» »

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Kateri 55" in večji LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
527 / 540
»»

Lujz113 ::

Ne bere tv.

Ima dejansko kdo philips TV in gleda preko usb 4k filme?

andrej69 ::

Lujz113 je izjavil:

Odločitev je padla za tale TV

https://www.mimovrste.com/oled-televizo...

Vidim da veste vse o teh tv-jih,zato me nekaj zanima.

Kako predvajate filme, ki so recimo v 4K kvaliteti iz spleta (partis)

Film je recimo velik 30gb...na usb ga v primeru da je formatiran na exfat ne moremo prenesti ker je max velikost 4GB ki jo lahko damo na usb formatiran na exfat. Format exfat philips normalno bere. V primeru da ključek formatiramo na fat32, film lahko nasnemamo ampak ga potem tv ne bere ker ne podpira fat32 formata.

Lahko da sem zamešal sedaj exfat in fat 32 ker nevem točno kako je prav.

Vglavnem kako gledate 4K filme iz spleta na tv?



Exfat ti mora omogočat video vsebine večje od 4GB. A si poskusil na vseh 3 USB vhodih kar se tiče FAT32..? Drugače pa namesti KODI, pa ti bo zasigurno predvajalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

mugen999 ::

OK. Zdaj pa izbiram samo še med tema dvema televizijema:
https://www.mimovrste.com/televizorji-a...
https://www.mimovrste.com/televizorji-a...
Obe imata ceno 1,2k s tem da prva je kao znižana iz 1,4k na 1,2k. Katera je boljša za ta denar ?

andrej69 ::

mugen999 je izjavil:

OK. Zdaj pa izbiram samo še med tema dvema televizijema:
https://www.mimovrste.com/televizorji-a...
https://www.mimovrste.com/televizorji-a...
Obe imata ceno 1,2k s tem da prva je kao znižana iz 1,4k na 1,2k. Katera je boljša za ta denar ?


Philips MINI LED 9008 je nekoliko kvalitetnejši kar se tiče kvalitete slike. Model 8818 pa ima kvalitetnejši OS kar se tiče različnih aplikacij in samo delovanje OS-a je boljše.

mat xxl ::

Jaz sem vzel prvega zaradi operacijskega sistema, za mater in ja smo navdušeni. Android ali Google je must have za TV.

MrStein ::

Lujz113 je izjavil:



Kako predvajate filme, ki so recimo v 4K kvaliteti iz spleta (partis)

Film je recimo velik 30gb...na usb ga v primeru da je formatiran na exfat ne moremo prenesti ker je max velikost 4GB ki jo lahko damo na usb formatiran na exfat. Format exfat philips normalno bere. V primeru da ključek formatiramo na fat32, film lahko nasnemamo ampak ga potem tv ne bere ker ne podpira fat32 formata.

Lahko da sem zamešal sedaj exfat in fat 32 ker nevem točno kako je prav.

exFAT je novejši in podpira velike fajle.
FAT32 pa je starješi in podpira makx 4GB fajle.

Kaj podpira TV, pa je vprašanje...

fpbs je izjavil:


Nikar ne verjemi trgovcu Philipsov Andreju, ki poleg tega, da zavaja, ne razume čemu služi dimming v TVeju. Osnovni namen dimminga je, da se dvigne dinamični kontrast, kar omogoča lepšo sliko. Pogoj je, da je panel razdeljen na cone. Več ko je con, večja je razlika med statičnim in dinamičnim kontrastom. Če panel ni razdeljen na cone, to je v primeru globalnega zatemnenja, potem se namesto dvignjenega dinamičnega kontrasta, spreminja svetilnost, kar ne omogoča boljše slike, in lahko je tudi zelo moteče.

In fpbs spet nima pojma o osnovah TV tehnologije.
Cone niso pogoj za dinamični kontrast.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Lujz113 ::

Sem zrihtal danes na novem tv-ju. Formatiral na exfat,naložil film 70Gb in deluje. Ne vem pa, zakaj nimam šumnikov? So nekakšni heroglifi namesto njih :D Se da kako rešit tole?

Kodrnusa ::

V nastavitvah podnapisov mas opcijo utf8 ali zahodnja evropa. Nekaj od tega izberi pa bo normalno predvajalo vse šumnike.

andrej69 ::

Lujz113 je izjavil:

Sem zrihtal danes na novem tv-ju. Formatiral na exfat,naložil film 70Gb in deluje. Ne vem pa, zakaj nimam šumnikov? So nekakšni heroglifi namesto njih :D Se da kako rešit tole?


Naloži si KODI, pa imaš precej opcij glede podnapisov in ostalih zadev, in še bolje delujejo video vsebine kakor na vgrajenem predvajalniku..

https://kodi.tv/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

darck ::

Zakaj morate tukaj nekateri nekaj komentirati ,ko pa še niste videli ta TV katerega imam jaz in mene sedaj en drek briga kaj za njega drugi pravijo ,ker ta moj prikaže sliko takšno kakršno pač prikaže. Na Netflixu že ko odprem naslovno stran kjer je prikazanih nekaj filmov se takoj vidi,da je slika preveč preveč ostra ali nekaj v tem smislu nekaj kar sam procesing slike ne naredi pravilno. Potem lahko vzamem 4K Dolby Vision film in ga zavrtim pa ni slika kot bi vsaj delno morala biti preveč ostra ali nekaj sličnega in zgleda prav malo čudno in samo za kakšne risanke je še idealna . Samo gibanje slike je pa razred zase in nisem imel in še videl tako slabega gibanja slike na TV in je katastrofa gledati smučarske skoke,smučanje..... zanimivo,da pa pri hokeju ni tega tako opazenega. Zdaj pa vsi ko ste tako pametni,da nekaj bluzim lahko rečem,da sem sprobal vse nastavitve katere so drugi že predlagali pa nič od nič in zdaj mater snel bom TV iz stene dol in se lahko do vsakega pripeljem in bo sam videl kako res deluje. Zdaj ali je kaj s TV narobe ali pa bog bomagaj. Hisense za dobrih 300 Eur bolje prikazuje gibanje slike in tudi sliko lepše obdela-

@polde66 dej povej iz kod si,da se dobiva in pripeljem ta TV pa boš sam videl kako deluje ,ker skoz že pišeš,da samo bluzim in nimam pojma. Ta TCL C805 je sigurno višji mdel kakor vstopni Hisense E7HQ vendar pri prikazovanju slike je pa bog pomagaj.

Lujz113 ::

andrej69 je izjavil:

Lujz113 je izjavil:

Sem zrihtal danes na novem tv-ju. Formatiral na exfat,naložil film 70Gb in deluje. Ne vem pa, zakaj nimam šumnikov? So nekakšni heroglifi namesto njih :D Se da kako rešit tole?


Naloži si KODI, pa imaš precej opcij glede podnapisov in ostalih zadev, in še bolje delujejo video vsebine kakor na vgrajenem predvajalniku..

https://kodi.tv/



Hvala,sem zrihtal in deluje.

Mi še lahko poveš, zakaj se filmi ne predvajajo čez celi ekran? Spodaj je črn zalon in zgoraj je črn zaslon. Slika ne zapolni cel Tv ekran.

andrej69 ::

Lujz113 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Lujz113 je izjavil:

Sem zrihtal danes na novem tv-ju. Formatiral na exfat,naložil film 70Gb in deluje. Ne vem pa, zakaj nimam šumnikov? So nekakšni heroglifi namesto njih :D Se da kako rešit tole?


Naloži si KODI, pa imaš precej opcij glede podnapisov in ostalih zadev, in še bolje delujejo video vsebine kakor na vgrajenem predvajalniku..

https://kodi.tv/



Hvala,sem zrihtal in deluje.

Mi še lahko poveš, zakaj se filmi ne predvajajo čez celi ekran? Spodaj je črn zalon in zgoraj je črn zaslon. Slika ne zapolni cel Tv ekran.


Ker nekateri filmi so snemani v takšnem formatu. V glavnem se pri filmih vidijo zgoraj in spodaj črne obrobe, dočim pri serijah tega v glavnem ni. Lahko pa si tukaj malo prebereš glede različnih formatov.

https://www.rtings.com/tv/learn/what-is...

Tukaj pa imaš nastavitve za tvoj model.

Image
Picture mode: Filmmaker mode
Optimization Light level: On/Off
Optimization of dark details: On/Off
Optimization of color temperature: Off

Contrast/Brightness:
OLED Contrast: 70
Light Boost: Medium
Video Level: 100
Contrast/Dark Details:
Gamma: 0
Black Level: 50
Contrast/Contrast Enhancement:
Perfect Natural Reality: On/Off
Dynamic Enhancement Level: Minimum
Contrast/HDR Control:
HDR: Standard
HDR Effect: Minimum

Colour:

Saturation: 50
Color Enhancement: Off
Wide Color Gamut: Off
Color Temperature: White Point: Normal/Warm
Sharpness:
Enhancement: 0-1
Texture Enhancement: On/Off
Sharp Image:
Noise Reduction: Minimum
Artifact Reduction: Minimum
Motion:
Motion Style: Movies/Standard/Personal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Lujz113 ::

Andrej kakšne nastavitve so to?

Za najboljšo možno sliko je treba to nastaviti?

Hvala

andrej69 ::

Lujz113 je izjavil:

Andrej kakšne nastavitve so to?

Za najboljšo možno sliko je treba to nastaviti?

Hvala


Tako je. Če pa se ti ne da ubadat z vsemi nastavitvami, pa samo preklopi v filmaker mode pa boš imel že zelo natančno sliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

polde66 ::

Lujz113 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Lujz113 je izjavil:

Sem zrihtal danes na novem tv-ju. Formatiral na exfat,naložil film 70Gb in deluje. Ne vem pa, zakaj nimam šumnikov? So nekakšni heroglifi namesto njih :D Se da kako rešit tole?


Naloži si KODI, pa imaš precej opcij glede podnapisov in ostalih zadev, in še bolje delujejo video vsebine kakor na vgrajenem predvajalniku..

https://kodi.tv/



Hvala,sem zrihtal in deluje.

Mi še lahko poveš, zakaj se filmi ne predvajajo čez celi ekran? Spodaj je črn zalon in zgoraj je črn zaslon. Slika ne zapolni cel Tv ekran.

Ko greš na film si spodaj drugo oknce desno pod nastavitev za sliko lahko izbiraš pogled. Imaš več vrst izbire od 4:3, 16:9, original, razpotegni.... Če ti odgovarja samo za en film si pač nastaviš med filmom, če pa hočeš imeti pogled za vse filme enako pa si spodaj v meniju izbereš privzeto za vse vsebine.
polde

andrej69 ::

@Lujz113

Tukaj si lahko pogledaš okoli formatov slike, pa tudi kaj se tiče drugih zadev. Sicer pa ti jaz priporočam, da pustiš filme ali serije v originalnem formatu..

https://www.documents.philips.com/asset...

Kodrnusa ::

@Andrej69
Ali imas mogoce nastavitve ze za 65 9008?

o0o0o0o0o0 ::

darck je izjavil:

Zakaj morate tukaj nekateri nekaj komentirati ,ko pa še niste videli ta TV katerega imam jaz in mene sedaj en drek briga kaj za njega drugi pravijo ,ker ta moj prikaže sliko takšno kakršno pač prikaže. Na Netflixu že ko odprem naslovno stran kjer je prikazanih nekaj filmov se takoj vidi,da je slika preveč preveč ostra ali nekaj v tem smislu nekaj kar sam procesing slike ne naredi pravilno. Potem lahko vzamem 4K Dolby Vision film in ga zavrtim pa ni slika kot bi vsaj delno morala biti preveč ostra ali nekaj sličnega in zgleda prav malo čudno in samo za kakšne risanke je še idealna . Samo gibanje slike je pa razred zase in nisem imel in še videl tako slabega gibanja slike na TV in je katastrofa gledati smučarske skoke,smučanje..... zanimivo,da pa pri hokeju ni tega tako opazenega. Zdaj pa vsi ko ste tako pametni,da nekaj bluzim lahko rečem,da sem sprobal vse nastavitve katere so drugi že predlagali pa nič od nič in zdaj mater snel bom TV iz stene dol in se lahko do vsakega pripeljem in bo sam videl kako res deluje. Zdaj ali je kaj s TV narobe ali pa bog bomagaj. Hisense za dobrih 300 Eur bolje prikazuje gibanje slike in tudi sliko lepše obdela-

@polde66 dej povej iz kod si,da se dobiva in pripeljem ta TV pa boš sam videl kako deluje ,ker skoz že pišeš,da samo bluzim in nimam pojma. Ta TCL C805 je sigurno višji mdel kakor vstopni Hisense E7HQ vendar pri prikazovanju slike je pa bog pomagaj.


Točno to počneš ravno ti na tem forumu. Gledaš youtuberje in komentarje in potem deliš nasvete na podlagi le teh.

darck ::

@o0o0o0o0o0

Jaz pogledam ne samo enega ampak vseh kar je za pogledat komentarje in youtuberje za določen TV in glede tega dokaj pametnih in koristnih stvari dobim glede TV in bolj kakor ne sam že mislim,da je z mojim TV nekaj narobe,ker tako slabo kakor prikazuje gibanje slike in tudi sama obdelava slike je nenormalno za tak TV. Ta televizor je za gledati iz razdalje 4-5 metrov pa recimo je velikosti 55" lahko grem na Netflix 4K film poženem in pri razdalji 2.metrov od TV je slika zame nenaravna in malo moteča in ko bi lahko imel opcijo zmanjšati ostrenje bi to takoj naredil a ne gre več kakor samo do ničle. Saj bo prišlo poletje in bom dobil tisti regres in šel kupiti manjši 43" TV in zamenjal ga s tem TCL C805 katerega bom montiral v sobo kjer za risanke bo pa čisto dovolj dobr.
Sigurno pa zaradi slabe izkušnje s tem TCL televizorjem ne mislim še kdaj kupiti kakšen te znamke. Morda je res nekaj narobe z mojim TV vendar vseeno nikoli ne mislim več TCL kupiti. Sem mislil kako je slab vstopni model Hisense E7HQ pa vidim,da je ta krepko slabši pri prikazovanju gibanje slike pa ima ta toliko več Hz panel in vsega sranja zraven in upam,da bi čim poprej kaj crknilo na njemu,da ga pošljem na servis in kaj porihtajo ali pa naj crkne tako,da bo samo še za smeti.

Lujz113 ::

Hvala vsem za pomoč!

Lp

polde66 ::

darck je izjavil:

@o0o0o0o0o0

Jaz pogledam ne samo enega ampak vseh kar je za pogledat komentarje in youtuberje za določen TV in glede tega dokaj pametnih in koristnih stvari dobim glede TV in bolj kakor ne sam že mislim,da je z mojim TV nekaj narobe,ker tako slabo kakor prikazuje gibanje slike in tudi sama obdelava slike je nenormalno za tak TV. Ta televizor je za gledati iz razdalje 4-5 metrov pa recimo je velikosti 55" lahko grem na Netflix 4K film poženem in pri razdalji 2.metrov od TV je slika zame nenaravna in malo moteča in ko bi lahko imel opcijo zmanjšati ostrenje bi to takoj naredil a ne gre več kakor samo do ničle. Saj bo prišlo poletje in bom dobil tisti regres in šel kupiti manjši 43" TV in zamenjal ga s tem TCL C805 katerega bom montiral v sobo kjer za risanke bo pa čisto dovolj dobr.
Sigurno pa zaradi slabe izkušnje s tem TCL televizorjem ne mislim še kdaj kupiti kakšen te znamke. Morda je res nekaj narobe z mojim TV vendar vseeno nikoli ne mislim več TCL kupiti. Sem mislil kako je slab vstopni model Hisense E7HQ pa vidim,da je ta krepko slabši pri prikazovanju gibanje slike pa ima ta toliko več Hz panel in vsega sranja zraven in upam,da bi čim poprej kaj crknilo na njemu,da ga pošljem na servis in kaj porihtajo ali pa naj crkne tako,da bo samo še za smeti.

Dam ti 300 eur za tvoj tcl.
polde

j4nm4n ::

Hehehe. mi pa smo kupili za 630 eur TCL 65C735 in ga ne morem prehvalit in lahko TCL vsem priporočam. Nisem pa bil prepričan kako je z Miniled in smo šli v nakup Direct LED. Moral bi biti še MiniLed boljši za podnevi. Res pa da koti gledanje ob bleščanju sonca niso najboljši. Z gledanjem direkt ni problema


Nastavljen po teh nastavitvah, morda tip objavi tudi za tvoj model. Tudi z USBja se predvaja različne fajle in podnapise (brez dodatnih aplikacij), kot se pričakuje. Več ne rabimo.
Nam je všeč gledanje v ''režiserjevem'' načinu, misliš da si na setu in dinamika filmov je čisto druga (nevem al je to zaradi velikosti zaslona ali ostrine slike). Streamanje z On Stream tudi brez težav, večino časa pa se gleda kanale preko komunikatorja A1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: j4nm4n ()

darck ::

polde66 je izjavil:

darck je izjavil:

@o0o0o0o0o0

Jaz pogledam ne samo enega ampak vseh kar je za pogledat komentarje in youtuberje za določen TV in glede tega dokaj pametnih in koristnih stvari dobim glede TV in bolj kakor ne sam že mislim,da je z mojim TV nekaj narobe,ker tako slabo kakor prikazuje gibanje slike in tudi sama obdelava slike je nenormalno za tak TV. Ta televizor je za gledati iz razdalje 4-5 metrov pa recimo je velikosti 55" lahko grem na Netflix 4K film poženem in pri razdalji 2.metrov od TV je slika zame nenaravna in malo moteča in ko bi lahko imel opcijo zmanjšati ostrenje bi to takoj naredil a ne gre več kakor samo do ničle. Saj bo prišlo poletje in bom dobil tisti regres in šel kupiti manjši 43" TV in zamenjal ga s tem TCL C805 katerega bom montiral v sobo kjer za risanke bo pa čisto dovolj dobr.
Sigurno pa zaradi slabe izkušnje s tem TCL televizorjem ne mislim še kdaj kupiti kakšen te znamke. Morda je res nekaj narobe z mojim TV vendar vseeno nikoli ne mislim več TCL kupiti. Sem mislil kako je slab vstopni model Hisense E7HQ pa vidim,da je ta krepko slabši pri prikazovanju gibanje slike pa ima ta toliko več Hz panel in vsega sranja zraven in upam,da bi čim poprej kaj crknilo na njemu,da ga pošljem na servis in kaj porihtajo ali pa naj crkne tako,da bo samo še za smeti.

Dam ti 300 eur za tvoj tcl.



Malo premalo je 300 Eur kaj pa dobim za ta denar????

j4nm4n je izjavil:

Hehehe. mi pa smo kupili za 630 eur TCL 65C735 in ga ne morem prehvalit in lahko TCL vsem priporočam. Nisem pa bil prepričan kako je z Miniled in smo šli v nakup Direct LED. Moral bi biti še MiniLed boljši za podnevi. Res pa da koti gledanje ob bleščanju sonca niso najboljši. Z gledanjem direkt ni problema


Nastavljen po teh nastavitvah, morda tip objavi tudi za tvoj model. Tudi z USBja se predvaja različne fajle in podnapise (brez dodatnih aplikacij), kot se pričakuje. Več ne rabimo.
Nam je všeč gledanje v ''režiserjevem'' načinu, misliš da si na setu in dinamika filmov je čisto druga (nevem al je to zaradi velikosti zaslona ali ostrine slike). Streamanje z On Stream tudi brez težav, večino časa pa se gleda kanale preko komunikatorja A1.



Jaz imam dol potegnjen iz torrenta super film kjer na vseh drugih TV super zgleda ampak na tem TCL pa sliko preveč zrnasto naredi in seveda ostro in recimo na starem Samsungu 6400 je dosti boljša pa je tisti TV samo full HD. jaz mislim,d amora biti nekaj narobe s tem mojim TCL TV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

polde66 ::

300 ti dam zato, ker je s tvojim tv verjetno nekaj narobe:)
polde

OK.d ::

Sem že mislil da je 1.april, ko sem tole prebral.
https://www.whathifi.com/advice/what-is...
LPOK.d

andrej69 ::

darck ::

Ma sploh ni važn kakšen ali kateri operacisjki sitem ima TV važno da deluje tisto nujno,kar se uporablja seveda določene aplikacije.

Pinturicchio ::

Predvsem je važno oz. najpomembneje gibanje slike.

Pegart ::

darck ::

Pinturicchio je izjavil:

Predvsem je važno oz. najpomembneje gibanje slike.


Bo res kar držalo to kar si zapisal in vsaj zame je meni to nekako zelo pomembno. Doma pa gledanje iz 2-metrov 55" TV je vsekakor preblizu in nekako okrog 4-metrov je pa slika dobra saj drugače jaz opazim preveč vseh negativnosti v sliki od te 2-metrske bližine. Tako,da bo ta TV šel v sobo in tega bo nadomestil pa 43" novi TV ampak nič poprej dokler ne bom imel denar.:)

Kleemen ::

Da ne odpiram nove teme vprašam kar tukaj.. Kupil sem nov Philips smart tv in zanima me, kje ima bolj napredne nastavitve za brezžične slušalke? Pod nastavitve ne najdem, normalno mi poveže airpodse na tv, ampak delujejo zelo potiho, tudi ko dam glas do konca je samo neka srednje nizka glasnost zvoka. Ko je glasnost nekje na sredini so skoraj neslišne. Hvala za pomoč.

neverjetni99 ::

Lujz113 je izjavil:

Odločitev je padla za tale TV

https://www.mimovrste.com/oled-televizo...

Vidim da veste vse o teh tv-jih,zato me nekaj zanima.

Kako predvajate filme, ki so recimo v 4K kvaliteti iz spleta (partis)

Film je recimo velik 30gb...na usb ga v primeru da je formatiran na exfat ne moremo prenesti ker je max velikost 4GB ki jo lahko damo na usb formatiran na exfat. Format exfat philips normalno bere. V primeru da ključek formatiramo na fat32, film lahko nasnemamo ampak ga potem tv ne bere ker ne podpira fat32 formata.

Lahko da sem zamešal sedaj exfat in fat 32 ker nevem točno kako je prav.

Vglavnem kako gledate 4K filme iz spleta na tv?


Ne teh Philips smeti!
Drugače pa NTFS, tam nisi omejen na max 4gb datoteko. Če pa ne bere, si pa kupi boljši TV, ki bere. Moj LG OLED bere vse brez problema

Excavator ::

Kolebam med temi modeli:
- PHILIPS 65PUS8818/12
- SAMSUNG QE65Q60B
- SAMSUNG QE65Q80B
- SONY KD-65X89K

Se sicer nagibam k Philipsu zaradi ambilighta, me pa vsekakor pritegne nižja cena QE65Q60B (700€).

andrej69 ::

Excavator je izjavil:

Kolebam med temi modeli:
- PHILIPS 65PUS8818/12
- SAMSUNG QE65Q60B
- SAMSUNG QE65Q80B
- SONY KD-65X89K

Se sicer nagibam k Philipsu zaradi ambilighta, me pa vsekakor pritegne nižja cena QE65Q60B (700€).


Jaz ti vsekakor priporočam Philips model. Lahko si tukaj malo pogledaš teste.

https://www-komputerswiat-pl.translate....
https://www.computerbild.de/artikel/avf...
https://hifi.de/test/philips-pus8808-th...
https://www.lite-magazin.de/2023/09/phi...
https://www.techweekmag.com/reviews/tv/...

fikus_ ::

Pozabil si napisati:

PS sem prodajalec Philipsov.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

andrej69 ::

fikus_ je izjavil:

Pozabil si napisati:

PS sem prodajalec Philipsov.


Kaj pa, če se ukvarjam s prodajo vseh znamk in ne samo Philipsa..?

fikus_ ::

Ni videti.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

andrej69 ::

fikus_ je izjavil:

Ni videti.


Marsikaj v življenju ni videti tako kot je..;)

polde66 ::

A filipsi ne gredo več v promet?
polde

Excavator ::

Kaj pa kakšni TCL - npr. C745, C845, C805?

andrej69 ::

Excavator je izjavil:

Kaj pa kakšni TCL - npr. C745, C845, C805?


Jaz ti TCL ali Hisense ne priporočam. Sicer pa sem okoli TCL MINI LED modelov, ne dolgo nazaj že nekaj napisal.

polde66 ::

https://www.mimovrste.com/led-lcd-telev...
tole je hudo dober tv, nima pa googleTV OS, kar je po eno strani prednost, lahko si komot omisliš Xiaomi mi box S 2 generacije, ki stane cca 45 eur. Ali pa kak drug certificiran android box z androidTV OS za cca 50 eur. Malce pogooglay po youtubu o testih za tem tv-jem. Škoda ker nisi kupoval kak teden nazaj ko so imeli akcijo - 10% ob nakupu.
Slika na tv-ju je huda zvok pa tudi ker ima 2.1 sistem.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

polde66 ::

andrej69 je izjavil:


Jaz ti vsekakor priporočam Philips model. Lahko si tukaj malo pogledaš teste.

https://www-komputerswiat-pl.translate....
https://www.computerbild.de/artikel/avf...
https://hifi.de/test/philips-pus8808-th...
https://www.lite-magazin.de/2023/09/phi...
https://www.techweekmag.com/reviews/tv/...

A to si mu prilepil vse pozitivne teste od vseh filipsov, ker vidim da je vmes oled pa led, skratka vse pomešano:))
polde

andrej69 ::

Excavator je izjavil:

Kaj pa kakšni TCL - npr. C745, C845, C805?


Če hočeš imeti MINI LED pa je zelo dobra izbira ta model. Sicer ni Android, vendar bodo v kratkem vse aplikacije, ki so na Android televizorjih na voljo tudi na tem modelu..

https://www.harveynorman.si/smart-tv-sp...

Excavator ::

Kupujem 65", ne 55". :) Ta Hisense v 65" varianti pa gre malo čez budget.

polde66 ::

Imaš tudi varianto 65U7KQ ki je malenkost okrnjena verzija U8KQ. Vsekakor pa prej v trgovino pogledat.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

andrej69 ::

Excavator je izjavil:

Kupujem 65", ne 55". :) Ta Hisense v 65" varianti pa gre malo čez budget.


Potem pa kupi model 8818, boš več kot zadovoljen..

fikus_ ::

andrej69 je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Ni videti.


Marsikaj v življenju ni videti tako kot je..;)


Po zadnjih postih je videti, da nekatere stvari so takšne, kot so videti, npr. Andrej prodaja Philipse.

"if it quacks like a duck, waddles like a duck and looks like a duck, chances are it's a duck"
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

fpbs ::

Excavator je izjavil:

Kolebam med temi modeli:
- PHILIPS 65PUS8818/12
- SAMSUNG QE65Q60B
- SAMSUNG QE65Q80B
- SONY KD-65X89K
Se sicer nagibam k Philipsu zaradi ambilighta, me pa vsekakor pritegne nižja cena QE65Q60B (700€).

Med temi ti je najboljša izbira Samsung, najslabša pa Philips. Tudi to, kar predlaga polde je dobra izbira.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

Excavator je izjavil:

Kolebam med temi modeli:
- PHILIPS 65PUS8818/12
- SAMSUNG QE65Q60B
- SAMSUNG QE65Q80B
- SONY KD-65X89K
Se sicer nagibam k Philipsu zaradi ambilighta, me pa vsekakor pritegne nižja cena QE65Q60B (700€).

Med temi ti je najboljša izbira Samsung, najslabša pa Philips. Tudi to, kar predlaga polde je dobra izbira.


V katerih segmentih točno pa je Philips slabši..? Pa prosim, da mi že enkrat napišeš.. Pa tukaj si malo preberi, da ne boš zmeraj pisal neumnosti..!


https://www-komputerswiat-pl.translate....

https://www.computerbild.de/artikel/avf...

https://hifi.de/test/philips-pus8808-th...

https://www.lite-magazin.de/2023/09/phi...

https://www.techweekmag.com/reviews/tv/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()
««
527 / 540
»»