» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
111 / 131
»»

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Marvel's Spider-Man 2 PS5 Releasing in September, Massive Ad Campaign Planned

https://www.pushsquare.com/news/2023/03...



Prvi igra je bila dobra.

oo7 ::

PS5 Slim appears in a retail store!

https://www.gizchina.com/2023/03/29/ps5...


yayo ::

:)) oo7 pa si prebral kar si linkal?

Skyman ::

Itak da ni,tako kot ga tud kupu ne bo:))

filip007 ::

Sobota ima prvi april, sem že mislil, da je kje že prej.;)
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

oo7 ::

yayo je izjavil:

:)) oo7 pa si prebral kar si linkal?



Prebral sem naslov pa prvo vrstico :P

oo7 ::

Sony has announced that the PlayStation Plus games for April 2023 are Meet Your Maker (PS4 and PS5), Sackboy: A Big Adventure (PS4 and PS5), and Tails of Iron (PS4 and PS5).

https://www.ign.com/articles/playstatio...

oo7 ::

Every Video Game Release Coming Soon For PS5 And PS4

https://gamerant.com/ps5-game-release-d...

oo7 ::

PS5 Outsells Nintendo 64 - Sales

The PS5 had sold an estimated 33.54 million units worldwide through February 2023, while the Nintendo 64 sold 32.93 million units lifetime.

https://www.vgchartz.com/article/456751...

oo7 ::

Malo čudno, da gre tole rečt šef Playstationa ? :|

Jim Ryan: 'Our Business Would Never Recover' If Microsoft Degraded Call of Duty on PlayStation - News
https://www.vgchartz.com/article/456820...

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Malo čudno, da gre tole rečt šef Playstationa ? :|

Jim Ryan: 'Our Business Would Never Recover' If Microsoft Degraded Call of Duty on PlayStation - News
https://www.vgchartz.com/article/456820...


pa ja, čist jokica, Sony je tak postal eno klasično oderuško kapitalistično podjetje zadnja leta in po en stran mamo sam srečo, da MS omejuje vse nebuloze, ki bi se jih Sony šel drugače

Slopek ::

Povej kdaj to Sony ni bil? Kapitalistično oderuško podjetje namreč. Lahko mi zaupaš tudi, katero podjetje to ni?
Sicer pa sem bil zelo skeptičen ob spremembah, ki so se nanašale na ps+ naročnino, ampak zdaj lahko povem, da sem prej dajal 45€/letno za essential, zdaj pa 75€ za classic, ampak je vredno. Za ceno ene igre, ki bi si jo sicer trajno lastil, imam celo leto na razpolago preveč materiala.

jijetelu ::

Slopek je izjavil:

Povej kdaj to Sony ni bil? Kapitalistično oderuško podjetje namreč. Lahko mi zaupaš tudi, katero podjetje to ni?
Sicer pa sem bil zelo skeptičen ob spremembah, ki so se nanašale na ps+ naročnino, ampak zdaj lahko povem, da sem prej dajal 45EUR/letno za essential, zdaj pa 75EUR za classic, ampak je vredno. Za ceno ene igre, ki bi si jo sicer trajno lastil, imam celo leto na razpolago preveč materiala.


to je zdej spet stvar perspektive, glede mojega pogleda, je prišlo do precejšnjih sprememb glede samega odnosa Sonya do kupcev, gejmerjev in manjših razvijalcev kake 3-4 leta nazaj (približno). Lahko bi na dolgo in široko pisal, kaj vse se je spremenilo od takrat in kaj vse je Sony predstavljal v tisih časih, ko so praktično vsa ostala večja gejmig podjetja povsem opustila klasično gejmerstvo (MMO zablode, loot box sistemi ipd... ), pa vsakomur svoje, so pa v tistih časih bile tudi raznorazne novice o večji reorganizaciji Soya kot takega, opiuščanje japonskih studijev, selitev pozornosti ja US trg ipd... kar je tipično US kapitalistično razmišljanje, ki je pripeljalo določena podjetja danes tam k so, za bruhanje.

Obstaja ogromno podjetij, ki niso oderuško kapitalistični. Recimo od bolj znanih na gejmerskem tržišču, FromSoftweru nimam zaenkrat kej očitat, pa bi se lahko že zdavnaj prodali, pa še veliko je takih, predvsem tudi povezanih z določenimi legendarnimi imeni.

Za kontrast se samo pogleda recimo Blizzard, ki se ga jst iz svoje mladosti spominjam kot enega izmed legendarnih razvijalcev, ki so izdajali same vrhunske igre, eno na dve leti, delali premike v gejmeski idelolgiji, danes pa zame tud obstaja ne več, tud eden od njihovih špilov me sploh ne zanima. Tam začenjši z D3 naprej, so njihovi špili zgolj kapitalisično oderuško manipuliranje na najvišji ravni, če bi se ljudje dejansko zavedali kaj vse se pri Blizzardu grejo, bi vse zaposlene že zdavnaj "zažgali" na kaki grmadi.

p.s. men osebno prenova PS Plus tudi zelo ustreza, sem zelo zadovoljen, je pa treba vedet da je Sonya v prenovo PS+a prisilil prav Microsoft s svojim zelo agresivnim Xbox game passom ... pred tem smo igre na PS Plus dobivali praktično samo tako sranje, da tud če ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

filip007 ::

Zdajle ima Igabiba brez PTT in igre po 10€.

Sem celo dvakrat naročil, kaj češ brez PTT bodo dvojno plačevali.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

oo7 ::

V četrtek State of play. Pokazali bodo 20 minut gameplaya igre Final Fantasy XVI

JankoK ::

Slopek je izjavil:

Povej kdaj to Sony ni bil? Kapitalistično oderuško podjetje namreč. Lahko mi zaupaš tudi, katero podjetje to ni?
Sicer pa sem bil zelo skeptičen ob spremembah, ki so se nanašale na ps+ naročnino, ampak zdaj lahko povem, da sem prej dajal 45€/letno za essential, zdaj pa 75€ za classic, ampak je vredno. Za ceno ene igre, ki bi si jo sicer trajno lastil, imam celo leto na razpolago preveč materiala.


Kje kupujete ps+ naročnino ? kje se dobi za 45/leto ? jaz vidim v playstoru za 60 €

Skyman ::

oo7 je izjavil:

V četrtek State of play. Pokazali bodo 20 minut gameplaya igre Final Fantasy XVI

show must go on...

Alfa Dog ::

JankoK je izjavil:


Kje kupujete ps+ naročnino ? kje se dobi za 45/leto ? jaz vidim v playstoru za 60 €


Počakat moraš kako akcijo, nazadnje je bila za Black Friday.

Skyman ::

Ponavadi je konec maja zacetek junija days of play nekaj takega,takrat je tudi znizano lansko leto tega na zalost ni bilo(ker si takrat prisli novi paketi ps+),ostal je samo BlackFriday

undertacker ::

Kaj je razlika med paketi katere lahko izbiraš za naročnino, ker je razpon paketov od 40€ do 120€ platinum

Slopek ::

undertacker je izjavil:

Kaj je razlika med paketi katere lahko izbiraš za naročnino, ker je razpon paketov od 40€ do 120€ platinum

Najcenejši ponuja tri free igre na mesec, pri extra(srednji paket) dobiš največ. Preveri extra katalog, pa boš videl, da je precej na razpolago. Premium paket, pa poleg tega, še predvsem starejše igre.
Popusti so za Black friday in pa okoli božiča. Takrat je cena osnovnega 45€, extra 75 in premium 100€. Če zdaj vzameš osnovnega, lahko potem v akciji vzameš extra. Je pa tudi akcija na vsake toliko, ko je za nove naročnike sploh ugodna ponudba.

oo7 ::

Skyman je izjavil:

oo7 je izjavil:

V četrtek State of play. Pokazali bodo 20 minut gameplaya igre Final Fantasy XVI

show must go on...


Ja res je.
A drugače igraš Final fantasy igre ?

D3m ::

Jaz imam lepo zbirko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Skyman je izjavil:

oo7 je izjavil:

V četrtek State of play. Pokazali bodo 20 minut gameplaya igre Final Fantasy XVI

show must go on...


Ja res je.
A drugače igraš Final fantasy igre ?


Nop niti ene nisem.Mi ni vsec takšna zvrst igr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

yayo ::

Zame so FF igre vezane za določeno obdobje. Od sedmice do desetke. Rade volje bom tudi vsak remake teh iger igral, pa šestico, če bom kdaj našel čas. Ampak danes igrati nove FF igre, ko jih verjetno ne delajo več isti avtorji kot originale ne vem, če je vredno. Ali pač?

ales85 ::

Pogledas gameplay, poizkusis demo ali "demo" in se odlocis.

D3m ::

yayo je izjavil:

Zame so FF igre vezane za določeno obdobje. Od sedmice do desetke. Rade volje bom tudi vsak remake teh iger igral, pa šestico, če bom kdaj našel čas. Ampak danes igrati nove FF igre, ko jih verjetno ne delajo več isti avtorji kot originale ne vem, če je vredno. Ali pač?


Ni vredno.

Zelo priporočam FF6.

Sem jo kupil v BigBangu, ko sem enkrat gledal in me je na rit vrglo, ko sem videl kaj so uvozili poleg FF6 za PS1.







Tele sem dobil v :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

yayo ::

D3m je izjavil:



Sem jo kupil v BigBangu, ko sem enkrat gledal in me je na rit vrglo, ko sem videl kaj so uvozili poleg FF6 za PS1.


Tele sem dobil v :D

A to še iz časov PS1? Imaš še PS1? Pa katodni tv? Jaz imam še PS2 slim, ki bi moral tudi PS1 igre igrat, pa žal ne vem niti, če še deluje. :)) Ampak moj zadnji lcd tv niti scart priključka več nima, pa PS1 igre na njemu grozno zgledajo. (čeprav ni nek velik problem nekje stakniti star katodni tv, je pa problem prostor)

Zna bit, da bom prej kako zmodano PS1 na pcju igral ali preko emulatorja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

D3m ::

Imam SHARP LCD tv z SCART.

Imam tudi PS2 ter Slim verzijo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

oo7 ::

Skyman je izjavil:

oo7 je izjavil:

Skyman je izjavil:

oo7 je izjavil:

V četrtek State of play. Pokazali bodo 20 minut gameplaya igre Final Fantasy XVI

show must go on...


Ja res je.
A drugače igraš Final fantasy igre ?


Nop niti ene nisem.Mi ni vsec takšna zvrst igr.



Jaz sem probal eno staro dolgo časa nazaj pa mi ni bila všeč. Potem sem pa še probal demo za FF 15 pa me ni prepričala igra.

Tidule ::

yayo je izjavil:

Zame so FF igre vezane za določeno obdobje. Od sedmice do desetke. Rade volje bom tudi vsak remake teh iger igral, pa šestico, če bom kdaj našel čas. Ampak danes igrati nove FF igre, ko jih verjetno ne delajo več isti avtorji kot originale ne vem, če je vredno. Ali pač?


Mal odvisno kaj iščeš. Jaz sem recimo v 12 še res užival, 13 preigral, 15 me je odbila. Je pa bila FF7 remake vrhunska.

oo7 ::

FINAL FANTASY XVI- State of Play 4K

oo7 ::

Spider-Man 2 is Coming This September, Jason Schreier Believes

https://wccftech.com/spider-man-2-septe...

oo7 ::

Izšel DLC za igro Horrizon Zero Dawn 2

Horizon Forbidden West: Burning Shores - Launch Trailer | PS5 Games

Skyman ::

Da ne bo imel oo7 singl player opcijo tle :))

Marvel's Spider-Man 2 PS5 Motion Capture Work May Be Complete
https://www.pushsquare.com/news/2023/04...

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Izšel DLC za igro Horrizon Zero Dawn 2

Horizon Forbidden West: Burning Shores - Launch Trailer | PS5 Games


tud Sony, čist pop***tej woke idelogiji, sej more bit vsak nosilec franšize homič ... naslednji del bo še Kratos fafal k****

Badwolff ::

Pač ne igraš, ne.

Zvezdica27 ::

hehe... kaj je dec popizdil...

b

yayo ::

Jaz sem igro prodal. Upam, da ko pride ven complete version z dlcjem, in ko bo rabljena zelo poceni, da bodo moji stari sejvi kompatibilni.

Tidule ::

jijetelu je izjavil:


tud Sony, čist pop***tej woke idelogiji, sej more bit vsak nosilec franšize homič ... naslednji del bo še Kratos fafal k****

In kaj tocno je narobe s tem ce upostevajo zgodovinska dejstva v fantazijskih igrah?

jijetelu ::

Tidule je izjavil:

jijetelu je izjavil:


tud Sony, čist pop***tej woke idelogiji, sej more bit vsak nosilec franšize homič ... naslednji del bo še Kratos fafal k****

In kaj tocno je narobe s tem ce upostevajo zgodovinska dejstva v fantazijskih igrah?

nič, pa če se pogovarjamo o fantazijskih igrah ima domišljija vse proste roke ... bi pa vsak dobronameren predstavnik človeške vrste moral imeti zelo hud problem s vsemi človeštvu zlonamernimi propagandami, ne glede na to kje in v kaki obliki se pojavljajo

Tidule ::

In zakaj bi te potem motilo, če bi si Kratos privoščil debelo mastno klobaso? A je samo foušija v igri?

dvihtelic ::

Koliko bi bil vreden ps5, igran vse skupaj par ur?
Zraven se dodaten kontroler. Problem je edino ker ne najdem računa,ker smo se pred novim letom preselili in smo izgleda nekam založili

Alien123 ::

300€ nekje

ales85 ::

Ti si pa za hece :)) Odvisno tudi, ce je z BR ali ne. Ampak nekje 75% cene novega pa ze.

Racun lahko morda dobis iz trgovine, kjer si kupil, ce imajo tvoje podatke.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

Izšel DLC za igro Horrizon Zero Dawn 2

Horizon Forbidden West: Burning Shores - Launch Trailer | PS5 Games


tud Sony, čist pop***tej woke idelogiji, sej more bit vsak nosilec franšize homič ... naslednji del bo še Kratos fafal k****



Pričakovano saj so sedež Playstationa leta 2016 preselili iz Tokia v wokeland Californio.

dvihtelic ::

ales85 je izjavil:

Ti si pa za hece :)) Odvisno tudi, ce je z BR ali ne. Ampak nekje 75% cene novega pa ze.

Racun lahko morda dobis iz trgovine, kjer si kupil, ce imajo tvoje podatke.

Pozabil , model je z Blue Ray in ne digital.. se pravi 350€ bi dobil?

Magic1 ::

Novi so se lani podražili. Zdaj so 550€. Če je še v garanciji, be verjetno lahko dobil 400€, brez pa za 350€. Seveda oboje z malo truda. Če odbiješ še 50€ pa bi verjetno šel takoj. Aja dodaten kontroler je vreden nekje 50€.
Magic

filip007 ::

Bo treba počakati na Slim in brez tekoče kovine, pa je, sploh pa pol iger je še vedno za PS4.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

oo7 ::



Horizon Zero Dawn 3 confirmed as Guerrilla Games begin work on 'Aloy's next adventure'

https://metro.co.uk/2023/04/24/horizon-...
««
111 / 131
»»