» »

Grčija.

Grčija.

Azz_Kikr ::

Na netu sem iskal neke zanimivosti o tej državi, pa nič konkretnega. Slišal sem, da ima baje Grčija najcenejše Taxije v Evropi (ali celo na svetu?) in da imajo Atene najbolj onesnažen zrak v Evropi? Je kaj od tega res?! Moram namreč za frenda zbrat full zanimivosti o Grčiji...
Hvala vnaprej,
Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Yohan del Sud ::

Pa ne spet ta tvoj imaginarni frend... :\

Za legendarno onesnažen zrak sem tudi jaz čul že pred časoml, ampak mogoče so zej kaj zrihtal. Za taksije pa ne vem. Verjetno so cenejši kot tu, pa tudi ociganijo te verjetno lažje... >:D

perci ::

Taxiji niso prav nič poceni. Za cca 20km smo plačevali 4-5 jurjev. Zato, da so nam prepeljali prtljago 500m iz hotela do hotela pa je prišlo 5 evrov.

Pazi to: taksi na klic je bil 20% dražji zaradi klica ;). Pri nas je pa ironično taxi na klic cenejši ;).

snow ::

> Pa ne spet ta tvoj imaginarni frend...
lol :)

O Grčiji... Bil na otoku Rodos. Kamenja je veliko ja. :D Kaj veliko, sam kamen. Pa od Rodosa je čist bliz do Turčije.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

ali3n ::

V Atenah se da poleti lepo preživeti, če hodiš od enega do drugega kioska, kjer prodajajo ledeno hladno pijačo :D ; zrak je pa pak kot drugje... zatohlo, vroče, smog...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Hair_Y ::

Bil dve leti zapored na Iosu, pa seveda v Atenah tudi,
pa povem, da so Atene v enem letu kar orenk spucali
(no še vedno je blo svinsko :D ), samo razlika je
bla očitna - to je blo 2. oz. 3. leta nazaj.

Joj če se spomnem kak je bil McDonald's; za skozlat....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grčija

Oddelek: Loža
121797 (1185) Mato989
»

Microsoft Customer Support - Grčija

Oddelek: Loža
162187 (1546) Mato989
»

popotovanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557327 (6243) daisy25
»

Toyota Prius - hibridni avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
5312330 (11260) perci
»

EP v rokometu 2004 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1137428 (5162) Microsoft

Več podobnih tem