» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
64 / 132
»»

Skyman ::

Dvomim da bo nov model,dokler se tako prodajajo kot vroce zemljice ne vem zakaj bi delali nov model?.Pri digitalni verziji so naredili nov "model" namesto 3.6kg sel na 3.3kg kar je zelo velik podatek,sploh ce ga imas na mizi.

skyform ::

Tole bo, nek malenkost lažji digital model, upam, da bo to prišlo tudi v SLO, ker bi raje imel digital.

https://www.gamepressure.com/newsroom/p...

MTm2H37rqt7B ::

a so se zgodbe o coil whinu ipd. zdaj malo polegle?

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

Skyman je izjavil:

Dvomim da bo nov model,dokler se tako prodajajo kot vroce zemljice ne vem zakaj bi delali nov model?.Pri digitalni verziji so naredili nov "model" namesto 3.6kg sel na 3.3kg kar je zelo velik podatek,sploh ce ga imas na mizi.

Zakaj nov model? Zato ker praviloma to praviloma pomeni optimizacijo procesa in samega produkta ali diverzifikacijo komponenet. Prvo znizuje ceno na kos (tako teza kot velikost produkta seveda lahko vplivata na koncno ceno), drugo pa povecuje proizvodnje kapacitete, kar je trenutno se vedno velika omejitev.

Pesimist ::

Digitalne še bodo ziher, vendar zdaj ima Sony priložnost dražjo prodati in igro vsiliti.
Jaz sem prejšni teden naročil digitalno verzijo pa mi je bilo sporočeno, da še od decembra čakajo na te in nimam šans več to leto. Moj kolega jo je 2 tedna nazaj dobil in je tudi že lani naročil. Imel sem pa srečo, da so me obvestili, da imajo pa na razpolago to z igro v prosti prodaji za 600+ in jo lahko kar dobim, če pridem te. Vbistvu sem imel letos kar 2x srečo. Xboxa sem dobil na mimovrste tudi 2 tedna pred tem. Hotel sem digitalnao, vendar največ igram playstation in stara ps4ka že ruži kot jumpo jet zato sem se odločil kar za to.

cordoba ::

Se pravi, če bi zdaj rad imel ps5, ni nikjer variante?

Reaper ::

Novega modela PS ne bo, so pa očitno pripravili novo revizijo PS5, kar je bilo enako tudi pri starejših generacijah konzol. Pravijo, pa da je PS5 DE nove revizije performančno identičen PS5 DE izvorne revizije.

Če imate opcije glejte tujino, oz. če bi bil jaz na vašem mestu bi vzel tudi opcijo z gamepadom in igro. Sam sem dodaten gamepad dokupil pa nikoli konzole ne igrava 2 sočasno, prej zaradi rezerve. Dal sem pa malo čez 50 € za gamepad, pri nas je redna cena 70 € če se ne motim + igra po redni ceni za 70 € in je to 640 € skupaj s konzolo. Igro in gamepad lahko kje drugje dobiš malo ceneje ampak tu govorimo o okvirno 30 - 40 € po mojem mnenju.

Skyman ::

PS Plus August 2021 Games Include PvZ: Battle for Neighborville, Tennis World Tour 2, and Hunter's Arena: Legends

Ghost007 ::

Ja sej revizije se dogajajo nonstop vsepovsod. Tudi originalna verzija lahko pride z glasnejšim ali tišjim ventilatorjev.
Moja ima na srečo dovolj tih, da me ne moti. Ne vem pa kerega točno. Definitivno pa ni neslišen kot na Xbox Series X. Tam veš, da dela ker čutiš topel veter.

oo7 ::

Zaenkrat še nobene take ekskluzive, da bi moral takoj imeti PS5 :)

Reaper ::

Moram za vikend še probati ampak jaz moje konzole ne slišim, sedim pa okvirno 3 - 4 metre od nje.

scipascapa ::

oo7 je izjavil:

Zaenkrat še nobene take ekskluzive, da bi moral takoj imeti PS5 :)


Demon's Souls in Returnal ter vse ostale igre, ki se naložijo hitreje in izgledajo boljše :)

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zaenkrat še nobene take ekskluzive, da bi moral takoj imeti PS5 :)


Demon's Souls in Returnal ter vse ostale igre, ki se naložijo hitreje in izgledajo boljše :)


Demon Souls sem že igral. Returnal pa slišim, da nekaj ur sploh ne moreš shranit položaja ? :|

oo7 ::

PS5 Sales Surpass 10 Million Worldwide

https://wccftech.com/ps5-sales-10-milli...

filip007 ::

Vaša prva konzola, potem razumem visoko zanimanje in izboljšane igre, če imate še 4k TV, je to to.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Skyman ::

PlayStation 5 M.2 Storage Expansion Support Coming With New Beta Firmware Update; Requirements Detailed
https://wccftech.com/playstation-5-m-2-...

Ter se prvi M.2 SSD ki naj bi bil podprt uradno s strani Sony-a

Seagate FireCuda 530 NVMe SSD Confirmed to Be PS5 Compatible
https://wccftech.com/seagate-firecuda-5...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

scipascapa ::

predrago.

vres.ales ::

Predrago gor ali dol, kupilo jih bo 30% uporabnikov

Skyman ::

Best SSD for PS5 2021
https://www.eurogamer.net/articles/digi...

Zame je teh 660gb dovolj,vec kot 2 igre nikoli nimam nalozene.COD pa itak ne igram da bi rabil 3x ssd notri :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

oo7 ::

Jaz ne rabim veliko prostora itak kupujem igre na DVD-ju ko jo preigram jo izbrišem in prodam.

Miham0 ::

skyform je izjavil:

Včeraj sem dobil email od Anni, da so ga imeli in sem spet prepozno videl, nimam sreče s tem PSjem. Kaj pa glede Digital verzije a je sploh ne bo več ali kaj, v Slo je vedno samo Bluray verzija na zalogi, edino na launchu je bila Digital potem pa nikdar več.


Če bi bil trgovec, bi sigurno raje videl, da se je proda čim manj, ker ti na dolgi rok odžira maržo iz naslova prodanih iger.

49106 ::

Igre je najbolje tam, kjer stanejo 40-45 eur in ne 70-80.

apfelstrudl ::

Na A1 je na zalogi PS5 z dodatnim kontrolerjem.
Samo je pa cena zasoljena - slabih 800€ kar je za konzolo ki je vredna 499€ in dodaten kontroler (vsaj za moje pojme) hudo preveč. To je že v rangu preprodajalcev.

No ja. Če je kdo "desperate" - naj pogleda.

Ghost007 ::

Jim pa teško zameriš. Sej sam sony to tudi dela zdaj. Forsira te škatle z Bluerayi in dodatno igro, katera je tako ali tako zastojn z playstaion plusom. Na lep način pakirajo, kar ne morajo prodati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Ransom ::

Se da še kje kupiti PS5 za prodajno ceno, najraje digital, oz. če ni digital bi reskiral do standard verzije?

49106 ::

Ghost007 je izjavil:

katera je tako ali tako zastojn z playstaion plusom.


Katera igra zastonj s playstation plusom?

Ghost007 ::

https://www.pushsquare.com/guides/all-p...
Ratchet & Clank kero vsiljujejo zdaj tudi....

49106 ::

Ne gre za isto igro.

Zastonj je:

Ratchet %26 Clank (2016 video game) @ Wikipedia

Konzoli pa je priložena:

Ratchet %26 Clank%3A Rift Apart @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Ghost007 ::

ah zo. Te vidiš koliko me res zanima. Dodatni kontroler bi bil boljši deal za mene. :D

Miham0 ::

Zanimiv članek:'Zakaj bo v jeseni pa vse do konca leta ponovno večje pomankanje PS5 konzol?'

https://www.google.com/amp/s/www.techra...

vres.ales ::

Bolj reklama, kot članek.
Je pa logično, da bo težje po oktobru dobit konzolo, ker bo božič

Gregor P ::

Ja ta je res huda napoved:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Vprašanje kdaj drugo leto če sploh drugo leto, da bodo konzole na policah v trgovinah.

vres.ales ::

2023

filip007 ::

Ne moreš verjeti, prazne police, nekje pa še za jesti nimajo ljudje.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

oo7 ::

PS5 Standard Edition Now Selling at a Profit says Sony, PS4 Sales are Dropping off Steadily

https://wccftech.com/ps5-standard-editi...

Miham0 ::

Sony PlayStation 5 piše zgodovino, fenomenalno.

oo7 ::

Letos verjetno ne bo še nobene močne ekskluzive za PS5 ?

qwea ::

Letos je PS5 ekskluziva

oo7 ::

qwea je izjavil:

Letos je PS5 ekskluziva


To je pa res :))

Skyman ::

Mogoce bo kaj septembra ko naj bi sony imel svoj "event" 1h naj bi trajal ta event.Pricakuje se god of war seveda samo teaser trailer pa še kaj.Drugace pa dokler bo ta drek pozabi ne ekskluzive.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

filip007 ::

Telekom ima 21€ na mesec za 2 leti, samo dobava 20.8. še to bo hitro šlo, no vsaj ni toliko pretiranih cen na Bolhi.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Reaper ::

To je normalna cena, kdor rabi in dobi po tej ceni je to super priložnost. Najbrž z najmanj stresa, kolikor je to mogoče. :)

Nekateri se še vedno borite, da bi prišli do svoje konzole, jaz pa zadnji mesec nisem imel časa, da bi na njej kaj odigral, ironija... In ne, je ne prodam zaradi neuporabe, bo kmalu prišel trenutek za igranje. 8-)

Skyman ::

Diln zarad neuporabe takih je dosti na oglasih :))

Sej je bila zadnja dostava pri BB 3 dni na voljo na njihovi spletni strani,torej nekega huudega povpraševanja ni vec.Seveda tisti hardcore geeki so ze dobil svoje konzole tako ali drugace,za ostale ki pa še niso pa bodo dobili.Cene pa itak niso vec toliko hude,ker se jo da dobiti ze.

Zvezdica27 ::

hja, telekom je že ok, sam če bo tedaj. Jaz sem naročil, pa bi tudi plačal, sam da dobim. Tole, da pa samo naročiš, pol pa oni dobijo 33 konzol pa vemo, kaj bo.

zz

oo7 ::

Zvezdica27 je izjavil:

hja, telekom je že ok, sam če bo tedaj. Jaz sem naročil, pa bi tudi plačal, sam da dobim. Tole, da pa samo naročiš, pol pa oni dobijo 33 konzol pa vemo, kaj bo.

zz


Razgrabili sami in prodali za več denarja na Bolhi ? :P

cordoba ::

Imam možnost dobiti ps5, imam pa malo pomisleke, ker še nimam 4k tvja. Kakšen nasvet, če ful zgubim na račun tega? Pač, do novega leta, upam da mi uspe najti kakšno ugodno varianto tvja. Imam pa že ps4, zato malo oklevam....

Skyman ::

Ma uzemi kaj sploh sprasujes? zakaj bi se ga branil zarad 4k...ki ni 4k :))

filip007 ::

Prodaj PS4, zdaj že cene padajo. Hisense ima 75" TV za 800€.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zvezdica27 ::

kupi, boš pač na 2k igral ali 1440

boš vzel bluray ali digital?

zz
««
64 / 132
»»