» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
109 / 132
»»

Skyman ::

Cmon...prvo ps5 cakas ta "pride" sedaj igre cakas.Kupi pa je prej k slej bo ps4 DEAD.Ze sedaj se govori da je ze konec z ps4.Vzames ps+ Extra imas igr 100+ ni izgovor da cakas igre.Jaz jih imam kar nekaj toliko da mi se GOW2 lovi prah na polici(bom sel kmalu igrati)

scipascapa ::

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Skyman je izjavil:

oo7 je izjavil:

A je trenutno sploh napovedana kakšna močna PS5 ekskluziova razen Spider-man 2 in Wolverine ?


Kaj ti bo itak imas ps4😂


Čakam na igre.


Se boš načakal. Tako kot filmska industrija je tudi igračarska v krizi. Delajo še sam remake pa izboljšane HD verzije starih naslovov. In s tem služijo. Lol.

Skyman je izjavil:

Cmon...prvo ps5 cakas ta "pride" sedaj igre cakas.Kupi pa je prej k slej bo ps4 DEAD


Kaj ti bo konzola, če nimaš res dobrih iger? Ne, online igre ne spadajo pod dobre. PS5 na žalost nima nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Magic1 ::

Dokler si navajen na 30fps kar vztrajaj. Ko enkrat imaš PS5 in dobre igre igraš na 70-120fps, si ravno ne predstavljaš več igranja na PS4.
Magic

Skyman ::

Tocno tako Magic1...samo to je tezko povedat nekaterim...Vecina igr ps4/5 ima tudi patche kateri delajo lepo 60hz balzam za oci

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

PINki ::

Year-On-Year PS5 Sales Triple In Europe, While Xbox Series X/S Drops

https://gameluster.com/year-on-year-ps5...

Ne lastim si nobene konzole, mi je pa zanimiva ta razlika v popularnosti v EU med Sonyijem in Microsoftom.

Leta nazaj sem imel xbox 360 in mi je ze samo zaradi joysticka odtehtal nakup proti PS. Verjetno so zdaj izpopolnili kontrolerje pri obeh. Zakaj menite, da je PS bolj popularen pri nas? Ekskluzive? Marketing?

Magic1 ::

Xbox sploh ni uradno pri nas... Se mi zdi, da je MS kar mal EU dal na stranski tir.
Magic

Skyman ::

Game Pass uradno prihaja v Slovenijo! to je zadnic bilo na hop.si sedaj ne vem kako je,vem da si moral imeti fake naslov itd.

darck ::

bambam20 ::

Magic1 je izjavil:

Dokler si navajen na 30fps kar vztrajaj. Ko enkrat imaš PS5 in dobre igre igraš na 70-120fps, si ravno ne predstavljaš več igranja na PS4.


Katere so te dobre igre?

Magic1 ::

God of war, Elden ring, Forbidden west, Final fantasy, Dead space, ... zadnje leto. Easy kar nekaj mesecev za igrat, če nimaš preveč časa.
Magic

Skyman ::

Ghost of Tsushima Director's Cut(ga sedaj igram kapo dol)Spiderman (miles morales)ter sedaj spiderman 2.Kar je na xboxu je tudi na PC. Tako da osebno zame topPC+PS5 win kombo

Drugace so tukaj PS5 game relisi 2023.Res da so tukaj vsi relisi zbrani vecina jih ne bo za igrat nekaj pa.
https://www.pushsquare.com/guides/new-p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Tocno tako Magic1...samo to je tezko povedat nekaterim...Vecina igr ps4/5 ima tudi patche kateri delajo lepo 60hz balzam za oci


Tudi jaz ne morem nekaterim dopovedat čeprav sem rekel že velikokrat povedal, da jaz 95% iger preigram na Pc-ju. Playstation imam samo za ekskluzive. God of war Ragnarok je bil tudi na PS4 če ne bi bil bi že kupil PS5.
Imam 100% namen kupiti PS5 ampak če ga kupim sedaj se mi bo na njem nabiral samo prah. Zato pa čakam z nakupom in se mi ne mudi.
Ps3 sem kupil samo zaradi igre the last of us. Ps4 sem sicer kupil kar hitro prva igra je bila Infamous: Second Son sicer ni posebnega ampak je potem sledila Bloodborne.

Ps5 je seveda veliko boljši kot Ps4 v vsem razen v obliki same škatle in imam namen 100% kupiti PS5 ampak čakam na tiste prave ekskluzive katere ne bom mogel igrati na PC-ju.

filip007 ::

Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

darck ::

Najraje bi kar PS5 nabavil a kaj ko sploh ne špilam iger pogosto in drugače imam skoraj čisto novi PS3 a kaj,ko Sony je moral jih skenslati iz njihove trgovine saj vedno sem najraje kar tam igro kupil sploh,ko si lahko naletel na popust. Sedaj gledam po netu na vseh straneh kjer bi bilo pametno kupiti kako rabljeno igro a obenem biti siguren,da deluje BP. Saj najde se kar dosti teh iger vendar zanje zahtevajo nekateri pa tudi kar dosti visoke cene a pozna kdo katerega kateri je zanesljivi prodajalec kakih iger za PS3? Zaenkrat še dobro, da se niso otroci toliko vrgli v igranje playstation,če ne bi res že moral kaj novega nabaviti:)

Slopek ::

Skoraj čisto novi PS3:))
Legendarno

darck ::

Slopek je izjavil:

Skoraj čisto novi PS3:))
Legendarno


To je mišljeno da ni delal tudi 4-ure vsega skupaj.Kupil sem ga pa v Ljubljani od enega tipa izpred 3-4 let zapakiranega brez,da ga je sploh probal in takrat se mi je zdelo 90 Eur dobra cena.

xseki ::

PS5 bo kmalu za zamenjavo.. čakamo na Pro verzijo.

chuck ::

darck ::

Zgleda,da se bo nekaj zgodilo,če se cene kar naenkrat dol spuščajo. Mogoče je zdaj tudi čas za nabavo PS5

filip007 ::

Po 2 letih, bi lahko bile že rabljene za 300€, brez pogona, samo smo tam kjer smo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

oo7 ::

Kaj so pa tole zaeni zlatarji ? :))

https://priporocam.si/izdelek/sony-play...

oo7 ::

PS5 sales surge over 300% in the UK during February | UK Monthly Charts

https://www.gamesindustry.biz/ps5-sales...

xseki ::

Če še slučajno ni bilo objavljeno...

Uporabniki PS5 lahko dobite 6 mesecev Apple TV+ zastonj (PS4 tri mesece). Naložiš Apple TV app na PS5, linkaš app z svojim Apple računom in aktiviraš 6 month Trial. Ne pozabit prekinit naročnine pred iztekom Trial obdobja.




https://www.playstation.com/en-us/deals...

D3m ::

Ne hvala.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Badwolff ::

Par super serij majo.

zlabra ::

jz sm kupu pr anni za 550 bluray ps5, danes prodal ps4 pro za 300, noro , kupil pred 3-4 leti v big bangu za 299 euro

Gregor P ::

Inflacija pa to8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

darck ::

zlabra je izjavil:

jz sm kupu pr anni za 550 bluray ps5, danes prodal ps4 pro za 300, noro , kupil pred 3-4 leti v big bangu za 299 euro


Super in kako je kaj glede razlike iz PS4Pro na PS5?

filip007 ::

Mimovrste tudi 5+ komadov, kdo pa vzdržuje tisti link?
https://www.mimovrste.com/igraclna-konz...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

darck ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

yayo ::

prvič od izida konzole videl nekaj kosov v koprskem BingBingu. :O

oo7 ::

yayo je izjavil:

prvič od izida konzole videl nekaj kosov v koprskem BingBingu. :O


Ja saj zdaj je že bolj redna zaloga.

darck ::

Nekaj omenjajo,da je prva izdaja PS5 boljša kakor ta zadnja zdaj ne vem,če je to mišljeno na to različico C ohišja. Pravijo,da se zadnje verzije PS5 bolj grejejo za kakih 4-5 stopinj in je lažja za 300 gramov kar je tudi v nekaterih video posnetkih prikazano saj je manjša osnovna plošča sploh pa hladilno telo za procesor in grafično je manjši vendar je pa Sony s tem avtomatsko zmanjšal moč napajanja kar avtomatsko se potem vse skupaj manj segreva.

zlabra ::

darck je izjavil:

zlabra je izjavil:

jz sm kupu pr anni za 550 bluray ps5, danes prodal ps4 pro za 300, noro , kupil pred 3-4 leti v big bangu za 299 euro


Super in kako je kaj glede razlike iz PS4Pro na PS5?


Ma razlika je kar velika, mogoče ne zarad same pleyke, ampak jaz gledam da imaš špil za ps4 ter špil za ps5, in igralnost, grafika se ne more primerjati, za mene je 30-40% razlike, sami špili so tako narejeni.

darck ::

zlabra je izjavil:

darck je izjavil:

zlabra je izjavil:

jz sm kupu pr anni za 550 bluray ps5, danes prodal ps4 pro za 300, noro , kupil pred 3-4 leti v big bangu za 299 euro


Super in kako je kaj glede razlike iz PS4Pro na PS5?


Ma razlika je kar velika, mogoče ne zarad same pleyke, ampak jaz gledam da imaš špil za ps4 ter špil za ps5, in igralnost, grafika se ne more primerjati, za mene je 30-40% razlike, sami špili so tako narejeni.


Kaj je potem bolje a je potem pri novejših različicah ne zmožnost igranja iger od PS4? Pravijo,da se s to zadnjo izvedbo PS5 to pripravlja na novo PS5 Slim verzijo.

Ma se opravičujem ,ker sem narobe si razlagal in pisal nekaj drugega saj sem mislil,da govoriš za te novejše PS5 konzole. Ajde sedaj bom spraševal kako hitrejši je PS5 proti PS4Pro ko se kaj nalaga in podobno saj jaz pri svoji še starejši konzoli PS3 ne zdržim,ko se kaj nalaga ali podobno saj zame preveč dolgo traja mi prenosnik deluje svetlobna leta hitreje.

Seveda je sigurno PS5 tista prava stvar za bilo katerega tudi,če ni neki hud gamer saj je le toliko boljši v vseh pogledih od starejših konzol sploh sedaj imaš lahko neverjetno sliko s super televizorji ali monitorji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

yayo ::

darck je izjavil:

Nekaj omenjajo,da je prva izdaja PS5 boljša kakor ta zadnja zdaj ne vem,če je to mišljeno na to različico C ohišja. Pravijo,da se zadnje verzije PS5 bolj grejejo za kakih 4-5 stopinj in je lažja za 300 gramov kar je tudi v nekaterih video posnetkih prikazano saj je manjša osnovna plošča sploh pa hladilno telo za procesor in grafično je manjši vendar je pa Sony s tem avtomatsko zmanjšal moč napajanja kar avtomatsko se potem vse skupaj manj segreva.

so že zdavnaj debunkali, različice na koncu vse delujejo enako, majhne razlike v temperaturi in porabi ampak vse konzole dajo enak rezultat na koncu in ni neke nevarnosti, da bi se ena različica skurila ali slabše delovala kot druga. Tukaj smo imeli nekoga, če se prav spominm, ki je konzolo friziral kot bi bila high end gamerski pc pa jo takoj zatem prodal, ko ni imel nič več za "izboljšat".

Reaper ::

Menjal je ventilator in okrasne plošče, če se ne motim. Sfrizirana ni delala nič bolje kot stock, bila je samo malo tišja, baje. Vem, da je bilo v prvih verzijah možno dobiti ventilator od nekaj različnih proizvajalcev. Nekateri so bili tišji, drugi malo glasnejši in zato so ljudje menjali ventilatorje.

oo7 ::

Sony President Hiroki Totoki is confident PlayStation 5 will sell over 60 million units, expects to sell PS5s 'continuously' in fourth year after launch.

https://www.tweaktown.com/news/90673/so...

filip007 ::

Če so jih do zdaj že polovico jih bodo 2x še, nevem kaj so skromni. Cene dol na 400 in 500€, kot so bile na začetku jim 120 milijonov prodanih ne uide.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Gregor P ::

Če bodo po 400, kupim še jaz eno na rezervo. Časa za igranje itak nimam :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

Če bodo po 400, kupim še jaz eno na rezervo. Časa za igranje itak nimam :P


400 eur bi bila taprava cena :)

darck ::

Ma za 400 Eur nisem mogel pred 3 leti dobiti PS4Pro in malo verjetno,da bi potem PS5 bil za tako ceno.

filip007 ::

Brez pogona je bila 400EUR, 500EUR pa cela.

Xbox pa 300EUR in 500EUR, ja vem to je zdaj zgodovina 2 leti+ nazaj.

Zdaj imamo krizno inflacijo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

oo7 ::

YouTuber RedGamingTech believes that the PlayStation 5 Pro may be sacked due to Sony's limited resources being focused on implementing company partnerships, hardware and software development, and worldwide marketing for the PS6.

https://www.gizmochina.com/2023/03/13/s...

ales85 ::

darck je izjavil:

Slopek je izjavil:

Skoraj čisto novi PS3:))
Legendarno


To je mišljeno da ni delal tudi 4-ure vsega skupaj.Kupil sem ga pa v Ljubljani od enega tipa izpred 3-4 let zapakiranega brez,da ga je sploh probal in takrat se mi je zdelo 90 Eur dobra cena.

Prodaš?

darck ::

ales85 je izjavil:

darck je izjavil:

Slopek je izjavil:

Skoraj čisto novi PS3:))
Legendarno


To je mišljeno da ni delal tudi 4-ure vsega skupaj.Kupil sem ga pa v Ljubljani od enega tipa izpred 3-4 let zapakiranega brez,da ga je sploh probal in takrat se mi je zdelo 90 Eur dobra cena.

Prodaš?


Tud možno odvisno kolk bi dobil kaj za njega

Že lep čas iščem pa nisem še kupil igre The last of us saj baje je to najboljša igra nekako za PS3 sploh grafika je tudi dobra

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

ales85 ::

darck je izjavil:

ales85 je izjavil:

darck je izjavil:

Slopek je izjavil:

Skoraj čisto novi PS3:))
Legendarno


To je mišljeno da ni delal tudi 4-ure vsega skupaj.Kupil sem ga pa v Ljubljani od enega tipa izpred 3-4 let zapakiranega brez,da ga je sploh probal in takrat se mi je zdelo 90 Eur dobra cena.

Prodaš?


Tud možno odvisno kolk bi dobil kaj za njega

Že lep čas iščem pa nisem še kupil igre The last of us saj baje je to najboljša igra nekako za PS3 sploh grafika je tudi dobra

TLOU vzemi za PS4, jaz pa vzamem PS3 za €90 :D

darck ::

ales85 je izjavil:

darck je izjavil:

ales85 je izjavil:

darck je izjavil:

Slopek je izjavil:

Skoraj čisto novi PS3:))
Legendarno


To je mišljeno da ni delal tudi 4-ure vsega skupaj.Kupil sem ga pa v Ljubljani od enega tipa izpred 3-4 let zapakiranega brez,da ga je sploh probal in takrat se mi je zdelo 90 Eur dobra cena.

Prodaš?


Tud možno odvisno kolk bi dobil kaj za njega

Že lep čas iščem pa nisem še kupil igre The last of us saj baje je to najboljša igra nekako za PS3 sploh grafika je tudi dobra

TLOU vzemi za PS4, jaz pa vzamem PS3 za €90 :D


Ja mogoče bi tudi res lahko prodal

oo7 ::

darck je izjavil:

ales85 je izjavil:

darck je izjavil:

Slopek je izjavil:

Skoraj čisto novi PS3:))
Legendarno


To je mišljeno da ni delal tudi 4-ure vsega skupaj.Kupil sem ga pa v Ljubljani od enega tipa izpred 3-4 let zapakiranega brez,da ga je sploh probal in takrat se mi je zdelo 90 Eur dobra cena.

Prodaš?


Tud možno odvisno kolk bi dobil kaj za njega

Že lep čas iščem pa nisem še kupil igre The last of us saj baje je to najboljša igra nekako za PS3 sploh grafika je tudi dobra



TLOU je odlična igra. Lahko preigraš na PS3 ali PS4 ali PS5 in ta mesec tudi na PC-ju.
Jaz sem jo prvič igral na PS3.
««
109 / 132
»»