» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
70 / 132
»»

tikitoki ::

In kljub temu prakticno ni igre, ki bi bila vredna casa.

xseki ::

Zvezdica27 je izjavil:

jah... meni je grd, prav ven seka, desgign ps4 je mnogo boljši. SAm kaj čmo.


v glavnem - mi lahko potrdite, da g29 dela na ps5? Ma kdo za prodat? Porkamadona...

zz

100% deluje. Moraš samo pazit, da vzameš tistega za PS4/PS5.

Jaz sem kupil pri anni: https://anni.si/podloge-igralni-pripomo... in je zadeva res super.

Miham0 ::

Sledilnik zalog konzole Ps5 pri nas in v tujini:https://hop.si/sz/

vres.ales ::

Nikjer za dobiti :(

Reaper ::

MediaMarkt DE pobira rezervacije za garantirano dostavo do konca septembra. Če kdo rabi in ima kako žlahto v DE, ker bo po moje samo osebni prevzem, lahko pa da se motim.

Skyman ::

bomo merklovi rekl ona bo konc septembra v penziji bo imela cas it v mediamarkt :))

Reaper ::

:))

MTm2H37rqt7B ::

priporočam vsem da se prijavijo na bigbangovo obveščanje

Skyman ::

Zakaj ze?

Jaz sem biv prijavljen pa ne bu ne mu o kaksne mailu,ne pod spam ne kjerkoli.Zaloga pa je bila!

MTm2H37rqt7B ::

Skyman je izjavil:

Zakaj ze?

Jaz sem biv prijavljen pa ne bu ne mu o kaksne mailu,ne pod spam ne kjerkoli.Zaloga pa je bila!


YMMV, jaz sem ga dobil na ta način...

Je pa res, da sem eno rundo tudi izgubil, pa sem bil prijavljen. Pomoje se je koda artikla ali pa kaj takega spremenila na njihovi strani. Nevem.

Zgodovina sprememb…

Skyman ::

Ja nekaj takega mora biti,ce vidis ps5 in se narocis na mail,ter nato BB ponudi ps5+controler mislim da ne bos dobil maila.

skyform ::

Jaz sem tudi bil prijavljen na BB obvestila in vse ostale strani kot mimovrste, anni... pa ga nisem nikoli dobil na tak način. Zadnič sem pa kr tak za foro pogledla BB in so ga imeli pa nabavil. Verjetno je najbolje spremljati to strani, ki jo je prilepil @Miham0.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Skyman ::

Vedno kdo od uporabnikov Slotech-a,tukaj prilepi kaksne linke od trgovine z zalogo.Pa ni vrag da ga ne dobiš,glede na to da ima BB pogodbo z sonijem bo prva izbira seveda BB šele potem ostali.Se je sedaj cez poletje seveda ker so dopusti zgodilo da je bila konzola cel vikend na zalogi.Tudi kaksno stran 2 nazaj je bila ista situacija.

skyform ::

Do sedaj je bilo večinoma tako, da je v par min pošel, vedno, ko sme videl kak link v tej temi, da je na zalogi sem bil prepozn. Prejšn tedn pa ga je BB imel na zalogi skoraj pol dneva in takrat sem ga tudi dobil. Igabiba ga je dobila enak dan kot BB in so ga imeli na zalogi celo do naslednjega dne, ni šel tako hitro, ker so imeli zraven F1 in dodaten kontroler.

acookook ::

Reaper je izjavil:

MediaMarkt DE pobira rezervacije za garantirano dostavo do konca septembra. Če kdo rabi in ima kako žlahto v DE, ker bo po moje samo osebni prevzem, lahko pa da se motim.

Al pa naročiš na cheaper&more naslov.

Tidule ::

acookook je izjavil:

Reaper je izjavil:

MediaMarkt DE pobira rezervacije za garantirano dostavo do konca septembra. Če kdo rabi in ima kako žlahto v DE, ker bo po moje samo osebni prevzem, lahko pa da se motim.

Al pa naročiš na cheaper&more naslov.


Kolikor vem mediamarkt omogoča za PS5 samo osebni prevzem.

vimos ::

Je kdo zasledil kako dobro ceno za prednaročilo COD Vanguard PS5 ? vidim da so cene šle kar fajn gor cca 75€ In realno moraš kupit še battlepass za multiplayer in si hitro na 100€.

Skyman ::

Ja madona sej kupujes COD ne pa neko nizkocenovno streljacino:)) Vsak let je ista zgodba novi cod na copy-paste prav tako cena 60€+

xseki ::

Enako kot FIFA torej:)).

Skyman ::

Nekaj takega sicer meni je cod graficno od mw2 dalje isti,se granato ko vrzes je isto sound torej ves da velik truda vlozijo.FIfa je pa drugacna k v barci ni mesija pa v juvetu ni ronalda :)) hec

Drugace pa...Eni boste glih dobil ps5 k bo na voljo PRO :))

Sony PlayStation 5 Pro Targetting Late 2023-2024 Launch, Pricing at Around $600-$700 Premium 8K Gaming Segment
https://wccftech.com/sony-playstation-5...

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Nekaj takega sicer meni je cod graficno od mw2 dalje isti,se granato ko vrzes je isto sound torej ves da velik truda vlozijo.FIfa je pa drugacna k v barci ni mesija pa v juvetu ni ronalda :)) hec

Drugace pa...Eni boste glih dobil ps5 k bo na voljo PRO :))

Sony PlayStation 5 Pro Targetting Late 2023-2024 Launch, Pricing at Around $600-$700 Premium 8K Gaming Segment
https://wccftech.com/sony-playstation-5...


Letos itak ne bo nobene velike ekskluzive za PS5 pa verjetno drugo leto bodo eksluzive za PS še vedno izhajale na PS5 in PS4.

Skyman ::

To sem jz tebi ze rekel aprila letos,pa si še kar zacuden ko prestavlajo igre v leto 2022.Letos bo COD FIFA BF FAR CRY6 in to je to.Sicer pa itak ce nisi imel ps4 je ps5 to to,imas kar nekaj spilov za preigrat,tako kot jaz.

Bomo pa jutri videli upam da kaj vec kar se tice god of war novega dela,ter ostalih iger kaj nam prinaša leto 2022.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

skyform ::

Kena: Bridge of Spirits bo zelo dobra ekskluzivna igra za PS5 in izide 21/9. Sicer bo tudi za PC ampak še ni datuma kdaj izide za PC, letos ziher ne, tako da letos je ekskluzivna za PS5. Jaz se ful veselim te igre mi izgleda ful vredi, imam dosti raje take sladke igre kot pa vso to streljanje in nasilje s katerim je folk dan danes tako obseden in še otroci mi lahko zraven gledajo ali igrajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Skyman ::

Keno sem pozabil ja pa Ratchet & Clank je bil drugo pa potem ze ne bo.

oo7 ::

Skyman je izjavil:

To sem jz tebi ze rekel aprila letos,pa si še kar zacuden ko prestavlajo igre v leto 2022.Letos bo COD FIFA BF FAR CRY6 in to je to.Sicer pa itak ce nisi imel ps4 je ps5 to to,imas kar nekaj spilov za preigrat,tako kot jaz.

Bomo pa jutri videli upam da kaj vec kar se tice god of war novega dela,ter ostalih iger kaj nam prinaša leto 2022.



COD FIFA BF FAR CRY6 to bi lahko igral na PC-ju ampak me nobena od teh iger ne veseli.

Jaz imam PS4 sem se odločil, da ga sploh ne bom prodal, ker se ne splača. PS5 pa imam namen kupiti enkrat drugo leto.

Mogoče veš ob kateri uri bo jutri PS predstavitev ?

scipascapa ::

Kako ne splača? Če dobiš 200€ zanj samo dilaj.

GR2 ::

skyform je izjavil:

Kena: Bridge of Spirits bo zelo dobra ekskluzivna igra za PS5 in izide 21/9. Sicer bo tudi za PC ampak še ni datuma kdaj izide za PC, letos ziher ne, tako da letos je ekskluzivna za PS5. Jaz se ful veselim te igre mi izgleda ful vredi, imam dosti raje take sladke igre kot pa vso to streljanje in nasilje s katerim je folk dan danes tako obseden in še otroci mi lahko zraven gledajo ali igrajo.

Na Wiki piše:
The game is scheduled for release for Microsoft Windows, PlayStation 4, and PlayStation 5 on September 21, 2021.

Tako da iz tega sodeč ne vidim, da bi bila ekskluziva za PS5.
Imam pa tudi jaz to igro na očesu.

celje ::

oo7 je izjavil:

Skyman je izjavil:

To sem jz tebi ze rekel aprila letos,pa si še kar zacuden ko prestavlajo igre v leto 2022.Letos bo COD FIFA BF FAR CRY6 in to je to.Sicer pa itak ce nisi imel ps4 je ps5 to to,imas kar nekaj spilov za preigrat,tako kot jaz.

Bomo pa jutri videli upam da kaj vec kar se tice god of war novega dela,ter ostalih iger kaj nam prinaša leto 2022.



COD FIFA BF FAR CRY6 to bi lahko igral na PC-ju ampak me nobena od teh iger ne veseli.

Jaz imam PS4 sem se odločil, da ga sploh ne bom prodal, ker se ne splača. PS5 pa imam namen kupiti enkrat drugo leto.

Mogoče veš ob kateri uri bo jutri PS predstavitev ?


ps predstavitev cesa bo jutri? hvala. lp

nasel, vseeno hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: celje ()

Skyman ::

Ce dobis 200€ doplacas samo 300€ je dobr deal.Samo hrabro predno bos docakal soliden pc oz 3070 bo še dolga pot.

Sony has announced PlayStation Showcase 2021, which will be broadcast on September 9 at 1pm Pacific / 4pm Eastern / 9pm UK (that's September 10 at 6am AEST). The event promises to offer a "sneak peek at the future of PS5, with updates from PlayStation Studios and industry-leading devs," and will last around 40 minutes

celje ::

kdo pa se da 200 za ps4? jaz bi prodal dva ps4 pro-ja. koliko pa bi bila realna cena (da se hitro proda)?

scipascapa ::

ps4-pro 200€ kar gre oz. moralo bi iti.

Domen87 ::

Igabiba ima predvideno zalogo v prihodu (Playstation 5 + Dualsense + Tour de France 21 komplet):
https://www.igabiba.si/products/playsta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Domen87 ()

Skyman ::

No vidite potem pa jokate da ni zaloge,nehajte trolat pa vzet!8-):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

xseki ::

PS5 500€ + Dualsense 70€ + TDF 60€ = 630€

Dva kontrolerja itak rabiš, igro pa prodaš;((. Lahko bi vsaj dali F1 ali pa kaj podobnega. TDF je zdaj malo "out".

springfield ::

Dajo kar gre slabo v promet

oo7 ::

Sony PlayStation 5 Pro Targetting Late 2023-2024 Launch, Pricing at Around $600-$700 Premium 8K Gaming Segment

https://wccftech.com/sony-playstation-5...

Skyman ::

To bilo ze objavleno zgoraj plus še citiral si me ;((

oo7 ::

Skyman je izjavil:

To bilo ze objavleno zgoraj plus še citiral si me ;((


Pa res :)) se opravičujem malo me že daje skleroza ;(

Miham0 ::

oo7 ::

FPS igra na gamepadu je zame misija nemogoče :)

GR2 ::

Zdaj ko si rekel se pa res ne spomnim da bi obrnil kak FPS na konzoli, kaj šele da bi igral MP. Halo 3 vem da sem neki začel, ampak potem odložil. Za tretjeosebne streljačine kot sta GTA in RDR je ok, za Doom si pa sploh ne predstavljam kako bi se lahko tako hitro obračal z gobico.
V bistvu se niti ne spomnim nekega FPS, ki bi bil samo na konzoli, razen omenjenih Halo.

Skyman ::

oo7 je izjavil:

FPS igra na gamepadu je zame misija nemogoče :)

Probaj,tudi jaz tako zase pravim potem pa igras kaksno SINGL player pa si skos boljsi v streljanu.Je pa res da SP so drugo kot dejansko MP

49106 ::

Na konzoli lahko igrate z miško in tipkovnico.

Skyman ::

Lahko samo zato imamo PC.Imam par na ps med "frendi" k igrajo COD na misko in tipkovnco pa si s tem ego pumpajo ko neki najstniki ko imajo top K/D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

49106 ::

Skyman je izjavil:

Lahko samo zato imamo PC.


Jaz imam pa zato PS. Že samo normalna grafična je dandanes dražja od PS5.

Reaper ::

FPS se čisto brez problema igra na konzolah, ne pride pa samo od sebe, je potrebno malo vadit. Igram že 12 let FPS na konzolah in ne grem več nazaj na PC.

skyform ::

xseki ::

Je že bila včeraj ob 16:00. Zgleda, da ni več velikega navala na PS5. Ali pa folk noče kupit zaradi igre + kontrolerja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

skyform ::

Ni res, ravnokar je prišel na zalogo, včeraj je pisalo, da kmalu dobijo zalogo. Včeraj ga nisi mogel dati v košarico, pisalo je nekaj kot, zaloga v pričakovanju. Jaz tudi mislim, da ni več takega navala, ker v BB je zadnjič bil par ur na zalogi in samo PS5 za 499.99EUR. Z igro pa še težje gre, sploh tako bedno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

GregiB ::

Tole pr igabiba.si se mi zdi pa mal grda poslovna praksa... prodajajo namreč konzolo s dodatnim ploščkom (which is fine), potem pa zraven prlimajo še igro, ki dvomim, da jo sicer veliko kupujejo... ustvarijo nek "bundle", ki to sicer ni in prodajo vse skupaj po redni ceni... Približno tako, kot če bi z avtom moral kupiti še kolo...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!
««
70 / 132
»»