» »

Zaposlitev pošta in zdravstveni pregled (THC)

Zaposlitev pošta in zdravstveni pregled (THC)

«
1
2

toponepe ::

Pozdravljeni.

Dobil sem delo na pošti v Ljubljani, kot dostavljalec paketov. Naslednji petek moram zaradi tega delati zdravniški pregled. Zanima me, če ima kdo izkušnje z zaposlitvijo na pošti in ali pri zdravniškem pregledu delajo test na droge oz. THC.

Hvala zagretim za pomoč. :)

Lp

shadeX ::

Zanima me, če ima kdo izkušnje z zaposlitvijo na pošti in ali pri zdravniškem pregledu delajo test na droge oz. THC.


Po defaultu 100% ne.

sift ::

ne gledajo načeloma, ampak znajo pa pogledat tudi to. Najboljše da piješ čimveč vode in seveda ne kadiš, če nisi reden kadilec do petka ne bo več pokazalo.

En moj kolega je imel test na zdravniškem za delo, in pač kadi , pa je dal urin brata namesto njegovega, k ne kadi.

DOOM_er ::

ob napotitvi na zdravniški pregled bi moral dobiti v podpis da se strinjaš s testom na droge. ČE tega nisi dobil načeloma ne bodo preverjali
Robots will steal your job. But that's OK

Alien123 ::

jaz nisem nič podpisal,pa so mi vseeno delali pregled na droge.. pa kaj morate res pušit toti drek? jebala vas pamet

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

Machete ::

Izmuznil se jim je pregled na brigaj se zase parameter 8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kleemen ::

Če ni skrivnost približno kakšno plačo pa boš imel kot poštar na Pošti? Samo informativno me zanima, ker poštarji non stop jočejo da niso nč plačani.

bozicek ::

Alien123 je izjavil:

jaz nisem nič podpisal,pa so mi vseeno delali pregled na droge.. pa kaj morate res pušit toti drek? jebala vas pamet


Boljse to, kot pa pivo in snopc pol pa gasa

Mislim, kaksno debilno vprasanje
Darila letos samo za poredne

koyotee ::

Kleemen je izjavil:

Če ni skrivnost približno kakšno plačo pa boš imel kot poštar na Pošti? Samo informativno me zanima, ker poštarji non stop jočejo da niso nč plačani.


Ma poštarji majo čez 1000€ neto.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Kleemen ::

To ne verjamem, vsaj glede na to kok vsi jočejo. Pa tudi delo ni ravno težko, sploh ko se navadiš. Pa urnik vrhunski, začnejo že okrog 5 zjutraj da vse napravijo, okrog 13 že zaključijo. Predvidevam da dobijo okrog 700-800eur neto.

Tilen ::

Tudi, če ti bi našli THC, to ne pomeni, da boš zaradi tega dobil odpoved. Samo malo višje boš na lestvici.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Alien123 ::

bozicek je izjavil:

Alien123 je izjavil:

jaz nisem nič podpisal,pa so mi vseeno delali pregled na droge.. pa kaj morate res pušit toti drek? jebala vas pamet


Boljse to, kot pa pivo in snopc pol pa gasa

Mislim, kaksno debilno vprasanje


Ti se kar tolaži s tem

shadeX ::

Kleemen je izjavil:

To ne verjamem, vsaj glede na to kok vsi jočejo. Pa tudi delo ni ravno težko, sploh ko se navadiš. Pa urnik vrhunski, začnejo že okrog 5 zjutraj da vse napravijo, okrog 13 že zaključijo. Predvidevam da dobijo okrog 700-800eur neto.


Furaj ti časopise pozimi v snegu, vetru, dežju, mrazu in to še ob 5h zjutraj za 700€. Se mi zdi , da te bo hitro minilo. Anyway, vsaka jim čast.

Tilen je izjavil:

Tudi, če ti bi našli THC, to ne pomeni, da boš zaradi tega dobil odpoved. Samo malo višje boš na lestvici.


Kaj pa tisti, ki se drogirajo z nikotinom? A tisti so tudi visoko na lestvici? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

FTad ::

A ni bilo nekje objavljeno, verjetno na 25kur, da morajo postarji prodajati tudi dolocene izdelke in doseci zastavljeno kvoto, sicer so penali. Ter da naj bi potem nekateri celo sami kupili kak izdelek, da so to kvoto dosegli...

Machete ::

Da. Ampak to gre bolj na zaposlene za šalterjen, kakor mi je znano. Potem sami neke brezvezne srečke kupujejo in kitajske smeti. Kakor zgledajo poslovalnice pošte je sramotno. Alibaba in Aldi v malem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

rdecaluc ::

Ja, prodat neko količino ali pa 10% od plače :/
Est modus in rebus. ,typos

DOOM_er ::

Alien123 je izjavil:

bozicek je izjavil:

Alien123 je izjavil:

jaz nisem nič podpisal,pa so mi vseeno delali pregled na droge.. pa kaj morate res pušit toti drek? jebala vas pamet


Boljse to, kot pa pivo in snopc pol pa gasa

Mislim, kaksno debilno vprasanje


Ti se kar tolaži s tem


tipičen pijanček. Moj fotr je isti
Robots will steal your job. But that's OK

toponepe ::

Kleemen je izjavil:

Če ni skrivnost približno kakšno plačo pa boš imel kot poštar na Pošti? Samo informativno me zanima, ker poštarji non stop jočejo da niso nč plačani.


Minimalc. :(

r3dkv1c4 ::

koyotee je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Če ni skrivnost približno kakšno plačo pa boš imel kot poštar na Pošti? Samo informativno me zanima, ker poštarji non stop jočejo da niso nč plačani.


Ma poštarji majo čez 1000€ neto.

Z vsemi nočnimi urami, prevozom, malico, itd.... vred.
Dela se vsaj 2 sobote......itd...

Skratka slaba plača, o odnosih pa niti ne bom izgubljal besed.

Go and try it.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

koyotee ::

r3dkv1c4 je izjavil:

koyotee je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Če ni skrivnost približno kakšno plačo pa boš imel kot poštar na Pošti? Samo informativno me zanima, ker poštarji non stop jočejo da niso nč plačani.


Ma poštarji majo čez 1000€ neto.

Z vsemi nočnimi urami, prevozom, malico, itd.... vred.
Dela se vsaj 2 sobote......itd...

Skratka slaba plača, o odnosih pa niti ne bom izgubljal besed.

Go and try it.


Dej nehaj no, kolk poštarjev poznaš, da so dal odpoved?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Machete ::

Naš zgleda srečen :]
Sobote in nočna pa se meni ne zdi nobena posebno težka okoliščina in čez jurja neto ni slaba plača.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

karnekdo1 ::

Koyotee, več kot si misliš. Sploh v zadnjem letu.
Plača pa je 955 bruto, kar znese okrog 750 neto z dodatki prikrampaš na 950-1000.
In seveda, prodaja vsega možnega se zahteva tudi od pismonoš.

sift ::

Kleemen je izjavil:

Če ni skrivnost približno kakšno plačo pa boš imel kot poštar na Pošti? Samo informativno me zanima, ker poštarji non stop jočejo da niso nč plačani.


jaz sem delal kot poštar neki cajta ful let nazaj, dobro plačajo. je pa delo katastrofalno, vsaj meni..

na DHL-ju je kolega dal odpoved ker je plača 650€.. lol 650€

psytoma ::

Kradejo nadure na veliko, veliko je drugi problemov, v Celjski regiji ogromno poštarjev daje odpovedi v zadnjem času, če bi bilo vse ok, se to že ne bi dogajalo. Kadra primanjkuje in če delavec manjka, se lepo tisti rajon razdeli na druge, delaš nadure, katere pa ti hinavsko izbrišejo oz plačajo nekaj za vzorec, toliko da je mir pri hiši.

Alien123 ::

DOOM_er je izjavil:

Alien123 je izjavil:

bozicek je izjavil:

Alien123 je izjavil:

jaz nisem nič podpisal,pa so mi vseeno delali pregled na droge.. pa kaj morate res pušit toti drek? jebala vas pamet


Boljse to, kot pa pivo in snopc pol pa gasa

Mislim, kaksno debilno vprasanje


Ti se kar tolaži s tem


tipičen pijanček. Moj fotr je isti


Je reko pijanček :D idi si hitro enga zmotat, da bo atek ponosn

hojnikb ::

^^ Kaj bo bi prihranal mariborsko narečje za gostilniške pogovore ?
#brezpodpisa

Kleemen ::

Jurja neto z vsemi dodatki? To je top plača, računaj da delaš približno od 5-13 kar je vrhunski urnik, dve soboti na mesec pa tudi ni take panike sem delal pred leti v trgovini vsak dan od ponedeljka do sobote in dve nedelji na mesec za 650eur neto. Pa računaj da so poštarji po 13 uri že doma in imajo še cel dan prost, res pa da je treba it ob 22 že spat. Sicer pa nima veze, samo informativno me je zanimalo, ker tok jočejo da je slaba plača.

...:TOMI:... ::

Meni ni jasno, zakaj se javljate na te razpise za delo, če potem cvikate. Nehaj kadit, počakaj tisti čas, da se telo znebi substanc in se nato prijavi na razpis, jao.
Tomi

Tilen ::

To so večinoma takšni, ki so prijavljeni na zavodu in "po bedariji" dobijo delo na Pošti. Potem pa panika, ker ne bi radi ostali brez.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

next3steps ::

Tilen je izjavil:

To so večinoma takšni, ki so prijavljeni na zavodu in "po bedariji" dobijo delo na Pošti. Potem pa panika, ker ne bi radi ostali brez.

Ja, sam kaditi in biti prijavljen na zavodu ne gre skupaj.

MadMen ::

next3steps je izjavil:

Tilen je izjavil:

To so večinoma takšni, ki so prijavljeni na zavodu in "po bedariji" dobijo delo na Pošti. Potem pa panika, ker ne bi radi ostali brez.

Ja, sam kaditi in biti prijavljen na zavodu ne gre skupaj.

Če živi v mama hotelu...

bambam20 ::

koyotee je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Če ni skrivnost približno kakšno plačo pa boš imel kot poštar na Pošti? Samo informativno me zanima, ker poštarji non stop jočejo da niso nč plačani.


Ma poštarji majo čez 1000€ neto.



ne posplošuj. Pod 800€ neto.

Kleemen je izjavil:

Pa urnik vrhunski, začnejo že okrog 5 zjutraj da vse napravijo, okrog 13 že zaključijo.


Tudi to ni res. Če bi malo spremljal javne objave, bi videl pa pismonoše delajo do 16- 17 ure ali pa do 18-te.

Machete je izjavil:

Da. Ampak to gre bolj na zaposlene za šalterjen, kakor mi je znano. Potem sami neke brezvezne srečke kupujejo in kitajske smeti. Kakor zgledajo poslovalnice pošte je sramotno. Alibaba in Aldi v malem.


To seveda ni res. Tudi poštarji na terenu morajo prodajati izdelke iz kataloga.

r3dkv1c4 je izjavil:

koyotee je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Če ni skrivnost približno kakšno plačo pa boš imel kot poštar na Pošti? Samo informativno me zanima, ker poštarji non stop jočejo da niso nč plačani.


Ma poštarji majo čez 1000€ neto.

Z vsemi nočnimi urami, prevozom, malico, itd.... vred.
Dela se vsaj 2 sobote......itd...

Skratka slaba plača, o odnosih pa niti ne bom izgubljal besed.

Go and try it.


Večina pismonoš ne dela ponoči.

Seveda je tukaj še mobing in pritiski od vodstva, če ne so pa penali pri plači :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bambam20 ::

Sanje o tem, kako pismonoša dela od 5 do 13 in ima 1000 plače. za delo v mrau jurja ni dobra plača,pač pa podpovrečno zanič. V pravljicah. V zadnjem obdobju je ogromno oglasov za delo pismonoše. Vsi pametni bežijo stran, ker so razmere vsako leto bolj nevzdržne. Da o stavki ne govorim.

r3dkv1c4 ::

koyotee je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

koyotee je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Če ni skrivnost približno kakšno plačo pa boš imel kot poštar na Pošti? Samo informativno me zanima, ker poštarji non stop jočejo da niso nč plačani.


Ma poštarji majo čez 1000€ neto.

Z vsemi nočnimi urami, prevozom, malico, itd.... vred.
Dela se vsaj 2 sobote......itd...

Skratka slaba plača, o odnosih pa niti ne bom izgubljal besed.

Go and try it.


Dej nehaj no, kolk poštarjev poznaš, da so dal odpoved?

Veliko.

Dokler so penzije nosili okoli, so marsikaj požrli in takrat tudi ni bilo 2 torbi letakov in ne vem še česa vse.

Pa tahitri so bili doma že ob 12 ali pa prej.

Danes je poštar samo še robot......za katerega pa nihče ne skrbi.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

konspirator ::

koyotee je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Če ni skrivnost približno kakšno plačo pa boš imel kot poštar na Pošti? Samo informativno me zanima, ker poštarji non stop jočejo da niso nč plačani.


Ma poštarji majo čez 1000EUR neto.

960 bruto.
Drugače glej oglase na zavodu in preveri, če je zraven napisana številka.
--

Zgodovina sprememb…

TOP ::

Ko greš na zdravniški boš dobil uprašalnik tudi o drogah,če jih uživaš in koliko,tako da ja kontrolirajo.

destroyer2k ::

konspirator je izjavil:

koyotee je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Če ni skrivnost približno kakšno plačo pa boš imel kot poštar na Pošti? Samo informativno me zanima, ker poštarji non stop jočejo da niso nč plačani.


Ma poštarji majo čez 1000€ neto.

960 bruto.


In treba dodat da potem največ dobi 750-800€ (z dodatkim), če je njegova ocenitev normalna. Plus tega da jim kradejo veliko ur, ker pač računalnik pokaže da bi mogel končati prej.

dope1337 ::

Odvisno ali ti bodo gledali samo v urinu ali tudi v krvi (ZELO malo verjetno - dragi test).

Imas se dovolj casa, da se spucas. Jaz vedno, ko izvem, da bom moral iti v avtoindustrijo (tam so vedno droga testi - thc, pcp, kokain, amfetamini, ipd) eno 7-10 dni prej zacnem piti po 2 skodelice brusnicnega caja na dan (pricakuj, da bos malo vec na wc hodil - urin in blato). Sem redni kadilec (po tezkem dnevu si privoscim jolo namesto piva), pa se nikoli nisem padel na testu. Je pa tudi odvisno, koliksno imajo toleranco vsebine dolocene snovi v urinu/krvi.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Kleemen ::

960 bruto ni isto kot 1000 neto.. Eni govorite tako drugi tako. :D

No sicer pa nima veze, itak me je samo informativno zanimalo. :)

TOP ::

Ja očitno nekateri ne razumejo razlike med bruto in neto.

SambaShare ::

dope1337 je izjavil:


Imas se dovolj casa, da se spucas. Jaz vedno, ko izvem, da bom moral iti v avtoindustrijo (tam so vedno droga testi - thc, pcp, kokain, amfetamini, ipd)


Čisto iz firbca, zakaj avtoindustrija to preverja?

jype ::

SambaShare> Čisto iz firbca, zakaj avtoindustrija to preverja?

Ker verjamejo, da ni mogoče, da bi posameznik droge odgovorno uporabljal.

Razen alkohola, kofeina, nikotina, amfetaminov, tramadola, hidrokodona in drugih legalnih drog, za katere se ne testira, ker je njihova zloraba družbeno sprejemljiva, ker ni protizakonita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

DOOM_er ::

Alien123 je izjavil:

DOOM_er je izjavil:

Alien123 je izjavil:

bozicek je izjavil:

Alien123 je izjavil:

jaz nisem nič podpisal,pa so mi vseeno delali pregled na droge.. pa kaj morate res pušit toti drek? jebala vas pamet


Boljse to, kot pa pivo in snopc pol pa gasa

Mislim, kaksno debilno vprasanje


Ti se kar tolaži s tem


tipičen pijanček. Moj fotr je isti


Je reko pijanček :D idi si hitro enga zmotat, da bo atek ponosn


Komično je da moj oče tudi štajerc, še bolj komično pa je da ne kadim ;)
Robots will steal your job. But that's OK

jype ::

DOOM_er> Komično je da moj oče tudi štajerc, še bolj komično pa je da ne kadim ;)

Tudi jaz ne kadim, pa kljub temu nimam zgrešenih predstav o škodljivosti in učinkih uživanja alkohola in marihuane.

DOOM_er ::

tudi jaz sem včasih kadil, sedaj ne več, nimam nič proti marihuani. Alkohol pa ja, sem gledal 21 let kaj naredi alko iz človeka in se mi neumno zdi da ljudje tako opevajo alkohol in zaničujejo travo in mečejo ljudi v koš z odvisniki od heroina. Če pogledam pri mojem očetu in ostali alkoholni familiji bi rekel imajo narkomani in alkoholiki identične vedenjske vzorce. Če pogledam mojega očeta sedaj je enako kot bi gledal našpikanca.
Sam sem bil "zadetek" skozi celoten faks, pa sem končal s povprečno oceno 8.8 (FE Ljubljana), s tem da sem imel vsa tri leta zraven faksa še službo. Nevem no, ljudje so preveč omejeni v svojem razmišljanju.
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

jype ::

Mene moti, da je marihuana prepovedana, ker to pomeni, da jo odgovorni uporabniki težje uporabljajo, neodgovorni pa lažje.

sift ::

DOOM_er je izjavil:

tudi jaz sem včasih kadil, sedaj ne več, nimam nič proti marihuani. Alkohol pa ja, sem gledal 21 let kaj naredi alko iz človeka in se mi neumno zdi da ljudje tako opevajo alkohol in zaničujejo travo in mečejo ljudi v koš z odvisniki od heroina. Če pogledam pri mojem očetu in ostali alkoholni familiji bi rekel imajo narkomani in alkoholiki identične vedenjske vzorce. Če pogledam mojega očeta sedaj je enako kot bi gledal našpikanca.
Sam sem bil "zadetek" skozi celoten faks, pa sem končal s povprečno oceno 8.8 (FE Ljubljana), s tem da sem imel vsa tri leta zraven faksa še službo. Nevem no, ljudje so preveč omejeni v svojem razmišljanju.


Se strinjam s teboj. Jaz sovražim alkohol na smrt, ga ne pijem nikoli in bi ga prepovedal, čeprav eni vejo kje je meja.

:P

Glede Trave pa, enkrat sm se zapušil ko žival... in mi je prišla na misel ena brilijantna ideja za zaslužek.. Pol čez nekaj mesecev zamisel stestiral, in je delovala. :P

Je pa tudi nekaj slabih strani...

Recimo sploh ne moreš vozit avta v miru, ker z tisti lističi za test drog, ti pokaže za 72 ur nazaj. Torej če si kadil v ponedeljek ti bo v sredo znalo še pokazat, slovenija ima pač to super glupo narejeno, jih ne briga če si tisti moment zadet , samo če je v sistemu in dovolj da najebeš (čeprav se da na sodišču težit da un moment nisi bil zadet, znanec je dobu točke in mu niso vzeli izpita)

V Ameriki pa testirajo za levele itd. in se mi zdi tudi drugje je zelo pomembno če si tisti moment zadet al če je thc iz dni al več nazaj.. Samo ta slovenija pa jih ne briga, kapsi so strogi v 3pm glede tega tukaj, čeprav v večini primerov so dejansko zadeti tisti moment.

pustimo to kolko vpliva na vožnjo, definitivno 1% kolikor alkohol, govorimo o pravilih. Ni dovoljeno

shadeX ::

Recimo sploh ne moreš vozit avta v miru, ker z tisti lističi za test drog, ti pokaže za 72 ur nazaj. Torej če si kadil v ponedeljek ti bo v sredo znalo še pokazat, slovenija ima pač to super glupo narejeno, jih ne briga če si tisti moment zadet , samo če je v sistemu in dovolj da najebeš (čeprav se da na sodišču težit da un moment nisi bil zadet, znanec je dobu točke in mu niso vzeli izpita)


Verjetno kar ne talajo tistih lističev vsepovprek. Policaji niso tako neumni kot nekateri mislijo. Če obstaja upravičen sum (čudno obnašanje, pordečele beločnice,..) verjetno boš dobil listek. V nasprotnem primeru bolj dvomim. Isto je z alkotestom. Jaz sem pihal v manj kot 10% primerih ko so me ustavili, pa še to sem 2x vozil iz smeri javne prireditve (sumim, da so vsem dali pihat).

YoYo2018 ::

Zdravo, da ne odpiram nove teme bom kar tukaj vprašal.
Kaj ti slikajo pljuča na zdravniškem pregledu za poštarja?
Hvala.

Tilen ::

Veseli bodo, če boš sprejel delo poštarja, saj jih namreč primanjkuje in to zelo. Nimam podatka, ki ga iščeš, vendar Pošta ni ravno v poziciji, da bi tukaj veliko izbirala.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije si dela še naprej sramoto (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18330058 (23158) Baja
»

Delo pismonoše

Oddelek: Pomoč in nasveti
307661 (5900) mojster_joni
»

Pošta/UE je odkrila toplo vodo

Oddelek: Loža
419919 (7939) karnekdo1
»

Kdo tuki nateguje (dogodivščine s pošto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5213956 (9009) darkolord

Več podobnih tem