» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
121 / 534
»»

MrStein ::

clancy je izjavil:

Če je verjeti tej primerjavi:
https://www.rtings.com/tv/tools/compare...

letošnji C8, ni bistveno boljši od lanskega B7.

Zanimivo da ima vidni kot opazno* slabši. Že blizu skoraj blizu LCD karakteristikam.

* "opazno" pomeni, da je razlika v meritvah opazna, ne da je slika slaba
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

profdoktor ::

clancy je izjavil:

Če je verjeti tej primerjavi:
https://www.rtings.com/tv/tools/compare...

letošnji C8, ni bistveno boljši od lanskega B7.

5% boljši je premalo bistveno da bi dal 40% več denarja.

Jan50 ::

V Nemčiji dobiš LG OLED65B7V za 2.100€ (pred enim letom je bil 4.000€).
https://www.idealo.de/preisvergleich/Of...

brett ::

V MediaWorld čez mejo ga dobiš za 2199€. Torej bolje tja, kot iz Nemčije preko neta za 100€ razlike.

GRT ::

profdoktor je izjavil:

clancy je izjavil:

Če je verjeti tej primerjavi:
https://www.rtings.com/tv/tools/compare...

letošnji C8, ni bistveno boljši od lanskega B7.

5% boljši je premalo bistveno da bi dal 40% več denarja.

Ti bi mi pa "uturio" C8.
No se vidi, da nimaš pojma in trolaš po vseh temah o TVjihPa ti si slabši kot Andrej.
Moderatorji prosim.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: profdoktor ()

prostime ::

Trenutno en mesec bolj podrobno spremljam temo, ker tudi sam kupujem TV, vendar ne vem več, kaj bi :) Preveč sem zakompliciral.

Zdaj se odločam med:
SONY KD55XE9005 - https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/o...
LG OLED55B7V - https://www.mediaworld.it/mw/tv-ultra-h...

Kaj mislite forumaši, je oled vreden 400e več?

Uporabljal se bo za gledanje programov iz TV sheme (večinoma HD), gledanja športov in flimov ter serij.

Hvala.

webmaher ::

če bodo gledani filmi in serije vsaj 50% v 4k HDR potem je vredno plačat tistih 400 ojrov več...

profdoktor ::

Jaz bi dal 400 EUR samo da nimam Androida, ker je res trdi operacijski sistem na televizorjih. Ne štekajo ravno UI in UX konceptov.

webmaher ::

Android na mojem Sonyu 9005 deluje čisto spodobno in tudi Kodi tekoče predvaja strime 4k HDR...

fpbs ::

profdoktor je izjavil:

Jaz bi dal 400 EUR samo da nimam Androida, ker je res trdi operacijski sistem na televizorjih. Ne štekajo ravno UI in UX konceptov.
Jaz tudi.

TOP ::

Raje pojdi v kak Big Bang pa se sam odloči,ker vsake oči vidijo drugače.Jaz sem tud gledal LG Oled sam sem se potem odloču za Sony in ni mi žal,super vse dela še posebej Kodi dela lepo nobenega playerja ne rabiš.

T_F_7 ::

V trgovino moraš iti oborožen z optimalnimi nastavitvami za izbrane TVje in filmi na USB kjučih... skratka tečna stranka, ki ne bo ničesar kupila.

kozmy ::

prostime je izjavil:

Trenutno en mesec bolj podrobno spremljam temo, ker tudi sam kupujem TV, vendar ne vem več, kaj bi :) Preveč sem zakompliciral.

Zdaj se odločam med:
SONY KD55XE9005 - https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/o...
LG OLED55B7V - https://www.mediaworld.it/mw/tv-ultra-h...

Kaj mislite forumaši, je oled vreden 400e več?

Uporabljal se bo za gledanje programov iz TV sheme (večinoma HD), gledanja športov in flimov ter serij.

Hvala.


Poglej si LG C7 OLED, je na testih zelo dobro ocenjen.

https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/c7...

Cene so pa takšne:
https://geizhals.eu/lg-electronics-oled...

Tomson ::

Sprejemat odločitve na podlagi primerjav v trgovini je lahko dvorezen meč. Ambient, kot je namreč v trgovinah (močne stropne luči, TV ob TVju, majhne in velike diagonale), tudi če imaš svoje nastavitve in medij ni situacija niti približno podobna tisti doma, v dnevni sobi, kjer pa se po večini filme predvaja v zatemnjenem prostoru. In iz tega stališča, glede na ambient, lahko hitro postavimo v prednost na eni strani LCD, na drugi strani pa OLED zaslon. V trgovinah včasih bistvo ostane očem skrito. IPS panel v trgovini nikoli ne bo izgledal tako slabo pri prikazu črne in uniformiranosti zaslona kot doma v zatemnjenem prostoru in ultra visoka svetilnost LCDja doma nikoli ne bo zares tako potrebna kot v trgovini, kjer izgleda superiorna, v zatemnjenem prostoru doma pa je lahko tudi moteča. Črnina OLEDa v trgovini je navdušujoča, a šele doma, zvečer bo resnično črna. Na koncu koncev pri izberi primernega TVja ne gre samo za faktor kvalitete slike kot nam jo prikaže trgovec, ampak tudi faktor ambienta, pod kakšnimi pogoji, s kakšnimi viri bomo TV v večji meri uporabljali. In iz tega lahko tudi zaključimo, da danes superiorne tehnologije ni, tako LCD VA, LCD IPS kot OLEDi imajo svoje prednosti in slabosti, drži pa, da v cenovnem razredu OLEDov ne najdemo dosti LCD modelov, ki mu lahko po temeljnih karakteristikah kvalitete slike parirajo. Redki bodo izkoristili prednosti IPS panelov na račun kompromisov, ki jih imajo, vsi ne bodo cenili kvalitete OLED panelov, marsikdo bo razočaran ko bo kvaliteta slike pod kotom hitro upadla na VA panelu. Skratka, upoštevat je potrebno več stvari in kupit TV samo na podlagi ogleda v trgovini ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

profdoktor ::

Tomson je izjavil:

Skratka, upoštevat je potrebno več stvari in kupit TV samo na podlagi ogleda v trgovini ...

En NE si pozabil. Imaš kakšno kodo za Xiaomi skiro? :D

Tomson ::

Nisem pozabil, stavek je mišljen kot: kupiti TV samo na podlagi ogleda v trgovini ... (tri pikice v kontekstu pomenijo: pač ni najboljša praksa). Mogoče kdo ni razumel, hvala za opozorilo.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bernikm ::

brett je izjavil:

V MediaWorld čez mejo ga dobiš za 2199€. Torej bolje tja, kot iz Nemčije preko neta za 100€ razlike.


V MediaWorld je 2500€
https://www.mediaworld.it/mw/mediaworld...

BigWhale ::

profdoktor je izjavil:

Jaz bi dal 400 EUR samo da nimam Androida, ker je res trdi operacijski sistem na televizorjih. Ne štekajo ravno UI in UX konceptov.


A lahko bolj konkretno razlozis kaj je narobe z Android TV? Jaz ga uporabljam ze nekaj let in nimam nekih pripomb. Stvari so kr dobro zasnovane in delujejo ok. Me pa res zanima kaj vas tko zlo moti pri androidu.

cekr ::

Glavni problem je, da proizvajalci uporabljajo podhranjeno drobovino. Potem je pa polno jeze, ker moraš za čisto enostavno zadevo čakat in čakat.

Sem pa včeraj malo sprobaval enega novejšega Philipsa pa je zadeva delovala čisto spodobno.

Zanimivo MediaWorld in MediaMarkt. Ista firma pa so na avstrijskem in nemškem precej višje cene.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

leiito ::

bernikm je izjavil:

brett je izjavil:

V MediaWorld čez mejo ga dobiš za 2199€. Torej bolje tja, kot iz Nemčije preko neta za 100€ razlike.


V MediaWorld je 2500€
https://www.mediaworld.it/mw/mediaworld...


Jaz sem še pred novim letom kupil C7 za €2.350 od maksproja, dostavljen do doma, preveri tam.

Tomson ::

Za LG 65C7 je opcija tudi ilrinnovato.it za 2.099€, pošiljajo v Slo, poštnina 40€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

leiito ::

še malo pa bojo pod dva jurja

brett ::

bernikm je izjavil:

brett je izjavil:

V MediaWorld čez mejo ga dobiš za 2199EUR. Torej bolje tja, kot iz Nemčije preko neta za 100EUR razlike.


V MediaWorld je 2500EUR
https://www.mediaworld.it/mw/mediaworld...



Hehehehe...Včeraj dopoldne 2199EUR, včeraj zvečer 2999EUR, danes pišeš 2500EUR, ka potrjuje link. Kaj naj si človek misli? Gre dopoldne za Italijo zaradi nižje cene za tv, pride tja, gre najprej malo v Ikeo in MacD-a, nato pa MW in ugotovi, da se je podražila za par stotakov!?!>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brett ()

TOP ::

Ja pač tako poslujejo Kalabreži nič novega in potem še malo barantaš in jim nabijaš glavo in še mal spustijo.:))Praksa pač.Sam ko pa je treba kaj reklamirat pa je joj,mater so dolgi in 1000 klicev.

T_F_7 ::

Sedaj pa resno vprašanje: Kaj bi storili na mojem mestu, kupili 55XE9005 za 1000€ ali 55xe9305 za 1300€? Je 93 vreden tistih 300€ več?

neo5468 ::

B7 za 1400EUR si že črtov? Osebno bi za 1000EUR vzel 9005, za 1400EUR pa B7.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neo5468 ()

T_F_7 ::

B7 sem črtal, ker bi rad Androida zaradi Kodija in Popcorn Timea.

BigWhale ::

Mal se dejte umirit, da ne boste vsi na hladnem.

bernikm ::

Zdravo

Zanima me vaše mnenje glede nakupa LG OLED 65 inch in sicer sem našel 2 ugodni varianti

LG 65B7V iz Italije s poštnino za 2040€
LG 65C7V iz Francie s poštnino za 1930€

Kaj menite se splača iti v nakup ali še malo počakati (mudi se mi ne) na padec cen ? Kako je potem z garancijo v SLO ?

Hvala za odgovor

T_F_7 ::

cekr je izjavil:

Zanimivo MediaWorld in MediaMarkt. Ista firma pa so na avstrijskem in nemškem precej višje cene.

Ker so italijani večji socialci.

brett je izjavil:

Hehehehe...Včeraj dopoldne 2199EUR, včeraj zvečer 2999EUR, danes pišeš 2500EUR, ka potrjuje link. Kaj naj si človek misli? Gre dopoldne za Italijo zaradi nižje cene za tv, pride tja, gre najprej malo v Ikeo in MacD-a, nato pa MW in ugotovi, da se je podražila za par stotakov!?!>:D


Tole pri MediaWorldu so online cene, ki niso iste kot v fizičnih trgovinah. Če v tistem trenutku kupiš in plačaš preko spleta za tisto ceno, je to to. S tem, da ne moreš kot dostavni naslov dati njihove fizične trgovine, kjer bi samo prevzel TV. Ne vem, če pošiljajo v Slo, vendar se, po mojem, da zmeniti, za denar se vse da. Lahko pa za tistih 40EUR koliko je poštnina v Ita, daš kot naslov sedež katerekoli podružnice kurirske službe, ki jo MediaWorld uporablja za dostavo. Zadnje par mesecev opazujem cene pri njih in se je večkrat zgodilo, da so te akcije trajale po en dan ali celo samo nekaj ur. Pač malo mutijo, vendar imajo za nekatere modele TVjev zelo ugodne cene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T_F_7 ()

Tomson ::

@bernikm:
Dvomim, da bo cena padla pod 2000€, če smo realni je za 65" OLED to prav lepa cena, še nedolgo nazaj bi vsi takoj podpisali za takšen deal, lol. Počasi bo 2017 model izginjal iz polic in bo začela počasi padat cena 2018 modela, napovedan bo 2019 model in zgodba se bo ponovila, kot vsako leto ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

T_F_7 ::

@Tomson: meni se tudi zdi da smo prišli v tisto rizično obdobje, ko se moraš odločiti ali kupiti TV ali pa počakati na še dodaten padec cen z bojaznijo da se bodo TVji razprodali. prodajaln, ki imajo nizke cene, je malo. ko jim gredo zalego pa adijo TV. ostale prodajalne pa bodo furale svoje višje cene še en cajt.

bernikm ::

Se pravi je za 2000€ 65 inch LG OLED dober nakup.
A mi prosim kdo se obrazlozi v cem se razlikujeta modela B7V in C7V ?
Bi kupili katerega izmed teh dveh ali se priporoča kak drugi model ?
Čeprav za ta denar dvomim da se dobi kaj boljšega :-)

Hvala

Tomson ::

To je odličen nakup za 2000€. Jasno, vedno se poraja vprašanje smotrnosti nakupa dragega TVja, ker tudi za 500€ manj dobiš zelo kvaliteten TV. A če ti je pomembna kvaliteta slike, daš dosti na temeljne lastnosti kvalitetne slike (prikaz črne, natančen prikaz barvne palete, naravna slika, kontrastno razmerje in uniformiranost zaslona), so ti pomembni široki vidni koti, boš izkoristil potencial TVja tudi z kvalitetnejšimi viri, potem je odgovor en jasen, velik DA, to je to! ;) Če pa boš gledal 65" TV na 2m pri kabelskem operaterju z močno kompresiranim signalom, po možnosti še SD vsebine, pa je za razmislit o drugih opcijah. Za 1.550€ ter 30€ dostave v Slo dobiš npr. Sony 65XE9005 iz Amazon.de, ki je zopet fenomenalen 65" LCD TV, najboljši v svojem cenovnem rangu, ki bo povsem zadovoljil večino uporabnikov. V primerjavi z LG OLEDom ima nekoliko boljši upscaling, je nekoliko bolj popustljiv pri kompresiranem signalu, bolje skriva nepravilnosti v sliki, ima nasplošno nekoliko boljše video procesiranje, kar pomeni, da bo manj kvaliteten vir prikazan nekoliko bolje, a ne govorimo o dan in noč razliki, da ne bo pomote. Po drugi strani pa se kljub VA panelu ne more kosat pri prikazu črne, kontrastnem razmerju in sploh vidnih kotih. Skratka, odvisno kaj točno pričakuješ od TVja in kako ga boš izkoristil, dejstvo pa je, bolj kvaliteten vir kot bo na OLEDU, večja bo razlika v kvaliteti slike v prid OLEDa.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

fpbs ::

bernikm je izjavil:

Se pravi je za 2000€ 65 inch LG OLED dober nakup.
A mi prosim kdo se obrazlozi v cem se razlikujeta modela B7V in C7V ?
Bi kupili katerega izmed teh dveh ali se priporoča kak drugi model ?
Razlika je samo v zunanjem izgledu. B7 ima metalno srebrn okvir, in malo drugačen podstavek.

brett ::

Kolega je šel danes v Ikeo v Italija in se ustavil tudi MediaWorld-u. Cena za LG OLED 65"B7V je 2999€, zraven pa tablica za 25% popust, kar znese v končni ceni 2250€.

Jaz bom s TV-jem počakal do januarja 2019, ko mi poteče vezava na T2, da lahko zopet dobim popust na paket. In bom vzel takega s HD vsebinami, da mi bo novodobni tv prišel do izraza. Ob trenutnem gledanju povečini SD vsebin ne vidim smisla.



T_F_7 je izjavil:

cekr je izjavil:

Zanimivo MediaWorld in MediaMarkt. Ista firma pa so na avstrijskem in nemškem precej višje cene.

Ker so italijani večji socialci.

brett je izjavil:

Hehehehe...Včeraj dopoldne 2199EUR, včeraj zvečer 2999EUR, danes pišeš 2500EUR, ka potrjuje link. Kaj naj si človek misli? Gre dopoldne za Italijo zaradi nižje cene za tv, pride tja, gre najprej malo v Ikeo in MacD-a, nato pa MW in ugotovi, da se je podražila za par stotakov!?!>:D


Tole pri MediaWorldu so online cene, ki niso iste kot v fizičnih trgovinah. Če v tistem trenutku kupiš in plačaš preko spleta za tisto ceno, je to to. S tem, da ne moreš kot dostavni naslov dati njihove fizične trgovine, kjer bi samo prevzel TV. Ne vem, če pošiljajo v Slo, vendar se, po mojem, da zmeniti, za denar se vse da. Lahko pa za tistih 40EUR koliko je poštnina v Ita, daš kot naslov sedež katerekoli podružnice kurirske službe, ki jo MediaWorld uporablja za dostavo. Zadnje par mesecev opazujem cene pri njih in se je večkrat zgodilo, da so te akcije trajale po en dan ali celo samo nekaj ur. Pač malo mutijo, vendar imajo za nekatere modele TVjev zelo ugodne cene.

leiito ::

Če boš čakal do 2019, da prevekslaš na HD pri operaterju, je OLED najbrž overkill.

BigWhale ::

T-2 je sicer v ponudbo dal Travel XP prvi 4K program in vsi narocniki lahko brezplacno zamenjajo obstojeci komunikator z Aminotom, ki podpira 4K. Kje tocno je fora se nisem preprican. Ampak kot kaze se tudi pri nas premika nekaj v smeri 4K vsebin. Ce ima clovek se PS4 je 4K TV ze povsem smiselen nakup.

Okapi ::

Še najbolj uporaben je tak televizor za prikazovanje fotografij. Razlika med 1080p in 4k je precej bolj opazna kot pri videu.

leiito ::

Ni samo za fotke, daleč od tega, da moraš nujno gledati 4k vsebine je zabloda, tiviji so danes večji, 65" je standardna velikost za dnevno sobo, 4k tiviji upscalajo sliko, potem je tu še HDR, predvsem pa itak danes ne moreš več kupiti spodobnega tivija, da ni 4k.

bernikm ::

Tomson je izjavil:

To je odličen nakup za 2000€. Jasno, vedno se poraja vprašanje smotrnosti nakupa dragega TVja, ker tudi za 500€ manj dobiš zelo kvaliteten TV. A če ti je pomembna kvaliteta slike, daš dosti na temeljne lastnosti kvalitetne slike (prikaz črne, natančen prikaz barvne palete, naravna slika, kontrastno razmerje in uniformiranost zaslona), so ti pomembni široki vidni koti, boš izkoristil potencial TVja tudi z kvalitetnejšimi viri, potem je odgovor en jasen, velik DA, to je to! ;) Če pa boš gledal 65" TV na 2m pri kabelskem operaterju z močno kompresiranim signalom, po možnosti še SD vsebine, pa je za razmislit o drugih opcijah. Za 1.550€ ter 30€ dostave v Slo dobiš npr. Sony 65XE9005 iz Amazon.de, ki je zopet fenomenalen 65" LCD TV, najboljši v svojem cenovnem rangu, ki bo povsem zadovoljil večino uporabnikov. V primerjavi z LG OLEDom ima nekoliko boljši upscaling, je nekoliko bolj popustljiv pri kompresiranem signalu, bolje skriva nepravilnosti v sliki, ima nasplošno nekoliko boljše video procesiranje, kar pomeni, da bo manj kvaliteten vir prikazan nekoliko bolje, a ne govorimo o dan in noč razliki, da ne bo pomote. Po drugi strani pa se kljub VA panelu ne more kosat pri prikazu črne, kontrastnem razmerju in sploh vidnih kotih. Skratka, odvisno kaj točno pričakuješ od TVja in kako ga boš izkoristil, dejstvo pa je, bolj kvaliteten vir kot bo na OLEDU, večja bo razlika v kvaliteti slike v prid OLEDa.



Hvala za obrazložitev. TV bo za gledanje programov preko Telekom Box-a, ter občasno filmov (720 in FULL HD) iz domačega NAS strežnika. Predvsem pa gledamo bolj v večernih urah.
Sem gledal zadnjič v BB Sony 9005 model in ta C7V pa je OLED definitivno boljša slika, kontrast in same barve, tako da kot si napisal mislim da je 65 inch OLED za 2000€ dober nakup.
Kako pa je s tem BURN-IN efektom na OLEDih ? Je to nekaj kar bi se moral bati, zdaj če rečemo da smo neki povprečni gledalci (filmi, šport, dnevnik ...)? Govorim predvsem za obodboje 5-7 let, kolikor mislim imeti TV (če bo seveda delal toliko časa :-))

Tomson ::

Burn-in na LG C7? TOLE si preberi! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bbobst ::

leiito je izjavil:

Ni samo za fotke, daleč od tega, da moraš nujno gledati 4k vsebine je zabloda, tiviji so danes večji, 65" je standardna velikost za dnevno sobo, 4k tiviji upscalajo sliko, potem je tu še HDR, predvsem pa itak danes ne moreš več kupiti spodobnega tivija, da ni 4k.

Ne no pretiravati z velikostjo.

fpbs ::

bernikm je izjavil:

Sem gledal zadnjič v BB Sony 9005 model in ta C7V pa je OLED definitivno boljša slika, kontrast in same barve, tako da kot si napisal mislim da je 65 inch OLED za 2000€ dober nakup.Kako pa je s tem BURN-IN efektom na OLEDih ? Je to nekaj kar bi se moral bati, zdaj če rečemo da smo neki povprečni gledalci (filmi, šport, dnevnik ...)? Govorim predvsem za obodboje 5-7 let, kolikor mislim imeti TV (če bo seveda delal toliko časa :-))

Sony 9005 se ne more primerjat s C7V. Burn-in je v glavnem strašenje, če bi še Samsungu uspela proizvodnja OLEDov, za kar se že neuspešno prizadeva cca 7 let, se o tem sploh nebi pogovarjali.

Dugo iščekivano mjerenje nakon 5000 sati rada pokazalo je kako LG-jev OLED TV prve generacije ostvaruje izvrstan rezultat, te zadržava sve one adute koje je imao od prvog dana. Crna boja je i dalje idealna, svjetlina nije niti malo pala, a raspon boja precizno prati specifikaciju. Vrlo bitno, nije došlo do neujednačenosti u slici niti su se pojavili tragovi statične slike, bilo privremeni ili dugotrajni. Balans bijele boje nije onako idealan kao nakon kalibracije, no kao i kod drugih tehnologija za optimalnu sliku je nužno napraviti s vremena na vrijeme rekalibraciju.

http://hdtelevizija.com/2018/05/13/kupu...

bernikm ::

Se pravi če povzamem je 65C7V za 1950€ z dostavo iz Francije v tem trenutku odličen nakup ?
Morda kdo ve še kako je z garancijo LG kupljenega v Franciji pri nas ?

leiito ::

eni imajo EU garancijo, drugi ne, ponavadi odvisno od tega komu je prodaja namenjena, to moraš preveriti pred nakupom.

MrStein ::

fpbs je izjavil:


http://hdtelevizija.com/2018/05/13/kupu...

Neverjetno, ta stran:
- je testirala Philips televizorje, čeprav ni iz Poljske
- Philips TV je označila kot "best buy" (link)

Očitno je to Andrej v preobleki!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

cekr ::

Saj slika pri Philipsu sploh ni problem. Mene samo skrbi crkovanje in visoka cena popravila, ko se izteče garancija.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

MrStein ::

V Hoferju je v akciji Sony TV 43" za 449 EUR.
Na hitro ne vidim, kateri model.

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

(pišem v tej temi, ker tiste za manjše TV ne najdem)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MucuCat ::

Kupujem 50" TV (max 50").

Sem gledal TCL 2018 model 55R617 pa je samo za USA. Za EU je model P660

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-tele...

Kaj predlagate za tam nekje do 700€?
««
121 / 534
»»