» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
65 / 132
»»

Skyman ::

2K ni.. je samo 1080p ter 4k.Naj bi kasneje prisel 2k support.Ok ce je na onih 4k letel itak ni proper 4k.. to na ps4/5.

Zvezdica27 ::

aja za ps5 govoriš? A res, samo te resolucije ima? Hm...

No, bo pa TV upscalal, nekateri to znajo. Sicer pa bolje tekoč 1080 kot zatikajoč se 4k

zz

oo7 ::

Govorice... Nova Souls igra naj bi bila v izdelavi ekskluziva za Ps5. Naj ne bi šlo za Bloodborne 2.

Skyman ::

Lahko bi dal še vir :))8-)
https://wccftech.com/playstation-5-excl...

Zvezdica27 je izjavil:

aja za ps5 govoriš? A res, samo te resolucije ima? Hm...

No, bo pa TV upscalal, nekateri to znajo. Sicer pa bolje tekoč 1080 kot zatikajoč se 4k

zz


Ja... jz igram na 1080p (monitor 2k) pa mi nič ne manjka ko bodo finance dopuscale bom vzel neki na 4k do takrat pa bo bolj igra z pravo zgodbo uzitek kot pa graficni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

skyform ::

Ojoj, to pa je bogo 1080p na 1440p monitoru. Ko enkrat izkusiš 4k TV ni več poti nazaj, sploh kak malo boljši TV.

Miham0 ::

Realno konzola je narejena za 4K in to opravlja več kot vredu. Mislim, da ima lep potencial da izkoristi vse bodoče rešitve za izboljšavo slike oz. resolucije ter tako še poboljša izkušnjo igranja. Kakor koli, mislim da bodo jeseni pri Sonyu izdali večji popravek, komaj čakam kaj novega bomo dobili Ps5 fanboyi :)

1232 ::

Jaz moram tudi zamenjati TV. Pa ne toliko zaradi 4K, ker PS5 itak ne verjamem da lahko poganja 4K pri dobrih FPS. Čeprav tukaj so kar dobri FPS, bolj 60 kot pa 30:
https://www.psu.com/news/guide-ps5-enha...
No ni mi jasno kako so lahko taki FPS, GPU naj bi bil na ravni 6600 XT, oz. ker je na konzoli ponavadi vse skupaj bolj optimizirano, recimo da 6700 XT. Kar je precej dobro, ker brat je dal za to kartico 930EUR, jaz pa za PS5 samo 630EUR. Ima pa isto bolj kot ne 60 FPS.
Tudi je par iger na seznamu s 1440p resolucijo, tako da mi ni nič več jasno, ker sem tudi jaz bral včeraj da PS5 ne outputa 1440p:
https://stealthoptional.com/gaming/ps5-...

Aja, zakaj moram zamenjat, ta LG 32LH7000 iz 2009 bi bil še danes ok, če ne bi imel precej temne slike. Ne vem kaj točno je problem, ampak ta problem vem da je bil že tam 2012-2013, sploh za temne filme, se pravi je bil backlight že iz tovarne bolj slab. Če povečaš svetlost iz normalnih 50% na 80% pa tudi ni enako kot če bi bil boljši backlight.
Lansko leto sem potem kupil 32" AMVA monitor in TV-ja sploh ne rabim več kot pa res samo za TV kanale. AMVA nima problemov niti z najbolj temnimi filmi.
Fotrov Sony KDL-40L4000 iz 2008 ima pa še danes lepo sliko. Pa je že vmes 2013 kupil Sony-ja 50", pa je takoj po letu crknil. Zdaj sicer mislim da bi morali biti spet boljši, zna biti da so bili ravno takrat najslabši, ker samo 1 leto za TV ni normalno, to mora delati minimalno 10 let, raje 15 let.

No in sicer sem gledal te 43", ki bi šli že na milimetre, ker je prostora ravno za 32" + nekih 10 cm fore. Ampak ta LG 32" ima precej velik okvir, tako da je po zunanji velikosti enak 40" - 100cm, 43" je pa potem ravno 10cm več. 40" pa očitno ne delajo več. Pa na dokaj majhno omarico ga imam za postavit, tako da ne pridejo v poštev tisti z dvema nogama na vsaki strani, ampak samo s podstavkom. Teh je pa zelo malo, točno ti trije, enako v Big Bang:
https://www.mimovrste.com/televizorji-o...
https://www.mimovrste.com/televizorji-o...
https://www.mimovrste.com/televizorji-o...

Žalostno da leta 2021 ni nekega pravega napredka. Še vedno samo IPS (še zdaj ne vem ali je boljši VA, za monitor vem da imam raje VA za boljšo črno barvo, za igre verjetno bolje IPS z boljšo odzivnostjo), še vedno samo 60 Hz. Tako da bi nadgradil samo zaradi 4K in HDR. Edino če da ta NanoCell kaj boljšo sliko ali pa je spet bolj marketing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 1232 ()

skyform ::

IPS se splača bolj pri poceni modelih in za družinsko gledanje, če gledaš po kotom, ker poceni VA modeli so bolj tak, tak, kar se tiče vidnega kota, če pa gledaš oz igraš sam in bolj v temnem prostoru je VA vseeno boljši kot IPS tudi pri poceni modelih.

Jah, ti gledaš 43" zato ni nekega napredka, znamke se več ne ubadajo s tako majhnimi TVji in za 120hz boš mogel malo več plačati. Tole kaj si ti poslal so čist osnovni modeli, nizki rangi. Drugače se pa 43" cenevno ne splača najbolj, sploh pri malo višjih rangi. Če gledaš, da tale Philips, ki si ga poslal dobiš v 55" za 70EUR več kot 43" potem ti je vse jasno kaj se bolj splača, ampak, če ni prostora pač ne gre drugače.

VA je definitivno boljši za TVje zato tudi večinoma vidiš VA panel v višjih rangih in ne IPS. Med boljše in najboljše LCD TVje spadajo Sony in Samsung FALD TVji (Full Array Local Dimming) in Samsung Mini LED ampak ti dosti dražji od tega kar ti gledaš. Ti FALD z VA paneli že imajo tudi filtre s tehnologijo, ki izboljšajo vidni kot, tako da več IPS nima nobe prednosti proti njih, tudi kar se tiče odzivnega časa ni nobenih težav pri višjih modelih z VA paneli, vse je že v nulo porihtano. Sam imam Sony FALD in OLED in kot sem že prej napisal, ko enkrat izkusiš te taboljše TVje ni več poti nazaj, to je pravi balzam za oči.

Sony ima sicer od lani naprej tudi malo bolj ugoden FALD model, letos se imenuje X90J lanski model pa XH90 in se da dobiti že kar poceni. Tole je dosti boljši TV kot pa te, ki si jih ti prilepil in poglej ceno za 55" samo 250EUR več kot za 43" Philips, ki si ga ti poslal.

https://www.bigbang.si/sony-4k-uhd-kd55...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Skyman ::

skyform je izjavil:

Ojoj, to pa je bogo 1080p na 1440p monitoru. Ko enkrat izkusiš 4k TV ni več poti nazaj, sploh kak malo boljši TV.

Bogo gor ali dol eni pac ne delamo samo za racunalnike,in imamo v zivljenu se kaksne druge zadeve kot pa 4k pa 8k.Pride tudi ta upgrade na 4k v bodoce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

skyform ::

Kdo pa je kaj rekel o računalniku, če smo v PS5 temi. Jaz nimam gaming PCja, govoril sem o 4K TVjih, ki je že skoraj must have dan danes in dobiš jih tako poceni, da je že prav smešno. In veš zakaj sem napisal, da je bogo, ker igraš na 1440p monitoru v 1080p kar je nesmiselno, ker izpade slabše kot pa, da bi igral na 1080p monitoru. Drugače pa je seveda 1440p and 1400p monitoru čist lepa slika, ne kompliciram tako, da ne boš mislil ampak igrati nižjo resolucijo na monitoru kot jo podpira pa je brezveze zato, ker monitor nima upskejling kot TV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

skyform ::

Nekateri moderni TVji že nardijo skoraj čudeže z upskeljingom in procesingom, tako da lahko celo igraš na 1080p in izgleda vredu, na monitoru pa izgleda vse slabo kar je pod optimalno resolucijo. Že gori omenjen Philips PUS8505, ki je budget TV ima zelo dober procesing. Kdor si ne more privoščiti tega TVja, si tudi ne more privošči PS5. Kupiti PS5 potem pa imet podpovprečen monitor ali zastarel TV pa je tudi nesmiselno, potem zadostuje tudi PS4 ali Nintendo Switch, če je grafika nepomembna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Miham0 ::

Jaz moram pri Soniyevih televizijah pohvaliti funkcijo RealityCreation pri igranju PS5 igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Miham0 ()

skyform ::

Točno to, reality creation je neverjeten za igranje iger sploh v nižji resoluciji kot 4k in, če sediš malenkost bolj proč od TVja lahko 1080p izgleda skoraj kot 4k. Nobena druga znamka nima kaj takšenga kot je Sonyjev reality creation.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

oo7 ::

UK Sales Charts: PS5 Stock Shortages Force Sony Exclusives Out of the Top 10

https://www.pushsquare.com/news/2021/08...


V Angliji premalo PS5 konzol tako, da ni nobena PS5 ekskluziva med top 10 najbolj prodajanimi.

Kumbaja ::

skyform je izjavil:

Točno to, reality creation je neverjeten za igranje iger sploh v nižji resoluciji kot 4k in, če sediš malenkost bolj proč od TVja lahko 1080p izgleda skoraj kot 4k. Nobena druga znamka nima kaj takšenga kot je Sonyjev reality creation.


1080p in 4k pogosto zgledata povsem enako predvsem zato, ker pri recimo 55" na 2m že več ne vidiš razlike v resoluciji.

skyform ::

Kumbaja je izjavil:

skyform je izjavil:

Točno to, reality creation je neverjeten za igranje iger sploh v nižji resoluciji kot 4k in, če sediš malenkost bolj proč od TVja lahko 1080p izgleda skoraj kot 4k. Nobena druga znamka nima kaj takšenga kot je Sonyjev reality creation.


1080p in 4k pogosto zgledata povsem enako predvsem zato, ker pri recimo 55" na 2m že več ne vidiš razlike v resoluciji.


Ne vem, če si videl reality creation v akciji ampak je pri 1080p zelo velika razlika z ali brez. Za enkrat še nisem videl kaj takega ne na Samsung, Philips, Panasonic ali LG TVjih. Tudi 1080p filmi izgledajo z reality cration prav dobro.

Kumbaja ::

Nisem govoril o reality creation, govoril sem o razliki med 1080 in 4k.

Torej na istem 55 inch tvju ne bo na 2 metra nobene razlike med 1080 in 4k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

skyform ::

Kumbaja je izjavil:

Nisem govoril o reality creation, govoril sem o razliki med 1080 in 4k.

Torej na istem 55 inch tvju ne bo na 2 metra nobene razlike med 1080 in 4k.


Brez kakšnega dodatnega sharpnesa ali brez reality creation (RC) vidim razliko iz 2m med 1080p in 4k na 55", že pri filmih jo vidim pri igrah pa še toliko bolj. Še le nekje pri 3m ne vidim več neke razlike. 1080p je enostavno premehak in meglen brez RCja. Z RC pa se res skor ne vidi razlike med 1080p in 4k iz 2m in ravno zato je RC zakon. RC je tak posebeno fino in precizno ostrenje slike in ne kot normaln sharpnes kot ga imajo tudi ostali TVji, tega ima seveda Sony tudi ampak ga ne uporabljam, ker je preagresivn kot na večini TVjih. RC od Sonyja pa je nekaj čist drugega in se da nastavit med 0-100, lahko ga koristiš tudi na 4k in ne pokvari slike npr recimo 25 od 100.

Kumbaja ::

Brez kakšnega dodatnega sharpnesa ali brez reality creation (RC) vidim razliko iz 2m med 1080p in 4k na 55"

ja, normalno. Nadnaravne sposobnosti so pri uporabnikih forumov nekaj vsakdanjega. Razumem, da vidiš razliko med 1080p z ali brez prižganega RC, ampak med 4k in 1080p pa je pri taki razdalji ni razlike. Oko ima svoje omejitve, ki žal niso odvisne od individualnih želja.

darck ::

Kumbaja je izjavil:

Brez kakšnega dodatnega sharpnesa ali brez reality creation (RC) vidim razliko iz 2m med 1080p in 4k na 55"

ja, normalno. Nadnaravne sposobnosti so pri uporabnikih forumov nekaj vsakdanjega. Razumem, da vidiš razliko med 1080p z ali brez prižganega RC, ampak med 4k in 1080p pa je pri taki razdalji ni razlike. Oko ima svoje omejitve, ki žal niso odvisne od individualnih želja.



Ja vse odvisno kak je 1080p itak pa tudi jaz na bilo kateri napravi bom opazil razliko med 1080p in 4K ne vem kje ti take pobiraš. Kupi si Blu-Ray film pa kupi si 4K Blu-ray film in potem to zavrti na 4k predvajalniku pa si poglej razliko tudi iz 3 metrov jo opaziš ja no vsaj nekateri jo opazimo.

Kumbaja ::

ROFL, vedno se nasmejem, ko poslušam take zgodbice. Seveda vedno opaziš 4k vs 1080p, ČE gledaš s primene razdalje. Pri 3m je to diagonalna okol 80".

Da vidiš razliko v resoluciji na 3m pri 55", pa je seveda pravljica za otroke. Pri tej razdalji je problem ločit med 720p in 1080p, ne pa sanjat o 4k.

darck ::

Vidna razlika med 720p in 1080p je manjša kot med 1080p in 4K. Jaz ti dam 720p posnetek pa ga ne boš ločil iz enega metra proti 1080p in največja razlika v ločljivosti je iz 480p na 720p tukaj se je vedno videlo kakšen preskok v kvaliteti je bil to. Danes pa,ko se pogleda na splošno so pa televizorji in drugi aparati tako že izpopolnjeni,da slike še izboljšajo iz slabšega vira na boljši prikaz res,da ne vsi isto.

Miham0 ::

Jaz opazim razliko med 1080 in 4K, mogoče pa razlika res ni tako velika, samo to je tudi odvisno od razvijalca, 4K še ne pomeni nujno da vse vedno laufa na 4K, govorim za igre seveda. Je pa za pričakovat, da bodo igre vsebovale več kvalitetnejših slik, kot smo naprimer dobili pred kratkim update pri Call of Duty.

Miham0 ::

1232 je izjavil:

Jaz moram tudi zamenjati TV. Pa ne toliko zaradi 4K, ker PS5 itak ne verjamem da lahko poganja 4K pri dobrih FPS. Čeprav tukaj so kar dobri FPS, bolj 60 kot pa 30:
https://www.psu.com/news/guide-ps5-enha...
No ni mi jasno kako so lahko taki FPS, GPU naj bi bil na ravni 6600 XT, oz. ker je na konzoli ponavadi vse skupaj bolj optimizirano, recimo da 6700 XT. Kar je precej dobro, ker brat je dal za to kartico 930EUR, jaz pa za PS5 samo 630EUR. Ima pa isto bolj kot ne 60 FPS.
Tudi je par iger na seznamu s 1440p resolucijo, tako da mi ni nič več jasno, ker sem tudi jaz bral včeraj da PS5 ne outputa 1440p:
https://stealthoptional.com/gaming/ps5-...

Aja, zakaj moram zamenjat, ta LG 32LH7000 iz 2009 bi bil še danes ok, če ne bi imel precej temne slike. Ne vem kaj točno je problem, ampak ta problem vem da je bil že tam 2012-2013, sploh za temarketing.


Glede da iščete manjšo velikost sprejemnika, bi svetoval da pogledate za kakšen dober monitor. Mislim da bo prišel bolj prav in tudi za to velikost se dobi več v dobrem monitorju.

Tako je, da tehnologija v desetih letih zastari. Sicer pa če je kdo poznavalec glasbe bo znal povedat da je HiFi toliko dober kot je naslabša komponenta sistema. Pri tebi je to sigirno TV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Miham0 ()

filip007 ::

Je kakšna razlika med 1080p in 1080i?

Imam LG "HD ready" 2016, podpira do 1080i, s sliko sem zadovoljen, PS4 sem se naveličal je šla naprej pred kakim letom. Nov TV ni planiran, niti nova konzola. Bom počakal, zdaj na veliko prilagajajo TVje in konzole med sabo, tako da, včasih je treba malo odrasti.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

cordoba ::

Jst sem šel včeraj v big bang, pa sem se napalil na tv sony xr 65 a83j. Pomoje ga bom vzel, čisto nov model. Mi odgovarja tudi , ker ima android zaradi določenih aplikacij....

skyform ::

Sony A80J je bomba od Tvja, OS pa ni več android kot prejšna leta na Sony TVjih ampak google, ki je še boljši in preglednejši in ima še več aplikacij.

springfield ::

Se vedno je Android, Google TV je samo skin, tako da stevilo aplikacij ostaja isto.
Drugace pa je to tema o PS5, ne o TVjih, ali kako razlicni osebki dojemajo razlicne resolucije iz razlicnih razdalij.

skyform ::

Tebe pač vse moti, a ti je kdo na žul stopil ali si se z levo nogo vstal. Potem pa napiši kaj o PS5, če že tu postaš ne pa da se samo pritožuješ v vsaki drugi temi, ko ti kaj ne paše. Malo smo zašli s teme in kaj zdaj in še to se je pisalo večinoma o Sony TVjih.

oo7 ::

Miham0 ::

cordoba je izjavil:

Jst sem šel včeraj v big bang, pa sem se napalil na tv sony xr 65 a83j. Pomoje ga bom vzel, čisto nov model. Mi odgovarja tudi , ker ima android zaradi določenih aplikacij....


TV je super, če ne kar več kot odličen in primeren za PS5. Mislim, da je konec novembra Cyber Monday in takrat so TVji za res občutno znižani. Če se ne mudi, se splača počakat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Miham0 ()

filip007 ::

Saj počasi bodo rabljene na Bolhi, ko bo višek konzol na trgu, zdaj se dobi nove za 550 na Bolhi.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

GR2 ::

skyform je izjavil:

Nekateri moderni TVji že nardijo skoraj čudeže z upskeljingom in procesingom, tako da lahko celo igraš na 1080p in izgleda vredu, na monitoru pa izgleda vse slabo kar je pod optimalno resolucijo. Že gori omenjen Philips PUS8505, ki je budget TV ima zelo dober procesing. Kdor si ne more privoščiti tega TVja, si tudi ne more privošči PS5. Kupiti PS5 potem pa imet podpovprečen monitor ali zastarel TV pa je tudi nesmiselno, potem zadostuje tudi PS4 ali Nintendo Switch, če je grafika nepomembna.

Jaz bom kar ostal na 32", itak ni pravega prostora niti za 43" v 3,4 x 2,7m sobi. PS5 sem si lahko privoščil, 600EUR ni tak denar. Dajat 400EUR za nekaj kar ne bo dalo opazne razlike, pač ne.
4K ni fore pri 32"-43", ni to monitor, ki ga gledaš od blizu in bi bila na 32" dejansko razlika, če bi šel iz 1440p na 4K.
To je zame razlika v grafiki, precej večja če greš iz PS4 na PS5 kot pa iz 32" 1080p TV-ja na 43" 4K:

Pa to s samo slabšo grafiko še ni tako slabo, kar nekaj iger je namreč že PS5 only, ravno novi Spider-Man Miles Morales ter novi Ratchet & Clank.
Nekateri na tej strani govorijo celo o 1080i in HD Ready TV-jih. HD Ready so tisti s čudno resolucijo 1366x768, ki so jih nekateri dejansko kupovali. 1080p je pa uporaben še po 12-15 letih.

Kar je še dobro, če imaš TV enako velik kot monitor, ni ti treba neprestano preklapljati iz monitorja na TV za gledanje vsakega filma ali serije. Sploh je tečno, če se ti monitor prižiga 10s. Sem na hitro izračunal in sem v 8 letih lastenja 27" monitorja izgubil 10 dni samo s tem čakanjem vsaj ene 30x na dan prižiganja monitorja. Odkar sem lansko leto kupil 32" monitor, ga samo ene 3x na dan.

Kar moram preštudirati, koliko FPS sem dejansko pridobil, če Spider-Man teče na 4K 30 FPS. Glede na TechPowerUp review 6600 XT je razlike med 1080p in 4K 133.8 FPS in 50.4 FPS, se pravi vsaj 2,5x, se pravi Spider-Man potem okol 75 FPS. 75 FPS je nekako normalno za PC gaming, tako da ne vem zakaj ne bi bilo za konzolo. Eto, ena prednost, če imaš še 12 let star 1080p TV kot jaz.

Slušalke sem tudi kupil Razer Kraken (všteka se jih preprosto v kontroler, dumb me sem PS4 vsa leta igral na TV zvočnike in zaradi tega nisem mogel zvečer, zdaj sem končno poguglal kakšne so ostale možnosti za dobiti zvok iz konzole) in je to že kar dober setup za gaming. Seveda budget, ampak daleč od najmanjšega možnega budgeta, to bi bil PS2 in 19" monitor. Sploh ne vem če bom dosti rabil PC z 10900K in RTX 3070, je šlo veliko denarja v nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

filip007 ::

Ja saj to me zanima, ko sem dal PC gor je dal podporo za tisto ločljivost, konzola pa 1080i. Slika je odlična, 100x boljša kot pa Sony okrog 10+ let star TV. Je pa 32" to ja.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Magic1 ::

Jaz letos ne bi čakal preveč na črni petek. Ni in ne bo veliko dobre robe.
Magic

GR2 ::

filip007 je izjavil:

Ja saj to me zanima, ko sem dal PC gor je dal podporo za tisto ločljivost, konzola pa 1080i. Slika je odlična, 100x boljša kot pa Sony okrog 10+ let star TV. Je pa 32" to ja.

1080i pomeni interlaced, to ni ok, 1080p je tisto pravo kar imaš tudi na 24" monitorju - 1920x1080. Več si preberi tukaj:
1080i @ Wikipedia

Spider-Man sem pa že ugotovil da teče na 30 FPS tudi na 1080p TV-ju. Nekaj so potem s patchem dodali Performance RT, ampak to je samo 60 FPS z RT na 4K, seveda z zniževanjem resolucije do min. 1440p in znižanimi detajli. Ne vem kje je problem dodati opcijo Fidelity RT 60 FPS 1080p.
Sicer pa ravno to kar sem predvideval, ta konzola še vedno ni sposobna renderirat pravih 4K pri 60 FPS pri grafično srednje do zelo zahtevnih igrah. Tako da nakup 4K TV-ja sigurno še ni nuja, bo pa za PS6 čez nekih 6-7 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

oo7 ::

Magic1 je izjavil:

Jaz letos ne bi čakal preveč na črni petek. Ni in ne bo veliko dobre robe.



To bodo spet borbe za tistih nekaj PS5.

Zvezdica27 ::

ja... Telekom je obljubljal, da bodo po 20. 8., to je jutri.

PA da vidimo, ajde, v ponedeljek kaj bo, bom težil tem prodajnim agentom, čemu požirajo lastne besede - razen če je po 20. 8. mišljeno, da pač enkrat že bo ;)

zz

oo7 ::

Koliko komadov pa dobijo ?

Ransom ::

So že spremnili za vse ps5 pri telekomu, da ni na zalogi :D

chucki ::

Za 600 eur ti jaz prodam..imam enega viska zapakiranega, kupljen ta mesec v Slo.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Ransom ::

Ga bom danes kupil za 499€ ;)

Gregor P ::

Jaz ga morda kupim ko bo € 399,- 8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

hipertija ::

itak, tudi jaz, malo še počakam -2/3 leta
Prekle za kurnk

Gregor P ::

Naj lepo medtem vmes odpravijo vse napake in izdajo kakšno igro več.:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Reaper ::

Ne vem kje so kakšne napake za odpraviti, da bi bilo potrebno zaradi tega čakati. To je slaba tolažba za trenutno situacijo, ko konzole niso dobavljive.

hipertija ::

Reaper je izjavil:

Ne vem kje so kakšne napake za odpraviti, da bi bilo potrebno zaradi tega čakati. To je slaba tolažba za trenutno situacijo, ko konzole niso dobavljive.

še ni prišlo kakšne takšne igrce ven, da bi jo želel na ps5 testirat... tako da več kot dovolj časa :)
Prekle za kurnk

Gregor P ::

Reaper je izjavil:

Ne vem kje so kakšne napake za odpraviti, da bi bilo potrebno zaradi tega čakati. To je slaba tolažba za trenutno situacijo, ko konzole niso dobavljive.

Ne se sekirat, to sem rekel le tako mimogrede. Če bi resnično hotel imeti konzolo, bi jo seveda že imel. Tako pa ne kupujem konzol že od Sega mega drive-a naprej:)) Sem pa na letališču enkrat kupil neko poceni retro zadevo s predpotopnimi igricami8-) Zdaj bi kvečjemu kupil kakšen Nintendov Switch, ker gre za staro preizkušeno robo in ker bi to kupoval predvsem za otroke. Ampak kot rečeno, ko bodo cene padle na okoli 400,- za te konzole (in bo na voljo tudi več iger), bi pa za hec kupil še kakšen PS in Xbox. Čisto lahko se pa vmes zgodi, da se bom prej zagrel za kakšen Steam Deck.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Skyman ::

Gregor P je izjavil:

Naj lepo medtem vmes odpravijo vse napake in izdajo kakšno igro več.:D


Kaksne napake? pa so moj deluje bp od štarta,sprasujem za kolega :))

Reaper ::

@Gregor_P: Se ne sekiram, samo napišem, da ne bo kdo res mislil, da so kakšni problemi. 8-)
««
65 / 132
»»