» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
77 / 132
»»

chrush ::

Po kakšni ceni kupujete blu-ray verzije in kaj dobite? Recimo na geizhals je trenutno cena 625€. Mene bi recimo zanimala verzija blu-ray in dodaten kontroler, brez iger.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

mjolnir ::

Jst sem včeraj prevzel pri anni za 570 eur, konzola + črn kontroler, možno da imajo še kaj na zalogi.

GregiB ::

Danes dobil blu ray verzijo, ta novo za 499€ od BingBonga in letel kupit dodaten plošček v najbolšga soseda za 69€
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

oo7 ::

Phil Spencer Predicts Further Problems With Console Supply in 2022

Če bo imel Xbox probleme, ki se malo slabše prodaja kot PS5 potem bo še vedno kar suša.

Reaper ::

Glede na frekvenco po kateri zdaj prodajalci dobivajo konzole je to majka. Ko sem jaz konzolo kupoval spomladi si moral biti iznajdljiv, hiter in predvsem potrpežljiv. Pa po več tednov ni bilo zaloge, zdaj pa konzole kar redno kapljajo, samo pravo trgovino moraš očitno izbrati.

xseki ::

Za Slovenijo suše več ne bo.

Nedasemiveč ::

Kdaj ponavadi cena FIFE pade? Jo kupujem na dve leti pa pozabim.

Skyman ::

1 tedn po izidu...fifo 20 sem dobil ze za bozic kar ceneje tam okol 40€ govorim za ps4,ko sem kupoval

filip007 ::

Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Gogyto ::

Prejle snel efootbal 2022 free. Za zjokat. Odigral tri tekme in vse skupaj zbrisal. Očitno bo treba letos res it na Fifo. Ni najboljša izbira, ampak, kaj čmo. Čakamo znižanje.:8)

GregiB ::

Odpremo FIFA22 Temo? Nas je zgleda kr nekaj... danes dobil PS5... po dveh tekmah zdaj igram... old gen ?!?

Nedasemiveč je izjavil:

Kdaj ponavadi cena FIFE pade? Jo kupujem na dve leti pa pozabim.

Black friday?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

oo7 ::

Bolje Fifa 22 kot eFotball 2022 od Konamija :))


drvo ::

Ronaldo zgleda kot vampir, Messi ima downov sindrom, tretega ne znam identificirati, je pa tako mrtev, ker zgleda kot zombi. :D

Nedasemiveč ::

GregiB je izjavil:

Odpremo FIFA22 Temo? Nas je zgleda kr nekaj... danes dobil PS5... po dveh tekmah zdaj igram... old gen ?!?

Nedasemiveč je izjavil:

Kdaj ponavadi cena FIFE pade? Jo kupujem na dve leti pa pozabim.

Black friday?


Hmm... bom videl, ce bom zdrzal 2 mesca ali pa pac dal teh 20€ več.

Sama igralnost verjetno ni bistvene razlike med 20 in 22 kajne? Zgolj kakšni minorni popravki sklepam. Me pa že preveč motiji stari rosterji + s kolegom se bodo sedaj igrali derbiji Dinamo-Hajduk :))

Miham0 ::

Sprobal Fifo 22. Igra je kar se tiče igranja velik napredek, čeprav ima pomanjkljivosti. Grafika je izboljšana, igranje samo pa tudi bolj tekoče, preciznejše ter bogatejšo za kar se, da realne odzive igralcev. Kot minus lahko izpostavim štekajoči interface, kjer kontroler podivja in klika po svoje, spet drugič se zašteka. Definitivno me bo zabavala še zelo dolgo. Toplo Priporočam, sploh zato ker je letošnji efootball en velik poraz, no Fifo bo pa treba tudi še popachat.

Gogyto ::

Nedasemiveč je izjavil:

GregiB je izjavil:

Odpremo FIFA22 Temo? Nas je zgleda kr nekaj... danes dobil PS5... po dveh tekmah zdaj igram... old gen ?!?

Nedasemiveč je izjavil:

Kdaj ponavadi cena FIFE pade? Jo kupujem na dve leti pa pozabim.

Black friday?


Hmm... bom videl, ce bom zdrzal 2 mesca ali pa pac dal teh 20€ več.

Sama igralnost verjetno ni bistvene razlike med 20 in 22 kajne? Zgolj kakšni minorni popravki sklepam. Me pa že preveč motiji stari rosterji + s kolegom se bodo sedaj igrali derbiji Dinamo-Hajduk :))


Kakor berem, je kar občutna razlika glede igralnosti. Na bolje... Baje je zaenkrat podn MyCareer opcija.

oo7 ::

drvo je izjavil:

Ronaldo zgleda kot vampir, Messi ima downov sindrom, tretega ne znam identificirati, je pa tako mrtev, ker zgleda kot zombi. :D


Ronaldo je kot Spock iz Star treka :))

Gogyto ::

A je ta tretji Rushford? :))

xseki ::

Mislim, da Varane

GregiB ::

xseki je izjavil:

Mislim, da Varane


Po moje je Rashford… Varan tok temen spet ni
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

xseki ::

Sem pogledal na Twitter: https://twitter.com/search?q=varane

Varane (glej lase):



Rashford:



Je pa ta eFootball prava komedija:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

oo7 ::

xseki je izjavil:



Je pa ta eFootball prava komedija:))



skyform ::

GregiB je izjavil:

Danes dobil blu ray verzijo, ta novo za 499€ od BingBonga in letel kupit dodaten plošček v najbolšga soseda za 69€


Novi modeli so žal slabši, cost cutting. Imam Stari bluray model in je tišji od novega digital in dveh novih bluray in še manj se greje. Novi imajo manjši, 300g lažji hladilnik z manj bakra, ventilatorji se vrtijo pri višji hitrosti zato so glasnejši in nasplošno spuščajo več čudnih neprijetnih zvokov, v glavnem tisti, ki imajo stare so na boljšem. Vsi 4je imajo enak nidec ventilator in so kljub temu novi glasnejši.

yayo ::

najnovejši test na temo


jaz imam sicer februarski ps5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

skyform ::

Sem že pogledla tole ampak kaj mi to pomaga, če sem jih osebno izkusil in vsi novi, ki sem jih imel so bili bolj glasni. Najbolj me je motil en tak čudn zvok, sploh ne vem od kdo prihaja, in v enih igrah ga ni bilo v drugih pa, na vseh je ta zvok tudi na starem ampak na starem je zelo tih, na novih pa precej glasnejši, sem čul na drugo stran sobe, res moteče.

yayo ::

sem skoraj razmišljal, da bi lovil novo in staro prodal po nabavni ceni pa sedaj ne bom. 8-)

filip007 ::

Bo treba počakati na Slim in Pro, potem ko bomo ven iz te svetovne zmede, da se vidi kje stvari stojijo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Ransom ::

Jaz bom še nekaj časa vztrajal na ps4 pro, samo ful glasen je pri kakšnem RDR2 recimo.

Sem si pa prednaročil Nintendo Switch OLED, bi rad malo nostalgije sprobal (super mario), itd. pa tudi za tamalo bo bolj prišel v poštev kot playstation pa še prenosen je :)

dvihtelic ::

Ransom je izjavil:

Jaz bom še nekaj časa vztrajal na ps4 pro, samo ful glasen je pri kakšnem RDR2 recimo.

Sem si pa prednaročil Nintendo Switch OLED, bi rad malo nostalgije sprobal (super mario), itd. pa tudi za tamalo bo bolj prišel v poštev kot playstation pa še prenosen je :)

tudi jaz bi poskusil tale nintendo, sploh za mala dva...samo ne vem kakšen test kaj obstaja?

Ransom ::

Jaz bom sam testiral, že OLED je velik plus, če igraš v prenosnem načinu.

Še vedno pa se bo tole prodalo kot po maslu,če ne bi bilo ok, saj je očitno tudi tole težko kupiti, niti BB nima več prednaročil..

Gregor P ::

Ne vem, kako je danes; ampak nekje julija sem moral Nintendo Swatch OLED prednaročiti v Franciji, da sem ga lahko dobil. Se pa to ves čas spreminja.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Sony has introduced free game trials to PlayStation 5
PLAYERS CAN PLAY 5 HOURS+ OF DEATH STRANDING AND SACKBOY FOR FREE THIS MONTH

https://www.videogameschronicle.com/new...

Gogyto ::

oo7 je izjavil:

Sony has introduced free game trials to PlayStation 5
PLAYERS CAN PLAY 5 HOURS+ OF DEATH STRANDING AND SACKBOY FOR FREE THIS MONTH

https://www.videogameschronicle.com/new...


Tega meni ne ponudi.

GregiB ::

Heheh... sem dal oglas na FB Marketplace za PS4-ko, pa se mi je takoj javil fraudster, da bo zadevo kupil, če mu jo pošljem v ponedeljek v Ameriko... da pa rabi e naslov in bančne podatke, da bo lahko zadevo plačal... Nakazilo pa naj bi bilo šele takrat sproščeno, ko bo dobil tracking number pošiljke... ker tak pač delajo ameriške banke... hehehe... pa tip je pisal v lepi, pravilni slovenščini...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

scipascapa ::

:D

delete pa je.

Gregor P ::

Gregor P je izjavil:

Ne vem, kako je danes; ampak nekje julija sem moral Nintendo Swatch OLED prednaročiti v Franciji, da sem ga lahko dobil. Se pa to ves čas spreminja.
… ok napisati bi moral, da ga bom lahko dobil šele sedaj v začetku oktobra ob izzidu (sem ga prednaročil že toliko časa vnaprej) :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Gogyto je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sony has introduced free game trials to PlayStation 5
PLAYERS CAN PLAY 5 HOURS+ OF DEATH STRANDING AND SACKBOY FOR FREE THIS MONTH

https://www.videogameschronicle.com/new...


Tega meni ne ponudi.



Kaj je regijsko zaklenjeno ali kaj podobnega ?

xseki ::

Gogyto ::

Aha, kot vidim, naj bi to bilo za Playstation now.

oo7 ::

PS5 Will Let You Check Out Games Before Purchase - UK Tests New Feature

https://www.gamepressure.com/newsroom/p...

BlondRaven ::

Še vedno nisem dobil emaila od Big banga, da je PS5 pripravljen za prevzem v poslovalnici v BTCju. Počasi me začenja skrbeti, da je šlo nekaj narobe. :(

MisterM ::

Če te skrbi, je verjetno najbolje, da jih pokličeš in vprašaš. Kaj vplačal si že?

drvo ::

BlondRaven je izjavil:

Še vedno nisem dobil emaila od Big banga, da je PS5 pripravljen za prevzem v poslovalnici v BTCju. Počasi me začenja skrbeti, da je šlo nekaj narobe. :(


Tja idi. Jaz sem šel na dan, ko naj bi bil prevzem, pa ni bilo in so rekli, da bodo poklicali. Sem bedak čakal na klic, ki ga ni bilo. Sem čekal še teden dni, potem pa sem vseeno napisal pritožbo in dobil odgovor, da me konzola čaka v trgovini. Klica pa nisem prejel.

chaddicus ::

kva je dečki?!

dobl ste konzolo zdej pa vidim da jo preprodajate naprej za plus 100 euru na bolhi hahahah, še napisano "kupljeno v big bangu" :P

z3ro ::

In? Kaj je narobe s tem in kdo si ti da bi komurkoli to prepovedal počet? Avto dilerji tudi prodajajo avte za več kot so jih kupili...

chucki ::

jaz sem 2 preprodal za dober denar. :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Skyman ::

sam pol leta nazaj,danes je mal tezje ko vsaki teden skor dobis kje zalogo.

chucki ::

maj in julij, ja. Decembra bodo sli kot med spet..... za 700eur sigurno, ker bodo prazniki
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Skyman ::

ja takrat se je še dalo,danes pa bolj tezko da glih 700€ das ceno.Tam za 600 bi sel mislim da.

oo7 ::

Več kot 499,99 eur ne dam za PS5 >:D
««
77 / 132
»»