» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
10 / 535
»»

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

@leiito
Poglej, jaz nikakršne firme ne dajem v ospredje:)Temveč pošteno dajem informacije, glede kvalitete televizorjev..Če pa imaš ti vtis, da favoriziram Philips televizorje, pa je to tvoja težava. Sicer pa se na tem posnetku, ki sem ga dal lepo vidi razlika:)Edino, če človek slabo vidi potem seveda ne vidi razlike.

Ta posnetek, ki si ga zgoraj prilimal je tolk gnil in nestrokoven, da ni vreden ogleda.

Glede favoriziranja Philipsa in zavajanja lep primer "commisarja", ko se na slikah jasno vidi porazna slika na Philipsu. Ti si pa lepo mirno napisal, da je slika vrhunska.
andrej69 :: 12. apr 2017, 07:58citiraj
Tako kot je že errhec dejal.Slika izgleda dobro na tv-ju.Na monitorju je že preveč kričeča..Izgleda , da imaš rad bolj močne barve.Drugače je slika vrhunska, na tem televizorju.


commissar je izjavil:

To sem že seveda naredil, pravtako sem se sam hecal in testiral cel teden. vendar slike v nekaterih (toplih) prizorih izgledajo takole.
uporabljene so nastavitve iz https://www.avforums.com/video/philips-...
 philips 65pus7601

philips 65pus7601



Primerjano s PC monitorjem, kjer je barva veliko bolj naravna, kljub backlight bleedu:

 pc monitor

pc monitor


andrej69 ::

@fpbs
Saj vem, da si pristaš Lg televizorjev toda moraš se sprijaznit, da Lg ne more konkurirat Philips televizorjem, kar se tiče kvalitete slike:);) Kar pa se tiče tega posnetka, je čisto realno prikazan..
Zanimivo, da katerikoli posnetek dam tukaj gor za tebe ni realen ali je gnil itd..:D Sicer pa bodo tako na voljo v prihodnosti podrobnejši testi, pa se bodo potrdile moje besede..Kar pa se tiče Philipsa 7601, trdim in stojim za tem, da je odličen televizor..Če ima par ljudi težave z televizorjem, ne pomeni, da televizor ni kvaliteten:)Saj verjetno veš, koliko televizorjev se letno proda, in ne morejo vsi televizorji delovat brezhibno..Kajti niti eden televizor, ni identičen drugemu pri izdelavi..Toliko za zdaj..

Aasimar ::

Philips ima obupen interface in Ux.

andrej69 ::

Aasimar je izjavil:

Philips ima obupen interface in Ux.


Je imel včasih:);)

leiito ::

andrej69 je izjavil:

Aasimar je izjavil:

Philips ima obupen interface in Ux.


Je imel včasih:);)


Še vedno pa vztrajaš, da te profesionalna etika ne obvezuje razkriti morebitnih konfliktov interesa?

Menim, da je sicer pozitivno, da ljudje iz trgovin, ki prodajajo robo, sodelujejo na internetnih forumih in pomagajo ljudem pri morebitnih težavah in odločitvah o nakupu, ampak če prikrivaš tako pomembno dejstvo kot je konflikt interesov, kaj pa vemo kaj vse drugega morda prikrivaš, za kredibilnost, tvojo in tvojega delodajalca, je to slabo in pove precej tudi o kulturi organizacije.

andrej69 ::

@leiito
Mislim, da bi bil že čas, da nehaš filozofirat:);)

Julfi ::

Fantje nehajte se prepucavat. Škoda bi bilo, da gre taka tema v franže.
Ljubezen pride in gre, lazanja pa je večna !

Joze_K ::

ma ja no,... četudi je Andreju videti, da ga rahlo vstran vleče,.. kljub temu, da obilo koristnih informacij.. če jih še pa malo sami preverimo (kar jih tako ali tako) je to kljub vsemu kar dobrodošla pomoč (in pa če se Andrej ne bi toliko trudil, bi bile teme že davno mrtve) ...

fpbs ::

ma ja no, Andrej me spominja na mojega vodjo TV servisa. Še pred leti, ko ni bilo interneta, so ljudje klicali za nasvet nakupa na servis. Tam se je oglasil moj mojster, in dajal napotke nakupa. Moje delovno mesto je bilo poleg njega, tako da sem vedno slišal vse pogovore. Ta moj mojster, je vedno, tudi svojim prijateljem svetoval nakup najslabših TVejev. Nekoč sem ga vprašal, zakaj vedno tako svetuje. Odgovor je bil zelo preprost: Zato, da bomo imeli delo.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

ma ja no, Andrej me spominja na mojega vodjo TV servisa. Še pred leti, ko ni bilo interneta, so ljudje klicali za nasvet nakupa na servis. Tam se je oglasil moj mojster, in dajal napotke nakupa. Moje delovno mesto je bilo poleg njega, tako da sem vedno slišal vse pogovore. Ta moj mojster, je vedno, tudi svojim prijateljem svetoval nakup najslabših TVejev. Nekoč sem ga vprašal, zakaj vedno tako svetuje. Odgovor je bil zelo preprost: Zato, da bomo imeli delo.


Kolikor sem prebral med vrsticami, je po tvojem Philips slab televizor..? Če se motim , me prosim popravi:)

leiito ::

andrej69 je izjavil:

@leiito
Mislim, da bi bil že čas, da nehaš filozofirat:);)


Spet megliš. Povej naravnost, nimam toliko profesionalnega ponosa, da bi odkrito povedal, da prodajam Filipse, bojim se, da bi ljudje mislili, da sem pristranski, in končamo s tem.

OK.d ::

andrej69 je izjavil:

V poslovalnicah Big Bang Mega v BTC Ljubljana, v Citycentru Celje in Europarku Maribor si že lahko ogledate "kotičke OLED" in se na lastne oči prepričate o popolni kombinaciji OLED TV in edinstvene tehnologije Ambilight.


kajetan je izjavil:

index je izjavil:

Kupil 60KU6072 in me je prijetno presenetil, dobil več kot sem pričakoval. Zdaj pa za lažje razumevanje sem prehajal iz Panasonic plazme in sem se bal da bo podn, ampak razen vidnega kota nimam pripomb, pa mi je tudi praktično vseeno saj sedim direkt pred TV in je slika bomba po nastavitvah ki sem jih dobil na internetu in ob pomoči naših soforumašev :-)
Gor še obeso Beelink android box in to je to.


jaz si tudi tega ogledujem - je primeren tudi za igranje iger?kaj pa je to beelink android box?


Tukaj si poglej.
http://troypoint.com/beelink-gt1-review/

Iz današnjega dela infoteh o tem tv-ju:
Med testiranjem se je večkrat pripetilo, da se je ob spremljanju filma ali podobne vsebine aplikacija samodejno zaprla.Pojavila so se tudi sporočila o težavah s spominom na napravi.
LOL in to dobiš za 3500€8-O
LPOK.d

andrej69 ::

@leiito
A še kar naprej nakladaš in filozofiraš..?:D Daj prosim, prenehaj smetit po tej temi s takšnimi komentarji:)

@OK.d
Kje je težava..?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

errhec ::

leiito je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@leiito
Mislim, da bi bil že čas, da nehaš filozofirat:);)


Spet megliš. Povej naravnost, nimam toliko profesionalnega ponosa, da bi odkrito povedal, da prodajam Filipse, bojim se, da bi ljudje mislili, da sem pristranski, in končamo s tem.


@leiito če bi podrobno spremljal temo TUKAJ ti andrej69 omeni na koncu sporočila:

"Tukaj te moram popraviti:)Pri nas se prodajajo televizorji vseh znamk."

Se mu pač dopadejo Philips televizorji.
dd

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Kolikor sem prebral med vrsticami, je po tvojem Philips slab televizor..? Če se motim , me prosim popravi:)

No, moramo priznat, da Philips le ni tako slaba firma, samo iz dolgoletnih servisnih izkušenj s TVeji, se nebi nikdar odločil za nakup njihovega TVeja. Imam pa Philipsov brivnik, žena ima kavni mlinček, včasih so delali dobre tranzistorje, tudi pri lučkah so zelo dobri.

andrej69 ::

@fpbs
Tudi jaz ti lahko povem iz servisnih iskušenj, da Philips ni nič slabši kar se tiče Hardwerske tehnologije napram ostalim proizvajalcem:) V nekaterih primerih celo nekaj boljši..Kajti procesorje in še nekaj druge elektronike, izdeluje Philips" ne pa TPV..Sicer pa je bilo okoli tega že toliko napisanega, da se res nima smisla več pogovarjat glede teh stvari.. Kratko rečeno, vsi televizorji se kvarijo pa je lahko to Panasonic, Sony itd..V glavnem se danes podobna elektronika, vstavlja v vse televizorje različnih proizvajalcev..Edino kar še naredi vsak proizvajalec sam, so procesorji:) Ostalo izdelujejo 2 ali 3 velike korporacije, ki potem prodajajo te komponente vsem tem proizvajalcem, od panelov, matičnih plošč, napajalnih plošč itd..Razen Lg in Philips izdelujeta v večini svoje panele.Toliko za informacijo.

Anney ::

Tudi s tako opevanimi Samsung 6400 modeli so velike težave, ki se najdejo tudi na tem forumu.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

leiito ::

errhec je izjavil:

leiito je izjavil:

andrej69 je izjavil:

@leiito
Mislim, da bi bil že čas, da nehaš filozofirat:);)


Spet megliš. Povej naravnost, nimam toliko profesionalnega ponosa, da bi odkrito povedal, da prodajam Filipse, bojim se, da bi ljudje mislili, da sem pristranski, in končamo s tem.


@leiito če bi podrobno spremljal temo TUKAJ ti andrej69 omeni na koncu sporočila:

"Tukaj te moram popraviti:)Pri nas se prodajajo televizorji vseh znamk."

Se mu pač dopadejo Philips televizorji.


Kje pa je to "pri nas"?

neo5468 ::

Kaj pa tole?

https://www.mimovrste.com/led-lcd-tv-sp...

Na amazonu in povsod drugod ga zelo hvalijo in ima dobre ocene.

andrej69 ::

neo5468 je izjavil:

Kaj pa tole?

https://www.mimovrste.com/led-lcd-tv-sp...

Na amazonu in povsod drugod ga zelo hvalijo in ima dobre ocene.


Ta model ima še kar nekaj pomankljivosti, napram lanskim in letošnjim OLED televizorjem.Seveda pa gre za zelo dober televizor. Toda za takšen denar, že dobiš zelo dober 4k televizor. Jaz osebno, FullHD televizorja ne bi kupil.Edino, če boš res naslednja leta gledal v glavnem samo SD in FullHD vsebine.

neo5468 ::

Bluray filmi so še vedno vsi 1080p, 4k izbira je pa zelo majhna. Tudi če gledaš 1080p film velikosti 15gb z 12 Mbps bit rateom, razlike med 1080p in 4k televizijo ne bo. Razen če gledaš tiste 4k netflix serije. Rekel si da za takšen denar dobiš dober 4k televizor. To misliš LCD? Ker če primerjaš 1080p OLED proti 4k LCD, mislim da OLED 1080p zmaga v vseh pogledih in je boljši buy, čeprav je manjša resolucija.

leiito ::

Tudi če bi držalo, da so vsi bluray filmi 1080p, pa ne drži, v čem bi bila logika kupiti 1080p OLED s tehnologijo iz 2015, če dobiš za 25% več 4K OLED model iz 2016 s HDR podporo, ali pa vrhunski 65" LCD?

Tomson ::

LG EG910 OLED je pogojno izjemen TV. Pogojno zato, ker je zelo odvisno od kvalitete vire ter ostalih okoliščin. Pri kvalitetnem 1080p viru (Blueray) je resnično izjemen in se lahko vsi LCDji skrijejo, ko pa gre ločljivost navzdol in še pomembneje kompresija navzgor pa se hitro pokažejo njegove šibke točke, saj njegova največja vrlina (izjemen prikaz detajlov) postane njegova največja hiba. V primerjavi z novejšimi OLEDi namreč prikaže vse detajle slabega vira (ločljivost, kompresija), stvari, ki jih ne želimo videt. Poleg tega gre omeniti res zelo slabo uniformiranost zaslona v primerjavi z novejšimi OLEDi. Upscaling je tudi njegova rak rana. Skratka, ob res kvalitetnih virih gre za izjemen TV brez konkurence (glede na precej ugodno ceno), pri virih slabe kvalitete pa je večina LCDjev boljša. Osebno bi se ga ognil in kot je že bilo predlagano pogledal za novejšim modelom B6, ki je na vseh področjih bistveno boljši, a spet ne toliko dražji. Ne gre za ločljivost (tukaj se strinjam, da večina še danes ne izkoristi svojih 4k TVjev), gre za vsa ostala področja, kjer so novejši OLEDi resnično boljši in vredni višje cene.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Tomson ::

Še čisto sveže iz hdtvtest: Sony A1 OLED vs LG C7 OLED
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Novejši OLED model LG 55B7 ali 55C7 že v ITA za 1.990€ ... Do črnega petka bo cena verjetno okoli 1.600€ kot lani pri B6 modelu.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

@fpbs
Tudi jaz ti lahko povem iz servisnih iskušenj, da Philips ni nič slabši kar se tiče Hardwerske tehnologije napram ostalim proizvajalcem:) V nekaterih primerih celo nekaj boljši..Kajti procesorje in še nekaj druge elektronike, izdeluje Philips" ne pa TPV..Sicer pa je bilo okoli tega že toliko napisanega, da se res nima smisla več pogovarjat glede teh stvari.. Kratko rečeno, vsi televizorji se kvarijo pa je lahko to Panasonic, Sony itd..V glavnem se danes podobna elektronika, vstavlja v vse televizorje različnih proizvajalcev..Edino kar še naredi vsak proizvajalec sam, so procesorji:) Ostalo izdelujejo 2 ali 3 velike korporacije, ki potem prodajajo te komponente vsem tem proizvajalcem, od panelov, matičnih plošč, napajalnih plošč itd..Razen Lg in Philips izdelujeta v večini svoje panele.Toliko za informacijo.

Jaz iz mojih servisnih izkušen, ki sem prepričan, da so mnogo, mnogo daljše od tvojih, in še iz časov, ko je bilo potrebno ob okvari zamenjat samo defektni element, in ne kar celo ploščo, kot se to dela sedaj, nimam dobrega mnenja o Philipsu. Mimogrede, današnji serviserji so neke vrste "menjalničarji", od katerih se niti ne zahteva neko posebno poznavanje elektronike in diagnostike okvare. Preprosto menjajo plošče toliko časa, da TV začne delati.
Glede Philipsove lastne proizvodnje panelov, je to še dediščina skupne proizvodnje TVejev z LGejem na Poljskem, ki jo je ob ločitvi LG prepustil Philipsu.
Kar se pa tiče procesorjev, pa gre za neke vrste dribljanja, in je enkrat ena firma v ospredju, drugič pa druga.

andrej69 ::

@fpbs
Mislim, da nimaš dosti daljših izkušenj , če jih sploh imaš:)Jaz sem se s servisiranjem začel ukvarjat pri
24 letih, sedaj pa jih štejem 47. Je pa res, da se že nekje 2 leti več ne ukvarjam s tem poslom.Samo še malo ljubiteljsko. Lahko še ti poveš tvojo starost, če ni skrivnost.?

puginho ::

fpbs je izjavil:

ma ja no, Andrej me spominja na mojega vodjo TV servisa. Še pred leti, ko ni bilo interneta, so ljudje klicali za nasvet nakupa na servis. Tam se je oglasil moj mojster, in dajal napotke nakupa. Moje delovno mesto je bilo poleg njega, tako da sem vedno slišal vse pogovore. Ta moj mojster, je vedno, tudi svojim prijateljem svetoval nakup najslabših TVejev. Nekoč sem ga vprašal, zakaj vedno tako svetuje. Odgovor je bil zelo preprost: Zato, da bomo imeli delo.


ta tema je rahla komedija, ti me tudi spominjaš na tvojega serviserja glede na to da druga ko LG ne poznaš :)
andrej69 se je pa tudi malo spremenil, ker že dopušča možnost nakupa tudi drugih znamk :)

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Mislim, da nimaš dosti daljših izkušenj , če jih sploh imaš:)Jaz sem se s servisiranjem začel ukvarjat pri 24 letih, sedaj pa jih štejem 47. Je pa res, da se že nekje 2 leti več ne ukvarjam s tem poslom.Samo še malo ljubiteljsko. Lahko še ti poveš tvojo starost, če ni skrivnost.?

2 leti sem se ukvarjal s servisiranjem sprejemno oddajnih postaj. Vso ostalo delovno dobo 28 let s servisiranjem TVejev.

humaxboy ::

Tomson je izjavil:

Novejši OLED model LG 55B7 ali 55C7 že v ITA za 1.990EUR ... Do črnega petka bo cena verjetno okoli 1.600EUR kot lani pri B6 modelu.


A bo ta tvoj novi :) ? Jaz se spogledujem tudi z Sony KD55XE9305B. Menda je upscaling in slika, da gate trga...
Sem si ga šel ogledat tudi v živo...kaj naredi ta Tv od SD signala, je neverjetno ! In tu se opazi tudi razlika proti XE9005, ki ima drugi procesor za obdelavo slike, ampak še vseeno odličen tv.
Humaxboy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: humaxboy ()

Tomson ::

Ciljam na 65B7 za 2k. In ker se to še kar nekaj časa (beri precej časa) ne bo zgodilo sem malo obupal in bo za vmesno postajo en fin FHD projektor v naslednjem mesecu padel. 110" za 700€ nekako predstavlja kar dober kompromis na račun malo slabše kvalitete slike.

Tale Sony je pa letos res fenomenalen. Video procesor od ZD1 modela, odličen dimming control ter svetilnost 1500 lumnov. Defenitivno eden najboljših nakupov letos.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

leiito ::

Zdi se, da res ne. Že 65" B6 bo letos težko padel pod 2.000.

Danymaniax ::

Kupujem televizor, 55' 4K - Do 850.eur (samo Samsung ali Panasonic)

Najbolj pomembno mi je,da filmi iz usb-a ali diska laufajo tako kot treba,brez zatikanja ipd....in da je kvalitetna slika .... smart uporabljam zlo malo ali skoraj nic,igric ne igram...

Trenutno uporabljam Samsung UE46D6530WS,na katerem mi je po 5 letih zacel pesat panel (crte zgoraj in spodaj na ekranu vodoravno)vse ostalo laufa kot namazano,nikol ni blo nobenih tezav,prebavi res vse formate fimov...

Sedaj se nagibam k modelu: Samsung UE55MU6172
Rabim kaksen strokovni nasvet ali komentar...in ce je mogoce tudi kaksen dober Panasonic v tem rangu ??

Hvala ze v naprej za pomoc ...

lp

Joze_K ::

mgermo ::

In to naj bi bil review? A ga je Andrej spisal?

OK.d ::

Joze_K je izjavil:

PRVI VTISI: PHILIPS 4K OLED TV 55POS901F

Iz današnjega dela infoteh o tem tv-ju:
Med testiranjem se je večkrat pripetilo, da se je ob spremljanju filma ali podobne vsebine aplikacija samodejno zaprla.Pojavila so se tudi sporočila o težavah s spominom na napravi.
LOL in to dobiš za 3500€8-O
LPOK.d

leiito ::

"Philips je uporabil tehnologijo obdelave signala Perfect Pixel Ultra HD Engine, ki je uspešna, kar se hitro vidi pri sliki, katere vir podpira najvišjo raven visoke ločljivosti - UHD, to je 3.840 x 2.160 pik.
To pa ni edina stvar na tem lepotcu, njihova tehnologija Ambilight temelji na vgrajenih lučkah."

Gatsu ::

Totalno nekonkurenčen TV trenutno. Za manj krepko denarja dobiš LG 2017 tv ali pa celo še zadnje zaloge C6 modela, ter ujameš zadnji vlak za vrhunski 3D :)

Je pa letos konkurenca v OLED segmentu izjemna saj se bo v bitko vključila še Toshiba. Me prav zanima kako se bodo cene gibale za črni petek in naprej.

andrej69 ::

Gatsu je izjavil:

Totalno nekonkurenčen TV trenutno. Za manj krepko denarja dobiš LG 2017 tv ali pa celo še zadnje zaloge C6 modela, ter ujameš zadnji vlak za vrhunski 3D :)

Je pa letos konkurenca v OLED segmentu izjemna saj se bo v bitko vključila še Toshiba. Me prav zanima kako se bodo cene gibale za črni petek in naprej.


Če nisi pristaš Philips televizorjev, ne rabiš delat anti reklame:)Zakaj pa po tvojem mnenju, ne bi bil konkurenčen.? Takšno izkušnjo gledanja kot jo premorejo Philips televizorji, ne boš dobil na nobenem Lg televizorju:)Lg se edino isplača, če ti ta trenutek pomeni, da imaš na televizorju Dolby Vision.Drugače pa Lg ni konkurenčen Philipsu, Sonyu in Panasonicu, kar se tiče kvalitete slike. Predvsem, če primerjaš Lg oled in Philips Oled 9002, je opazna razlika" kar se tiče kvalitete slike.. Je pa res, da je Lg nekaj cenejši.

leiito ::

Ni "nekaj cenejši", ampak skoraj polovico, koliko je slika boljša, je pa stvar debate, večini reviewerjev se zdi slika na vseh OLED tivijih dovolj podobna, da priporočajo nakup lanskih LGjev. Ne zato, ker ne bi bili "pristaši Filipsovih televizorjev", ampak ker je najbolj racionalen nakup. Ker če greš tako visoko, potem pa že raje Loewe Bild 4, ki je €2.990 za 55" in dobiš vsaj letošnji LG panel.

Gatsu ::

andrej69 je izjavil:

Gatsu je izjavil:

Totalno nekonkurenčen TV trenutno. Za manj krepko denarja dobiš LG 2017 tv ali pa celo še zadnje zaloge C6 modela, ter ujameš zadnji vlak za vrhunski 3D :)

Je pa letos konkurenca v OLED segmentu izjemna saj se bo v bitko vključila še Toshiba. Me prav zanima kako se bodo cene gibale za črni petek in naprej.


Če nisi pristaš Philips televizorjev, ne rabiš delat anti reklame:)Zakaj pa po tvojem mnenju, ne bi bil konkurenčen.? Takšno izkušnjo gledanja kot jo premorejo Philips televizorji, ne boš dobil na nobenem Lg televizorju:)Lg se edino isplača, če ti ta trenutek pomeni, da imaš na televizorju Dolby Vision.Drugače pa Lg ni konkurenčen Philipsu, Sonyu in Panasonicu, kar se tiče kvalitete slike. Predvsem, če primerjaš Lg oled in Philips Oled 9002, je opazna razlika" kar se tiče kvalitete slike.. Je pa res, da je Lg nekaj cenejši.


Dej ne nabijaj. Edini razlog za nakup Philipsa napram LG OLED 2017 je ambilight. Vse ostalo je kot so že opisovalci povdarili tako zanemarljivo podobno, da kupiš pač najcenejšega. Če pa hočeš top OLED pa philips spet odpade ker imaš na voljo Sony A1, Panasonic Z1002 in Loewe.

O Philips 9002 modelu pač še ne moremo govorit, ker ni zunaj še niti enega samcatega testa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gatsu ()

andrej69 ::

@Gatsu
Daj ne govori neumnosti, saj v živo nisi videl niti eden televizor:)
Lahko pa si tukaj pogledaš primerjavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

mgermo ::

Promocijski material ti predstavljaš kot nek dokaz?

Gatsu ::

Bravo še enkrat si dokazal svojo nepristranskost z zanič posneto predstavitvijo Philips tvjev... BRAVO!!!

andrej69 ::

Saj se tukaj realno viddi razlika, pa ne gre za nikakšen promocijski material..Oba televizorja sta nastavljena na enak Vivid predložek..Tako, da tukaj ne vidim nič spornega..Ko pa bosta profesinalno skalibrirana, pa bo razlika isto v prid Philipsa..Enostavno ima Philips precej kvalitetnejše procesiranje slike, napram Lg televizorjem:)To se vidi tudi pri primerjavah drugih modelov Philipsa in Lg-ja enakih rangov televizorjev..Kajti morate vedet, da Lg in Samsung vse svoje znanje usmerjata v panele, in zelo malo v same procesorje:) Kvaliteten procesor pa je 50% kvalitete slike:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Gatsu ::

8-O:|:):D:))

andrej69 ::

Gatsu je izjavil:

8-O:|:):D:))

Poglej, ti pač imaš svoje mišljenje,ki ti ga nihče ne more odvzet..Če pa bi se malo podrobneje ukvarjal z televizorji ali spremljal tv tehnologijo, pa bi pisal malo drugače..;)

andrej69 ::

Če koga zanima, je prišel v prodajo letošnji model Lg FullHD-OLED. Sprva ni bil načrtovan, toda so se pri Lg-ju vseeno odločili, da ga plasirajo na tržišče.
http://www.lg.com/za/tvs/lg-55EG9A7V

leiito ::

Vincent Teog primerja LG C7 z A1, ki je za Philips kot Miele za Beko, in pove, da je v nekaterih scenarijih Sony slika sicer res malenkost boljša, ampak že to je za vsaj 95% populacije irelevantno, ko dodaš pa še boljši remote, OS in lag, sta napravi že tam tam, B6 je pa samo malenkost slabši od C7. Z OLEDom za €3.500 bo Philips težko povečal svoj tržni delež. Saj Panasonic najbrž tudi, ampak oni imajo vsaj nek brand loyalty s Kuro serijo iz časa plazem.

Gatsu ::

Kuro brand je od Pioneerja ;)
««
10 / 535
»»