» »

Kateri 40-50" LCD televizor?

Kateri 40-50" LCD televizor?

Temo vidijo: vsi
««
7 / 66
»»

nitramcek ::

Naj povem, da ni več une bele lise. Nevem kaj se je zgodilo, ampak ni več sledu o lisi. Slika je črna po vsem ekranu, kot se pričakuje od novega TV ja.

Slika v 4K je fantastična! Tudi Android dobro in hitro deluje.

vinkop ::

hmm, jaz sem tudi v dilemi...sprva sem imel v mislih kupit cenejsi samo full hd tv + android box zraven....sedaj pa me je zamikalo, da ce bi vzel tale model televizorja: PHILIPS 43PUS6412/12...ali bi ta televizor lepo prebavil kodi in dodatke za njega? najvec bi se gledalo live tv preko pvr.simple dodatka za kodi, pa nba league pass, nhl tv, netflix...ima kdo kake informacije kako se bi to obneslo v praksi...?

no comment ::

Mene tudi zanima ali lahko kar predpostavim, da karkoli za 400-500 EUR (za max. 43") zmore nekako naložit in poganjat Netflix in Plex app ali pa moram zagrizt v specifikacije in diplomirat, da si odgovorim? Pogledam, če ima Eth/WiFi in to je to? Al so kaki proizvajalci boljši/slabši glede dostopa do sourcev za aplikacije (app store-i)?

nitramcek ::

vinkop je izjavil:

hmm, jaz sem tudi v dilemi...sprva sem imel v mislih kupit cenejsi samo full hd tv + android box zraven....sedaj pa me je zamikalo, da ce bi vzel tale model televizorja: PHILIPS 43PUS6412/12...ali bi ta televizor lepo prebavil kodi in dodatke za njega? najvec bi se gledalo live tv preko pvr.simple dodatka za kodi, pa nba league pass, nhl tv, netflix...ima kdo kake informacije kako se bi to obneslo v praksi...?


Jaz imam omenjeni TV par dni. Le da je 55".
Kodi dela brez problemov in Terarium prav tako. Drugo še nisem imel časa sprobal.

ziu ::

Mi lahko nekdo pove, kaj so glavne razlike med Philips 49PUS6401/12 in 50PUS6262/12 oz. kateri je boljši? Na Mimovrste je npr. redna cena za 49PUS6401/12 100€ višja kot za 50PUS6262/12, končna cena pa je praktično enaka.

Obstaja slučajno še kaj boljšega 49/50" v tem cenovnem rangu?

andrej69 ::

ziu je izjavil:

Mi lahko nekdo pove, kaj so glavne razlike med Philips 49PUS6401/12 in 50PUS6262/12 oz. kateri je boljši? Na Mimovrste je npr. redna cena za 49PUS6401/12 100€ višja kot za 50PUS6262/12, končna cena pa je praktično enaka.

Obstaja slučajno še kaj boljšega 49/50" v tem cenovnem rangu?


Philips model 6401 je lanski model, dočim je model 6262 letošnji model. Kar se tiče razlik. Oba imata 50Hz panel, model 6401 ima IPS panel, dočim ima model 6262 VA panel.Model 6401 ima Android, dočim ima model 6262 Linux sistem. Drugače, pa sta še kvalitetnejša modela 6412 in model 6482, ki imata trenutno ceno nekje 700 evrov.Kar pa se tiče ta dva modela, ki si jih izbral, pa bi ti priporočil model 6262, seveda, če ne potrebuješ Androida.

emsi ::

andrej69 je izjavil:


Philips model 6401 je lanski model, dočim je model 6262 letošnji model. Kar se tiče razlik. Oba imata 50Hz panel, model 6401 ima IPS panel, dočim ima model 6262 VA panel.Model 6401 ima Android, dočim ima model 6262 Linux sistem. Drugače, pa sta še kvalitetnejša modela 6412 in model 6482, ki imata trenutno ceno nekje 700 evrov.Kar pa se tiče ta dva modela, ki si jih izbral, pa bi ti priporočil model 6262, seveda, če ne potrebuješ Androida.


Kakšna pa je razlika med 6412 in 6482? Po specifikacijah opazim samo razliko v Ambilight 3 vs 2 sided.
=

hojnikb ::

je kakšen ok 40" tv z 4k resolucijo, hdr10 in hdmi2 ? More bit čimmanjši (najraje 40") zaradi prostora.
Gor bo PC/konzola, tako da gaming mode oz. nizek input lag zaželjen.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

andrej69 ::

emsi je izjavil:

andrej69 je izjavil:


Philips model 6401 je lanski model, dočim je model 6262 letošnji model. Kar se tiče razlik. Oba imata 50Hz panel, model 6401 ima IPS panel, dočim ima model 6262 VA panel.Model 6401 ima Android, dočim ima model 6262 Linux sistem. Drugače, pa sta še kvalitetnejša modela 6412 in model 6482, ki imata trenutno ceno nekje 700 evrov.Kar pa se tiče ta dva modela, ki si jih izbral, pa bi ti priporočil model 6262, seveda, če ne potrebuješ Androida.


Kakšna pa je razlika med 6412 in 6482? Po specifikacijah opazim samo razliko v Ambilight 3 vs 2 sided.


Model 6482, je nekoliko kvalitetnejši model;)Ima že HDR Premium in pa Philips Premium Color.

andrej69 ::

hojnikb je izjavil:

je kakšen ok 40" tv z 4k resolucijo, hdr10 in hdmi2 ? More bit čimmanjši (najraje 40") zaradi prostora.
Gor bo PC/konzola, tako da gaming mode oz. nizek input lag zaželjen.


Za koliko denarja kupuješ televizor..?

hojnikb ::

recmo da je zgornji strop cca 500e
lahko seveda vec, ce to opravici dvig cene.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

andrej69 ::

Kar se tiče HDR10, ne boš dobil v tekšnem cenovnem rangu in takšne velikosti. Dobiš pa za takšen denar, že 4k televizor z HDMI 2.0. Tukaj imaš nekaj modelov.
https://www.ceneje.si/Izdelek/8744127/a...
https://www.ceneje.si/Izdelek/8595132/a...
https://www.ceneje.si/Izdelek/8272836/a...

hojnikb ::

aha, vidim da je hdr10 bolj nedosegljiv v tem rangu. Ni pene, tako bi to uporablju samo z ps4, ki ga bol poredko spilam.

samsung zgleda kr kul
#brezpodpisa

hojnikb ::

https://www.electronic4you.at/lg-43uj63...

kaj pa kej takega ? je to taprav hdr ?
kaj pa 4k panel ? je dejansko 4k al kaksen bullshit
http://4k.com/news/lthree-of-lgs-4k-tvs...
#brezpodpisa

nitramcek ::

andrej69 je izjavil:

emsi je izjavil:

andrej69 je izjavil:


Philips model 6401 je lanski model, dočim je model 6262 letošnji model. Kar se tiče razlik. Oba imata 50Hz panel, model 6401 ima IPS panel, dočim ima model 6262 VA panel.Model 6401 ima Android, dočim ima model 6262 Linux sistem. Drugače, pa sta še kvalitetnejša modela 6412 in model 6482, ki imata trenutno ceno nekje 700 evrov.Kar pa se tiče ta dva modela, ki si jih izbral, pa bi ti priporočil model 6262, seveda, če ne potrebuješ Androida.


Kakšna pa je razlika med 6412 in 6482? Po specifikacijah opazim samo razliko v Ambilight 3 vs 2 sided.


Model 6482, je nekoliko kvalitetnejši model;)Ima že HDR Premium in pa Philips Premium Color.


Kok se to opazi v praksi (HDR Premium in pa Philips Premium Color) proti 6412?
Je boljša slika tudi v SD vsebinah ali le v HD, 4K?

andrej69 ::

Predvsem pride do izraza, kar se tiče vsebin višjih ločljivosti:)

nitramcek ::

andrej69 je izjavil:

Predvsem pride do izraza, kar se tiče vsebin višjih ločljivosti:)


Aha, hvala.
Včeraj sem gledal vojno zvezd..na TV Pika mislim da...in priznam, da je vzdušje res neverjetno.
Ko sem odprl škatlo in dal 55" TV na svoje mesto, me je malo šokirala veličina :)
V trgovini je drugače izgledalo haha.
Bil sem dokaj prepričan, da sem vzel prevelikega. Ampak po nekaj dneh sem se dokaj navadil. Ko pa gledaš kakšen dobr film je pa vrhunsko in TV ni niti malo prevelik.
Tako, da ga ne bom menjal za manjšega.

Vsemu skupaj doda svoje še Sony soundbar.

P.s. a se da kako razširiti prostor namenjen aplikacijam? Se jih da namestiti na zunanji disk ali USB ključek?
Sicer je še dosti prostora, ampak da vem za naprej.

Zgodovina sprememb…

andrej69 ::

nitramcek je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Predvsem pride do izraza, kar se tiče vsebin višjih ločljivosti:)


Aha, hvala.
Včeraj sem gledal vojno zvezd..na TV Pika mislim da...in priznam, da je vzdušje res neverjetno.
Ko sem odprl škatlo in dal 55" TV na svoje mesto, me je malo šokirala veličina :)
V trgovini je drugače izgledalo haha.
Bil sem dokaj prepričan, da sem vzel prevelikega. Ampak po nekaj dneh sem se dokaj navadil. Ko pa gledaš kakšen dobr film je pa vrhunsko in TV ni niti malo prevelik.
Tako, da ga ne bom menjal za manjšega.

Vsemu skupaj doda svoje še Sony soundbar.

P.s. a se da kako razširiti prostor namenjen aplikacijam? Se jih da namestiti na zunanji disk ali USB ključek?
Sicer je še dosti prostora, ampak da vem za naprej.


Seveda se jih da.

Drugače pa imaš tukaj priročnik za ta model.
https://www.download.p4c.philips.com/fi...

Danes je Nedelja, in imaš čas , da vse lepo prebereš:);)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

nitramcek ::

Hvala!

sameone ::

Pozdravljeni.

Rabil bi pomoč pri izbiri navadne TV in Smart tv.

Televizijo bom uporabljal za gledanje TV-ja (HD in SD) in za gledanje filmov + youtube.

Navadna tv (40-43, 300€)
- PHILIPS 43PFS4132
- PHILIPS 43PFS4112
- LG 43LJ500V
- .. ??


Smart TV (40-43, 400€):
- PHILIPS LCD TV 43PFS5301 (mislim da je to model 2016)
- 43LJ614V LED TV LG
- LG 43LJ5150
- LG 43LJ594V
- .. ?



Hvala za pomoč

andrej69 ::

sameone je izjavil:

Pozdravljeni.

Rabil bi pomoč pri izbiri navadne TV in Smart tv.

Televizijo bom uporabljal za gledanje TV-ja (HD in SD) in za gledanje filmov + youtube.

Navadna tv (40-43, 300€)
- PHILIPS 43PFS4132
- PHILIPS 43PFS4112
- LG 43LJ500V
- .. ??


Smart TV (40-43, 400€):
- PHILIPS LCD TV 43PFS5301 (mislim da je to model 2016)
- 43LJ614V LED TV LG
- LG 43LJ5150
- LG 43LJ594V
- .. ?



Hvala za pomoč


Jaz bi ti priporočil tale model:)
https://www.ceneje.si/Izdelek/8569358/a...

sameone ::

Se bi kar strinjal s tabo.

A bi še malo počakal z nakupom, ker sedaj se približuje black friday in december ?

A je kje cena tega modela pod 400€, ker jaz nisem našel.


Hvala

andrej69 ::

Trenutno je to najnižja cena. Seveda, pa lahko počakaš do petka, pa se ga bo mogoče dalo dobit še kaj ceneje.

hojnikb ::

https://www.harveynorman.si/tv-sprejemn...

kaj pravte na tole ? Je to kul 4k+hdr10 kombinacija ? Kaj pa panel, je slučajno LGjov RGBW crap ?
#brezpodpisa

andrej69 ::

hojnikb je izjavil:

https://www.harveynorman.si/tv-sprejemn...

kaj pravte na tole ? Je to kul 4k+hdr10 kombinacija ? Kaj pa panel, je slučajno LGjov RGBW crap ?


Kar kvaliteten televizor.Kar se tiče HDR-ja, ima osnoven HDR, kajti za takšen denar ne dobiš televizorja, ki bi imel HDR10.Kar pa se tiče panela, ima vgrajen pravi RGB/MVA Direct Led panel, proizvajalca Chi Mei Optoelectronics.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

fpbs ::

Saj osnovni HDR format je HDR10.

hojnikb ::

ma hdr10 al ne ? geizhals pravi da ma...
#brezpodpisa

A110 ::

Pozdravljeni, iscem nov televizor za starejso osebo ki gleda izkljucno televizivo torej be potrebuje interneta in podobnega. Cena do 500e velikost pa 49 oz 50. So kaksni predlogi?

andrej69 ::

HDR10 je res standardna oblika HDR-ja. Toda, če povem drugače, osnovni HDR je HDR Procesing , ki nima Hardwera, ki bi omogočal pravi prikaz HDR vsebin:)To je recimo ta Panasonic model.Sicer je marketing naredil svoje, in naredil zmedo okgrog teh standartov.Če povem enostavno, televizor, ki lahko prikazuje prave HDR vsebine, mora imet vgrajen Hardwer, ki bo te vsebine podpiral, kot tudi določeno svetilnost in kontrast,da bi res lahko prikazal pravo HDR vsebino. Televizorji takšnega razreda kot je ta Panasonic, pa tega ne omogočajo. Saj se ve, kateri televizorji omogočajo gledanje pravih HDR vsebin. Če povzamem, televizor lahko prebere metapodatke HDR-10, z vsemi predlogami, katere prejmejo dodatek >>HDR. Slika dobi v tem primeru, največjo svetilnost, ki jo lahko proizvaja panel, vendar je kot pri tem Panasonicu rezultat daleč od resnične slike HDR, ki jo prikazujejo dražji modeli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

hojnikb ::

a ni ravno dobly vision tisti, ki rabi extra hardware za procesiranje ?
#brezpodpisa

andrej69 ::

hojnikb je izjavil:

a ni ravno dobly vision tisti, ki rabi extra hardware za procesiranje ?


Naj bi bilo tako, toda z letošnjim letom bi naj določeni televizorji omogočali gledanje Dolby Visiona preko nadgradnje samega Hardwera, na katerih do sedaj to ni bilo mogoče.Kako pa bo to v praksi, pa bomo videli.

DarwiN ::

Hojko, pozabi na HDR za tak denar... HDR10 mora po standardu podpirat najmanj 1000 nitov svetilnosti (ta tvoj Pana podpira 350 nitov) in pa WCG (wide color gamut) je takorekoč obvezen, ki pa ga tvoj Pana prav tako nima... Tko da HDR10 samo na papirju, v realnosti pa BS.

Vzemi Sony 43XE7005, dokler so še po 550€... Na rtings označen kot najboljši TV-monitor. Sicer je 8-bitni, ampak podobno kot tisti Pana podpira HDR10 na papirju, in ravno tako brez WCG. Ima pa super input lag in vidni kot, kot lahko vidiš na testu, in Sony TVji so edini flicker free (mislim da vsi ostali proizvajalci uporabljajo PWM).

Pravkar tipkam na njem. Sem čakal 2 leti na dostojno zamenjavo za moj prejšnji monitor - 4k LG skropucalo. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

fpbs ::

hojnikb je izjavil:

ma hdr10 al ne ? geizhals pravi da ma...

Ja, saj sem ti zgoraj odgovoril. Osnovni HDR je HDR 10. Samo ta HDR ne bo prišel kaj dosti do izraza, ker ima TV nizko svetilnost, in tudi ostale lastnosti so zelo skromne.
Tu imaš primerjavo s tvojim prvo izbranim LG WRGB "crap"om, ki je občutno cenejši, index kakovosti slike ima pa celo večji od tega Panasonica, poleg tega ima izredno nizek input lag.
https://www.displayspecifications.com/e...

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

HDR10 je res standardna oblika HDR-ja. Toda, če povem drugače, osnovni HDR je HDR Procesing , ki nima Hardwera, ki bi omogočal pravi prikaz HDR vsebin:)To je recimo ta Panasonic model.Sicer je marketing naredil svoje, in naredil zmedo okgrog teh standartov.Če povem enostavno, televizor, ki lahko prikazuje prave HDR vsebine, mora imet vgrajen Hardwer, ki bo te vsebine podpiral, kot tudi določeno svetilnost in kontrast,da bi res lahko prikazal pravo HDR vsebino. Televizorji takšnega razreda kot je ta Panasonic, pa tega ne omogočajo. Saj se ve, kateri televizorji omogočajo gledanje pravih HDR vsebin. Če povzamem, televizor lahko prebere metapodatke HDR-10, z vsemi predlogami, katere prejmejo dodatek >>HDR. Slika dobi v tem primeru, največjo svetilnost, ki jo lahko proizvaja panel, vendar je kot pri tem Panasonicu rezultat daleč od resnične slike HDR, ki jo prikazujejo dražji modeli.

Ne pametuj in ne krivi marketinga za tvojo zmedo. Saj to se lahko vsakomur zgodi. Priznaj, da si vse skupaj malo pomešal s Samsungovim standardom HDR10+.

lopov ::

A110 je izjavil:

Pozdravljeni, iscem nov televizor za starejso osebo ki gleda izkljucno televizivo torej be potrebuje interneta in podobnega. Cena do 500e velikost pa 49 oz 50. So kaksni predlogi?


Predvsem glej, da bo priložen "normalen" daljic in ne neka "smart" varianta, ki ma vsega skupaj 6 gumbov!

Sem nabavil lep & now shiny "smart TV" za tako osebo, pa v 14 dneh razen moje demonstracije ni kaj veliko v uporabi. Številčnih tipk nima, teletekst vklopiš v 5 korakih, bistveno več tipkanja in kombinacij ... Ubistvu sem z nakupom pametne TV letnik 2017 brcnil v temo, v glavi mam modele iz leta 2015, ki so malo manj smart in z "običajnimi" upravljalci 8-O

andrej69 ::

@fpbs
Mislim, da ti pametuješ ne jaz..Kar se tiče HDR10+, je druga zgodba:)

fpbs ::

Oprosti, jaz sem samo opomnil, da je tvoja izjava zmotna:
Kar se tiče HDR-ja, ima osnoven HDR, kajti za takšen denar ne dobiš televizorja, ki bi imel HDR10
.
Kar mi med vrsticami zopet pove nekaj o tvoji strokovnosti, a sem vseeno mislil, da gre samo za majhno nepozornost in da si verjetno mislil na HDR10+.

hojnikb ::

fpbs je izjavil:

hojnikb je izjavil:

ma hdr10 al ne ? geizhals pravi da ma...

Ja, saj sem ti zgoraj odgovoril. Osnovni HDR je HDR 10. Samo ta HDR ne bo prišel kaj dosti do izraza, ker ima TV nizko svetilnost, in tudi ostale lastnosti so zelo skromne.
Tu imaš primerjavo s tvojim prvo izbranim LG WRGB "crap"om, ki je občutno cenejši, index kakovosti slike ima pa celo večji od tega Panasonica, poleg tega ima izredno nizek input lag.
https://www.displayspecifications.com/e...

rgbw je se vedno crap ce hoces met gor PC, ker pac ni nativna 4k resolucija ampak nekaj med 1440p in 2160p. Pa tisti index kvalitete je tut bolj tko, ce vklopis gaming mode (ali ekvivalent) se dosti post processinga izklopi afaik.

DarwiN je izjavil:

Hojko, pozabi na HDR za tak denar... HDR10 mora po standardu podpirat najmanj 1000 nitov svetilnosti (ta tvoj Pana podpira 350 nitov) in pa WCG (wide color gamut) je takorekoč obvezen, ki pa ga tvoj Pana prav tako nima... Tko da HDR10 samo na papirju, v realnosti pa BS.

Vzemi Sony 43XE7005, dokler so še po 550€... Na rtings označen kot najboljši TV-monitor. Sicer je 8-bitni, ampak podobno kot tisti Pana podpira HDR10 na papirju, in ravno tako brez WCG. Ima pa super input lag in vidni kot, kot lahko vidiš na testu, in Sony TVji so edini flicker free (mislim da vsi ostali proizvajalci uporabljajo PWM).

Pravkar tipkam na njem. Sem čakal 2 leti na dostojno zamenjavo za moj prejšnji monitor - 4k LG skropucalo. :)

kje je za 550e ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

DarwiN ::

hojnikb je izjavil:

kje je za 550e ?

SONY LED TV KD43XE7005B

In še popravek - dejansko gre za 8 bit + frc panel, tko kot pri vseh teh "10-bitnih" 4k panelih nižjega razreda.

Če misliš naročit, upoštevaj to sporočilo:
There is currently a bug on the Sony XE70 that causes the the input lag to rise after the TV is restarted. To make use of the low input lag, it is necessary to change picture mode to something other than "Game" or "Graphics" then back to either for them to function properly.
Vsakič ko vklopiš TV, je treba preklopit picture mode, sicer imaš 100ms input laga. :D Pač sekunda dela, dokler ne izdajo novega FWja.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

hojnikb ::

skoda k je nima kaka fizicna stacunca, da vidim v zivo
#brezpodpisa

DarwiN ::

Vprašanje če imaš sploh kaj za razmišljat.. Načeloma je to to. Razen če boš od zaslona oddaljen več kot ~1,2m, potem ti vidni kot ni toliko pomemben in mogoče razmisliš o VA panelu za boljši kontrast.. Mogoče kak Samsung.

40-49 OLEDi pridejo 2019, potem še kakšno leto za padec cen, torej 2020-2022 zamenjamo te "monitorje" za OLEDe, medtem pa se bo tudi nabralo dovolj HDR vsebin.

Mimogrede, pri edigital lahko mirne vesti testiraš in po želji vrneš TV v roku 15 dni. Sem že prakticiral ta postopek. Cena za vrnitev izdelka je 9,8€, ampak meni niso nič računali.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

ziu ::

https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/t...

Kolikor sem uspel prebrati, tole ni neka dobra ponudba oz. TV ni preveč kvaliteten, kljub na videz zelo ugodni ceni?

andrej69 ::

ziu je izjavil:

https://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/t...

Kolikor sem uspel prebrati, tole ni neka dobra ponudba oz. TV ni preveč kvaliteten, kljub na videz zelo ugodni ceni?


Odvisno, kaj pričakuješ od takšnega televizorja:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

nitramcek ::

Nameravam dati 55" TV na steno in pod njim soundbar. Iščem nek nosilec primeren za Knauf (neka širša zadeva da razporedi težo po Knauf in da se lahko da več vijakov) nekaj takega po moje
https://www.mimovrste.com/stojala-nosil...

Ampak bi želel da imam še soundbar pod TV jem. Sem videl, da so neki nosilci katere pritrdiš na TV in potem pride soundbar lepo spodaj.
Vendar ne najdem nobenega kompleta.

Mogoče ima kdo kaj takega ali mogoče ve kje se dobi.

ib69 ::

Pozdravljeni, kupujem nov TV, do sedaj sem imel Sony kdl32d300 in bil z njim zadovoljen. Sedaj bi rad kupil novega in sicer največ 49 inch. Gleda se predvsem tv program optika od t2, mogoče v bodoče kakšni filmi/serije iz usb, zaenkrat PS3, v bodoče PS4, gleda se tako podnevi kot tudi ponoči, oddaljenost ca. 2,8m, zaželjen wifi, android. Budget ca. 1000eur. Kaj mi priporočate?
Lp

andrej69 ::

ib69 je izjavil:

Pozdravljeni, kupujem nov TV, do sedaj sem imel Sony kdl32d300 in bil z njim zadovoljen. Sedaj bi rad kupil novega in sicer največ 49 inch. Gleda se predvsem tv program optika od t2, mogoče v bodoče kakšni filmi/serije iz usb, zaenkrat PS3, v bodoče PS4, gleda se tako podnevi kot tudi ponoči, oddaljenost ca. 2,8m, zaželjen wifi, android. Budget ca. 1000eur. Kaj mi priporočate?
Lp


Vsekakor ti priporočam tale model:)
https://www.ceneje.si/Izdelek/8552363/a...

ib69 ::

Sem slišal da če imaš ambilight potrebuješ še vsaj 5cm stene na vsaki strani, pri meni bo pa tv do roba stene. Ali bo to ok? Kaj pa kakšen Sony?

andrej69 ::

Saj Ambilight lahko izključiš, če ti ne bo prišel do izraza.Kar se tiče nakupa okoli 1.000 evrov, ne boš našel kvalitetnejšega televizorja:)Kar se tiče Sonya, je nekje v tem rangu edino model xe8505, ki pa je cena nekje 1.100 evrov.Tale Philips prekaša večino televizorjev, prav pri vsebinah nižjih ločljivosti zato sem ti ga priporočil.Kajti, če bi potreboval za gledanje HDR vsebin, tako ne bi dobil za takšen denar kaj kvalitetnega:)Tale Philips model, je najbolje ocenjen televizor v Sloveniji..Če hočeš, ti lahko pošljem par slik, da boš malo videl.

puginho ::

ib69 je izjavil:

Sem slišal da če imaš ambilight potrebuješ še vsaj 5cm stene na vsaki strani, pri meni bo pa tv do roba stene. Ali bo to ok? Kaj pa kakšen Sony?


Najprej povej ali bi rad fullhd ali 4k glede na to da imaš samo 49 inčov, Sony 4K x8 pride okoli 900 eur, medtem ko WE7 full hd dobiš že za okoli 600 eur. Spodnji post o nekih najbolj ocenjenih tv-jih v slo pa gladko spregledaj.

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

Tale Philips model, je najbolje ocenjen televizor v Sloveniji.

Tudi mene zanima, kdaj, kje in od koga je dobil najboljšo oceno?
««
7 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri 65-70'' televizor?

Oddelek: Zvok in slika
165292 (3957) neocodexx
»

Kateri televizor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5117722 (7455) Mirkokovačec
»

Samsung qled televizije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11127605 (17692) Mirkokovačec

Več podobnih tem