» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
108 / 132
»»

twom ::

Bantani je izjavil:

Je že kdo vstavil ssd disk v ps5 in kateri je dober?
Jaz sem nabavil Samsung 980 PRO 2 TB Heatsink. Vidim pa da je sedaj tretjino cenejši. Tamal, ki zadevo uporablja, se nič ne pritožuje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: twom ()

oo7 ::

Bantani je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ne vem ali je bilo omenjeno ali ne ampak PS5 PRO Aprila letos ?

https://www.businessinsider.in/tech/new...


Govorilo se je tudi,da bo junija izid :)
Izid ps5 PRO mislim,da bo 2024/25...letos naj bi izšla modularna konzola,ker baje se naslednje leto poslavlja ps5 z diskom pa digital edicija.



Jaz pravim letos ali 2024 PRO. 2027 bo verjetno že PS6

Ransom ::

Če v prihodnosti res ne bo več disc verzij, se nam lastnikom splača prišparati le te ;)

Magic1 ::

Pro imajo verjetno že prototipe. Samo dokler je prodaja PS5, kot je in Xbox nima upgrada, nima smisla iz Sonyjevega zornega kota izdajat pro. Jaz mislim, da letos ziher ne pride pro.
Magic

Futram ::

Playstationu kritično manjka poceni PS5 slim verzija. 600 evrov je še zmerej cena za intuzijaste in ne za rajo. Šele takrat bo konzola orenk zaživela.

Tidule ::

Futram je izjavil:

Playstationu kritično manjka poceni PS5 slim verzija. 600 evrov je še zmerej cena za intuzijaste in ne za rajo. Šele takrat bo konzola orenk zaživela.

To se precej neumno slisi v luci dejstva da je konzola ze par let prakticno razprodana. Sony lahko jutri spusti ceno na 100 eur pa ne bo nic vec prodanih konzol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Magic1 ::

Futram je izjavil:

Playstationu kritično manjka poceni PS5 slim verzija. 600 evrov je še zmerej cena za intuzijaste in ne za rajo. Šele takrat bo konzola orenk zaživela.

Iz katere lune si pa ti prišel? Proizvodnjo imajo že od začetka na max in še danes se moraš kar potrudit, da jo kje dobiš. Uradna cena je drugače 550EUR in ne 600EUR. Brez pogona pa 450EUR. Seveda je cenejša verzija pri nas težje dobavljiva, ker našim dobaviteljem veliko bolj ustreza dodaten trg ploščkov (nam pa tudi). Pri digitalni verziji so praktično zaključili s stranko.
Drugače si pojdi kupit PC za igranje, šele potem boš videl kaj je drago.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

darck ::

Ma saj konzola sploh ni draga če pogledaš primerjavo koliko stanejo telefoni in tisti ki jo hoče jo bo kupil po bilo kakšni ceni. Računalniki pa so itak dragi že sama plata je od 100 EUR naprej pa procesorji kaj šele grafična kartica sploh nazaj kakšno leto,ko so imele ogromno visoke cene tudi po 2.tisočaka in več so stale.

yayo ::

Pssssst, tiše, ker se bo takoj našel kdo, ki bo pojasnil kako so konzole beda od bede in dol tlačijo razvoj pc gaminga. :P

Futram ::

Konzole so ble učasih igrače. To se je kupvalo tko za foro. Spotoma. Ko nisi vedu, kva boš delu za vikend si pa šel po playstation. Zdej pa hočejo pol plače za to.

Nyana ::

Futram je izjavil:

Konzole so ble učasih igrače. To se je kupvalo tko za foro. Spotoma. Ko nisi vedu, kva boš delu za vikend si pa šel po playstation. Zdej pa hočejo pol plače za to.

PlayStation ni bil nikoli igrača, ki bi bila tako poceni, da bi jo spotoma kupil za vikend (mogoče nekaj let staro rabljeno) :))
Ne jokat, da je PS5 drag. Dražji ob izidu je bil celo PS3, ki je imel postavljeno višjo ceno in za tisti čas je bilo to ogromno (20GB verzija 399$, 60GB pa 599$).

Magic1 ::

Futram je izjavil:

Konzole so ble učasih igrače. To se je kupvalo tko za foro. Spotoma. Ko nisi vedu, kva boš delu za vikend si pa šel po playstation. Zdej pa hočejo pol plače za to.

Nazaduješ s plačo. PS2 je izšel za 300$ leta 2000. Takrat je bila povprečna plača 750EUR. Torej si lahko kupil malo več kot dva. Danes za povprečno plačo kupiš enako malo več kot dva.
Lahko pa kupiš rabljen PS4 za drobiž in se boš spet lahko igral čez vikend. Ali eno čipolo tablico.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

asdf_jklc ::

Nyana je izjavil:

Ne jokat, da je PS5 drag. Dražji ob izidu je bil celo PS3, ki je imel postavljeno višjo ceno in za tisti čas je bilo to ogromno (20GB verzija 399$, 60GB pa 599$).

PS5 je smešno poceni, če to primerjaš s ceno PCja, ki ga potrebuješ za poganjanje sodobnih igre. Za igrce kupovat računalnike za za par tisoč EUR - zakaj? Za to ceno dobiš dva, če ne celo 3 PS5ke. Da pa se ne razumemo narobe: marsikomu je 500 EUR veliko za zaslužit.
Za službene potrebe sem nabavil laptopa za dobrih 5kEUR, vendar pa mi na kraj pameti ne pade, da zapravim 1.000 EUR za to da bodo otroc al jaz igrce igral. BZV - PS5 ali PS4 PRO je zakon. Da o "stroških" in kompleksnosti vzdrževanja laptopa/računalnika v primerjavi s PS5 ne govorim. (Seveda imajo tudi otroc prenosne računalnike, ki so nekaj stali, vendar so kupljeni s drugačnimi karakteristikami in pa za to kar rabijo držijo več let).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asdf_jklc ()

oo7 ::

Najboljša stvar pri konzolah mi je to, da lahko preigrano igro prodaš naprej.

bzp ::

Bantani, twom - Samsungi (mislim da obe, 980 in 990 serija) imajo en bug v firmware-u. Je zunaj popravek. Jaz sem se zato raje odločil za Corsair-a.

wcpapir - "uradni" GT7 volan je Fanatec. Ni pa poceni :) Mislim pa da brez problema deluje tudi Logitech G29 in podobni.

Tidule ::

Za g29 lahko potrdim da dela bp, t300 tudi.

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Najboljša stvar pri konzolah mi je to, da lahko preigrano igro prodaš naprej.


Sedi 5...pa druga stran dobre strani je da lahko 5 let prej preigramo neko igro katera 90% ne pride na PC

Kvinta ::

oo7 je izjavil:

Najboljša stvar pri konzolah mi je to, da lahko preigrano igro prodaš naprej.


Ja za 10 evrov sem kupo AC Valhala na FB Marketlace od enga tipa ,ko je za njo dal 80 v startu :)) super deali so to.
A.C.A.B

Bantani ::

bzp je izjavil:

Bantani, twom - Samsungi (mislim da obe, 980 in 990 serija) imajo en bug v firmware-u. Je zunaj popravek. Jaz sem se zato raje odločil za Corsair-a.

Vem ja sem bral pa po youtubu videl tako,da sem na koncu naročil čisto nekaj drugega in sicer od Kingston Fury Renegade.Za PC ga hvalijo na ps5 pa ne vem upam,da deluje tako kot treba,če ne pa od WD black SN850 vzamem,ki sem ga imel tudi v ožjem izboru.

twom ::

bzp je izjavil:

Bantani, twom - Samsungi (mislim da obe, 980 in 990 serija) imajo en bug v firmware-u. Je zunaj popravek. Jaz sem se zato raje odločil za Corsair-a.

Kako se pa updejta firmware SSDja na PS5?
Ga vzamem ven in vtaknem nekam drugam? Čeprav se mi zdi da PS5 naredi nek svoj file system na disku...

oo7 ::

bzp ::

twom: daš v PC ja, kaj se zgodi s podatki pa ne vem, praviloma bi morali ostat

xseki ::

Playstation 5 na zalogi v Anni

Igralna konzola PlayStation 5 (549,99 EUR):
https://anni.si/igralne-konzole/igralna...

Igralna konzola PlayStation 5 + GOW Ragnarok VCH (619,99 EUR):
https://anni.si/igralne-konzole/igralna...

Igralna konzola PlayStation 5 Digital + GOW Ragnarok VCH (519,99 EUR):
https://anni.si/igralne-konzole/igralna...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

zlabra ::

dobra cena za blueray, ze naročeno

xseki ::

Hitro naročit.


Igralna konzola PlayStation 5 825 GB
Artikel je na zalogi v Anni.
Dostava s pošto predvidoma torek, 21. februar.

Brez podražitev. Ni bundle. Kar naklikat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

zlabra ::

xseki je izjavil:

Hitro naročit.


Igralna konzola PlayStation 5 825 GB
Artikel je na zalogi v Anni.
Dostava s pošto predvidoma torek, 21. februar.

Brez podražitev. Ni bundle. Kar naklikat.


pomojem da res prvič da ne prodajajo še kaj zraven

oo7 ::

Kdaj bo naprodaj igralna konzola PlayStation 5 Pro?

https://racunalniske-novice.com/razkrit...



Upam, da bo kaj lepša oblika :)

Skyman ::

Zate tud 6ka ne bo dovolj bos še kar na 4ki

jijetelu ::

a ma kateri trgovec VR2 razstavljen oz. na voljo za test ?

Ransom ::

jijetelu je izjavil:

a ma kateri trgovec VR2 razstavljen oz. na voljo za test ?


Naročiš preko neta pri enem od prodajalcev in v miru sprobaš doma, če ti ni ok pa vrneš ;)

oo7 ::

Jutri Playstation State of play.

Skyman ::

Preskocil tako kot prejsnih 50 state of play...vec ali manj nic ne bo

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Preskocil tako kot prejsnih 50 state of play...vec ali manj nic ne bo


Pa bodo morali kdaj tudi kaj več pokazati na state of play, ker jih spet ne bo na E3.

oo7 ::

Playstation naj bi imel v Evropi 80% trga in Xbox 20%

Japonska xbox samo 4% ostalo Playstation.

Po celem svetu pa 70% Playstation in 30% Xbox.



https://www.gamesindustry.biz/why-micro...

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Skyman je izjavil:

Preskocil tako kot prejsnih 50 state of play...vec ali manj nic ne bo


Pa bodo morali kdaj tudi kaj več pokazati na state of play, ker jih spet ne bo na E3.


Glede na to da se spiderman2 pricakuje..prikazano pa ni nič bi bil cas da kej pokazejo vec kot samo 2 let stari teaser.Ce je seveda plan 2023 izzid igre.

Bantani ::

jijetelu je izjavil:

a ma kateri trgovec VR2 razstavljen oz. na voljo za test ?


Vprašaj kakšen bigbang,harvey norman ali sony acs...ponavadi imajo za sprobat

Meni je top zadeva :) Sem pa igral Horizon Call Of The Mountain in sem res not padu8-).
Čez vikend sprobam še gran turismo 7 baje je z VR očali top igrat.

kuky ::

Prosim javi kako kaj GT7 če je res tako noro. Youtuberji vsi norijo da je top, mal sumljivo :P

Fajn bi bilo da bi nekako uredili še PC support, sam dvomim da imel Sony pretirano korist. To bi bil day1 nakup pol zame.

oo7 ::

kuky je izjavil:

Prosim javi kako kaj GT7 če je res tako noro. Youtuberji vsi norijo da je top, mal sumljivo :P

Fajn bi bilo da bi nekako uredili še PC support, sam dvomim da imel Sony pretirano korist. To bi bil day1 nakup pol zame.



Zaenkrat GT7 ne bo na PC

Gran Turismo 7 PC Not Being Made, Says Producer Kazunori Yamauchi

https://gamerant.com/gran-turismo-7-no-...

oo7 ::

State of Play | February 23, 2023 | [ENGLISH]

Bantani ::

kuky je izjavil:

Prosim javi kako kaj GT7 če je res tako noro. Youtuberji vsi norijo da je top, mal sumljivo :P

Fajn bi bilo da bi nekako uredili še PC support, sam dvomim da imel Sony pretirano korist. To bi bil day1 nakup pol zame.


Javim...ja sej na youtubu videl,da vsi norijo zato moram res to sprobat :)

Bantani ::

oo7 je izjavil:

State of Play | February 23, 2023 | [ENGLISH]



2-3 igre zanimive ostalo bolj švoh

Skyman ::

Kaj si pa pricakoval? sej noben state of play se ni biv WOW.Ok realno 1 mogoce na let un namesto E3.Ostalo je zalost pogledam ko je na netu da takoj preskocim zadeve.

Gregor P ::

A ta dogodek je mišljen za navadne igralce oz. lastnike PS5, ali bolj za prodajalce ipd.? Ker sam recimo nikoli v življenju nisem gledal Nintendo dogodkov, pa si lastnim njihove produkte.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

A ta dogodek je mišljen za navadne igralce oz. lastnike PS5, ali bolj za prodajalce ipd.? Ker sam recimo nikoli v življenju nisem gledal Nintendo dogodkov, pa si lastnim njihove produkte.


Po moje za navadne igralce PS.

oo7 ::

No zdaj je pa že malo več zaloge PS5 - https://hop.si/sz/

-

darck ::

oo7 je izjavil:

No zdaj je pa že malo več zaloge PS5 - https://hop.si/sz/

-


Treba povedati,da je tudi v trgovini JAZBINA https://jazbina.si/collections/playstat...



 .

.

oo7 ::

A je trenutno sploh napovedana kakšna močna PS5 ekskluziova razen Spider-man 2 in Wolverine ?

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

A je trenutno sploh napovedana kakšna močna PS5 ekskluziova razen Spider-man 2 in Wolverine ?


Problem pri močnih eksluzivah ni nekaj, kar boš ti vnaprej napovedal. Te se pač zgodijo.

Skyman ::

oo7 je izjavil:

A je trenutno sploh napovedana kakšna močna PS5 ekskluziova razen Spider-man 2 in Wolverine ?


Kaj ti bo itak imas ps4😂

oo7 ::

Skyman je izjavil:

oo7 je izjavil:

A je trenutno sploh napovedana kakšna močna PS5 ekskluziova razen Spider-man 2 in Wolverine ?


Kaj ti bo itak imas ps4😂


Čakam na igre.
««
108 / 132
»»