slika z naravnimi barvami.. No cez 2-3 leta bo menjava..nic prej. Le do takrat naj se OLEDi se malo za moj okus popravijo ;)


Jaz sem sel iz plazme na oled dve leti nazaj- razlika je opazna in v prid oledu.

Zdaj če uporabljaš oled že dve leti,so kakšni znaki zapečene slike in kateri model imaš?


Jaz imam V10 serijo. Takrat TOP ampak dzaj starina :D No ampak slika se vednjo top !

Tudi mene zanima kako je glede zapecenosti slike in mode..ker po 2 letih bi se ze moralo kaj videt..ce se sploh ?

leiito ::

Burn in na OLEDu za tipičnega uporabnika ni nikakršen problem, vse skupaj so histerizirali, sistem ima toliko varovalk, da če bi hotel imeti burn in, bi ti težko uspelo. Pri nas je C7 prižgan praktično noč in dan, pa niti image retention še nisem opazil. Letošnja serija ima pa še dodatno zaščito, tako da je skrb odveč.

Če bi bil burn in res problem, da bi se ljudem ob običajni rabi pekle slike na panel, bi televizor divizija LGja že zaprla vrata, ljudje niso pripravljeni tolerirati tako velikih napak produkta, sploh glede na to, da so OLEDi za televizorje sorazmerno dragi, lastniki bi besno objavljali na youtubu, Samsung bi jih še pumpal zraven, pa kolikor sem gledal od serije 7 naprej sploh ne najdeš nikogar s tako izkušnjo, pred tem pa na celem svetu na prste ene roke.

krepki ::

Saj model je napisal da ima oled tv že dve leti,takrat serije 7 še ni bilo in če je že možnost burna potem potem ga njegov tv ima.

edi45 ::

krepki je izjavil:

Saj model je napisal da ima oled tv že dve leti,takrat serije 7 še ni bilo in če je že možnost burna potem potem ga njegov tv ima.


Torej si se ti strokovnjak, zdaj na podlagi česa točno odločil, da ima njegov TV burn in? svašta..Vrjetno ima C/B6, ali pa Full HD OLED od LGja. Drugih, še tako ni bilo takrat.

krepki ::

Lej jaz sem mu zastavil vprašanje,ker je omenil,da že ima dve leti oled tv,da malo pove kako in kaj,ker odgovora ni bilo,sem pač sklepal,da je možno,da ima burn ne pa da ga dejansko ima.
In tudi ti in ostali,ki imate oled tv je boste o tem ali je možno dobit burn ali ne lahko govorili po večletni uporabi ne po mesecih dveh.
Ker če spremljaš redno forum kar ga potem veš,da je tudi moja želja da bi tak tv nabavil ampak vsi nismo tako zaupljivi in pač zbiramo informacije.

aleksander85 ::

MA zadeva kolikor sem prebiral naokrog je skoraj da nemogoča,da se zgodi..Isto so pred leti govorili za plazme in od tega ni bilo kaj dosti res..Jo imam še skoraj 5 let ,stalno namizje od windows gor in ni niti znaka od kakšnega ''burnina'' vse čisto.
_Tako,da sem se odločil za c7,katero v tem cenovnem rangu ta trenutek ne preseže nobena.Napram c8 ,ki je nov model in posledično vsaj 500€ dražja za isto velikost je skoraj ,da nemogoče opaziti razliko v sami kvaliteti slike.

Pa še to..en je za c6 (na youtube)napisal,da se mu je kao zgodil burn in in ta isti primer se vleče že tretje leto..In to je po vseh forumih celo štalo naredilo in folk brez kakršnih lastnih izkušenj s tem problemom pač trosi naprej..Pa še ta ,ki je kao to sprožil ''pitajboga'' ,če ni od konkurence..

Zgodovina sprememb…

Amdforce ::

aleksander85 je izjavil:

MA zadeva kolikor sem prebiral naokrog je skoraj da nemogoča,da se zgodi..Isto so pred leti govorili za plazme in od tega ni bilo kaj dosti res..Jo imam še skoraj 5 let ,stalno namizje od windows gor in ni niti znaka od kakšnega ''burnina'' vse čisto.
_Tako,da sem se odločil za c7,katero v tem cenovnem rangu ta trenutek ne preseže nobena.Napram c8 ,ki je nov model in posledično vsaj 500€ dražja za isto velikost je skoraj ,da nemogoče opaziti razliko v sami kvaliteti slike.

Pa še to..en je za c6 (na youtube)napisal,da se mu je kao zgodil burn in in ta isti primer se vleče že tretje leto..In to je po vseh forumih celo štalo naredilo in folk brez kakršnih lastnih izkušenj s tem problemom pač trosi naprej..Pa še ta ,ki je kao to sprožil ''pitajboga'' ,če ni od konkurence..


Nimam nikakrsnega burn ina, svetilnost ni upadla oz zanemarljiva sprememba, ima pa rahlo viden banding ko je na ekranu enotno ozadje, najbolj se vidi pri sivi barvi. Lp

Mah narobe sem citiral, namenjeno je krepkemu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Amdforce ()

T_F_7 ::

Sodelavec mi je razlagal o Xtreamerju, vendar verjamem da so boljše alternative, čeprav nimam blage. Mi lahko pomagate, svetujete?

Amdforce ::

Model pa je lg 55eg9100. Lp

DINAMIK ::

Ali na android Tvju deluje tvin? Potrebujem še 1 tv za ceno tam do 800 eur 55col...,znamka ni važna...,kaj na Philipsu deluje tvin ve kdo al ima kdo ?

Zizo ::

Prejšni teden sem kupil Philips 55PUS7303/12. Slika (barve / ostrina) je za ta denar super (vsaj kar se mene tiče sem zelo zadovoljen), imam pa problem z zamikom zvoka, kateri prehiteva video.
Zamik je minimalen, vendar ga je toliko da vse skupaj deluje nenaravno, sploh pri hitrejšem govorjenju ter hitrejših kadrih. Najbolj opazen je npr na kanalu A HD ... se mi zdi da celo več kot v primerjavi z SD streamom. Če gledam video preko Android (youtube / kodi) vmesnika, se mi zdi da vse deluje bp (nisem pa 100% ampak definitivno je skoraj neopazno)

Imam telekomov BOX s priključen preko HDMI. Sprobal že vse mogoče nastavitve na stb-ju kot tudi tvju in seveda brez uspeha, sprobani tudi različni hdmi vhodi / različni hdmi kabli. Na starem 32" samsungu je enak setup deloval brez problema
Bi bil zelo hvaležen za kakršnokoli idejo kaj bi lahko bilo krivo.


#za tvin na android philipsu lahko jaz preverim danes popoldne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zizo ()

leiito ::

To je za Filips normalno, do 3 sekunde zamika je v mejah tovarniško predvidenih toleranc, to pač ni znamka za izbirčne. Ima pa zato ambilight, ta ni toliko vezan na zvok in se najbrž prižiga in ugaša z manjšim zamikom.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Okapi ()

dukw ::

Pozdravljeni,

pred nekaj meseci sem si v zivo ogledal dva modela Sonya, in sicer KD-65XE8596B in KD-65XE9005B. Razliko v sliki sem opazil v prid zadnjemu (s pomocjo prodajalca in zelje, da opazim razliko), vendar se potem za nakup nisem odlocil. Sedaj je nakup ponovno aktualen...
Ker se bo tv gledal z razdalje dobrih 3h metrov, razmisljam celo o KD-75XE8596B - le tega v zivo nisem videl. Ima kdo izkusnje z omenjenimi modeli oz morda lahko kdo potrdi, da se razlika, ki je bila opazna na 65 incnih modelih, ne bo "eskalirala" na 75 incnem modelu (direct vs edge led)?
Vmes so prisli se modeli za leto 2018, pa v resnici razen cene in dizajna ne vidim neke razlike...

krepki ::

Zizo je izjavil:

Prejšni teden sem kupil Philips 55PUS7303/12. Slika (barve / ostrina) je za ta denar super (vsaj kar se mene tiče sem zelo zadovoljen), imam pa problem z zamikom zvoka, kateri prehiteva video.
Zamik je minimalen, vendar ga je toliko da vse skupaj deluje nenaravno, sploh pri hitrejšem govorjenju ter hitrejših kadrih. Najbolj opazen je npr na kanalu A HD ... se mi zdi da celo več kot v primerjavi z SD streamom. Če gledam video preko Android (youtube / kodi) vmesnika, se mi zdi da vse deluje bp (nisem pa 100% ampak definitivno je skoraj neopazno)

Imam telekomov BOX s priključen preko HDMI. Sprobal že vse mogoče nastavitve na stb-ju kot tudi tvju in seveda brez uspeha, sprobani tudi različni hdmi vhodi / različni hdmi kabli. Na starem 32" samsungu je enak setup deloval brez problema
Bi bil zelo hvaležen za kakršnokoli idejo kaj bi lahko bilo krivo.


#za tvin na android philipsu lahko jaz preverim danes popoldne.

Ne vem kako je pri novejših philisih na moje 4 leta staremu imam v nastavitvah tvja pod zvok (uskladitev zvoka in slike)vklopljeno

DINAMIK ::

leiito je izjavil:

To je za Filips normalno, do 3 sekunde zamika je v mejah tovarniško predvidenih toleranc, to pač ni znamka za izbirčne. Ima pa zato ambilight, ta ni toliko vezan na zvok in se najbrž prižiga in ugaša z manjšim zamikom.

Kaj 3 sekunde normalno? To se malo hecaš..,ali?
@Zizo prosim poročaj ali ti deluje tvin na tvju....

fpbs ::

leiito je izjavil:

To je za Filips normalno, do 3 sekunde zamika je v mejah tovarniško predvidenih toleranc, to pač ni znamka za izbirčne. Ima pa zato ambilight, ta ni toliko vezan na zvok in se najbrž prižiga in ugaša z manjšim zamikom.

Upam, da bodo s to združitvijo odpravili te težave:
Last month, Philips and B&W announced a "a new multi-year exclusive partnership", which we imagine that means better sound on future Philips TVs, courtesy of Bowers & Wilkins. According to both companies, IFA is where we’ll get the "first glimpse of the potential of the new partnership…” Consider us intrigued.

leiito ::

Škoditi ne bi smelo, B&W je premijska znamka, res pa je, da se ne ukvarja s sliko in nima izkušenj s sinhronizacijo zvoka in slike, tako da nekaj zamika bo najbrž še vedno, bo pa kakovost zvoka, potem ko bo prišel, toliko boljša in nekaterim to morda odtehta to desetinko ali dve zamude. Bolje prepozno kot nikoli, pravi ljudska modrost.

Mimogrede, out of sync zvok omenja tudi Vincent Teoh v svojem zadnjem videu in to pri nič manj kot Sony AF9, ampak kot pravi gre za komaj opazen zamik in za model, ki še ni v prodaji, firmware update bi to moral odpraviti.

edi45 ::

wtf? Kakšne 3 sekunde zamika, kje? Nimam nič zamika na zvočnikih od TVja, kakor tudi ne na soundbaru.

leiito ::

Imel si več sreče kot "lucky Pierre".

Zizo ::

@DINAMIK na google storu nažalost ne najdem Tvin aplikacije (Philips 55PUS7303)

DINAMIK ::

Zizo je izjavil:

@DINAMIK na google storu nažalost ne najdem Tvin aplikacije (Philips 55PUS7303)

Poskusi kar preko interneta se prijaviti na Tvin...,ni potrebna aplikacija...?

DINAMIK ::

Ali je pri teh dveh tvjih razlika samo v zvočnikih.. ? Ali je tudi kje drugje....,ker razlika je 200eur......

https://www.mimovrste.com/super-uhd-tv/...

https://www.mimovrste.com/super-uhd-tv/...

fpbs ::

DINAMIK ::

fpbs je izjavil:

Imata različne panele.
https://www.displayspecifications.com/e...

Ups tega pa nisem videl...,se splača dat 200 eur več...,zvok je sigurno boljši...

edi45 ::

DINAMIK je izjavil:

leiito je izjavil:

To je za Filips normalno, do 3 sekunde zamika je v mejah tovarniško predvidenih toleranc, to pač ni znamka za izbirčne. Ima pa zato ambilight, ta ni toliko vezan na zvok in se najbrž prižiga in ugaša z manjšim zamikom.

Kaj 3 sekunde normalno? To se malo hecaš..,ali?
@Zizo prosim poročaj ali ti deluje tvin na tvju....


eh pusti tega leiitota, človek živi v svojem svetu. Nikjer ni sprejemljivo 3 sekunde zamika, pa si ne izmišljuj takšnih bedarij.

DINAMIK je izjavil:

fpbs je izjavil:

Imata različne panele.
https://www.displayspecifications.com/e...

Ups tega pa nisem videl...,se splača dat 200 eur več...,zvok je sigurno boljši...


oba sta slaba. https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/sj...

nizek porazen kontrast, zelo slab local dimming, še slabši black uniformity, ips, 8 bit panel, sprane barve, niti pravi 4k panel ni zaradi LGjega WRGB panela. Imaš dosti boljše TVje za takšen denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

DINAMIK ::

@edi45...,če sta tako slaba,pa prilimaj gor boljše tvje...,samo ne preko 1000eur.....

edi45 ::

DINAMIK je izjavil:

@edi45...,če sta tako slaba,pa prilimaj gor boljše tvje...,samo ne preko 1000eur.....


https://www.ceneje.si/Izdelek/8331876/a...

https://www.ceneje.si/Izdelek/8459102/a...

https://www.ceneje.si/Izdelek/8274014/a...

https://www.ceneje.si/Izdelek/8318310/a...

https://www.ceneje.si/Izdelek/8605340/a...

https://www.ceneje.si/Izdelek/8220286/a...

https://www.ceneje.si/Izdelek/9381697/a...

sledijo si po ceni, od najcenejšega do najdražjega. Osebno bi vzel Sony XE8577 ali pa bi dal še 50€ zraven in vzel sony XF8096, ki je letošnji model.

DINAMIK ::

Hvala obema za linke ...,v tem cenovnem razredu Lg tvja niti enega?
@edi45...,tudi meni je še najbolj všeč Sony..,le android sistem mi ne diši. Bom šel danes malo pogledat,da vidim kako deluje android.

Kaj bi se pa dobilo v rangu 60 col za isti denar.....,recimo boljšega proti temu LG tvju................

https://www.mimovrste.com/super-uhd-tv/...

fpbs ::

DINAMIK je izjavil:

@edi45...,če sta tako slaba,pa prilimaj gor boljše tvje...,samo ne preko 1000eur.....
To, kar piše edi je čista izmišljutina in zavajanje. 55SJ850 je celo dobil najvišjo EISA nagrado. Svetujem ti, da greš v trgovino in si TVeje ogledaš.
https://www.eisa.eu/awards/lg-55sj850v-...

DINAMIK ::

fpbs je izjavil:

DINAMIK je izjavil:

@edi45...,če sta tako slaba,pa prilimaj gor boljše tvje...,samo ne preko 1000eur.....
To, kar piše edi je čista izmišljutina in zavajanje. 55SJ850 je celo dobil najvišjo EISA nagrado. Svetujem ti, da greš v trgovino in si TVeje ogledaš.
https://www.eisa.eu/awards/lg-55sj850v-...

Hvala za link ,danes si grem oba ogledat sj 810v in 850v...,da vidim kakšne sprane barve ima...,za webos vem,da je odličen,ker enega že imam in mi v dobrih 2 letih ni zaštekal niti enkrat.

statik ::

DINAMIK je izjavil:

fpbs je izjavil:

DINAMIK je izjavil:

@edi45...,če sta tako slaba,pa prilimaj gor boljše tvje...,samo ne preko 1000eur.....
To, kar piše edi je čista izmišljutina in zavajanje. 55SJ850 je celo dobil najvišjo EISA nagrado. Svetujem ti, da greš v trgovino in si TVeje ogledaš.
https://www.eisa.eu/awards/lg-55sj850v-...

Hvala za link ,danes si grem oba ogledat sj 810v in 850v...,da vidim kakšne sprane barve ima...,za webos vem,da je odličen,ker enega že imam in mi v dobrih 2 letih ni zaštekal niti enkrat.


Imaš ZS..

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: profdoktor ()

fpbs ::

statik je izjavil:

DINAMIK je izjavil:

fpbs je izjavil:

DINAMIK je izjavil:

@edi45...,če sta tako slaba,pa prilimaj gor boljše tvje...,samo ne preko 1000eur.....
To, kar piše edi je čista izmišljutina in zavajanje. 55SJ850 je celo dobil najvišjo EISA nagrado. Svetujem ti, da greš v trgovino in si TVeje ogledaš.
https://www.eisa.eu/awards/lg-55sj850v-...
Hvala za link ,danes si grem oba ogledat sj 810v in 850v...,da vidim kakšne sprane barve ima...,za webos vem,da je odličen,ker enega že imam in mi v dobrih 2 letih ni zaštekal niti enkrat.
Imaš ZS..
Andrej, pošiljaš ZS, ker se bojiš, da bi še ostali brali tvoje vsiljevanje Philipsov. Vidim, da so te na kar nekaj forumih bivše Juge banali, pa ti je verjetno prodaja precej opadla.

DINAMIK ::

@fbs imaš čisto prav ja ;) piši tukaj zakaj je treba pošiljat Zs?

Naj vsi vidijo,saj Philips ni tako slab,da bi ga skrival,če se ti lučke dopadejo .....,evo @fbs,potrditev imaš dober nos :)

Kar se tiče LG modela SJ810 in 850 se ne isplača dati takšen denar, če dobiš za takšen denar kvalitetnejša Philips modela:)Predvsem LG model se ne isplača, ker ima WRGB panel..Kar pomeni, da ne more prikazat pravo 4K resolucijo:)Če hočeš, ti lahko pošljem kakšno sliko za primerjavo teh modelov.

https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...
https://www.ceneje.si/Izdelek/8459102/a...

Če pa hočeš imet model z VA panelom pa tale zelo dober model:)
https://www.makspro.si/led-tv-philips-5...
spremenil: andrej69 (včeraj ob 21:33:34)

DINAMIK ::

Ne vem kaj imate tukaj na forumu,ker nisem vedno prisoten.
Sem pa opazil,da sta dve javni sporočili izginili od včeraj...,če si bil to ti,ali si jih sam izbrisal.
Vsake oči vidijo drugače...,čeprav za tebe Lg zaostaja za konkurenco vem,da sam sistem webos deluje najbolj tekoče od vseh tvjev...,bom videl, lahko se ozrem tudi za Philpsom,vendar močno dvomim,da me bo prepričal,predvsem android me moti!

fpbs ::

DINAMIK je izjavil:

@fbs imaš čisto prav ja ;) piši tukaj zakaj je treba pošiljat Zs?
Naj vsi vidijo,saj Philips ni tako slab,da bi ga skrival,če se ti lučke dopadejo .....,evo @fbs,potrditev imaš dober nos :)
Kar se tiče LG modela SJ810 in 850 se ne isplača dati takšen denar, če dobiš za takšen denar kvalitetnejša Philips modela:)Predvsem LG model se ne isplača, ker ima WRGB panel..Kar pomeni, da ne more prikazat pravo 4K resolucijo:)Če hočeš, ti lahko pošljem kakšno sliko za primerjavo teh modelov.
https://www.makspro.si/avdio-in-video/t...
https://www.ceneje.si/Izdelek/8459102/a...
Če pa hočeš imet model z VA panelom pa tale zelo dober model:)
https://www.makspro.si/led-tv-philips-5...
spremenil: andrej69 (včeraj ob 21:33:34)

Ko ti že vsiljuje 7502, ima ta še vgrajen klasičen IPS LCD glossy panel, kar je precej moteče. LG SJ850 pa ima že vgrajen QD Nano Cell panel, ki omogoča mnogo boljši spekter barv, višjo svetilnost, občutno nižji input lag, boljši HDR, Dolby Vision. Poleg tega se pa počasen, zatikajoč android, ki para živce, nikakor ne more primerjat s hitrim, brezhibnim, in uporabniku prijaznim WebOsom.

webmaher ::

kvaliteten procesor ne naredi prav nič posebnega če je vir za en drekec pekec... vsak TV lahko naštelaš pri zadovoljivi statični sliki da skoraj ni odstopanj pa je lahko razlika v ceni 3 in večXratna.... objavljanje takih slikc je pa čisto brezveze, ker je vsak že mojster foto šopa :) kdor veliko gleda izključno tv naših operaterjev je pri vseh Ogromen problem s stiskanjem oz. šparanjem Mb... Telemach je v zadnjem času šel tako daleč, da to počne celo pri lastnih SportKlubih...

PARTyZAN ::

Andrej, zakaj pišeš pod različnimi vzdevki? Zakaj imaš več deset različnih računov na slotechu?

Andrejeve (statik, kateri zaporedni vzdevek je to, smo že pri številki 50?) fotke s krompirjem niso merodajne iz razlogov, ki smo jih že 100x napisali:

Ne zaveda se kako fotoaparati nastavijo belino (white balance).
Ne pozna izraza exposure in nima pojma kaj počne oz. čemu služi.
Ne zaveda se da nam fotografije tako slabe kvalitete ne pomagajo čisto nič.
Ne zaveda se, da imajo različni TVji različen input lag, in da na fotografiji z dvemi zasloni zelo verjetno ne gledamo iste slike (framea) na obeh.

Andrej, tvoji "dokazi" so kupi fotografij narejeni s slabim telefonom, z avtomatskimi nastavitvami s TVji ki so pod različnimi lučmi v različnih prostorih. Smo ti že razložili, zakaj je to slabo, ampak glede na to, da si zelo očitno nekdo, ki profitira od prodaje te znamke je itak vseeno. Vemo da si ZELO pristranski in po vrhu vsega še izjemno nesramen z umazanimi taktikami, ki jih ubiraš, da ljudi prepričaš k nakupu znamke od katere profitiraš tudi ti.

krepki ::

Andrej tukaj bi se tudi jaz strinjal z ostalimi,te barve ne povedo nič,moj 5 let star philips ima lepše barve kot vsi ti tvoji primerki in lahko v trenutko naredim,da bo imel občutno slabše barve samo nastavitve spremenim.
Ko sem zadnjič v big bangu primerjal LG OLED TV sprejemnik 55EG9A7V in Philps led tv 55pus7502 nogomet hd program je imel lg dosti lepše barve od Philipsa,Ta isti Philps je v drugi trgovini imel čudovite barve,torej so nastavitve bile drugačne,tako da te primerjave slik niso ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepki ()

AndrejO ::

DINAMIK je izjavil:

Ne vem kaj imate tukaj na forumu,ker nisem vedno prisoten.
Sem pa opazil,da sta dve javni sporočili izginili od včeraj...,če si bil to ti,ali si jih sam izbrisal.
Vsake oči vidijo drugače...,čeprav za tebe Lg zaostaja za konkurenco vem,da sam sistem webos deluje najbolj tekoče od vseh tvjev...,bom videl, lahko se ozrem tudi za Philpsom,vendar močno dvomim,da me bo prepričal,predvsem android me moti!

Brišem(o) žnj-kratno ponovitev ene in iste pesmi ene in iste osebe. Večina sodelujočih se je pač že naveličala tega, da je odgovor na vsako vprašanje "Philips", uporabnik pa se je registriral nekaj minut pred odgovorom ...
««
131 / 536
»»