» »

Kateri 40-50" LCD televizor?

Kateri 40-50" LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
11 / 66
»»

kk636 ::

Pozdravljeni,
v tej temi je bilo rečeno, da je boljše kupiti dober FHD kot slab 4k televizor. Kakšno je vaše mnenje: vzeti Sony KDL 43WE750 ali KD 43XE700B? Razlika v ceni pri BigBang-u je 50Eur, gledal pa bom na razdalji cca. 2m.
LP in hvala

puginho ::

Xe7 ni slab 4k tv, je vstopni model Sonya. Logično pa je da obstajajo boljši. Pri taki razliki bi jaz vzel 4k.

kk636 ::

Hvala za odgovor. Cena XE7 je 600Eur:kateri bi bil po vašem mnenju boljši za približno ta denar?

andrej69 ::

kk636 je izjavil:

Hvala za odgovor. Cena XE7 je 600Eur:kateri bi bil po vašem mnenju boljši za približno ta denar?


Tukaj imaš kvalitetnejši model Philipsa:)Boljši kontrast, boljša svetilnost, direkt led panel,Android, več možnosti gledanja preko usb modula, možnosti boljših nastavitev preko ISF opcije itd..
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/4...

kk636 ::

Hvala. Bom šel pogledat v živo.

Hvala. Bom šel pogledat v živo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kk636 ()

puginho ::

Odsvetujem philips 6 serijo, tisti ko ti je to predlagal jih prodaja!

andrej69 ::

puginho je izjavil:

Odsvetujem philips 6 serijo, tisti ko ti je to predlagal jih prodaja!


Potem pa mu ti predloži, kvalitetnejši televizor za takšen denar:))To je kot prvo, kot drugo pa zopet pišeš neumnosti, kajti pri nas se pradajajo vsi televizorji ne samo Philips:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

andrej69 ::

Ta dva uporabnika sta zelo zadovolnja, pa še bi lahko prilepil kakšno pozitivno mnenje glede tega modela:)

kk636 ::

andrej69 je izjavil:

kk636 je izjavil:

Hvala za odgovor. Cena XE7 je 600Eur:kateri bi bil po vašem mnenju boljši za približno ta denar?


Tukaj imaš kvalitetnejši model Philipsa:)Boljši kontrast, boljša svetilnost, direkt led panel,Android, več možnosti gledanja preko usb modula, možnosti boljših nastavitev preko ISF opcije itd..
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/4...


OK Andrej, hvala ti za predlog, rad pa bi slišal še kakšno drugo mnenje. Pomembna mi je predvsem kvaliteta slike, gledal pa bom večinoma TV program na A1 optiki.

fpbs ::

puginho je izjavil:

Odsvetujem philips 6 serijo, tisti ko ti je to predlagal jih prodaja!

Tu se s Philipsi zelo pohvalijo, samo poleg priporočajo še nakup posebnih vtičnic z rdečim stikalom.
http://www.podsvojostreho.net/forum/vie...
http://www.podsvojostreho.net/forum/vie...

andrej69 ::

kk636 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

kk636 je izjavil:

Hvala za odgovor. Cena XE7 je 600Eur:kateri bi bil po vašem mnenju boljši za približno ta denar?


Tukaj imaš kvalitetnejši model Philipsa:)Boljši kontrast, boljša svetilnost, direkt led panel,Android, več možnosti gledanja preko usb modula, možnosti boljših nastavitev preko ISF opcije itd..
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/4...


OK Andrej, hvala ti za predlog, rad pa bi slišal še kakšno drugo mnenje. Pomembna mi je predvsem kvaliteta slike, gledal pa bom večinoma TV program na A1 optiki.


Kakšnega resničnega mnenja razen mene in kakšnega uporabnika tega televizorja, tako tukaj ne boš dobil:))

fpbs je izjavil:

puginho je izjavil:

Odsvetujem philips 6 serijo, tisti ko ti je to predlagal jih prodaja!

Tu se s Philipsi zelo pohvalijo, samo poleg priporočajo še nakup posebnih vtičnic z rdečim stikalom.
http://www.podsvojostreho.net/forum/vie...
http://www.podsvojostreho.net/forum/vie...


Če ima eden ali dva težave, pa še to s starejšimi modeli ne pomeni kaj dosti:)))Verjetno, se ti niti ne sanja koliko se proda Philips televizorjev v Sloveniji..! Tako, da na osnovi enega ali dveh ni treba delat antireklame..Lahko boš dal za televizor tudi 2.000 evrov, pa boš imel težave:))))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

andrej69 ::

puginho ::

kk636 je izjavil:

andrej69 je izjavil:

kk636 je izjavil:

Hvala za odgovor. Cena XE7 je 600Eur:kateri bi bil po vašem mnenju boljši za približno ta denar?


Tukaj imaš kvalitetnejši model Philipsa:)Boljši kontrast, boljša svetilnost, direkt led panel,Android, več možnosti gledanja preko usb modula, možnosti boljših nastavitev preko ISF opcije itd..
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/4...


OK Andrej, hvala ti za predlog, rad pa bi slišal še kakšno drugo mnenje. Pomembna mi je predvsem kvaliteta slike, gledal pa bom večinoma TV program na A1 optiki.


Dober 4k je sony xe8, ampak nad tvojim budgetom, za tvoj budget ne dobiš kaj ekstra. Philips 6 serija ima nenormalno neenakomerno osvetlitev ekrana in svetloba prebija da se ti zagabi celi tv. Od philipsa edino 7502 ampak ne vem če je sploh v tej veličini. Drugače pa fullhd od Sonya.

andrej69 ::

@puginho
Prosim pošlji mi sliko ali dve, kjer se vidijo težave z osvetlitvijo panela..! Saj ne lažete meni glede teh stvari, temveč človeku kateri kupuje televizor:)))Meni je tako vseeeno, če se bo odločil ali ne za ta model..Jaz mu lahko edini" dam iz prve roke, mnenje glede tega televizorja..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

puginho ::

Dva ali trije so tu na forumu objavili slike ampak se mi ne da iskat. Enemu si napisal da kaj pa je pričakoval. Če je to za tebe kvaliteta, lažeš ti tak da glava peče.

andrej69 ::

puginho je izjavil:

Dva ali trije so tu na forumu objavili slike ampak se mi ne da iskat. Enemu si napisal da kaj pa je pričakoval. Če je to za tebe kvaliteta, lažeš ti tak da glava peče.


Daj mi prosim slike kjer se to vidi..Najlažje je napisat, da se ti ne da..Sicer pa kar se tiče osvetljenja, ima te težave vsak Lcd televizor, toda ne takšne kakor si ti opisal:))Če še ne veš, se lahko sama svetilnost nastavi..Tako, da pri gledanju vsebinah skoraj ne boš opazil teh težav.. Sicer pa sem ti že napisal, da mu ti priporoči kakšen televizor, ki ne bo imel teh težav, pa za takšen denar:))Najlažje se je delat pametnega..!

fpbs ::

puginho je izjavil:

Dva ali trije so tu na forumu objavili slike ampak se mi ne da iskat. Enemu si napisal da kaj pa je pričakoval. Če je to za tebe kvaliteta, lažeš ti tak da glava peče.

Teh slik od Philipsov je kar nekaj.

 slika1

slika1

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

puginho je izjavil:

Dva ali trije so tu na forumu objavili slike ampak se mi ne da iskat. Enemu si napisal da kaj pa je pričakoval. Če je to za tebe kvaliteta, lažeš ti tak da glava peče.

Teh slik od Philipsov je kar nekaj.

 slika1

slika1



To je model 6501..In moral bi že vedet, da v statični sliki in pri največji nastavljeni svetilnosti izgledajo vsi televizorji podobno:) Edino kakšem model z VA panelom izgleda malo bolje, pa tudi ni nujno..Toda kot sem že napisal, pri normalnem gledanju vsebin to ni moteče:)Sploh pa ne pri teh modelih z Direkt Led paneli..

puginho ::

Tako izgledajo vsi mogoče pri tebi. Zato pa so testi na rtings kjer se lepo vidi kdo ima probleme s tem in daleč od tega da vsi.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

To je model 6501..In moral bi že vedet, da v statični sliki in pri največji nastavljeni svetilnosti izgledajo vsi televizorji podobno:) Edino kakšem model z VA panelom izgleda malo bolje, pa tudi ni nujno..Toda kot sem že napisal, pri normalnem gledanju vsebin to ni moteče:)Sploh pa ne pri teh modelih z Direkt Led paneli..

Ne to je Philips model 6561. Ni res, da je to pri vseh TVejih tako izrazito, in tudi ni res, da to sploh ni moteče. Meni je pri tem zanimivo to, ko nekdo omenja, da bo kupil TV, ki ni Philips, ga ti takoj opozoriš, kako močno in moteče ima prebijanje svetlobe iz ozadja, čeprav je to mogoče komaj opazno. Ko pa nekoga nagovarjaš za nakup Philipsa, je pa to kao nepomembno in kao nemoteče. In tudi temu, ki je prilepil to sliko, si ti svetoval ta nakup. Verjetno se ne boš spomnil, kakšen odgovor je potem nesrečnež dobil od tebe.

andrej69 ::

@fpbs
Saj je vseeno model 6501 ali 6561..Kar se tiče osvetljenja ni tako moteče, da ne bi mogel normalno gledat televizorja:))To govorim, če gledaš v mraku, če pa gledaš pri dnevni svetlobi pa tako sploh ne vidiš nikakršnih anomalij:))Sicer pa ne moreš pričakovat za 600-700 evrov kvaliteto slike na nivoju OLED ali FALD televizorjev:))Toda, če nekateri gledajo brez težav Samsunga serijo 6, kjer so res težave z osvetljenjem, potem ne vidim kako ne bi mogli gledat na takšnem modelu Philipsa, ki ima občutneje manj težav kar se tega tiče...Sicer pa, če imaš iskušnje iz prve roke z drugimi televizorji, mu priporoči kakšen boljši model..
Kar pa ne boš, ker nimaš teh izkušenj:)Sicer, pa si tukaj še enkrat preberi kaj pravi ta uporabnik, mogoče pa z njim ni nekaj v redu, da ni opazil nikakršnih težav..?:D

andrej69 ::

Tukaj pa še slika v realnosti, modela Philips 6501.Jaz nikjer ne vidim kakšnih težav z osvetljenjem:)

puginho ::

andy7 ::

Pozdravljeni, sem nov kar se tiče smart TV.
Ker vidim da je Philips 4k TV 43PUS6162 za ca.375eu me zanima mnenje in izkušnje ostalih na forumu.
Procesor bi naj bil enak kot 6262 in 6272 serija.
Torej, berem da ima Linux operacijski sistem in me zanima ali je to dobro ali slabo; ali lahko inštaliram KODI linux in druge aplikacije kot na linux platformah? Android se verjetno ne da inštalirat...(kot se da hackintosh na PC..)
Seveda pa mi je najbolj važna kvaliteta slike, če jo dobro nastavim...kajti če "smart" ne deluje dobro, je še vedno možnost nadgradnje z TV box in cena za 4K panel je odlična!
Mnenja?

andrej69 ::

andy7 je izjavil:

Pozdravljeni, sem nov kar se tiče smart TV.
Ker vidim da je Philips 4k TV 43PUS6162 za ca.375eu me zanima mnenje in izkušnje ostalih na forumu.
Procesor bi naj bil enak kot 6262 in 6272 serija.
Torej, berem da ima Linux operacijski sistem in me zanima ali je to dobro ali slabo; ali lahko inštaliram KODI linux in druge aplikacije kot na linux platformah? Android se verjetno ne da inštalirat...(kot se da hackintosh na PC..)
Seveda pa mi je najbolj važna kvaliteta slike, če jo dobro nastavim...kajti če "smart" ne deluje dobro, je še vedno možnost nadgradnje z TV box in cena za 4K panel je odlična!
Mnenja?


Imaš ZS.

puginho ::

andy7 je izjavil:

Pozdravljeni, sem nov kar se tiče smart TV.
Ker vidim da je Philips 4k TV 43PUS6162 za ca.375eu me zanima mnenje in izkušnje ostalih na forumu.
Procesor bi naj bil enak kot 6262 in 6272 serija.
Torej, berem da ima Linux operacijski sistem in me zanima ali je to dobro ali slabo; ali lahko inštaliram KODI linux in druge aplikacije kot na linux platformah? Android se verjetno ne da inštalirat...(kot se da hackintosh na PC..)
Seveda pa mi je najbolj važna kvaliteta slike, če jo dobro nastavim...kajti če "smart" ne deluje dobro, je še vedno možnost nadgradnje z TV box in cena za 4K panel je odlična!
Mnenja?


Ogromno povedanega o tem modelu, samo prebrati je treba.

andy7 ::

ZASLEDIL SEM SAMO DA JE SESTRA OD ENEGA NABAVLA IN DA JE CELA FAMILIJA NAVDUŠENA...(TEMA Kateri 40-50" LCD televizor?)...
tako da če mi lahko pomagaš bom vesel!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

-=Tomaz=- ::

Jaz sem kupil Philips49PUS6561. Res je kot so nekateri pisali, črna barva ni črna ali enakomerna (če imaš vklopljen ambilight, se tega ne opazi), tudi zvok bi bil lahko boljši, vendar sem zadovoljen. Všeč mi je HDR ter visok framerate. Za ta cenovni razred ne moreš pričakovati neke top kvalitete.

Pri vsem je bolj problem to, da praktično ni (in je še verjeno dolgo ne bo) kvalitetne 4k HDR vsebine. Še ostra slika pri 1080p je redkost. Spominja me na megapiksle pri prvih fotoaparatih. Važno da je bila končna slika 5mp, seveda pri senzorju 1mp.

andrej69 ::

-=Tomaz=- je izjavil:

Jaz sem kupil Philips49PUS6561. Res je kot so nekateri pisali, črna barva ni črna ali enakomerna (če imaš vklopljen ambilight, se tega ne opazi), tudi zvok bi bil lahko boljši, vendar sem zadovoljen. Všeč mi je HDR ter visok framerate. Za ta cenovni razred ne moreš pričakovati neke top kvalitete.

Pri vsem je bolj problem to, da praktično ni (in je še verjeno dolgo ne bo) kvalitetne 4k HDR vsebine. Še ostra slika pri 1080p je redkost. Spominja me na megapiksle pri prvih fotoaparatih. Važno da je bila končna slika 5mp, seveda pri senzorju 1mp.


Tukaj imaš nastavitve za ta model.

Picture mode Standard
Backlight 61
Contrast 95
Brightness 53
Colour saturation 60
Colour temperature Normal
Tint / Hue -
Sharpness 5

Color Enhancement med
Contrast Mode best picture
Dynamic Contrast off
Gamma 0
Ultra Resolution on
NR med
MPEG Artefact Reduction min
Clear LCD on

Ali pa še nekaj naprednejše nastavitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

Bsiljak ::

Pozdravljeni!
Zanima me kaksen tv je sony xbr-49x900e in kje bi ga najceneje lahko kupil?

Hvala lp

tws_ifp ::

Kakšne pa so bistvene razlike med tvjema Samsung UE49M5002 ter Philips 49PFS4132? Oba 49", fullHD, staneta cca 400€. Tv se bo uporabljal le za ogled TV programov, mogoče kdaj tudi za ogled kakega filma.

andrej69 ::

tws_ifp je izjavil:

Kakšne pa so bistvene razlike med tvjema Samsung UE49M5002 ter Philips 49PFS4132? Oba 49", fullHD, staneta cca 400€. Tv se bo uporabljal le za ogled TV programov, mogoče kdaj tudi za ogled kakega filma.


Samsung ima VA panel, dočim ima Philips IPS panel. Jaz bi ti priporočil tale model Philipsa.

https://www.ceneje.si/Izdelek/7824208/a...

Če pa še lahko primakneš 50 evrov več, pa ti priporočam tale model. Za takšno ceno se vsekakor isplača..
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/4...

Reaper ::

Za staro mamo rabim en 50", ki bo držal nekaj časa. Gledal sem Sony XE70 serijo (XE7005B), Samsung MU6172 če se ne motim in LG UJ6300. Kaj od tega izbrati oz. še kakšen predlog. Zaradi mene je lahko tudi Phillips ampak raznega backlight bleedinga ne maram videt ali kakšnih mavric po zaslonu. Budget do 600 € recimo, raje manj kot več.

gusto ::

Kakšen predlog za tv za staro mamo. Velikost 39-40", 40" je absolutno max, več ne spravi v obstoječo omaro. Uporaba nezahtevna, gledala bo tistih par kanalov, mora pa vseeno biti fhd, pa osnovni priključki (hdmi, usb...).

T_F_7 ::

Imam star TV brez bluetootha z enim samim USB vhodom. Nanj bom priklopil bluetooth transmitter recimo preko 3.5mm in usb ključek za gledanje filmov. Problem je, da se transmitter nima kje napajati zaradi samo enega USB vhoda. Zanima me, če deluje prek USB razdelilca na katerega bi priklopil bodisi transmitter bodisi usb ključek?

Reaper ::

Za vse ki bodo kupovali, sam nisem nikjer dobil odgovora. Vzel sem 50" Samsung MU6172 in je ok, za staro mamo vrh glave, tudi meni se zdi OK in mislim da za 550 € ne bi dobil boljšega TV-ja. V podobnem cenovnem rangu je še Sony 50" XE7005B katerega sem preferiral ampak ga nisem mogel tako hitro dobiti.

T_F_7 ::

Reaper je izjavil:

Za vse ki bodo kupovali, sam nisem nikjer dobil odgovora. Vzel sem 50" Samsung MU6172 in je ok, za staro mamo vrh glave, tudi meni se zdi OK in mislim da za 550 € ne bi dobil boljšega TV-ja. V podobnem cenovnem rangu je še Sony 50" XE7005B katerega sem preferiral ampak ga nisem mogel tako hitro dobiti.
Če se ne bo pritoževala, da je prevelik TV, potem si zmagal ;)

Reaper ::

Se ne pritožuje :)

polde66 ::

Oj
iščem en TV do 43" ker mi več odprtina ne znese. Uporabljal se bo v drugi sobi, kjer ni nikakršnega priključka za anteno temveč samo android tv box. U bistvu potrebujem ekran in zvok. Pa podstavek ne na dveh preklah ker imam premal "stabilnega" prostora, bi želel imeti konkreten podstavek. 4k zaželjeno že zaradi firbca kako androidi prikažejo svojo veličino (če jo). Budget do 500 ampak rajš manj. Vse kar rabim imam na android boxu. Hvala.
polde

andrej69 ::

polde66 je izjavil:

Oj
iščem en TV do 43" ker mi več odprtina ne znese. Uporabljal se bo v drugi sobi, kjer ni nikakršnega priključka za anteno temveč samo android tv box. U bistvu potrebujem ekran in zvok. Pa podstavek ne na dveh preklah ker imam premal "stabilnega" prostora, bi želel imeti konkreten podstavek. 4k zaželjeno že zaradi firbca kako androidi prikažejo svojo veličino (če jo). Budget do 500 ampak rajš manj. Vse kar rabim imam na android boxu. Hvala.


Jaz bi ti priporočil nekaj od tega.
https://www.ceneje.si/Izdelek/8595132/a...
https://www.ceneje.si/Izdelek/8609765/a...

polde66 ::

Hvala, kaj pa tole? : https://www.ideo.si/TV_sprejemniki/LED_...
Gre se samo za gledanje filmov in serijh preko boxa.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

andrej69 ::

polde66 je izjavil:

Hvala, kaj pa tole? : https://www.ideo.si/TV_sprejemniki/LED_...
Gre se samo za gledanje filmov in serijh preko boxa.


Ta model, je nekoliko slabši napram omenjenima. Ta model, ima nekoliko slabšo strojno opremo, slabšo kvaliteto slike, nima Amblighta kar je zelo dobrodošlo pri gledanju v mraku, nima Android itd.Jaz osebno bi dal vsekakor teh 100 evrov več, pa kupim enega od omenjenih modelov.Če pa kupuješ predvsem na osnovi cene, pa ti seveda ne ostane drugega, kakor, da vzameš cenejši model:)

polde66 ::

Gre se za drugi tv ki je postavljen tako, da ambilight čisto nič ne nuca, Android imam na boxu, potrebujem res samo panel in zvok.
kaj pa s tem: https://www.mimovrste.com/led-lcd-telev...,
res je FHD ni 4k ampak glede na vse... Tv kupujem tako poredko da nimam kaj dosti pojma o njih. Se splača 4k ali FHD, razlika samo marketinška ali še v kakšni kvaliteti?
Hvala.
polde

andrej69 ::

polde66 je izjavil:

Gre se za drugi tv ki je postavljen tako, da ambilight čisto nič ne nuca, Android imam na boxu, potrebujem res samo panel in zvok.
kaj pa s tem: https://www.mimovrste.com/led-lcd-telev...,
res je FHD ni 4k ampak glede na vse... Tv kupujem tako poredko da nimam kaj dosti pojma o njih. Se splača 4k ali FHD, razlika samo marketinška ali še v kakšni kvaliteti?
Hvala.


Jaz osebno ne bi kupil več FullHD televizorja:)Kajti tukaj je že podhranjena strojna oprema,sami paneli niso na nivoju 4k televizorjev itd..Edino kar je kvalitetnejše na tem modelu, je kontrast in prikaz črne kajti ima VA panel.

random123 ::

Lepo pozdravljeni , vidim da tukaj kar nekaj strokovnjakov in bi rabil v tej temi kar en konkreten nasvet
torej kot kupec iščem tv zgolj 164cm diagonale saj imam sedežno v dolžini 6m tako da drugo ne pride v poštev ... tv uporabljam predvsem za gledati v hd programih kot so standardni slovenski ter absolutno sportklub mora biti na vrhunskem nivoju slike za nogomet in ostale športe ... to je prvo dejstvo... gledam tudi brrip filme iz računalnika prek hdmi programa kjer bi lahko bla veliko boljša slika z novim tvjem pomoje. ter eon-a gledati za nazaj prek tv. to so nekakšne moje specifikacije za kar uporabljam zdaj bom pa zelo vesel z raznimi nasveti . iščem pa tv okoli 2k€

lp

shining ::

Pa so ti 300-400EUR TVji res toliko slabši?
Tudi sam iščem nekaj v 300-400EUR rangu, 43". Potrebujem pa za netflix(chromecast) pa PC, občasno kako igro.
Smart pa 4k mi ni pomemben.

https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/4... Tole je OK? (sicer smart, če prav vidim, ampak, v rangu.)

fpbs ::

random123 je izjavil:

Lepo pozdravljeni , vidim da tukaj kar nekaj strokovnjakov in bi rabil v tej temi kar en konkreten nasvet torej kot kupec iščem tv zgolj 164cm diagonale saj imam sedežno v dolžini 6m tako da drugo ne pride v poštev ... tv uporabljam predvsem za gledati v hd programih kot so standardni slovenski ter absolutno sportklub mora biti na vrhunskem nivoju slike za nogomet in ostale športe ... to je prvo dejstvo... gledam tudi brrip filme iz računalnika prek hdmi programa kjer bi lahko bla veliko boljša slika z novim tvjem pomoje. ter eon-a gledati za nazaj prek tv. to so nekakšne moje specifikacije za kar uporabljam zdaj bom pa zelo vesel z raznimi nasveti . iščem pa tv okoli 2k€

Malo si zgrešil temo. 164cm je diagonala 65". Jaz bi ti predlagal da dodaš še nekaj evrov za OLEDa.
https://geizhals.at/?cat=tvlcd&xf=1430_...

polde66 ::

Hvala za usmeritve @andrej69, bom šel še do BB pa malce pofirbcal v živo.
polde

andrej69 ::

random123 je izjavil:

Lepo pozdravljeni , vidim da tukaj kar nekaj strokovnjakov in bi rabil v tej temi kar en konkreten nasvet
torej kot kupec iščem tv zgolj 164cm diagonale saj imam sedežno v dolžini 6m tako da drugo ne pride v poštev ... tv uporabljam predvsem za gledati v hd programih kot so standardni slovenski ter absolutno sportklub mora biti na vrhunskem nivoju slike za nogomet in ostale športe ... to je prvo dejstvo... gledam tudi brrip filme iz računalnika prek hdmi programa kjer bi lahko bla veliko boljša slika z novim tvjem pomoje. ter eon-a gledati za nazaj prek tv. to so nekakšne moje specifikacije za kar uporabljam zdaj bom pa zelo vesel z raznimi nasveti . iščem pa tv okoli 2k€

lp


Za tvoje potrebe, ti vsekakor priporočam tale model Philipsa z P5 procesorjem..
https://www.ceneje.si/Izdelek/8579997/a...
https://www.philips.si/c-m-so/televizor...

Definitivno pa ti priporočam tale model Philipsa:)) Najkvalitetnejši televizor na tržišču za takšno ceno..!
https://geizhals.at/philips-65pus8102-a...

Ali pa tale nekaj slabši model Sonya ali Panasonica.
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/k...
https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/t...

daki1 ::

Da še jaz vprašam za mnenje. Kot drugi TV bi vzel kaj takega https://www.mimovrste.com/led-lcd-telev... s tem bi nadomestil sedanjega 32" Philipsa https://www.mimovrste.com/led-lcd-telev... . Gledam da je čim cenejša smart tv, da se lahko pogleda youtube občasno. Ali lahko priporočate še kaj podobnega za takšen denar?
Gledalo se bo preko kabelskega ponudnika in na USB risanke za hčerko.
Hvala
««
11 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri 65-70'' televizor?

Oddelek: Zvok in slika
165292 (3957) neocodexx
»

Kateri televizor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5117722 (7455) Mirkokovačec
»

Samsung qled televizije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11127605 (17692) Mirkokovačec

Več podobnih tem