» »

RTV SLO - 4D

RTV SLO - 4D

sivistol ::

Vaše mnenje o rtv in celotnemu projektu ?
a se vam zdi da predstavljajo celotno slovenijo ?
a bi moglo bit enako "desnih" oz "levih" oddaj , recimo da sta slota ob 19h in 20h eden je pač levičarsko nastavljen drugi pa desničarko ? in bi pol vidli kdo bi imel večje ratinge ? men bi bil zanimiv preizkus.

spletni strani še manjka nekaj maleka pa bo za silo ,

grafiko in "konkurenčen videz-style " na tv majo pa čist garbage

moram pa dat prop da so app rtv 4d na
applu kar dobr skupaj skracal , edino to še bi se rabilo da se komentarje lahko upvota in downvota

https://itunes.apple.com/us/app/rtv-slo...

harvey ::

Neumno rešeno, da pri RTV 4D za Windows mobile pri rubriki Priporočamo nimaš sharing knofa in pa iskanje v aplikaciji imaš šele pri Več iz arhiva.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

DOOM_er ::

kater se vam zdi najbolj kredibilen vir novic?
Že sam rtvslo mi je katarstrofa, nekako se ne morem znebiti občutka da se najdejo "nastavljeni" članki, prispevki, novice. Nova24 24ur pač ne pride v poštev. Mislim, vse je ali eno ali drugo, ponavadi je resnica nekje vmes. Na globalni ravni itak vsi pumpajo na vse strani, nevem kot nekakšna vojna propaganda.
Robots will steal your job. But that's OK

zee ::

V Sloveniji dela pogojno, izven pa sploh ne. Stran vrzen davkoplacevalski denar.

Levi ali desni ... isto so ... "najboljse so pa pecene piske" (I. Cankar: Hlapci)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Alexius Heristalski ::

V Sloveniji dela pogojno, izven pa sploh ne.

Samo, da delajo oglasi, ostalo ni pomembno. >:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Kurzweil ::

zee je izjavil:

V Sloveniji dela pogojno, izven pa sploh ne. Stran vrzen davkoplacevalski denar.

Levi ali desni ... isto so ... "najboljse so pa pecene piske" (I. Cankar: Hlapci)


A je sploh namen RTVja, da stvar dela v tujini. Kolikor jaz vem vse blokirajo, isto kot sosedi od Avstrije do Madžarske. Vem, da imaš v tujini veliko željo po gledanju, kar lahko brez problema rešiš s kakšnih proxyjem, maš že browser extrension-e, ki praktično vse regionalno zaščiteno predvaja in so up to date. Torej po principu, če ne plačuješ RTV prispevka itak nimaš kaj, to je povse razumljivo, njihova zaveza pa pravtako ni, da mora vse delovat nemoteno širom sveta. Mimogrede, porabljajo denar od RTV prispevka in ne davkoplačevalskega.

Kar pa se vsega na RTVju tiče pa je eno navadno skropucalo. Design je v večini primerov (ne govorim samo o tej aplikaciji) za bruhar, UI/UX, da se na trenutke vprašaš, če kdo od teh developerjev to sploh uporablja, na vsakem koncu RTVja rabiš drug plugin za predvajanje od nekega Octoshape do TutiFruti.

Je pa res, da če greste naprimer na HRT, tam pa praktično ni skoraj ničesar.

zee ::

Vem, da imaš v tujini veliko željo po gledanju, kar lahko brez problema rešiš s kakšnih proxyjem, maš že browser extrension-e, ki praktično vse regionalno zaščiteno predvaja in so up to date


Proxy ne dela, dodatki za brskalniki (npr. Hola) vohunijo za tabo, VPN pa tudi ne dela, ker ima RTVSLO gnilo gostovanje.

Zelja ni velika, bi pa pasalo pogledat kaksen dnevnik tu pa tam. Pripravljen sem tudi kaj placati za ta privilegij.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Kurzweil ::

Kar se tega tiče, boš veliko boljše prišel skozi, če ti kdo šera account od SIOL TVin-a. Jaz še kamorkoli sem šel, sem lahko gledal, uporablja nas nekaj isti account hkrati, imaš ogleda za nazaj (mislim, da en teden), arhiva sicer ni. je pa na voljo kar precej programov. . Imaš seveda tudi aplikacijo za mobilne naprave,...

konspirator ::

zee
Proxy ne dela, dodatki za brskalniki (npr. Hola) vohunijo za tabo, VPN pa tudi ne dela, ker ima RTVSLO gnilo gostovanje.

https://slo-tech.com/forum/t693931/p543...
--


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2970284173 (860) PovemVfaco
»

Morebitne spremembe v plačevanju RTV prispevka (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
628604 (6734) mujek
»

Periskop

Oddelek: Sedem umetnosti
122595 (2027) jype
»

Ogled videa ni mogoč zunaj Slovenije

Oddelek: Omrežja in internet
243552 (2922) konspirator
»

RTV 4D

Oddelek: Zvok in slika
203761 (2170) m0LN4r

Več podobnih tem