» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
61 / 132
»»

oo7 ::

Po zadnjih govoricah naj bi igra GTA VI izšla enkrat leta 2025, ker naj bi Rockstar čakal, da bo dovolj uporabnikov imelo konzole nove generacije se pravi Ps5 in Xbox X. Kar pomeni,d a igre na PS4 in Xbox one ne bo. Bo kvečjemu potem za PS6 in Xbox XXX .

Se pravi Rockstar računa, da bo 2025 leto, ko dovolj ljudi imelo Ps5.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

meho7 ::


Se pravi Rockstar računa, da bo 2025 leto, ko dovolj ljudi imelo Ps5.


Pa ne da verjames v te pravljice?

Miham0 ::

Finančne napovedi tudi govorijo da se bodo prihodki družbi povečali leta 2024 in 2025, kar je sigurno zaradi GTA 6. Takšen je zaenkrat plan, če bo pa problem dobav se pa plan lahko tudi zavleče na pozneje.

oo7 ::

meho7 je izjavil:


Se pravi Rockstar računa, da bo 2025 leto, ko dovolj ljudi imelo Ps5.


Pa ne da verjames v te pravljice?


Govorice pač včasih so resnične včasih ne.

alešš ::

Je ta mesec ksna potrjena dobava v fizicnih poslovalnicah ala bigbang oziroma se da še kje prednaročit ps5? lp

Miham0 ::

Slabo kaže, so tudi dopusti.

KuntaKinte ::

telekom obljublja po 20tem,tak da treba takrat spremljat

oo7 ::

16-year old earns $1.7 million by reselling PS5, Xbox Series ..

https://timesofindia.indiatimes.com/gad...

49106 ::

Pisec članka ne ve, kaj pomeni earnings :))

Understanding Earnings

Earnings are the profit that a company produces in a specific period



As per the report, the actual profit the youngster made is about $110,000 (still a lot), with the $1.7million being the total amount of sales managed in 18 months.

Skyman ::

New PS5 System Software Update 21.01-03.21.00 Released

https://wccftech.com/ps5-system-softwar...

oo7 ::

Kako kaj kaže z zalogami ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Miham0 ::

Danes sem kupil in sprobal slušalke Sony WH X1000 4M. Wau, noro dober zvok, za igranje CoD pa definitivno velika prednost. Slišiš vse in to pred ostalimi, tako da velika prednost, ki izboljša rezultat in igranje.

Reaper ::

Pa še fino poka on eksplozijah :)

Trupl0 ::

konzole bodo danes in v ponedeljek v manjših količinah.
Fizično pa ne. Torej online only. Verjetno za čistit stara prednaročila.
Večja količina zopet v najavi.

Počasi bo
If you are going through Hell, keep going !

scipascapa ::

Sony WH-1000XM4 te mar ne? cca 200€?

oo7 ::

Trupl0 je izjavil:

konzole bodo danes in v ponedeljek v manjših količinah.
Fizično pa ne. Torej online only. Verjetno za čistit stara prednaročila.
Večja količina zopet v najavi.

Počasi bo


Verjetno pa še ne bo kmalu, da ko boš prišel v trgovino in na polici videl PS5 konzolo.

Trupl0 ::

oo7 je izjavil:

Trupl0 je izjavil:

konzole bodo danes in v ponedeljek v manjših količinah.
Fizično pa ne. Torej online only. Verjetno za čistit stara prednaročila.
Večja količina zopet v najavi.

Počasi bo


Verjetno pa še ne bo kmalu, da ko boš prišel v trgovino in na polici videl PS5 konzolo.


ne bo.
Ne pustijo.

So smernice, da SIE zaradi tega ni odgovoren za širjenje covida.
Online only
If you are going through Hell, keep going !

Reaper ::

scipascapa je izjavil:

Sony WH-1000XM4 te mar ne? cca 200€?

Po moje da ja. Jaz imam XM3, bile dobrih 220 € če se ne motim.

GR2 ::

scipascapa je izjavil:

Sony WH-1000XM4 te mar ne? cca 200€?

300€ na Amazon.de, če hočeš podpirati slovensko ekonomijo pa še 50€ več.

celje ::

Ravnokar narocil in placal 2x ps5 na online bigbang. Pise dostava 14/7 sreda.

Sicer neka igra zraven za cca 70 eur.



Ok. Viska imam 2 x ps4 pro. Brezhibna, delujoca. Prilozim 2x kontroler pri vsakem. Najboljsemu ponudniku.

MTm2H37rqt7B ::

hmm, sem označil da me opozori bigbang, ko bo ps5 na voljo, pa nisem nič dobil....

Skyman ::

To je brezveze,moras skos gledati jaz sem tudi oznacen imel ko sem prebral tukaj je ze veselo šlo...(govorim za prejsne mesece,sedaj ga ze cca 2 meseca imam)

celje ::

Resnicno so te "liste" oziroma "opomniki" bv. Sem imel to na bb, mv, ... nikoli nobenega obvestila. Danes za foro pogledam in kao na zalogi v bb. Poklikam, placam in kao dobim dva v sredo. Zdaj ga pa vedi!?

MTm2H37rqt7B ::

no ja, bo že :)

49106 ::

BB ima zalogo

skyform ::

Eh, jaz tudi zamudil, dobil obvestilo od BB in mimovrste, oboje pošlo, če ga ne dobim do jeseni ali saj do zime bom pa pač Xbox Series S ali celo X nabavil, ker bi do takrat rad imel saj nekaj za igrat in da lahko še tamali nekaj igrajo, zdaj poleti ni panike, pozimi pa je malo bolj tečno.

apfelstrudl ::

Jaz sem slučajno videl na Mimovrste da je stvar na zalogi in mi je ratalo 2 zagrabit (brez skrbi nisem gnusni preprodajalec, drugi kos je za nečaka ;) )

Je pa šlo tole v 5 minutah tako da, PS5 dobit je možno zgolj če se ti userje, da pogledaš ravno ko pride stvar na zalogo, tako kot se je meni pač usralo malo prej.

49106 ::

O čem vidva to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

apfelstrudl ::

49106 je izjavil:

O čem vidva to?


Preko neta ne moreš naročit. Verjetno je bilo to mišljeno.

acookook ::

A pri BB moraš še kupiti nek bon po novem, da sploh prideš v vrsto?

apfelstrudl ::

acookook je izjavil:

A pri BB moraš še kupiti nek bon po novem, da sploh prideš v vrsto?

Danes ni bilo treba kupovat nobenega bona.
Nekaj minut je bila zaloga na netu, pa potem je kako uro ali dve še pisalo da je par komadov na voljo v trgovinah (ne pa po spletu)

So ti pa zraven "uturili" še PS Plus naročnino ki stane 65€. Brez tega nisi mogel kupit konzole.

Je pa itak že vse razprodano.

Skyman ::

Ps plus je top,sploh ce je ps5 tvoja prva konzola imas ob aktivaciji PS plus narocnine 18 igr gratis.Jaz vecina samo to igram ker so 4-5 vrhunski naslovi.Je pa res da PS4 nisem imel in zato pac igram ps4 ekskluzive.

Je pa malo zalost sedaj kar se tice PS plus igre,upam da se v jeseni spremeni in da bodo boljsi naslovi.

apfelstrudl ::

Skyman je izjavil:

Ps plus je top,sploh ce je ps5 tvoja prva konzola imas ob aktivaciji PS plus narocnine 18 igr gratis.Jaz vecina samo to igram ker so 4-5 vrhunski naslovi.Je pa res da PS4 nisem imel in zato pac igram ps4 ekskluzive.

Je pa malo zalost sedaj kar se tice PS plus igre,upam da se v jeseni spremeni in da bodo boljsi naslovi.

Problem je za ljudi kot sem jaz, ki so svoj PS plus na 4-ki obnovili 1 teden nazaj ;)
Na Mimovrste (kjer je meni uspelo zjutraj naročiti zadevo) tega niso vsiljevali in je bila cena MSRP (499€)

Skyman ::

Zastopim da tisti ko imate še prejsne aktivne narocnine zoperna zadeva.Imas se vedno opcija ali prodati ali aktivirati.Ce prav vem mas lahko max 4 aktivacije torej 4 leta,druga opcija pa je seveda via bolha ali kak drug portal z oglasi in mislim da z dobro ceno bi to šlo.

49106 ::

Skyman je izjavil:

Ps plus je top,sploh ce je ps5 tvoja prva konzola imas ob aktivaciji PS plus narocnine 18 igr gratis.


A to velja tudi ob aktivaciji PS+ na ps5, tudi če imaš profil še iz 4ke?

celje ::

Zamenjam igro racthet@clank (nova, zapakirana) za enoletno narocnino. Zs


Oz, za kaksno drugo ps5 igro

Gregex ::

49106 je izjavil:

Skyman je izjavil:

Ps plus je top,sploh ce je ps5 tvoja prva konzola imas ob aktivaciji PS plus narocnine 18 igr gratis.


A to velja tudi ob aktivaciji PS+ na ps5, tudi če imaš profil še iz 4ke?


Da.

segedin740 ::

Mal sem firbčen, kako je sedaj z igrami na PS5, ali še vedno laufajo v rangu 24-27 FPS na 1440p (100+ let stara tehnologija, ki jo je Disney vpeljal v njegove risanke tam nekje leta 1920+) ali dejansko tečejo v 120 FPS na 4K, kot je bilo obljubljeno?

Ko je prišel ven, bi se kmalu nategnil in kupil to predpotopno skorpucalo, pa me zanima, če so popravili zadevo? Glede na to, da je zadnja generacija IGRALNIH konzol, bi moralo biti to samoumevno, ali vsaj popravljeno. Zdi se mi absurdno, da hočejo 500 EUR za 100 let staro tehnologijo, in si drznejo to sploh prodajati. Skok nazaj v kameno dobo, ne pa napredek.

49106 ::

Mislim, da PS5 sploh ne podpira 1440p.

apfelstrudl ::

segedin740 je izjavil:

Mal sem firbčen, kako je sedaj z igrami na PS5, ali še vedno laufajo v rangu 24-27 FPS na 1440p (100+ let stara tehnologija, ki jo je Disney vpeljal v njegove risanke tam nekje leta 1920+) ali dejansko tečejo v 120 FPS na 4K, kot je bilo obljubljeno?

Ko je prišel ven, bi se kmalu nategnil in kupil to predpotopno skorpucalo, pa me zanima, če so popravili zadevo? Glede na to, da je zadnja generacija IGRALNIH konzol, bi moralo biti to samoumevno, ali vsaj popravljeno. Zdi se mi absurdno, da hočejo 500 EUR za 100 let staro tehnologijo, in si drznejo to sploh prodajati. Skok nazaj v kameno dobo, ne pa napredek.

Ve se čemu so konzole namenjene in ve se čemu je namenjen dober gaming PC.
Konzole nikoli ne bodo prekosile top gaming PC-je. Primerjave sploh niso smiselne.

Sam imam odličen gaming PC (RTX 3080) in še vedno rad prižgem PS4 Pro.
PS5 mi je ravno danes ratalo naročit (poskušal že dolgo časa).

Če se ti gre zgolj za 120 FPS na native 4k potem PS verjetno ne bo zate. Mislim da še vedno uporabljajo trike (upscaling) ipd, tam kjer je potrebno in kjer sistem zazna da pač "full detail" ne bo šlo.
Je pa dejstvo da PS5 ni iz kamene dobe (ima podporo za raytracing recimo). In kolikor mi je znano zadeva drži vsaj 60 fps v vsakem primeru (ne morem pa to trditi 100% ker je še nimam)

Tako da, zgolj vprašati se moraš kaj potrebuješ in se potem odločiti v pravo smer.

Gregor P ::

ima podporo za raytracing recimo
... to je res vprašljivo v kolikšni meri trenutna grafična v PS5 to sploh zmore :|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Reaper ::

Imam gaming PC pa vse igre igram na PS5. Pa bi igre na PC-ju lahko poganjal na višjih nastavitvah. Če ti je konzola všeč jo kupiš, če že prej vidiš same slabe lastnosti daš 2k€+ za top tier GPU in še poljubno število € za ostale PC komponente, pa igraš vse na max. Odvisno kaj ti bolj ustreza. Meni udobje kavča in igranje na TV odtehta razliko v resoluciji in FPS-jih.

Skyman ::

Drugace ps5 ne podpira 1440p nekaj monitorjev je updejtano preko firmware da delajo tako ostali so podprti na 1080p oz 4k.To da mas 3080 še ne pomeni da mas top PC.To tudi jaz notri lahko dam pa imam potem top PC kljub temu da je i7 star 8-9 let?

Ne mešati in ne zaceti kaj je boljše kaj ne.Sam imam ps5 samo zato da odigram kako igro katera ne obstaja za sam PC od ekskluziv itd.Pa sem igral od uncharted,pa god of war,spiderman the last of us pa ti povem da sem po koncu,marsikatere igre biv navdusen nad samo zgodbo.

apfelstrudl ::

Skyman je izjavil:

Drugace ps5 ne podpira 1440p nekaj monitorjev je updejtano preko firmware da delajo tako ostali so podprti na 1080p oz 4k.To da mas 3080 še ne pomeni da mas top PC.To tudi jaz notri lahko dam pa imam potem top PC kljub temu da je i7 star 8-9 let?

Ne mešati in ne zaceti kaj je boljše kaj ne.Sam imam ps5 samo zato da odigram kako igro katera ne obstaja za sam PC od ekskluziv itd.Pa sem igral od uncharted,pa god of war,spiderman the last of us pa ti povem da sem po koncu,marsikatere igre biv navdusen nad samo zgodbo.

Notri je zraven 3080-ke še vodno hlajeni Ryzen 9 3900X 12 core, podprt z 32Gb DDR4 Ram-a
Nič skrbet, laufa vse na 4k ultra ;)

Zgodovina sprememb…

alešš ::

Koncno staknil enega vceraj v aleji okrog pol 10 zjutraj so se bili na zalogi. Na izbiro so mel ps plus ali igrico ratchet.
Konzola je tudi med spilanjem ratchet na 4k tv prakticno neslisna, to je pa glavni razlog, da sem se hotel znebiti ps4ke.

Me je pa malo zmotilo ker mi je prodajalka poturila ne original charging station od trusta, opazil sem pa sele doma. Ps charging stationa seveda po pregledu nimajo na zalogi v aleji.

Skyman ::

Semm vedu da bos palil apfelstrdl da se bos malo pohvalil...:))

Eni pravjo da je ps4 tiha in ps5 glasna :)) itak da je ps5 tiha jaz bolj slisim kaj drugega kot samo konzolo

alešš ::

Vsaj za mene je tko, da ob igranju ps5 slisim zuni ptičke, ob igranju ps4 sem se pa počutil kot v avionu ali kakšni sobi, kjer rudarijo kripto z grafičnimi :D. Pa sem odprl ps4 in pucal redno pa še vseeno.

apfelstrudl ::

Skyman je izjavil:

Semm vedu da bos palil apfelstrdl da se bos malo pohvalil...:))

Zgrešil si poanto. Ni bilo hvaljenje.
Zgoraj je nekdo spraševal ali je PS dobra odločitev za igranje iger in sem mu zgolj razložil kako gledam na stvari (in da čeprav imam več kot sposoben PC za igranje iger zelo rad prižgem tudi PS).

Da se tebi pohvalim imam kaj točno od tega? Ti me ne poznaš, jaz tebe tudi ne...

Skyman ::

Sem dal :)) sem bolj u hecu mislil.Drugace pa seveda da se je brezveze prerekati pc ali ps4/5 imam doma oboje.Karloli mi pase to prizgem seveda sem bolj pc gejmer,ampak ko pride nora igra na ps jo igram,takrat ne gledas fps detaile itd,na pc je to seveda drugace prilagajas svojemu pc graficne bomboncke.

oo7 ::

Sony izbrisal oglas za PlayStation 5, potem ko je nekdo opazil, da je konzola obrnjena na glavo :))

https://hop.si/2021/07/09/sony-izbrisal...
««
61 / 132
»»