» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
72 / 132
»»

filip007 ::

PS4 konzol je zunaj 100M+, PS5 pa 10M, čista računica.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

mirancar ::

ps4 bo še dolgo z nami, ker hw je še zmer soliden. to kar ps5 more laufat na 4k60, bo ps4 nekak sfural na 1080p30

je pa ps5 zakon, učer sem ga dobil. loading times so odlični in nč ne šteka. zdaj lahko končno igram ps4 igre gor, brez da gledam loading screen ko kreten. pa še kot ps5 plus naročnik dobiš ful iger v sklopu "ps5 collection".

še nvme se bo dodalo kasnej za večji storage. odlična konzola! tudi tišja je od ps4

Tidule ::

Ransom je izjavil:

Schnappi je izjavil:

Ta bo težka, ne moreš si izbrat za vračilo samo nekaj kar je del kompleta.

Drugače pa lej, take it or leave it ponudba. Dvomim, da jim bo ostal kakšen na zalogi, ker je še vedno iskana roba.

Sem se pogovarjal s kolegom, ki dela v eni od teh trgovin. Enostavno so nabavne cene tako zanič, da so primorani bundlat.
Ali to ali pa dvig cene konzole.


Ni to factory bundle in je vsak artikel posebej naveden na racunu kolikor sem jaz seznanjen ;)


Potem bi mogoče šlo. Moraš pa predvsem pri igri pazit, da ne odpreš embalaže/odstraniš varnostnega pečata. Še vedno pa bodo po vsej verjetnosti zavrnili ker pravica ni do vračila blaga, ampak je pravica do odstopa od pogodbe (ki vključuje tudi vračilo blaga). Pogodba je bila pa sklenjena za vse skupaj.

Schnappi ::

https://www.igabiba.si/products/playsta...

predolgo sta ugotavljala :) ali je še kdo ujel naročilo?

skyform ::

Kaj pri nas je bil digital edition na zalogi še kdaj po launchu ali ne? Kje folk dobi digital edition, ker se nonstop pojavlajo oglasi na bolhi, v tujini, amazon? Jaz redno spremljam vse evropske amazone in ga nikdar ni na zalogi.

Btw nisem vedel za to, da je Sony uporablil tri različne ventilatorje za PS5, glasen, srednje glasen in tih, res bedno, tako da je potem čist od sreče odvisno kaj dobiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Badwolff ::

Jaz sem prednaročil digital in tudi dobil na Anni, dokaj zgodaj.

skyform ::

Badwolff je izjavil:

Jaz sem prednaročil digital in tudi dobil na Anni, dokaj zgodaj.


Kdaj si ga prednaročil, pred launchom ali pred kratkim?

Badwolff ::

pred launchom, dobil konec februarja.
Anni je bil edini, ki ni zahteval predplačila.

filip007 ::

Saj V2 ima drugačen ventilator, PRO bo pa še večja verjetno?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

yayo ::

najbolj žalostno je, da ventilator ni verjetno vreden več kot 20 evrov a dobilo se ga bo za sto

oo7 ::

Most viewed Trailers after 24 hours from yesterday's PlayStation Showcase on YouTube

o God of War Ragnarok - 10+ million
o Spider-Man 2 - 9+ million
o Marvel's Wolverine - 7 million
o KOTOR Remake - 3+ million
o Gran Turismo 7 - 1+ million
o Forspoken - 1 million

Zvezdica27 ::

opa gt7... kdaj bo?

skyform ::

filip007 je izjavil:

Saj V2 ima drugačen ventilator, PRO bo pa še večja verjetno?


Ne vem, če ima v2 popolnoma novega, menda ima enga od teh treh v zgornjem videju. Že v launch verziji koristijo tri različne, tako da lahko, da že imajo nekatere launch verzije enakega kot nova verzija ali pa so v novih tudi različni kot v launch verziji, pojmam nimam ena velika mučka je to.

oo7 ::

Zvezdica27 je izjavil:

opa gt7... kdaj bo?


4 marec 2022

MTm2H37rqt7B ::

skyform je izjavil:

filip007 je izjavil:

Saj V2 ima drugačen ventilator, PRO bo pa še večja verjetno?


Ne vem, če ima v2 popolnoma novega, menda ima enga od teh treh v zgornjem videju. Že v launch verziji koristijo tri različne, tako da lahko, da že imajo nekatere launch verzije enakega kot nova verzija ali pa so v novih tudi različni kot v launch verziji, pojmam nimam ena velika mučka je to.


v launch verziji so tri vrste fanov.

1. vrsta - Delta, 23 bladov, naj bi bila v čisto prvih verzijah, katere so bile reviewane, in je najtišji

2. vrsta - Nidec, 19 (17?) bladov, najslabši od trojice v smislu glasnosti in vibracije. Tega sem dobil ta mesec v bigbang konzoli in ma t.i. UFO zvok, ki dela wopwoowoowoowoowoowoo

3. vrsta - NMB, to se da after-market kupiti.

Zgodovina sprememb…

skyform ::

2. vrsta - Nidec, 19 (17?) bladov, tega sem očitno tudi jaz dobil in sem tudi v BB kupil, groza, nimam sreče moram dobiti ravno to glasno turbino. :8)

celje ::

kako pa veste katero ste dobili? kako to vidim? hvala

oo7 ::

Marvel's Wolverine - Reveal Trailer | PlayStation Showcase 2021



Marvel's Wolverine Will be an Extensive Game for Adults

MTm2H37rqt7B ::

skyform je izjavil:

2. vrsta - Nidec, 19 (17?) bladov, tega sem očitno tudi jaz dobil in sem tudi v BB kupil, groza, nimam sreče moram dobiti ravno to glasno turbino. :8)


sožalujem, mogoče, če si za to, probaj samo bolj zategniti T8 torxe od ventilatorja, poročajo o rahlem rahlem izboljšanju

druga poceni pomoč so o-ringi. gumijasti zunanji premer 6mm, debelina 1,5mm, notranji premer 3mm

ali pa investicija v NMB...

meni tisti wowowowo žre živce, ps5 imam 60cm od glave in tudi headphonsi ne pomagajo...

oo7 ::

Grand Theft Auto V and Grand Theft Auto Online - PlayStation Showcase 2021 Trailer | PS5


Like / dislike ratio.


Kot kaže imajo ljudje dovolj GTA V.

Skyman ::

Tud 8 let ne mores vsak dan jesti pasulj:))

Jaz sem nekaj MP igral SP pa še dodaknu ga nisem oz sem prisel nekaj 2-3 misije,pa sem takrat potem formatiral in tle je tudi ostalo.

oo7 ::

Jaz MP nisem igral niti 1 minute. Samo SP je dobra igra ampak ja je čas, da začnejo govoriti o GTA VI.

xseki ::

SP je zakon ampak prekratko. Manjkajo DLC-ji, več misij ipd... MP je pač njihov cash cow.

oo7 ::



Kot kaže GOW, Ghost of tushima, Deamon Souls... prihajajo na PC ?

Ampak najbolj zanimivo pa je, da je tukaj tudi igra Horizon forbiden West, ki sploh še ni izšla za PS5 in je prestavljena v drugo leto. Ravno tako igra Gran Turimo 7.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

MTm2H37rqt7B ::

Če bi šel kdo še dlje z modanjem.

Nalepke za spremembo LED barv...

Klik!

oo7 je izjavil:



Kot kaže GOW, Ghost of tushima, Deamon Souls... prihajajo na PC ?

Ampak najbolj zanimivo pa je, da je tukaj tudi igra Horizon forbiden West, ki sploh še ni izšla za PS5 in je prestavljena v drugo leto. Ravno tako igra Gran Turimo 7.


Baje tudi Uncharted?

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:



Baje tudi Uncharted?



Uncharted 4 je že nekaj časa uradno napovedan za Pc.

skyform ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:

skyform je izjavil:

2. vrsta - Nidec, 19 (17?) bladov, tega sem očitno tudi jaz dobil in sem tudi v BB kupil, groza, nimam sreče moram dobiti ravno to glasno turbino. :8)


sožalujem, mogoče, če si za to, probaj samo bolj zategniti T8 torxe od ventilatorja, poročajo o rahlem rahlem izboljšanju

druga poceni pomoč so o-ringi. gumijasti zunanji premer 6mm, debelina 1,5mm, notranji premer 3mm

ali pa investicija v NMB...

meni tisti wowowowo žre živce, ps5 imam 60cm od glave in tudi headphonsi ne pomagajo...


Ma jezn sem, ko... skor 1 leto po launchu končno uspem nabavit PS5 pa še to dam 100EUR več kot sem hotel, ker sem želel imeti Digital Edition nabavil pa Bluray, potem pa zadeve spušča takšne zvoke. Namesto, da bi zboljšali konzolo jo poslabšajo. Čakaš dlje in dobiš slabše kot tisti, ki so ga dobili prej, bi ga najraje Sonyju v fris zabrisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

MTm2H37rqt7B ::

@Skyform:

+1

Skyman ::

New Major PS5 System Update Releases Tomorrow; Packs M.2 SSD Storage Expansion Support, 3D Audio For TV Speakers and More

https://wccftech.com/new-major-ps5-syst...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Zvezdica27 ::

lp,

meni ne ropota nič, niti enota, niti vent.

je pa ps5 zver. Nobenega zatikanja pri ničemer, zelo fajn zadeve.

Sam še to me zanima, če lahko kako linux gor butnem, hehe

zz

skyform ::

Jaz sem si prednaročil digital verzijo, kak jo dobim se znebim te blu-ray verzije. Drugače je pa zakon zadeva ja, sem že končal Uncharted 4, sedaj igram Uncharted The Lost Legacy, nasledn tedn pa že Kena pride.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

yayo ::

moj februarski ps5 je tudi čisto tih, razen, ko vrti bluray, takrat je glasen v pm. Drugače končno igram Spidermana Moralesa. Za fajtanje in kombote nimam glih spomina, pa vsseeno nekako gre. Si bom moral sprintati list z osnovnimi komboti in ga imeti na kolenih. :P

Gogyto ::

Moj PS5 je tudi tih, načeloma. Sem pa včera zvečer porajtal, da mi R2 trigger nekaj mlahavo deluje. Ni več tistega odziva, kot je na ostalih triggerjih. Sicer dela, ampak se porajta luft.

Skyman ::

Servis..briga te naj popravijo ce mas garancijo,naj dela sej si placal.

oo7 ::

Tako je naj popravijo saj je v garanciji.

Berserker ::

Vem da je blo to že večkrat predebatirano, ampak me zanima, kje se postavit za vrsto, da bi vsaj do decembra nekako prišel do nove konzole po normalni tržni ceni.

skyform ::

Jaz sem pisal Anni. Piši jim, da želiš prednaročit PS5 digital ali bluray katerega pač želiš, zahtevali bodo par podatkov od tebe in ko jim boš poslal podatke ti bodo pripravili in poslali prednaročilo.

Skyman ::

Spremlaj ps5 temo,vedno k je kaksna zaloga nekdo objavi tukaj link,pa vedno se nekdo najde cez 1 tedn tukaj ko isce ps5 pa sej ni res...Je pa res da bos tezko dobil vse za 499€ ker vsi sedaj kaj zraven poturijo da placas cca 150€+

xseki ::

Tako je. Spremljal to temo in ga boš imel v roku nekaj tednov. Drugače pa pošlji povpraševanje v vse trgovine, ki so kdaj imele PS5 na zalogi (anni, igabiba, goblin, itd.) in upaj, da boš dobil do decembra. Pred nekaj tedni je BigBang imel konzole celo na policah v trgovini. Sicer pa je za pričakovat, da bo naval na novo konzolo sedaj večji. Bližajo se prazniki in božič. Jaz bi na tvojem mestu pohitel.

Skyman ::

Ce ga dobis do bozica bos vesel,vem da ga je kolega 2 meseca nazaj vzel v BB pa je ze takrat bila dobava bozic,upaj da dobis kje.Ampak za 499€ tezko v zakup si vzemi vsaj da bos kontroler doplacal ali kak PS+ to radi dodajajo zraven.

BlondRaven ::

Tudi jaz spadam med tiste, ki še niso kupili nove plejke. V Big Bangu so mi rekli, da vsak mesec dobijo nove zaloge, samo dvomim, da to velja tudi za PS5. Naročil sem se na e-obveščanje, da bom dobil obvestilo, ko pride na zalogo in takoj kupil. Je pa realno, da bom verjetno čakal do božiča. :D Imel sem možnost vendar nisem kupil bundla iz igabibe, ker Toura nikakor ne bi mogel prodat, igrati ga pa tudi nimam namena. Sem pač škrt.

Zgodovina sprememb…

skyform ::

Skyman je izjavil:

Spremlaj ps5 temo,vedno k je kaksna zaloga nekdo objavi tukaj link,pa vedno se nekdo najde cez 1 tedn tukaj ko isce ps5 pa sej ni res...Je pa res da bos tezko dobil vse za 499€ ker vsi sedaj kaj zraven poturijo da placas cca 150€+


To sem jaz počel in pogej kako dolgo sem rabil, da sem ga dobil skor eno leto, in še to bluray verzijo, ki jo nisem želel, tako da to ne deluje najbolje za vsakega. Z prednaročilom nimaš kaj izgubiti, ne rabiš v naprej plačati tako, da če ga tudi zmes kupiš kje drugje lahko prednaročilo skenslaš. Jaz sem si ta tedn kr pri treh prodajalnah prednaročil digital verzijo, čeprav že imam bluray verzijo, ki bom jo prodal takoj, ko dobim digital.

Reaper ::

Pa misliš da bo pri digital ventilator kaj tišji kot je na BLuRay verziji? Nisem raziskoval, če vgrajujejo v oba modela konzol enake ventilatorje, predvideval bi da.

skyform ::

Nov digital, ki ima manjši hladilnik ima not ta tišji ventilator z večimi rezili.

Reaper ::

Aha, ok, hvala za info.

Skyman ::

skyform je izjavil:

To sem jaz počel in pogej kako dolgo sem rabil, da sem ga dobil skor eno leto, in še to bluray verzijo, ki jo nisem želel, tako da to ne deluje najbolje za vsakega. Z prednaročilom nimaš kaj izgubiti, ne rabiš v naprej plačati tako, da če ga tudi zmes kupiš kje drugje lahko prednaročilo skenslaš. Jaz sem si ta tedn kr pri treh prodajalnah prednaročil digital verzijo, čeprav že imam bluray verzijo, ki bom jo prodal takoj, ko dobim digital.

Jaz sem ga 9.11.2020 narocil dobil sem ga sredina maja,bil sem povsod narocen na razna obvestila,na BB zrebanje(tam sem vedel da imam vec sans na jackpotu kot na zrebanju)Šele ko sem dobil klic da "jutri" pride ps5 zame sem prvo pomislil na 1 april,ampak ja docakal sem ga.Moras pa vseeno se postaviti v vrste v cimvec trgovin,a vmes še vedno iskati ps5.Ne cakat da te kdo poklice in rece pridi imam zate ps5 :)

Glede digitalne verzije,teh je itak najmanj v obtoku bos kar cakal,vrjetno dajo bluray zato ker je zaloga stara in treba porabiti te bluraye(dvomim da še kdo to dons kupuje)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

skyform ::

ACS Sony so napisali:

Verjetno ste že z naročilom na naši strani opazili, da zaradi velikega števila prednaročil ter omejene količine dobavljivih konzol je dobava zelo počasna. Realno lahko dobavo pričakujete šele jeseni 2021.

Če to drži bo potem zelo hitro.

Ransom ::

Ravnokar mi je uspelo naročiti pri BB, nisem dobil nobenega obvestila, čisto slučajno sem preveril in je bil na zalogi standard edition :)

Skyman ::

Drugace je danes prisel update za ps5 ter za kontroler! okoli 900mb se mi zdi da je bil(se predno sem pogledal je ze dol bil)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Reaper ::

Ransom je izjavil:

Ravnokar mi je uspelo naročiti pri BB, nisem dobil nobenega obvestila, čisto slučajno sem preveril in je bil na zalogi standard edition :)


Odlično :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()
««
72 / 132
»»