» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
76 / 132
»»

dj_uro ::

da ne guglam preveč...

ali lahko na bluray verzijo pravtako downloadaš e-games?
najverjetneje ja?
vw-klub.si

xseki ::

Lahko

scipascapa ::

drvo je izjavil:

Če smo že pri Rachet&Clank, kupi kdo? 40€. Deset minut probal, pa ni moj stil igre.


vztrajaj, super fun je.

ESTEMPIH ::

Drugi teden ga dobim:D

Spoštovani,
Naročilo lahko pričakujte predvidoma v začetku prihodnjega tedna na vašem naslovu.
Hvala za razumevanje,
Lp Big bang

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ESTEMPIH ()

slon ::

Kupil preko telekoma bundel in ga danes dobil.
Placal ga bom 561 eur za komplet psp5 bluray in dodatni kontroler.
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

deadraven999 ::

GregiB je izjavil:

Yo, petkaši... je dobil kdo kak hint, kdaj bi lahko BigBang dobil aparate na zalogo?

@Deadraven999... profil ustanovljen 24.9.2021... 1 post... pozabil si napisat, da imate popuste na visokotlačne čistilce


Ne zabavate me GregiB. Kogarkoli že je zmotilo moje navdušenje nad to trgovino, ki prodaja med drugim tudi visokotlačne čistilce, s čimer ni nič narobe, naj mi piše na mail barbarkin94@yahoo.com, in mu pošljem račun, ki potrjuje moj nakup konzole pri njih v skladu z zgoraj deljeno izkušnjo.
Glede njih pa se prepičajte sami, komur ustreza tak bundle. Samo deliti sem želel med vami še eno izmed mnogih možnosti, kjer lahko naročite konzolo. Ne prežim pogosto na forumih, a tukaj že en mesec od kar se zanimam za to konzolo, berem neke neuspele poizkuse uporabnikov s trgovci, ki so priznani in se smatrajo za nek presežek dostopnosti in edinstvenega odrešitelja pri nas.
Neee, taki kot ste vi GregiB, začnete gobcati, da sem jaz tisti, ki prodaja visokotlačne čistilce, samo zato ker sem se nedavno registriral z dobrim namenom in eno samcato objavo s pohvalo prodajalca, kjer sem kupil to kar sem si želel in na način, ki ga danes ne vidite povsod.
Pa da ne bo pomote, niste edini tak. Poleg vaše objave mi sedaj kaže že predloge štirih uporabnikov foruma, ki si želijo izbrisa moje objave??? Kdor želi konzolo imeti končno že v bajti, bo pisal in se dogovarjal z mnogimi trgovci, ki jo ponujajo, če pri enem nikakor ne gre. To je bilo že večkrat predlagano na tem forumu, kar je bil tudi moj namen. In nič ne bo narobe, če jo kupite iz trgovine, ki ponuja visokotlačne čistilce, izdelke Black&Deckerja, kosilnice in ostalo kar mi boste še odkrili pri njih ter navsezadnje PS5 (digital). Dobavitelj bo na koncu isti. Peace!

GregiB ::

deadraven999 je izjavil:

[Ne zabavate me GregiB.


TL; DR… preprost “ pejte še na vsezadom.si pogledat” bi blo dovolj…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Ransom ::

Danes sem v bauhausu videl par "plejk" :D

Skyman ::

U lekarn tud sam na recept dobis.:))

PS Plus Free Games for October Confirmed to Include Mortal Kombat X and Hell Let Loose
https://wccftech.com/ps-plus-free-games...

drvo ::

scipascapa je izjavil:

drvo je izjavil:

Če smo že pri Rachet&Clank, kupi kdo? 40EUR. Deset minut probal, pa ni moj stil igre.


vztrajaj, super fun je.


Not my cup of tea, žal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Skyman ::

Sem igral Rachet&Clank prejšni del,ker je na PS+ zastonj pa mi dejansko ne potegne spil.Pa sem mislil ta del rift apart kupiti,sedaj pa dvomim.

skyform ::

Ma ti R&Cji so bolj tak, to je vse isto že od PS2, zastarel gameplay, samo grafiko nadgrajujejo.

skyform ::

Skyman je izjavil:

U lekarn tud sam na recept dobis.:))

PS Plus Free Games for October Confirmed to Include Mortal Kombat X and Hell Let Loose
https://wccftech.com/ps-plus-free-games...


Zakaj pa MK X, če je že tak free za PS+ člane, zakaj ne MK 11, koga te zanima to sranje iz leta 2015, bedno. Od kar imam PS5 so samo šrot free igre pred tem, ko ga še pa nisem imel pa je bilo kar nekaj dobrih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

oo7 ::

Zgleda kar zabavna igra

Skyman ::

skyform je izjavil:

Ma ti R&Cji so bolj tak, to je vse isto že od PS2, zastarel gameplay, samo grafiko nadgrajujejo.

Sem imel filing da res nimam pojma zakaj igram,sem po 3-4 mapah obupal po cca 2h gameplaya.Skos te na en planet posiljajo,sem mislil da bo bolj ker je isto isomaniac al kaj so ze,kot pri spiderman igrah.Pa spiderman mi je bila vredu igra.

Ps+ je tak beden da res nimam besed,odkar sem vzel ps5 sem samo hitman2 ter battlefield V (imam ga ze na PC)"dodal" ce me bo kdaj zamikalo igrati.Ostale igre so pa bedne bile vsaj za moj okus.Vcasih mi je kolega pravil za ps4 da so bile bolse igre gratis.

007
Ta Riders republic je isto kot vcasih STEEP al kaj je ze bil(bordanje,smucanje se mi zdi da je bilo)sedaj so še kolesa dodali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Duck Banana ::

mjolnir je izjavil:

Je kdo kupoval preko gamecenter, kjer se da prednaročiti?


Jaz sem ga prednaročil preko Gamecenter (Leanpay) in so me recimo en mesec nazaj klicali za potrditev naročila in potrditev osebnih podatkov. Rečeno mi je bilo naj bi Ps5 prejel enkrat proti koncu leta. Ampak upam da bo že novembra.

Kvinta ::

oo7 je izjavil:

Zgleda kar zabavna igra



Z izjemo salt v zraku in 360 obratov jaz raje v živo tak skačem >:D
A.C.A.B

Gogyto ::

Skyman je izjavil:

U lekarn tud sam na recept dobis.:))

PS Plus Free Games for October Confirmed to Include Mortal Kombat X and Hell Let Loose
https://wccftech.com/ps-plus-free-games...


No ja, tale golf me dejansko matra že nekaj časa. Nisem pa tak fan, da bi ga nabavljal, tudi po skonto cenah ne.

skyform ::

Danes dobil PS5 digital CFI-1116B in je isti šmorn kot moj Bluray CFI-10016A, čist enako ruži, ko g aprižgem tih ampak, če gre bluzu je tak neenakomern zvok ventilatorja, ko grem v igro pa se zalaufa not nor in dlje časa si v igri vedno bolj glasn postane. Ma brezveze ej nimams reče, kak lahko glih dva dobim z 16 blejdi, sicer ga nisem odprl, da bi bil sigurn, če je ampak po tem kak ruži ziher je, na koncu bi bil hec, da je to ki tih lol ampak dvomim, ker sem gledal spodnji video in oba ružita kot glasnejši v videju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

skyform ::

Digital je še malo glasnejši, wtf ampak zvok pa je popolnoma identičn, tak da je ziher enak venti not.

xseki ::

Kje se, da videt te šifre? CFI-12345 ? Hvala.

MisterM ::

Če gledaš od spredaj, na levi stranici.

xseki ::

Hvala. Sem našel:

CFI-1016A

Včeraj igral FIFA 22 več kot 3 ure skupaj. Konzola (bluray) je bila zelo tiha. Zdaj pa ne vem ali je to dobra verzija ali ne? Dobil sem jo od Anni na dan izida.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

skyform ::

Malo sem še primerjal, zvok je popolnoma enak, samo da se v novem digital modelu ventilator vrti pri večji hitrosti v igrah kot v starem bluray modelu, tudi v samem meniju se vrti malo hitreje zato je nov digital nonstop malo glasnejši, sam zvok pa popolnoma enak, imata ziher enak ventirator.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

mjolnir ::

A mi lahko prosim nekdo, ki ima blu ray verzijo pomeri koliko je višina konzole v ležečem stanju. Hvala.

skyform ::

xseki je izjavil:

Kje se, da videt te šifre? CFI-12345 ? Hvala.


Te cifre so že vidne na škatli, ni niti potrebno odpirat paketa, na zgornji strani škatle kjer je ročaj. CFI-1016A in CFI-1016B sta stara modela A je bluray, B digital, novi pa so CFI-1116A in CFI-1116B. 16 pomeni da je EU/UK. Npr CFI-1000A/B je Japonska, CFI-1002A/B je Avstralija itd.

Več o tem tukaj
https://www.reddit.com/r/PS5/comments/j...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Gogyto ::

xseki je izjavil:

Hvala. Sem našel:

CFI-1016A

Včeraj igral FIFA 22 več kot 3 ure skupaj. Konzola (bluray) je bila zelo tiha. Zdaj pa ne vem ali je to dobra verzija ali ne? Dobil sem jo od Anni na dan izida.


Lahko pogledaš, če ima FIFA 22 možnost drugega jezika za komentar? Da ni spet zaklenjeno na regijo? Konkretno bi si dal portugalska komentatorja, pa je pri 21ki na PS5 bila opcija samo angleški (default), poljski in ruski...

mjolnir je izjavil:

A mi lahko prosim nekdo, ki ima blu ray verzijo pomeri koliko je višina konzole v ležečem stanju. Hvala.


Pomerim, ko pridem domov in ti javim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

apfelstrudl ::

mjolnir je izjavil:

A mi lahko prosim nekdo, ki ima blu ray verzijo pomeri koliko je višina konzole v ležečem stanju. Hvala.

Imam v stoječem položaju zadevo.
Sama konzola je široka (torej visoka v horizontali) 9 cm
Pomoje dodaj še kak cm za "stand" ki pride potem pod konzolo.

xseki ::

Commentary Language: English , Polish , Russian

Je zaklenjeno.

Gogyto ::

hvala xseki!

Damn, tole me malo odbije. Sicer sem videl v previewjih, da so dodali nekaj angleških glasov, ampak vseeno, kak kretenizem, da zakleneš regijsko opcijo komentiranja.:8)

mjolnir ::

Hvala za info apfestrudl!

RAG ::

Petkarji, moj PS5 je pripravljen za prevzem v BigBangu :)

GregiB ::

RAG je izjavil:

Petkarji, moj PS5 je pripravljen za prevzem v BigBangu :)


Jap, klical, so rekli, da danes odpremljajo

xseki je izjavil:

Commentary Language: English , Polish , Russian

Je zaklenjeno.


V settingsih lahko kot dodatek dl-daš Španščino in Brazilsko Portugalščino
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

xseki ::

@GregiB kje se to downloada? V igri je na voljo za downloadad samo "Polish" in "Russian".

Bi bil res zelo vesel če bi se dalo dobit Španskega komentatorja...

lp

yayo ::

snip. preveč brbljam, sry

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

GregiB ::

xseki je izjavil:

@GregiB kje se to downloada? V igri je na voljo za downloadad samo "Polish" in "Russian".

Bi bil res zelo vesel če bi se dalo dobit Španskega komentatorja...

lp


V game settings sem imel english, polish, russian… potem pa še Spanish in Brazilian Portuguese s pripisom DLC not downloaded yet. Ko sem izbral “Brazilščino”, mi jo je v PS Storeu začel DLdat
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

xseki ::

GregiB je izjavil:

xseki je izjavil:

@GregiB kje se to downloada? V igri je na voljo za downloadad samo "Polish" in "Russian".

Bi bil res zelo vesel če bi se dalo dobit Španskega komentatorja...

lp


V game settings sem imel english, polish, russian… potem pa še Spanish in Brazilian Portuguese s pripisom DLC not downloaded yet. Ko sem izbral “Brazilščino”, mi jo je v PS Storeu začel DLdat

Jaz pa imam English (že downloadan), Polish (Not Available - Press X to Download), Russian (Not Available - Press X to Download) to pa je tudi vse.

abyssus ::

Na igabibi se lahko subscribate na newsletter-je, dobite kodo za 5% popusta in deluje na PS5 - vsaj meni pravkar je.

Gogyto ::

GregiB je izjavil:

xseki je izjavil:

@GregiB kje se to downloada? V igri je na voljo za downloadad samo "Polish" in "Russian".

Bi bil res zelo vesel če bi se dalo dobit Španskega komentatorja...

lp


V game settings sem imel english, polish, russian… potem pa še Spanish in Brazilian Portuguese s pripisom DLC not downloaded yet. Ko sem izbral “Brazilščino”, mi jo je v PS Storeu začel DLdat


Tako varianto sem imel tudi pri 21ki, pa mi potem komentarja ni uspelo implementirat. Je vrglo napako. Lahko potrdiš, da komentator dejansko govori portugalsko/brazilsko? Hvala

abyssus je izjavil:

Na igabibi se lahko subscribate na newsletter-je, dobite kodo za 5% popusta in deluje na PS5 - vsaj meni pravkar je.

Lahko tole po slovensko poveš? Kaj na Igabibi kje na PS5, zakaj na PS5? Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

GregiB ::

Gogyto je izjavil:

Lahko potrdiš, da komentator dejansko govori portugalsko/brazilsko? Hvala


Definitivno… komentar je v portugalščini… sicer pa sem prednaročil zadevo , ultimate edition, pred 10. avgustom in imel EA play naročnino…

Je pa res, da sem tudi jaz imel pri FIFA21 na izbiro ANG, POL in RUS, ostale pa kao za DL, pa je tudi meni javljalo napako
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Gogyto ::

Cool. Hvala. Pa živiš v Sloveniji; maš slovenski account?

EDIT: danes sem namreč iskal prek strica googlea nekaj na to temo in celo našel DLC za Fifa 22, ampak, kot rečeno, slično je bilo pri 21ki, pa mu kljub snetju portugalskega jezika ni dovolilo zamenjat jezika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

oo7 ::

RAG je izjavil:

Petkarji, moj PS5 je pripravljen za prevzem v BigBangu :)


Kdo so to petkarji ? :)

GregiB ::

oo7 je izjavil:

RAG je izjavil:

Petkarji, moj PS5 je pripravljen za prevzem v BigBangu :)


Kdo so to petkarji ? :)


Tisti, ki smo v petek, 23.9. pri BingBongu vp,ačali konzolo, ki je začuda bila “na zalogi” cel popoldan

@ Gogyto, ja SLO account imam…

EDIT: Konzola na pošti... yum, yum...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

skyform ::

Sem bil radovedn kateri ventilator imata moji dve konzoli in odstranil stranico na obeh Bluray in Digital. Odstraniti je potrebno samo tisto stranico na kateri je PS znak, samo to odstranite in lahko vidte kateri ventilator ima vaš PS5, nič šraufanja ni potrebno pa tudi s tem nebote garancije izgubili, še ventilator se lahko vem vzame in tudi zamenja in ne izgubiš garancije. V glavnem moja dva imata oba nidec ventilator, čeprav je digital precej glasnejši, ker se kot zgleda vrti hitreje + tega ima neko čudno brnenje ki se spreminja iz igre v igro. V Keni to ful počne v GT sport pa nič, to bi baje naj bil napajalnik, ki odaja različne zfrekvence odvisno od porabe in varijira iz igre v igro. Npr pri Blurayu je tole skor neopazno, moraš biti čist blizu na digital čujem tole iz 4-5m groza. V glavnem nov digital CFI-1116B je precej bolj noisy kot moj stari bluray CFI-1016A, toliko o novih modelih, da bi naj bili tišji kot v youtube primerjavi. Kot zgleda je to čista loterija kak napajalnik in ventilator dobiš, groza Sony groza, med tem, ko je Xbox series X tišji in konstanten od konzole do konzole, ker imajo vsi enake komponente.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Gogyto ::

@ GregiB

Zdajle gledam tvoj post... Ti še nimaš PS5, glede na to, da si dopisal, da je konzola na pošti?

Pol Fifo22 igraš na PS4?

GregiB ::

Gogyto je izjavil:

@ GregiB

Zdajle gledam tvoj post... Ti še nimaš PS5, glede na to, da si dopisal, da je konzola na pošti?

Pol Fifo22 igraš na PS4?


Pravkar dobil PS5 od poštarja...CFI-1116A btw...

ja, do danes sem igral na "štirki"
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

skyform ::

Jaz tudi ravnokar dobil tudi BB naročilo od 24.09.

Gogyto ::

GregiB je izjavil:

Gogyto je izjavil:

@ GregiB

Zdajle gledam tvoj post... Ti še nimaš PS5, glede na to, da si dopisal, da je konzola na pošti?

Pol Fifo22 igraš na PS4?


Pravkar dobil PS5 od poštarja...CFI-1116A btw...

ja, do danes sem igral na "štirki"


:))

Ja, na ''štirki'' si tudi jaz lahko DL portugalski komentar. In mi dela. Tudi na PS5, če igram PS4 verzijo. Komentar ne dela, če imaš PS5 verzijo.

BlondRaven ::

Ali sem jaz edini, ki je naročil prejšnji petek in še ni dobil ps5? Obvestili me še niso nič, pod status naročila pa piše "zaključeno". Počasi me začenja skrbeti, da ni šlo kaj narobe.

ESTEMPIH ::

24.9.2021 naročil PS5 v Big bang,danes dobil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ESTEMPIH ()
««
76 / 132
»»