» »

mirc

mirc

sparco ::

spet so mi tejkal kanal #slo_kviz!! zdaj pa ce kdo kle gor pozna kaksnega operaterja irca da bi lahko vrnil kanal in odstranil enkrat za vselej nicke, kot so roadkill, s-shock, ice--cube, sub|zero.... to se mora po ircu nehat!! ce se strinjate z mano, vas prosim ukrepajte za dobro vseh, ki uporabljajo irc! ce pa mi ne verjamete lahko malo povprasate po ircu! pa tudi dosajo skoz(takih grdobij vcasih ni bilo)! sedaj pa je ta zloglasna ekipa ice-team k venomer tejka kanle!! PROSIM VAS, DA NEKAKO UKREPATE, KER KAR JE PA PREVEČ, JE PA PREVEČ
  • premaknilo: bastadu ()

pivmik ::

naredi kanal #slo_kviz2

Če se ti ne dopadejo operaterji irc omrežja prešaltaj na drugo omrežje: EFnet, DALnet, Addictz, Undernet ,EnterTheGame...
LP, Gregor GRE^

fRiK0 ::

točno tako...
Hvala

LP Tadej

sparco ::

kaj vi to pravite, to mi morate bolj natancno razlozit, k jst se ne spoznam na rac. tako kot vi! lahko pa prideta na irc kanal #slo_kviz, pa si situacjo kar sami ogledate!! HVALA
msg me: moj nick sparco na ircu

fRiK0 ::

Lej na IRCnetu si kanala ne lastiš tako je in tako bo če ti pa ni včeš pa zamenjaj network...
Hvala

LP Tadej

Ice--Cube ::

hmmm.sparco a si ti malo zadet al kaj.Da sm ti jst tejkal kanal?Dej malo poglej kdo ima ope na #slo_kviz .
Roadkill` ne jst sm tejkal z novim teamom
Ice--Cube aja
Roadkill` un bedak pa misl da je to ice-team
Roadkill` pa še u topiku ma napisan naš team:>
Matr si res idot al kaj pa ne prepoznaš enega crewa od drugega al kaj?;(

Ice--Cube ::

Aja pa še to sem pozabu....v topicu ti piše ime crewa kateri so tejkali tvoj kanal....
*** joint #slo_kviz
*** Topic: kanal je zej na #rap_on | ..::WaB™::.. We ArE ThE BiTŠHeZ ..::WaB™::.. | nema kviza :>
15:59:32 *** Set by Fr4n[3]{!~p@BSN-77-133-87.dsl.siol.net on Thu Jul 03 14:14:06
asshole

jRk0 ::

heh, naredi kanal #slo kviz . :) pa lepse zgleda kot neka crtica bedna pa vse. presledek mores nardit z alt+255 al pa alt+0160.

to ni navadn presledek s preslednico, ce narids s spaceom, ti kviz vzame kot geslo za kanal #slo.
You fuck up once, you loose two teeth.

iskra ::

alt+255 al pa alt+0160 ===> kaj sploh pomenijo te številke??? Jst sm mel jebo že k sm u wordu delu plonke za fiziko in nism vedu kaj nej to pomeni!!;(

iskra ::

pa še to:

sparco, op daš samo mami, atiju in nobenmu drugemu! tako zgleda pol če ne paziš.>:D

DMouse ::

iskra:
držiš Alt in pritiskaš tipke v zaporedju 0 1 6 0 potem pa spustiš Alt. Napiše se ti neviden znak.

SpiDEr8 ::

ey sparco a ti PC spet ugasnem?? >:D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

perci ::

SpiDEr8: Bi ti morda kak naziv? Pa lila stil?

SpiDEr8 ::

dj ne serite polcaji!! a se kle na neti ste al kaj8-O hehe no sicer pa kaj jst delam na ircu nima nobene veze s telim forumom???
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

perci ::

Ce se s tem hvalis tule in rugas v glavo uporabnike, je se kako moja stvar. Ce mas pa probleme z avtoriteto, pa morda forumi niso prava stvar zate in se lahko vrnes na IRC.

Gapi ::

HrabriMi?ek::AltGr in ne navadni Alt
No person is rich enough,to buy back his past.

MadMicka ::

no tale izjava "ej sparco, a ti spet PC ugasnem", se mi zdi zlo posrečena :D

km- ::

newbiez..
verjetno so tejkali kanal ker ste spamali, in tko je tudi praw.. i hate spammerz poleg tega kviz sux edina dobra lastnost je da se na taksnem kvizu zberejo newbiji in ne motijo ostale :D

DMouse ::

Gapi: Alt

xpozed ::

Jao... lej kot je blo ze receno irc kanal ni tvoja last! Pač če ga nisi sposoben obdržat ga pač nimaš... ne morš se zdej pritoževat, da so ti tejknl kanal - pa jim ga tejkni nazaj! Kaj a misls da se to na vecjih kanalih ne dohaja (#slovenija ipd.) - pa oni 100% ne jokajo tuki gor, ampak rešujejo situacijo ne...

BigWhale ::

Najolš da mu nzaj tejkneš čenl z enga pofejknga addyja k je 0wn3d, k pol bos 1337 stari! Pa če mu pol še kak sploit nastaviš, k ziher nma vseh pečev inštaleranih. U 0wn h1|\/| dw33d!!!!

!!!

;>

fRiK0 ::

LoL @ BigWhale
Hvala

LP Tadej

fRiK0 ::

Sparco kaj je pa to??

•---| Whois: Sparco
|-------------------------------------•
| Address: ~Gt-R@219.95.154.191
| Name: .
| Server: irc.seed.net.tw (Seednet IRC Service, Taiwan)
| Idle: 4mins 48secs
|---------------------•
•---| End of whois

Legal? Dont think so...
Hvala

LP Tadej

tomaz_v ::

Ja saprco. Tud mene to malo zanima. Ne enem "legalnem" serverju si ne? Pa še legalen user maš gor. Pa po možnosti še študiraš tam?
Hehe, sparco ti si mi faca.
Sem pa prej malo prečekiral nicke ki so gor pa se na določenih kanalih. Je kar nekaj "znanih" personov tam gor.
Tomaz.V
____________________________________
Long and prosper life. (by Mr. Spock)

SpiDEr8 ::

perci se neki vun mece k je COP :P itaq ga nben ne nejebe 5% zato pa se kle neki uziga ... jst pa nimam nobenih blemov s sabo ... klele sam zato mal pism k mi je dau frend link pa se naprej mal folx u glavo jebem ... tak k COP-se ... pa mi dodeli kakrsen koli naziv ces ...

drgac pa tejkam sam one chane k dobim spam ... sicer pa sparcovega chana nism jst tejku sam poznam use k so ga ...
aja sparco je tak l4m3 pa se tok tecn d glava buli ... sj ga boste spoznal :\
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

SpiDEr8 ::

aja za ono pa mislem d je sparcotu 1 nick tejku ... >:D waznt me ... no mudel se loh sam se ubes ... :D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

the_unborn ::

hehe, tole zelo ustreza:

newbie

:D

Zgodovina sprememb…

perci ::

Spider: Maš prav, ful si car, jst pa potrebn pozornosti. Zato ti težim. Res.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj mi je storiti? DOS attack (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
506435 (5139) SaXsIm
»

Irc Bot(i)

Oddelek: Omrežja in internet
121349 (1195) CaqKa
»

Slo-Tech irc kanal (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
756937 (5391) BigWhale
»

Napadi na IRCu

Oddelek: Omrežja in internet
301880 (1156) SubOrbit

Več podobnih tem