» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
96 / 132
»»

Tidule ::

A te kdo sili?

svecka ::

Tebe očitno nekdo sili, da ne uporabljaš možganov :D

Tidule ::

Uuuuu, a tako zgledajo frustracije, ker si pd5 ne mores privoscit? Bogi.

svecka ::

Tebe pa očitno peče ritka, ker ne moreš met 60FPSjev na 4k hahaha

Stran vržen denar, jaz investiram rajši v kaj pametnejšega, saj znam razmišljat z razliko od tebe ;)

springfield ::

Mi poves katera naprava je sposobna poganjat moderne igre 4k@60fps za 500€? Res me zanima, ker takoj kupim.

neocodexx ::

svecka ima point, ampak malo pa tudi pretirava.

PS5 ima "4K 60 fps" tako kot imaš "4K 60 fps" na PCju z DLSS.

A si poskusil pognati kako igro na PC v 4K z vklopljenim RT in/ali brez DLSS? Ti z lastnih izkušenj povem da RTX 3070 ni dovolj. Niti z DLSS Performance načinom, ne dobim stabilnih 60 fps. DLSS Balanced in RT off da dosežem povprečje cca 70 fps na "4K". Kar je v bistvu približno enako kar zmore PS5. Za stabilnih 4K z RT bo potrebna vsaj 4080, pa še takrat s pomočjo DLSS, s čemer 500EUR PS5 več sploh ne moreš primerjat...

In nativno 4K brez DLSS? Hahaha. Kar poskusi. 30 fps party (odvisno od naslova, ampak je kar nekaj takih ki bojo kartico spravili na kolena).

Tistih ~1700p in različne fore checkerboard resolucij izgleda čisto v redu na PS5. Je zelo rahel drop v kvaliteti, 60 fps pa je stabilnih tudi brez VRR. Če vzameš za primer, novi Horizon FW izgleda fenomenalno v performance načinu, nimam niti ene pripombe. Pa še plus igrati na PS5 je to ker je tih, tudi ko dela na polno, in ga ne slišiš, medtem pa moja 3070 hoče poleteti in hkrati še throttla performance, tak da je končna izkušnja vsekakor boljša na PS5.

Drugi argument je pa ta stara fora da ni dovolj iger ki bi sploh izkoristile in ponudile 60 fps na PS5, jaz pa pravim da jih je sedaj že dovolj (in vse ki so dobile update), za mene jih je, in z zelo lepo cca ~1700p sliko kolikor v povprečju ponujajo, je super, ogromna izboljšava od PS4 sploh ne moreš primerjat. Seveda ne za vse naslove, ampak vse kar je novejšega zadnjih par let bo delalo kot mora, in je vredno nadgradnje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

Magic1 ::

Sej bodo optimiziral igre, AMD bo upscaling porihtal in bo čist sprejemljiv 4K 60Hz na novih konzolah. Za 500€ top. Men se pa vedno bolj glupo zdi zapravljat jurje za Pc, kjer imaš potem še mali monitor, da sploh ne opaziš tej jakih detailov. Seveda lahko kupiš vse top šit za 144Hz in zmečeš 3k za vse... Sorry nimam časa v lajfu, da bi to časovno lahko upravičil. Je Ps5 čez kapo, sam miško in tipkovnico za več naslovov naj omogočijo.
Magic

neocodexx ::

AMD FSR na PS5? Ja to bi bilo dobro, čudno da še ni, pa bo?

Bo pa spet omejeno od naslova do naslova, na stare lahko verjetno kar pozabimo da bojo dobili naknadno podporo...

Glede pcja mali monitor ni problem, jaz imam oled 42" pred tem pa 32" ultrawide, velikost danes res ni problem, še olede imamo zdaj tako da je tudi kvaliteta.

Meni osebno je postal bolj pomemben zvok, na pcju imam to logitech 5.1 igračko ki je "za silo" ampak se niti približno ne more primerjat s mojim audiofilskim 5.2 hišnim kinom, zato raje gejmam na tvju, na pcju si ne boš nikoli takih zvocnikov postavil kot si jih lahko v dnevni sobi.

Magic1 ::

Amd je imel dosti dela s molžnjo grafičnega trga. Microsoft in Sony tudi nimata še razloga, da bi se pretegnila, saj prodata vse takoj. Bo rabila kriza nastopit, potem se bo delal na strankah.
Magic

oo7 ::

The Last Of Us Remake: PS5 Vs PS4 Comparison

Skyman ::

Dobra novica za vse ostale ki uporabljajo druge resolucije!

PlayStation 5 New System Software Beta Introduces 1440p Support, Interface Improvements and More
https://wccftech.com/playstation-5-new-...

oo7 ::

"PS5 Has Shipped 21.7 Million Units as of JUNE 2022

filip007 ::

Naj bi povečali proizvodnjo, kdaj pa so že, ni videti?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

drvowp ::

yayo ::

drvowp je izjavil:

Je kdo že kupoval tukaj: https://europakauf.com/collections/play...

fake shop list 2022

filip007 ::

Kaj pa zombi.si, 5 dni od naročila pa nič. Telefon imajo ven, mail nič, tako da, dopust ni izgovor?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Aphanisis ::

Kje in kako bi lahko prišel do novega ps5, ki ni od scalperja?

Mimovrste, BigBang, Amazon (italija, Nemčija...) nič od niča.

Hvala za pomoč!

z3ro ::

Nič ne bo, pač jih ni za dobit ;)

Slopek ::

Kako kupiti nekaj kar ni v trgovinah? Verjetno si že ugotovil, da samo tako, da plačaš več.

Aphanisis ::

Že, že ampak scalperji jih najbrž dobijo v trgovini. Kako pa njim to uspe? Ali to vedo samo oni? :)

49106 ::

Če bi bilo enostavno priti do PS, potem ne bil razprodan.

Uspe jim tako, da aktivno spremljajo ponudbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

puginho ::

Sicer Sony napoveduje močno povečanje proizvodnje, ker je kriza s polprevodniki delno mimo, bomo videli. Če ne prej bo nekaj zaloge sigurno do izida GOW Ragnarok.

drvowp ::

Kdaj se pa pričakuje izid GOW Ragnarok?

Že kar nekaj časa namreč spremljam ponudbo konzol v Sloveniji brez uspeha…ne želim pa kupovati od prprodajalcev ali stati v neki trgovini v vrsti kot v socializmu za kruh…

ales85 ::

drvowp je izjavil:

Kdaj se pa pričakuje izid GOW Ragnarok?

Že kar nekaj časa namreč spremljam ponudbo konzol v Sloveniji brez uspeha…ne želim pa kupovati od prprodajalcev ali stati v neki trgovini v vrsti kot v socializmu za kruh…

Si se prijavil na Sony cakalno listo?

49106 ::

drvowp je izjavil:

Kdaj se pa pričakuje izid GOW Ragnarok?

Že kar nekaj časa namreč spremljam ponudbo konzol v Sloveniji brez uspeha…ne želim pa kupovati od prprodajalcev ali stati v neki trgovini v vrsti kot v socializmu za kruh…


Jaz sem ga dobbil takrat, ko sem ga najmanj "potreboval". V enem letu sem odigral mogoče kakšnih 15-20ur, tako da gre pri meni za slabo "naložbo".

Zmajc ::

drvowp je izjavil:

Kdaj se pa pričakuje izid GOW Ragnarok?

Že kar nekaj časa namreč spremljam ponudbo konzol v Sloveniji brez uspeha…ne želim pa kupovati od prprodajalcev ali stati v neki trgovini v vrsti kot v socializmu za kruh…


Jaz sem se cca 2 meseca nazaj pogovarjal z prodajalcem v Harvey Norman v Mb mi je rekel da dobijo cca 8 konzol na 1-2 tedna dobavljeno. Ker se brez problem prodajo v trgovinah jih sploh ne dajejo na splet.

Pokliči tu pa tam v kako njihobo trgovino, se zna zgodit da je kaki na zalogi.

drvowp ::

Grem danes preverit v mariborski HN. Tnx za info

Zmajc je izjavil:

drvowp je izjavil:

Kdaj se pa pričakuje izid GOW Ragnarok?

Že kar nekaj časa namreč spremljam ponudbo konzol v Sloveniji brez uspeha…ne želim pa kupovati od prprodajalcev ali stati v neki trgovini v vrsti kot v socializmu za kruh…


Jaz sem se cca 2 meseca nazaj pogovarjal z prodajalcem v Harvey Norman v Mb mi je rekel da dobijo cca 8 konzol na 1-2 tedna dobavljeno. Ker se brez problem prodajo v trgovinah jih sploh ne dajejo na splet.

Pokliči tu pa tam v kako njihobo trgovino, se zna zgodit da je kaki na zalogi.

batista ::

Rabil bi polnilni kabel za PS5 dualsense kontroler. Bo tale ok?
https://www.mimovrste.com/podatkovni-po...

Reaper ::

Vsak USB-C kabel bo OK, tudi tisti od mobitela.

oo7 ::

Glede na sledilnik konzol - https://hop.si/sz/ ima Konzolko PS5 na zalogi - https://www.konzolko.si/playstation-5-p... Staro za novo

Zvezdica27 ::

jaz dualsense polnim s polnilci za gsm...

zz

oo7 ::

PlayStation Faces GBP5bn Lawsuit Amid Accusations of Overpriced Games and In-game Purchases

https://wccftech.com/playstation-faces-...

oo7 ::

DualSense Edge Wireless Controller Reveal Trailer | PS5 Games

Mali Krt ::

PS5 cene se bodo povišale:
- PS5 with Ultra HD Blu-ray disc drive - EUR549.99
- PS5 Digital Edition - EUR449.99

Vir:
https://wccftech.com/major-ps5-price-in...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mali Krt ()

Skyman ::

Sej pri nam so ze 700€+ tako da je to kar poceni:))

GregiB ::

Je prav neverjetno, da bo kmalu 2 leti od launch-a PS5, pa se je še vedno ne da dobiti "off the shelf"
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

oo7 ::

The PlayStation 5 is about to get more expensive in most major markets, and Sony says you can blame continued inflation and other global economic troubles.

Vsi drugi krivi samo SONY ne :D

jimyboy ::

Odlična novica za Xbox :))

ales85 ::

oo7 je izjavil:

The PlayStation 5 is about to get more expensive in most major markets, and Sony says you can blame continued inflation and other global economic troubles.

Vsi drugi krivi samo SONY ne :D

No, če smo čisto pošteni, Sony je vedno konzole prodajal pod ceno. Če to drži tudi za PS5, jim nič ne zamerim.

49106 ::

PS je prepoceni, zato je tudi razprodan. Na primer že nadgradnja diska (Firecuda 530 2TB) stane 250 eur.

Magic1 ::

ales85 je izjavil:

oo7 je izjavil:

The PlayStation 5 is about to get more expensive in most major markets, and Sony says you can blame continued inflation and other global economic troubles.

Vsi drugi krivi samo SONY ne :D

No, če smo čisto pošteni, Sony je vedno konzole prodajal pod ceno. Če to drži tudi za PS5, jim nič ne zamerim.

Prodaja se po minimalni ceni, ker jim ni v osnovi služit na samih konzolah. Seveda jih je trg presenetil s povpraševanjem. Sej zdaj bodo podražil in še kriza pride, bo potem kmalu veliko konzol na lagerju. Sploh pa je PC market mrtev zaradi stanja na grafičnem trgu, ki je večino ljudi preusmerilo na konzole. Tudi tukaj se znajo stvari spremenit prihodnje leto.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

mirancar ::

če prov štekam se je podražal povsod razen v USA
močan dolar?

Magic1 ::

To je verjetno eden od glavnih razlogov. Eu je v riti, Kitajska tudi, Afrika, J. amerika itak. Potem preostane da karkoli ga Američani serjejo, so še vedno najboljši. Sem mislil da gre kakšni norveški kroni dobro pa pada kot EUR.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

wcpapir ::

Danes grem pi trgovini na štajerskem ups kaj vidim PS5. Probam ce gre skatla dvignit. Gre...gremo na blagajno potegnemo kartico in cao. 400eur digital verzija.

chuck ::

Misliš 450€, cene PS5 so se zvišale za 50€.

Glede na to, da se skoraj 2 leti po izidu prodaja za isto, oziroma sedaj višjo ceno, se zagotovo prodaja z dobičkom, oziroma ne več z izgubami kot smo bili vajeni iz PS3/PS2 časov.

wcpapir ::

Niso se. Zaenkrat je se stara cena. Uvoznik jih prodaja naprej za 368.

chuck ::

scipascapa ::

wcpapir je izjavil:

Danes grem pi trgovini na štajerskem ups kaj vidim PS5. Probam ce gre skatla dvignit. Gre...gremo na blagajno potegnemo kartico in cao. 400eur digital verzija.


dokazi.......

chuck ::

Večja verjetnost, da najdeš bankovec za 100€ na cesti kot pa PS5 v Sloveniji v trgovini za 400€ :D

filip007 ::

ETI3n jo je prodajal za 550, zdaj že šlo verjetno, samo bi moral na Trojane priti, se nisem odločil za to, ni bilo prevoza. Sploh pa moja boga TV, je ravno za prvo silo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.
««
96 / 132
»»