» »

Gamecom 2017

Gamecom 2017

Jerry000 ::

Torej, gre kdo od vas? Jaz bi letos šel prvič, zato me zanima če kdo ve, kje najti kakšen hotel/hostel/apartma za ugodno ceno (8 ljudi). Kolikor gledam vse pride cca 50€/osebo/noč, kar je malo preveč. Vem za Gamescom slovenija, kateri ponujajo prevoz in nočitev za 300€, ampak to bo plan B, če ne dobimo kaj ceneje v lastni režiji (tudi ne bomo vse dni tam).

Kehgart ::

Obujam temo, ali je kaj? Gamescom Slovenija letos ne bo organizirala :(

dottor ::

Škoda. Jaz sem bil 2015 gor z agencijo ABC Tours ki je organizirala prevoz + prenočišče za 300€, pol si si pa sam nabavu karte. S kolegi razmišljamo it naslednje leto.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

Jaz grem letos prvič in v lastni režiji. Gamescom slovenija je predrag.

BTW...ali je kakšen mali prenosni stolček nujen za seboj :)?

dottor ::

Ni slabo, jaz sem bolj kot ne sedel kar potleh s tabličnim v rokah in bral e-book. Je pa full odvisno od tega kolko popularen naslov bi rad sproval in kolko hypa je. Recimo tisto leto ko sme bil jaz je blo največ hypa za SW Battlefront in so imeli 2 oddelka z vsakim po 50-60 igralnih postaj in so ble kolone par urne, sam sem čakal dobre 3 ure za ta zadnji NFS. Recimo za določene velike naslove tipa CoD pa ni blo nobenih kolon in si prišu takoj na vrsto. Je pa tako da je 2 dni več kot dovolj za videt večje zadeve in kakšno indie zadevo. 3. dan smo dobesedno hodli le še na tisto kar nas je bežno zanimalo in če lih ni blo več kot uro čakanja.

Nabereš pa v treh dneh kar nekaj "swag-a" od majčk, promo kod, zapestnic, obeskov za okoli vratu, random stvari. V treh dneh sem sam napolnil crečko stvari pa nisem niti se grebu za stvari.

Za hrano pa je pa malo stran od sejmišča LIDL (pazi le da je dražji kot naš), en kebab je takoj čez cesto z dokaj solidnim girosom. Je pa na sejmišču njihova menza + še en katering je not ki je bil relativno poceni z kar precej ponudbe in zadovoljivo kvaliteto hrane. V hotelu smo imeli le zajtrk tako da sem si v LIDLu jemal kak jogurt za "večerjo", vodo in kak sendvič. En dan sem jedel na kateringu in zadnji dan smo šli na giros.

Je pa ena taka lepa izkušnja, tudi mesto je lepo. Par slik:
https://www.flickr.com/photos/andrejmil...

Sem pa vse skupaj zabil ene 500€ (agencija, karte za sejmišče + "zamenitosti", hrana in pijača (predvsem pivo in voda), 2 majci sem kupu (eno bratu za rojstni dan in eno zase) ter par stvari v otaku arei.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

In, je bil kdo letos? Sam sem se končno udeležil tega sejma in je blo bomba. Zapravil sem (vse skupaj: vožnja, prenočišče, nakupovanje) okoli 300€. Izkušnja je bila odlična, če imaš rad igre, je to res sejem ki ga enostavno moraš obiskati :).

ahac ::

Ni preveč gužve?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Jerry000 ::

Gužva pa je :). Ampak so hale tako velike da ni panike. Gužvo sem najbolj občutil v hali z trgovinami in pa v vrstih za igre. Dopoldne je pa manj gužve.

dottor ::

Bil 2 leti nazaj in naslednje leto se menimo s kolegi it spet. Sem pa prvo leto vse skupaj odštel cca. 500€ (prevoz in prenočišče z agencijo, hrana in pijača, muzeji, goodies, beer, ...) :)

Gužva je pa bila načeloma le prvi dan, ko smo se kar načakali za pridet not.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

Mi nismo ravno veliko po Kolnu hodili, smo bili od začetka do konca na Gamescom...potem pa predno prišli v hostel v duseldorf in stuširali/kaj pojedli je bila ura že 11

dottor ::

Mi z agencijo smo bli že en dan pred sejmom gor in pač smo imeli dovolj časa za ogled še samega mesta.
Sem pa ugotovil da je dokaj poceni jest na sejmišču (kar je blo že malo čudno, ker ponavadi so zasoljene cene) in sicer ne v njihovi menzi ampak v eni od hal so imeli še dokaj velik plac s hrano in precej izbire in sem recimo za portcijo mestne štruce, krompirjeve solate in 4 deci piva dal 5€ (recimo za primerjavo po Italiji daš za malo pico in 3 deci piva 10€ na sejmišču).
Smo pa pol začeli hodit prej iz sejma, čez cesto na gyros in pol še v LIDL po kruh in salamo za naslednji dan (v hotelu smo imeli le zajtrk). V avtobusu spit še en jogurt, v sobo pod tuš in pol v lobby na pivo.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

dottor je izjavil:

Mi z agencijo smo bli že en dan pred sejmom gor in pač smo imeli dovolj časa za ogled še samega mesta.
Sem pa ugotovil da je dokaj poceni jest na sejmišču (kar je blo že malo čudno, ker ponavadi so zasoljene cene) in sicer ne v njihovi menzi ampak v eni od hal so imeli še dokaj velik plac s hrano in precej izbire in sem recimo za portcijo mestne štruce, krompirjeve solate in 4 deci piva dal 5€ (recimo za primerjavo po Italiji daš za malo pico in 3 deci piva 10€ na sejmišču).
Smo pa pol začeli hodit prej iz sejma, čez cesto na gyros in pol še v LIDL po kruh in salamo za naslednji dan (v hotelu smo imeli le zajtrk). V avtobusu spit še en jogurt, v sobo pod tuš in pol v lobby na pivo.

No saj, vsak ima svoje :). Je pa res da je zelo dobra izkušnja to. Ponovim ponovno čez kako leto ali dve da se špili malo bolj zamenajo.

dottor ::

Mi smo s kolegi rekli da gremo naslednje leto. Morem videt če ABC Tour še organizira.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sejem erotike Celje 2018 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35462305 (54058) BigWhale
»

GAMESCOM 2016

Oddelek: Loža
141851 (1415) Trupl0
»

novo leto v Bratislavi

Oddelek: Loža
132911 (2263) MisterR
»

London.

Oddelek: Loža
215499 (3486) baltso
»

Tehnični muzej Munchen - Kje spati?

Oddelek: Loža
2817570 (14464) DuleKrtola

Več podobnih tem