» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
69 / 132
»»

Zvezdica27 ::

hm. vidim, da je tudi to poblaznelo... imel sem g27, pa se mi je zdel drag (feeling mi je bil na ps3 top), tole je pa fakin crazy...

Sumski ::

springfield je izjavil:

Ravno so ga najavli https://www.thrustmaster.com/en_UK/pres...
Kolikor vem, ni delan na T-GT II in spada v bistvu malo pod T300. T300 je drugace super, sploh ce ga dobis v kakem dobrem dealu.


O, se posipam s pepelom, govorice so bile, da bo osnovan na T-GT II. Hvala za link. Bo zanimivo videti volan v akciji.

MTm2H37rqt7B ::

ob 14h sem v bigbang btc, takoj pri vhodu iz francoske, videl 4 skatle ps5, get them while they are hot


sorry za pozn post

Zvezdica27 ::

kwa... jutr zjutraj letim, če bo še

zz

Enron x86 ::

skyform je izjavil:

Enron x86 je izjavil:

Meni ga je uspelo prejšnji teden dobit prek Telekoma.
Je pa že ta nova revizija, CFI-1116A.

Lp


Kaj imaš digital? a je tudi bluray varianta nova? Moj je CFI-1016A, tak da nimam novega :8) sier novi bi naj imel majnši hladilnik in se bolj grel. Sem pa malo razočaran kaj se glasnosti tiče, sem mislil, da je popolnoma tih, sicer ni glasen, je pa malo nadležn zvok, tak bolj visoko frekvenčni venti.


Moja je z BluRayem.
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

oo7 ::

Zvezdica27 je izjavil:

kwa... jutr zjutraj letim, če bo še

zz


Me prav zanima ali boš dobil. Poročaj :)

Zvezdica27 ::

ma ja, itak je spotoma, tko da...

zz

dobu. še so v BB

Zgodovina sprememb…

comman89x ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:

ob 14h sem v bigbang btc, takoj pri vhodu iz francoske, videl 4 skatle ps5, get them while they are hot


sorry za pozn post


Hvala ti za info, lih zdaj kupil enega 🙂

katimm ::

Za vse ki ste razocarani nad Fifo in igralnostjo morate sneti PES lite, sicer okrnjena verzija samo par ekip ampak je igralnost povsem druga in je zastojn na Ps storu. Me je pa novi Ratchet and clank kar navdusil, igra je zakon in mi je boljsa kot prvi del, katerega pa nisem se celega preigral. Je pa cudno da mi samo ratcheta ne poganja na 120hz... ampak kolikor sem opazil nisem edini s tem problemom

MTm2H37rqt7B ::

comman89x je izjavil:

MTm2H37rqt7B je izjavil:

ob 14h sem v bigbang btc, takoj pri vhodu iz francoske, videl 4 skatle ps5, get them while they are hot


sorry za pozn post


Hvala ti za info, lih zdaj kupil enega 🙂


sem vesel, da sem koristen :)

Zgodovina sprememb…

cordoba ::

Katimm, meni normalno poganja 120hz, moraš vklopiti v meniju v sami igri...

katimm ::

cordoba je izjavil:

Katimm, meni normalno poganja 120hz, moraš vklopiti v meniju v sami igri...


Zrihtano res sem imel 120hz na off. Cudno hvala za pomoc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: katimm ()

yayo ::

LunKi ::

Meni tudi ratchet dela v 40hz fidelity mode (120hz something) in je res amazing. Dejansko prvi ps5 only title?

Gogyto ::

katimm je izjavil:

Za vse ki ste razocarani nad Fifo in igralnostjo morate sneti PES lite, sicer okrnjena verzija samo par ekip ampak je igralnost povsem druga in je zastojn na Ps storu.


Imaš v Konzolku polno verzijo za 14 EUR. Sicer bo kmalu baje nov špil, ki naj bi bil popolnoma zastonj ampak vseeno - za ta denar se splača vzet pa še to o free polnem špilu dejmo z rezervo vzet.

Največja rak rana PESa pa je žal online. Sicer je to v 2021 rahlo boljše, vendar še vedno čakaš na match lahko tudi po 10 minut in še potem ti spari modela, kjer imaš kao podn povezavo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

oo7 ::

Zvezdica27 je izjavil:

ma ja, itak je spotoma, tko da...

zz

dobu. še so v BB


Koliko si pa dal ?

Gogyto ::

Sodeč po sliki na Mn3njalniku izpred par dni, so jih imeli po 499, brez dodatkov... Nice

Zvezdica27 ::

lp,

bluray, en plošček, 499 €

kaj zdaj, ps store, ps+? kaj moram vzeti? slo regijo?

zz

oo7 ::

Dobro dobil si po pravi ceni samo, da nisi preplačal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Zvezdica27 ::

res je. fajn mi je da tkole odnesem reč, danes odpakiram.


v glavnem, kako ps+ naročnino rabim, igre digitalno kupujem tam not ali preko pc browserja?

zz

Gogyto ::

jah, če se ti da kvačkat za US račun, se baje bolj splača cenovno. Če si klen zaveden slovenec s partijsko značko SDS, boš odprl slovenski račun. V vsakem primeru pa digitalno kupuješ igre in DLC kar preko PS5, imaš ikono PS store in tam direktno lahko kupuješ. Ne me držat za besedo glede sledečega - v PC browserju pa omogoča izbiro Paypal računa za plačevanje, dočim (vsaj včasih) tega direktno na playstationu nisi mogel uredit. Si rabil Visa ali Mastercard. Ne vem, kako je sedaj s tem, ker že dolgo nisem popravljal načina plačila.

Gregor P ::

Morda pride prav, je pa treba paziti na regijo https://www.techradar.com/news/playstat...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

comman89x ::

Imam prvo težavo, če pritisnem download ps4 saves na ps5 mi pokaže error np 103085-7? Vse sem sem sprobal, ponovni zagon ter ga ugasnil In se na koncu ponovno zagnal ruter?

Zvezdica27 ::

torej dajmo samo še to razpucat, kako je zdaj na ps5:

ne dramatiziramo glede regije, pač Slovenija.

Kje kupujemo ps+ (in katero regijo - je to sploh še važno?)

Vidim da imam še živ račun iz ps3... nadaljujem kar tega?

zz

Miham0 ::

Zvezdica27 je izjavil:

torej dajmo samo še to razpucat, kako je zdaj na ps5:

ne dramatiziramo glede regije, pač Slovenija.

Kje kupujemo ps+ (in katero regijo - je to sploh še važno?)

Vidim da imam še živ račun iz ps3... nadaljujem kar tega?

zz


Jaz imam slovenski account preprosto povedano zato ker mislim, da bo izginila anomalija kjer imas možnost ustvariti ameriški account z nižjimi cenami in slovenski account kjer so pa igre dražje. Pričakujem, da bo billing adress na kartici določil katero trgovino bomo koristili. Ne želim pa potem izgubiti kupljenih iger, ter ostalih prigaranih stvareh. Igre se ti pa itak najbol splača kupiti ter preigrane prodati. V digitalnih igrah preprosto ni preostanka vrednosti in ne vidim smisla da bi Sony-u šenkal 25% preostanka vrednosti igre...slovensko razmišlanje :).

comman89x ::

comman89x je izjavil:

Imam prvo težavo, če pritisnem download ps4 saves na ps5 mi pokaže error np 103085-7? Vse sem sem sprobal, ponovni zagon ter ga ugasnil In se na koncu ponovno zagnal ruter?


Težava rešena, sem dal samo deactivate console in potem spet nazaj.

Kumbaja ::

Miham0 je izjavil:

Zvezdica27 je izjavil:

torej dajmo samo še to razpucat, kako je zdaj na ps5:

ne dramatiziramo glede regije, pač Slovenija.

Kje kupujemo ps+ (in katero regijo - je to sploh še važno?)

Vidim da imam še živ račun iz ps3... nadaljujem kar tega?

zz


Jaz imam slovenski account preprosto povedano zato ker mislim, da bo izginila anomalija kjer imas možnost ustvariti ameriški account z nižjimi cenami in slovenski account kjer so pa igre dražje. Pričakujem, da bo billing adress na kartici določil katero trgovino bomo koristili. Ne želim pa potem izgubiti kupljenih iger, ter ostalih prigaranih stvareh. Igre se ti pa itak najbol splača kupiti ter preigrane prodati. V digitalnih igrah preprosto ni preostanka vrednosti in ne vidim smisla da bi Sony-u šenkal 25% preostanka vrednosti igre...slovensko razmišlanje :).


mislim, da billing address se že se daj preverja v smislu, da ne moreš uporabljat SI kreditnih ali paypala.

Da bi pa v celoti lahko blokirali dostop, pa je utopično pričakovat, ker še noben geoblocking ni ipravičil vložka, glede na to kako lahko ga je obvozit. Pa tudi Sonyju bolj kot ne dol visi za to anomalijo, ker glavna razlika se ustvarja predvsem na valutni razliki in davkih.

Skyman ::

Septemberske playstation plus igre
https://pbs.twimg.com/media/E-NpjlQXEAM...

cyberlev ::

Je kakšna varianta s PS5 predvajat filme prek DLNA?

Zvezdica27 ::

kaj zdaj... pol je boljš nemški nov account narediti? Ali je isto.

Saj Paypal ne vidijo kam pelje.

Odgovor, prosim.

zz

springfield ::

Kolikor vem ima nemski store iste cene kot nas, tak da ne vem kaj bi profitiral, ce ga naredis.

Badwolff ::

a niso evropski vsi siti, tako ponudba kot cene.
Razen UK

Gogyto ::

Kako ne vidijo za Paypal? Sem že bral, da so imeli probleme, ker je tudi Paypal vezan na regijo kartice..Sicer pa nemški spada po EU in ni razlike v ceni z našim.

guano ::

je kdo že probal kupit ameriške psn gifcarde in jih vnovčit na ameriškem psn računu?

Reaper ::

velikokrat in vedno brez problemov

Zvezdica27 ::

ok.

sicer imam možnost preko sorodnika tudi USA, pač prek njega... ne vem, povejte... zdaj za 2 e na leto ...


zz

Kumbaja ::

Če želiš uporablajt US potem je praviloma najlažje rešljivo z uporabo gift kartic. Kolk ti pa razlika v ceni pomeni, pa najbolj sam veš.

xseki ::

xseki je izjavil:


FIFA 22 Standard Edition: $59.99 = 50.90EUR --- SLO: 69,99 EUR

US: https://www.playstation.com/en-us/games...
SLO: https://store.playstation.com/en-SI/con...


Ti se odloči. Če imaš US račun lahko prišparaš nekje 8€-20€ na igro.

oo7 ::

Sony za 9. september pripravlja večjo predstavitev PlayStation iger

https://hop.si/2021/09/03/sony-za-9-sep...


Ob 22:00 uri

oo7 ::

Alan Wake remaster 5 oktober 2021 ?

Zvezdica27 ::

Ok, ps5 je kul. Hvala za pes lite info, super je.

Zdaj pa volan... g29, vem da je glasen. To je to?

Zz

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Alan Wake remaster 5 oktober 2021 ?


Tud če ne.. je drugih bolsih projektov ki stojijo.

MTm2H37rqt7B ::

Tole sem naroču.

Vso elektroniko mam črne barve :P

 PS5

PS5

Parkelj ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:

Tole sem naroču.

Vso elektroniko mam črne barve :P

 PS5

PS5


Super zadeva, sam je pa draga k ps .... :D

JanMitchell ::

Mislim, da je v črni barvi še bolj zanimiva ;)

Zgodovina sprememb…

MTm2H37rqt7B ::

Parkelj je izjavil:

MTm2H37rqt7B je izjavil:

Tole sem naroču.

Vso elektroniko mam črne barve :P

 PS5

PS5


Super zadeva, sam je pa draga k ps .... :D


Ja, izbral sem to znamko, ker je preverjeno kvalitetno narjeno, dobro pobarvano in prilega se 100%.

Imaš tudi dosti cenejše izdelke, ampak dbrand je top.

Zvezdica27 ::

jah... meni je grd, prav ven seka, desgign ps4 je mnogo boljši. SAm kaj čmo.


v glavnem - mi lahko potrdite, da g29 dela na ps5? Ma kdo za prodat? Porkamadona...

zz

Skyman ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:

Tole sem naroču.

Vso elektroniko mam črne barve :P

 PS5

PS5



Drugace sem nekaj casa nazaj videl na FB od playgame da ponuja različne nalepke in poslikave za Ps5,gle cene ne vem je pa zanimivo

MTm2H37rqt7B ::

Skyman je izjavil:

MTm2H37rqt7B je izjavil:

Tole sem naroču.

Vso elektroniko mam črne barve :P

 PS5

PS5



Drugace sem nekaj casa nazaj videl na FB od playgame da ponuja različne nalepke in poslikave za Ps5,gle cene ne vem je pa zanimivo


To je tudi ena od resitev, sam nalepka je nalepka... IMO

Se vidi, da sem iz originalno iz pc sveta, prec menjat vente, hladilnike, modat case, .... it never stops...

oo7 ::

"'PS5 Exclusive Game Budgets Will be $200 Million,' Predicts Sony Veteran

https://www.gamepressure.com/newsroom/p...
««
69 / 132
»»