» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
110 / 131
»»

ales85 ::

Lepo, da tolikim odgovarja. Jaz sem skoraj zaspal zraven, nisem mogel dokončati :D

Skyman ::

PlayStation 5 System Update 23.01-07.01.00 Is Now Live

https://wccftech.com/playstation-5-syst...

oo7 ::

Evo

EXCLUSIVE - PS5 Pro in Development, Could Release Late 2024
https://insider-gaming.com/ps5-pro-in-d...

filip007 ::

Kako bo pa zagledala slim verzija pa zunanji pogon, saj ni to komodorc?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

oo7 ::

ales85 je izjavil:

Lepo, da tolikim odgovarja. Jaz sem skoraj zaspal zraven, nisem mogel dokončati :D


Tako dolgočasen ti je bil TLOU ?

filip007 ::

Tisti uvodni meni in muzika te noter potegne.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

darck ::

Kaj dolgočasen meni pri igrah je najbolj pomembno,da je sama grafika dobr prikazana in da ni nekih tistih mestnih prikazov vendo imam raje nekaj kjer se dogaja v naravi. Recimo igre nekje v gozdu najbolje mi je kaka igra po džungli itd.... in tista igra Grand Theft Auto je zame tako sranje a vsi so samo to igrali. Sovražim take bedaste igre in hočem igrati igre kot so Tomb Rider,Far Cry,igre kjer si snajperist in seveda dirkaške igre kjer bi si enkrat rad kupil volan in špilal.

undertacker ::

Kakšne fps igre priporočate za Multiplayer?

darck ::

The last of us se mi tudi zdi super igra pa potem tudi tista Days gone

ales85 ::

oo7 je izjavil:

ales85 je izjavil:

Lepo, da tolikim odgovarja. Jaz sem skoraj zaspal zraven, nisem mogel dokončati :D


Tako dolgočasen ti je bil TLOU ?

Ja... Ampak Dying light 1/2 in Days Gone so mi pa super. Go figure...

undertacker ::

Gledam igre na Amazonu pa me zanima kaj pomeni 100% uncut version?
Hvala

yayo ::

Katera igra? Švabi drugače znajo včasih cenzurirati igre za svoje tržišče, npr, če so nazi simboli not. Mogoče gre za uvoženo verzijo kjer nič ni rezano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

What does 100% uncut mean?
Uncut is refered to content that was initially cut from the game is now left intact.

undertacker ::

Cod MW2 naprimer

darck ::

koliko dolga je tovarniška garancija PS5 in recimo pri Playgame.si je možno vzeti garancijo na 3 ali 5 let.

Tidule ::

Eno leto. Pri teh dodatnih "garancijah" pazi kaj dejansko dobis, ker pogosto gre za jamstva, kjer imas bistveno bolj omejene pravice, kot pri dejanski garanciji.

darck ::

Saj tista jamstva tudi krijejo večinoma vsa popravila seveda ne krijejo pa mehanske poškodbe in podobne zadeve. Recimo pri AC SONY imaš za dodatnih 80Eur to podaljšano jamstvo pa piše,da imaš Brezplačno popravilo, brezplačni rezervni deli, brezplačno delo, brezplačen prevoz vašega izdelka s strani našega kurirja.
Mislim,da kupljena Sony stvar pri Sony prodajalcu bi moralo biti bolj sigurno kakor kje drugje

Kaj pa potem pravite za tako garancijo 60 mesecev?

 60 mesecev garancije

60 mesecev garancije

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

darck ::

Kaj pa to

 ACS Sony

ACS Sony



 ACS SONY

ACS SONY

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

Tidule ::

Prvo je oglasevano kot garancija, kar pomeni da prodajalca zavezujejo zakonska dolocila glede garancije. Seveda pod pogojem da bo firma sploh obstajalo ko bos kaj rabil in da bodo svoje zaveze spostovali.

Drugo od acs je pa jasno zapisano, da gre za jamstvo in treba pac prebrat pogoje kaj in kako, ni pa to garancija kot je definirano v zakonu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

darck ::

Tidule je izjavil:

Prvo je oglasevano kot garancija, kar pomeni da prodajalca zavezujejo zakonska dolocila glede garancije. Seveda pod pogojem da bo firma sploh obstajalo ko bos kaj rabil in da bodo svoje zaveze spostovali.

Drugo od acs je pa jasno zapisano, da gre za jamstvo in treba pac prebrat pogoje kaj in kako, ni pa to garancija kot je definirano v zakonu.



Za tega prvega omenjenega PLAYGAME.SI sam poznam že 20 let in že pri PS2 so pri njih vgrajevali čipe za igranje neoriginal iger in zraven dali garancijo pa nikoli ni bilo nekega problema tudi kolegi in sodelavci so pri njih nabavljali od konzol do iger. Vedno so imeli vse v piko pošlihtano in,če si imel kak problem tudi rešili. Mislim,da je pri njih ta garancija vezana na tak način,da oni v tem roku vse popravijo in to je to in oni vedno zagotavljajo garancijo na večinoma vse stvari.

Tidule ::

Kaj potem sprasujes, ce vse ves? Al se gre Damjan gre spet slaboumno prikrito oglasevanje?

Je pa zanimivo, da ze 20 let poslujes s firmo, ki obstaja dobrih 10 let.

darck ::

firma že mogoče uradno posluje toliko časa samo mi smo že pred toliko leti pri njemu vse nabavljali itd....

oba moja brata imata še PS2 nabavljena pri njem in oba sta odklenjena in še normalno delujeta

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

ales85 ::

Tudi jaz sem tam vzel PS2, sicer malo kasneje 2003/4.

darck ::

Zame je bilo to kar dosti blizu kakih 30 kilometrov stran zato sem takrat tam nabavljal in vedno mi je bil Damjan v pomoč in pošten.

Tidule ::

darck je izjavil:

firma že mogoče uradno posluje toliko časa samo mi smo že pred toliko leti pri njemu vse nabavljali itd....

oba moja brata imata še PS2 nabavljena pri njem in oba sta odklenjena in še normalno delujeta

Firme se praviloma ne odpira in zapira, razen kadar to prav pride za odkrizat se kaksnih obveznosti. Recimo tistih iz naslova "garancije".

Ocitno posel skripa, da se je treba it prekrito oglasevanje.

darck ::

kdaj se je pa zapirala in potem spet odpirala

saj ne vem ali je takrat 20 let nazaj sploh bila odprta firma in je bilo to samo tako bolj po domače

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

Tidule ::

Vazno, da si ti prisel vprasat kako je z garancijo, da ga(se) lahko zdaj kujes v zvezde.

darck ::

Saj ga ne kujem nikamor ampak samo glede garancije je vsepovsod drugače in ponekod ne dobiš nič drugega kakor tovarniška garancija ponekod imaš na izbiro 3 ali 5 letno jamstvo itd.... V glavnem pa mogoče sploh ni potrebna kakšna garancija saj to je Sony in ne crkne kar tako 8-)

filip007 ::

Še Harvey Norman ima zalogo čez celo Slovenijo, očitno konec PS5 krize.
https://www.harveynorman.si/igralna-kon...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

darck ::

Ampak nekaj mi ni točno jasno saj piše pri večina prodajalcih več možnosti zraven nakupa kot recimo kontroler,kamera, VR očala itd... Recimo,da izbereš NIČ a potem je zraven v škatli PS5 in kontroler ali je tisto tam na razpolago za izbrati dodatni kontroler? Moje mnenje je takšno,da sigurno obvezno bi moral zraven samega PS5 biti tudi kontroler in zakaj tam potem ne piše dodatni kontroler. Sigurno se PS5 ne prodaja samo konzola brez kontroler ja a ne?

Badwolff ::

1 kontroler je vedno zraven

darck ::

Na neke takšne in drugačne variante igra Big bang TV + PS5
https://www.bigbang.si/sony-xr55x90kaep...

 TV + PS5

TV + PS5

Gregor P ::

Badwolff je izjavil:

1 kontroler je vedno zraven

… morala pa bi biti dva.>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

darck je izjavil:

Na neke takšne in drugačne variante igra Big bang TV + PS5
https://www.bigbang.si/sony-xr55x90kaep...

 TV + PS5

TV + PS5




Ta televizija je okoli 1000 eur https://www.ceneje.si/Izdelek/33124218/...

darck ::

oo7 je izjavil:

darck je izjavil:

Na neke takšne in drugačne variante igra Big bang TV + PS5
https://www.bigbang.si/sony-xr55x90kaep...

 TV + PS5

TV + PS5




Ta televizija je okoli 1000 eur https://www.ceneje.si/Izdelek/33124218/...


In ja PS5 z igro God of War je pa tudi okrog 600 Eur

PS5 brez igre je pa okrog 550 Eur

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

oo7 ::

darck je izjavil:

oo7 je izjavil:

darck je izjavil:

Na neke takšne in drugačne variante igra Big bang TV + PS5
https://www.bigbang.si/sony-xr55x90kaep...

 TV + PS5

TV + PS5




Ta televizija je okoli 1000 eur https://www.ceneje.si/Izdelek/33124218/...


In ja PS5 z igro God of War je pa tudi okrog 600 Eur

PS5 brez igre je pa okrog 550 Eur



Ja če rabiš oboje TV in Ps5 potem se verjetno kar splača.

twom ::

oo7 je izjavil:

darck je izjavil:

Na neke takšne in drugačne variante igra Big bang TV + PS5
https://www.bigbang.si/sony-xr55x90kaep...

 TV + PS5

TV + PS5




Ta televizija je okoli 1000 eur https://www.ceneje.si/Izdelek/33124218/...

Je pa zato s popustom.
Folk pali na to. Tudi če je 20% popusta na lanski razstavni model (ki je bil cel let prižgan na polici, pa sedaj nov model za isto ceno, sam da je popust)...

darck ::

Jaz osebno ne bi šel nikoli kupiti lanski model 55X90K tudi za 500 Eur ne,ker letošnji model je ogromno boljši in ga bi bilo raje počakati za konec leta ko bo cena tudi dol padla.

Alien123 ::

Bi kupil, sam me je hype minil za ps5 po dveh letih.. majmuni so rabli 2 leti, da lahko človek normalno kupi ps

Skyman ::

kako mislis normalno? Ze prej si jih dobil pa se cenejse kot 550€

Badwolff ::

Akcija pač. Sej ni da vas silijo to kupit. Mogoče pa komu paše. Kaj naj bi sploh blo tle narobe?

@gregor
Al pa 4...kolkr rabiš. Seveda bi se cena povečala. Cel kup ljudi rabi le en kontroler in bi se pol pizdili, da jim uturavajo 2.

Slopek ::

darck je izjavil:

Jaz osebno ne bi šel nikoli kupiti lanski model 55X90K tudi za 500 Eur ne,ker letošnji model je ogromno boljši in ga bi bilo raje počakati za konec leta ko bo cena tudi dol padla.

Zakaj se ne bi splačalo za neke male pare menjati star TV s tem sonyjem? Ker je zunaj novi, boljši? Kaj, ko bi počakal na 2025, saj takrat pride gotovo tak, ki bo povozil vse prejšnje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

darck ::

Slopek je izjavil:

darck je izjavil:

Jaz osebno ne bi šel nikoli kupiti lanski model 55X90K tudi za 500 Eur ne,ker letošnji model je ogromno boljši in ga bi bilo raje počakati za konec leta ko bo cena tudi dol padla.

Zakaj se ne bi splačalo za neke male pare menjati star TV s tem sonyjem? Ker je zunaj novi, boljši? Kaj, ko bi počakal na 2025, saj takrat pride gotovo tak, ki bo povozil vse prejšnje.


Ni to nekaj male pare je kar že lep denar in še tisto bolj važno za kaj se TV bo sploh uporabljal in tisti kateri sovražijo blomming pri TV potem sigurno bi raje počakali na letošnji model X90L kateri se je zelo popravil glede tega. Drugače pa recimo človek kot jaz,ko mi je totalno vseeno kako dober je TV za igranje iger na njem in mi je pomembna samo super slika potem je tudi kakšen OLED Hisense A9G za 700 Eur dober ali super nakup. Vendar kot sem omenil že nazaj je vprašanje kako se TV obnaša pri samem procesing,upscaling saj recimo za Sony vemo,da je dober pri tem.

Slopek ::

Bolj sem se vtaknil v to, da ga niti za 500€ ne vzameš, ker je novi model(1500€?) veliko boljši. Ta logika mi gre pač na k., ker na trg vsako leto pride boljši izdelek, pa tako lahko samo prestavljaš nakup. Ko crkne pač vzameš nekaj, kar dopušča denarnica. Se strinjam, da je tudi Hisense katerega omenjaš za marsikoga povsem ok TV.
Jaz še vedno igram ps5 na 32" monitorju, pa sem že leto nazaj ogledoval in s nisem odločil. Ko bom, bom vzel 42 ali 43" TV, ker izključno "vozim" in je display praktično pred nosom.

darck ::

Slopek je izjavil:

Bolj sem se vtaknil v to, da ga niti za 500€ ne vzameš, ker je novi model(1500€?) veliko boljši. Ta logika mi gre pač na k., ker na trg vsako leto pride boljši izdelek, pa tako lahko samo prestavljaš nakup. Ko crkne pač vzameš nekaj, kar dopušča denarnica. Se strinjam, da je tudi Hisense katerega omenjaš za marsikoga povsem ok TV.
Jaz še vedno igram ps5 na 32" monitorju, pa sem že leto nazaj ogledoval in s nisem odločil. Ko bom, bom vzel 42 ali 43" TV, ker izključno "vozim" in je display praktično pred nosom.


Cena letošnjega modela X90L bo po podobni ceni se prodajal kakor lanski modeli seveda treba je pa počakati proti koncu leta in takrat bo cena 900-1000 Eur. Drugače pa jaz nikoli ne mislim kupiti TV ko pride ven saj takrat so občutno orenk predragi in nekaj si omenil,da igraš na PS5 in voziš a to misliš dirkanje ali kako a imaš potem volan?

Slopek ::

Ja, naredil sem en simple lesen kokpit in nanj namontiral avtosedež(BMW m3). Monitor imam postavljen takoj za volanom, kar je precej blizu, ampak 43" bi bil ravno pravšnji.
Volan je thrustmaster t-gt, pedala pa t-lcm. Sicer ps5 ni samo za racing, ampak jaz samo "vozim". GT sport, GT7, AC, ACC, DIRT RALLY 2.0. Dovolj zame ;). Je pa to moja edina virtualna zabava, kadar je, saj tvja že dolgo ne gledam.

darck ::

Slopek je izjavil:

Ja, naredil sem en simple lesen kokpit in nanj namontiral avtosedež(BMW m3). Monitor imam postavljen takoj za volanom, kar je precej blizu, ampak 43" bi bil ravno pravšnji.
Volan je thrustmaster t-gt, pedala pa t-lcm. Sicer ps5 ni samo za racing, ampak jaz samo "vozim". GT sport, GT7, AC, ACC, DIRT RALLY 2.0. Dovolj zame ;). Je pa to moja edina virtualna zabava, kadar je, saj tvja že dolgo ne gledam.


Ah jaz bi tudi enkrat v življenju rad imel volan saj mislim si,da je to čisto nekaj drugega kakor tipkanje po kontrolerju. Meni so tudi igre kjer se tekmuje z avtomobili super in edino take se mi dopadejo zato bi si morda za začetek tudi nabavil cenejši volan Thrustmaster T150 za PS3.

Verjetno je bolje kupit novi volan kakor kakšen rabljen Logitech Driving Force GT za 100 Eur

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

Slopek ::

Izmed teh dveh, je T150 je boljša izbira za boljšo izkušnjo seveda.
Joypad sploh ni primerljiv z volanom. Lahko, da je nekdo dober s kontrolerjem, ampak ni pa niti pol tako zabavno.

twom ::

Rabljen Thrustmaster slot-tech mali oglasi

Skyman ::

Marvel's Spider-Man 2 PS5 Releasing in September, Massive Ad Campaign Planned

https://www.pushsquare.com/news/2023/03...
««
110 / 131
»»