» »

Sejem erotike Celje 2018

Sejem erotike Celje 2018

jype ::

gustek_si je izjavil:

Kako ti veš kaj je v hrenovkah?
Ves point hrenovk je, da ne veš, kaj je not!

(Jaz tudi nisem eden tistih, ki bi se zgražal zaradi spola kogarkoli.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

neverlucky je izjavil:

Indoktrinacija, ki se dogaja ma filofaksu in fdvju bo kmalu zelo resen problem ...

No, to je pa precej enostavno rešljiv problem. Ne greš študirat na filofaks ali fdv.

gustek_si ::

jype je izjavil:

gustek_si je izjavil:

Kako ti veš kaj je v hrenovkah?
Ves point hrenovk je, da ne veš, kaj je not!

(Jaz tudi nisem eden tistih, ki bi se zgražal zaradi spola kogarkoli.)

Se strinjam. Glavno je da je zadeva strokovno narejena in da je stranka na koncu zadovoljna.

perci ::

jype je izjavil:

perci je izjavil:

Burke se lahko preprosto tudi prepove nositi v javnosti. Pa nikabe tudi. Ne bo rešilo problema, ga bo pa zmanjšalo.
Hočeš reči: Ne bomo ga več videli.

Drži, ja, ampak če avto, ki ne vžge, pokriješ, hja, z burko, je še vedno pokvarjen.

Ne drži. Ko smo prepovedali kajenje v javnih zaprtih prostorih, se je število kadilcev zmanjšalo. Ko smo prepovedali kajenje v lokalih pa se bolj. Problem kajenja je v sloveniji manjši kot je bil predvsem zaradi tega ukrepa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Meiniken ::

Torej smo iz sejma erotike prišli na izdelavo hrenovk. Jst budala sm pa mislu da bomo že o zidanju bajte bral :D
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

jype ::

perci je izjavil:

Ne drži. Ko smo prepovedali kajenje v javnih zaprtih prostorih, se je število kadilcev zmanjšalo. Ko smo prepovedali kajenje v lokalih pa se bolj. Problem kajenja je v sloveniji manjši kot je bil predvsem zaradi tega ukrepa.
Hkrati je pa ta ukrep skrajno fašističen, človek mora pa danes na mrazu stati, če se hoče pogovarjati s kul folkom.

gustek_si je izjavil:

Se strinjam. Glavno je da je zadeva strokovno narejena in da je stranka na koncu zadovoljna.
Tako je.

Meiniken je izjavil:

Jst budala sm pa mislu da bomo že o zidanju bajte bral
O zidanju bajte se pogovarjamo v temi o tem, katere živali imajo višji IQ.

FormerUser ::

jype je izjavil:

Ne drži. Ko smo prepovedali kajenje v javnih zaprtih prostorih, se je število kadilcev zmanjšalo. Ko smo prepovedali kajenje v lokalih pa se bolj. Problem kajenja je v sloveniji manjši kot je bil predvsem zaradi tega ukrepa.Hkrati je pa ta ukrep skrajno fašističen, človek mora pa danes na mrazu stati, če se hoče pogovarjati s kul folkom.


Glede na to, da je alternativa teroriziranje nekadilcev, lahko "fašistom" rečem samo, hvala.

vostok_1 ::

Zgleda da vam absolutne moralne pozicije delajo zagate.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Nevljudnosti nekaterih kadilcev nima smisla reševati s kaznovanjem vseh.

vostok_1 je izjavil:

Zgleda da vam absolutne moralne pozicije delajo zagate.
Le tistim, ki niste dobro premislili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

jype je izjavil:

Nevljudnosti nekaterih kadilcev nima smisla reševati s kaznovanjem vseh.


Saj jih ne. Vljudnim kadilcem tudi danes ni treba stati in se pogovarjati na mrazu.

jype ::

FormerUser je izjavil:

Saj jih ne. Vljudnim kadilcem tudi danes ni treba stati in se pogovarjati na mrazu.
Drži, lahko se preselijo v drugo državo.

Vazelin ::

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Saj bi imel obe opciji.
Kako pa veš, kdo je skrit v luknji?

Se vidi kdo je na drugi strani saj je luknja, skozi katero lahko pogledaš. Če daš lahko čez tiča, lahko tudi pogledaš:D

neverlucky ::

Vazelin, nimamo vsi take batine, da bi bilo to mozno. Moj gre skozi tako luknjo, da ne mores vedt kdo je na drugi strani ...

FormerUser ::

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Saj jih ne. Vljudnim kadilcem tudi danes ni treba stati in se pogovarjati na mrazu.
Drži, lahko se preselijo v drugo državo.


Ali pa na drug planet, ali pa morda toliko obvladajo svojo razvado, da zdržijo pol ure brez cigareta.

jype ::

FormerUser je izjavil:

Ali pa na drug planet, ali pa morda toliko obvladajo svojo razvado, da zdržijo pol ure brez cigareta.
Jaz nisem pristaš trde prisile.

neverlucky ::

Ena tocka kjer se s Hipatijo strinjam :O
Edino pravilno, da je kajenje znotraj prostorov prepovedano. Sem bil nekaj let nazaj v bosni in v lokalih se ni dalo dihat.

jype ::

To lahko spremeniš tudi brez fašistične zakonodaje.

vostok_1 ::

Lokal zahteva plačilo za kajenje znotraj prostorov...za nakup prezračevalnih sistemov.

Simple kapitalistična rešitev.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

FormerUser ::

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Ali pa na drug planet, ali pa morda toliko obvladajo svojo razvado, da zdržijo pol ure brez cigareta.
Jaz nisem pristaš trde prisile.

Kaj bi bila v tem primeru mehka prisila? Da povemo, da kajenje v lokalu ni obzirno do drugih ampak odločitev vseeno prepustimo vsakemu kadilcu in njegovi vljudnosti? Po moje bi jih večina še vedno kadila v notranjih prostorih in mi bi še vedno neprostovoljno morali vdihavati smrdljiv in strupen zrak.

jype ::

FormerUser je izjavil:

mi bi še vedno neprostovoljno morali vdihavati smrdljiv in strupen zrak.
Saj se lahko preselite v drugo državo, ne?

FormerUser ::

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

mi bi še vedno neprostovoljno morali vdihavati smrdljiv in strupen zrak.
Saj se lahko preselite v drugo državo, ne?

Kadilci ste v manjšini, če se bo kdo selil, se boste vi. Lahko si pa ustanovite tudi svojo državo.

jype ::

FormerUser je izjavil:

Kadilci ste v manjšini, če se bo kdo selil, se boste vi. Lahko si pa ustanovite tudi svojo državo.
Jaz sem strasten nekadilec že celo življenje in nisem niti poizkusil potegniti dima iz cigarete.

FormerUser ::

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Kadilci ste v manjšini, če se bo kdo selil, se boste vi. Lahko si pa ustanovite tudi svojo državo.
Jaz sem strasten nekadilec že celo življenje in nisem niti poizkusil potegniti dima iz cigarete.

Če bi bil res strasten, bi ti cigareti smrdeli, tako kot meni, tako se pa celo načrtno zadržuješ med kadilci, ko kadijo.

vostok_1 ::

Če preštejem moje izkušnje, "kul" in kadilstvo nista ravno najboljše correlated.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

FormerUser je izjavil:

Če bi bil res strasten, bi ti cigareti smrdeli, tako kot meni, tako se pa celo načrtno zadržuješ med kadilci, ko kadijo.
Poslušam zanimive ljudi, ki imajo kaj zanimivega povedati - ne glede na to, ali kadijo, ali pa ne - in jih ne pustim na cedilu zgolj zato, ker jim je družba obrnila hrbet.

FormerUser ::

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Če bi bil res strasten, bi ti cigareti smrdeli, tako kot meni, tako se pa celo načrtno zadržuješ med kadilci, ko kadijo.
Poslušam zanimive ljudi, ki imajo kaj zanimivega povedati - ne glede na to, ali kadijo, ali pa ne - in jih ne pustim na cedilu zgolj zato, ker jim je družba obrnila hrbet.

Daj povej kam lahko pošljem eno vrečko plastičnih zamaškov za te reveže.

vostok_1 je izjavil:

Če preštejem moje izkušnje, "kul" in kadilstvo nista ravno najboljše correlated.


Not any more, kajenje je bilo kul v prejšnjem tisočletju.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

FormerUser je izjavil:

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Če bi bil res strasten, bi ti cigareti smrdeli, tako kot meni, tako se pa celo načrtno zadržuješ med kadilci, ko kadijo.
Poslušam zanimive ljudi, ki imajo kaj zanimivega povedati - ne glede na to, ali kadijo, ali pa ne - in jih ne pustim na cedilu zgolj zato, ker jim je družba obrnila hrbet.

Daj povej kam lahko pošljem eno vrečko plastičnih zamaškov za te reveže.


Haha, seem some women can be funny. ;)






(it a fraking joke mods...šeeeš)





PS: Že ki smo na sejmu erotike...kakšne fantazije pa imaš ti Hipatija?
Ball busting, pegging ...?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

FormerUser ::

Patriarchy smashing.

Shegevara ::

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Če bi bil res strasten, bi ti cigareti smrdeli, tako kot meni, tako se pa celo načrtno zadržuješ med kadilci, ko kadijo.
Poslušam zanimive ljudi, ki imajo kaj zanimivega povedati - ne glede na to, ali kadijo, ali pa ne - in jih ne pustim na cedilu zgolj zato, ker jim je družba obrnila hrbet.


Ena slabost, da ne živiš v gosto poseljenem območju je tudi ta, da nimaš veliko izbire pri obiskovanju lokalov.

Kdo drug ima recimo lahko v okolici več lokalov in s svojo denarnico glasuje za tistega, ki ima urejeno kadilnico ali pa vsaj mize s kakim kaloriferjem, da bo kajenje zunaj lažje.

Kdaj pa kdaj so pa kakšni fašistični zakoni, kot ti temu praviš vsen lahko pozitivni za širšo družbo.

jype ::

Shegevara je izjavil:

Kdaj pa kdaj so pa kakšni fašistični zakoni, kot ti temu praviš vsen lahko pozitivni za širšo družbo.
Absolutno, kajenje je vedno škodljivo, kar pa ne more biti razlog, da je prepovedano, dokler ni prepovedan prevoz z osebnimi avtomobili, igranje kart, alkohol in rumeni tisk, ker so vse te reči dokazano škodljive za širšo družbo.

FormerUser je izjavil:

Daj povej kam lahko pošljem eno vrečko plastičnih zamaškov za te reveže.
Pred vrata, na mraz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

jype je izjavil:

Pred vrata, na mraz.

To itak že sedaj, ko jih v kanto mečem. Sem mislila, da boš organiziral kakšno zbiralno akcijo za žrtve antikadilskega fašizma.

jype ::

FormerUser je izjavil:

To itak že sedaj, ko jih v kanto mečem. Sem mislila, da boš organiziral kakšno zbiralno akcijo za žrtve antikadilskega fašizma.
Mi ni treba, ker ne prebivam več v državi, kjer je fašizem sprejemljiv, če ga večina podpira.

perci ::

jure, ti si moraš za zacetek ponovno prebrati definicijo fašizma

FormerUser ::

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

To itak že sedaj, ko jih v kanto mečem. Sem mislila, da boš organiziral kakšno zbiralno akcijo za žrtve antikadilskega fašizma.
Mi ni treba, ker ne prebivam več v državi, kjer je fašizem sprejemljiv, če ga večina podpira.

Se pravi, da si jim sedaj še ti, njihovo zadnje upanje, obrnil hrbet? Izdajalec.

perci ::

sicer pa, jure, švedska ima podoben ban kot mi.

Shegevara ::

jype je izjavil:

Shegevara je izjavil:

Kdaj pa kdaj so pa kakšni fašistični zakoni, kot ti temu praviš vsen lahko pozitivni za širšo družbo.
Absolutno, kajenje je vedno škodljivo, kar pa ne more biti razlog, da je prepovedano, dokler ni prepovedan prevoz z osebnimi avtomobili, igranje kart, alkohol in rumeni tisk, ker so vse te reči dokazano škodljive za širšo družbo.



Sej ne da bi kajenje na sploh prepovedali, tolk fašizma pa zaenkrat še ne rabmo. Če komu paše, naj to počne tam, kjer drugih bistveno ne ogroža.

Tako da primerjava z alkoholom ni lih na mestu, kar se pa avtobilizma tiče, pa je tudi prav, da začnemo razmišljat kako bi lahko ustrezno omejili direktno onesnaževanje. V mislih imam razširjanje con prepovedi motornega prometa, zaostrovanje zahtev o zmanjšanju izpustov itd.. Tako kot cigaretov nismo čez noč prepovedali povsod bomo pa še za avte potrpeli z nekakšnim inkrementalnim omejevanjem avtomobilizma.

FormerUser ::

jype je izjavil:

Absolutno, kajenje je vedno škodljivo, kar pa ne more biti razlog, da je prepovedano, dokler ni prepovedan prevoz z osebnimi avtomobili, igranje kart, alkohol in rumeni tisk, ker so vse te reči dokazano škodljive za širšo družbo.

Saj kajenje ni prepovedano, samo omejeno na določene prostore.

jype ::

FormerUser je izjavil:

Saj kajenje ni prepovedano, samo omejeno na določene prostore.
Ne, prepovedano je v vseh javnih zaprtih prostorih.

perci je izjavil:

sicer pa, jure, švedska ima podoben ban kot mi.
Ne, ima precej drugačno obliko.

Shegevara je izjavil:

Sej ne da bi kajenje na sploh prepovedali, tolk fašizma pa zaenkrat še ne rabmo. Če komu paše, naj to počne tam, kjer drugih bistveno ne ogroža.
Ne razumem, kako smo nekadilci bistveno ogroženi, če smejo kadilci imeti javne zaprte prostore, ki so ustrezno označeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Shegevara ::

Ja bumbar, sej točno ti hočem rečt. A za kadilnice še nisi slišal?

perci ::

Ne razumem, kako smo nekadilci bistveno ogroženi, če smejo kadilci imeti javne zaprte prostore, ki so ustrezno označeni

Kako ne razumeš. Ogroženi smo zaradi ogabno smrdecega kancerogenega dima.

Tudi Lafargu ne dovolimo (vec), da bi svinjal s strupenimi emisijami. Fašistično? Not so much.

jype ::

perci je izjavil:

Kako ne razumeš. Ogroženi smo zaradi ogabno smrdecega kancerogenega dima.
A pa moramo nujno v prostore s tem dimom?

perci je izjavil:

Tudi Lafargu ne dovolimo (vec), da bi svinjal s strupenimi emisijami. Fašistično? Not so much.
Lafarge ni svinjal zgolj v lastnem zaprtem prostoru.

gustek_si ::

Utriki iz lanskega sejma če se kdo navduši slučajno:

perci ::

A pa moramo nujno v prostore s tem dimom?

Ne, ni treba. Torej bi bilo treba v tem prostorih dovoliti tudi emisije VX plina? Na vrata naj napišejo, da je notri VX, naj vstopi kdor hoče? To bi bilo super nefašistično.

Lafarge ni svinjal zgolj v lastnem zaprtem prostoru.

Oni trdijo, da emisijo niso imele vpliva na okolje. Poleg tega tudi kadilski dim najbrž ne ostane za vedno v gostilni?

Pa zakaj ne dovolimo restavracij, ki ne bi izpolnjevale higenskih standardov? Naj na vrata napišejo, da jih ne izpolnjujejo pa naj gre notri, kdor hoče. Ne pa, da se zajebavajo z nekimi inšpekcijami ipd.

Pa sej zadeva je simpl. Preden smo dobili ta zakon, ni bilo lokala, kjer bi lahko jedel/pil brez vonja po cigaretnem dimu. Kadilci in lastniki restavracij niso zagotovili pogojev za nekadilce. Nekadilcem je na izbiro ostalo to, da ostanejo doma ali pa grejo v zakajen lokal. Nekoliko nesorazmerno, se ti ne zdi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

PunkDude ::

Kakšen LAFARGE???? Tema je SEJEM EROTIKE CELJE?!??!!?

dreta ::

PunkDude je izjavil:

Kakšen LAFARGE???? Tema je SEJEM EROTIKE CELJE?!??!!?


Beton imajo v glavi >:D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: neverlucky ()

neverlucky ::

Eno je da delas offtopic, drugo je pa, da direktno zalis sodelujoce.

Jype, a ti se hecas s tem svojim mnenjem o kadilcih in prepovedi kajenja znotraj zaprtih prostorov? Daj preberi se enkrat kaj pises pa se zamisli. Mojbog

jero_no1 ::

FormerUser je izjavil:



jero_no1 je izjavil:

Kdo od žensk terja, da nosijo pretesne hlače in prekratke majčke, zaradi katerih si potem prehladijo ledvice??? Prav nihče - tako razmišljajo samo šmrklje z nizko samopodobo...


Been there, done that, moved on in sedaj, s pogledom nazaj, lahko z gotovostjo povem, da v resnici ni toliko šlo za svobodno izbiro kot za programiranje in pranje možganov, sledenje in ponotranjenje sporočil s katerimi (pop) kultura bombardira ženske, od trenutka, ko se rodijo v našo družbo do trenutka, ko/če, nekatere prej druge pozneje ali pa tudi nikoli, spregledajo in so sposobne videti za kakšen BS v resnici gre, v največjo pomoč je tukaj seveda feministična analiza.


V bistvu je bila in še vedno je svobodna izbira, ti si pač padla v večino, ki je nasedla pranju možganov. Verjamem, da je potrebna močna volja, da se temu upreš in s tem morda celo tvegaš začasno izključitev iz tvoje družbe. Ampak na koncu boš videla, da to niti ni bila tako slaba odločitev.
Verjamem, da se je danes težko upreti vsem tem bombandiranjem s strani medijev in družabnih omrežij (tudi sam se že bojim, kaj se bo dogajalo, ko bodo moji otroci najstniki), ampak še vedno verjamem, da se da odrasti, tudi če nisi najbolj kul in skoz na sceni in se upreš tem posiljevanjem z raznimi neumnostmi.

vjreh43WAEFS ::

Očitno so moderatorji v tej temi z belimi fleki na ekranu obležali pri prvem postu, ker očitno zadnjih 5 strani še niso prebrali... Čestitke (?)

Medtem pa ostali o cigaretah.

Zgodovina sprememb…

perci ::

O cigaretah, lafargu, burkah, feminizmu in uničujoči pop kulturi. Tema ni derailala ampak evolvirala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Vazelin ::

Perci: se boš zapeljal do Celja drug vikend?:)