» »

Prihaja LG G6

1
2
»

PrimozR ::

Še enkrat. Nexus 5X. Nexus. 5x. Uradno podprt telefon. Eden izmed prvih dveh telefonov, ki je dobil update (slednja beseda je ključna) na 7.1(.1). Torej tovarniški OTA update.

Ne morem ti pomagat, če kupuješ takšne telefone, kjer moraš posegati po neuradnih ROM-ih (ki izhajajo v časovnih okvirih, ki so le redko boljši od velikih OEM-ov s preoblekami), da dobiš približno uporabno uporabniško izkušnjo.

Dr_M ::

Evo, ze od srede se igram z novim G6. Super telefon, edino malo moti odsotnost tip in neodstranljiva baterija. Telefon je relativno majhen, lepo sede v roko, vecino folka pa moti, da ze precej ozek (sploh tiste, ki se vedno uporabljajo Note 1). Ena stvar ki se manjka, je root.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dimnik ::

Kako misliš odsotnost tipk? Ker nima led lučke, a ti kaže sporočila in klice na ugasnjenem ekranu zraven ure mislim?

Dr_M ::

Nima tipke spredaj, desne stranske tudi ne. Zame je to precej novo, ker prihajam iz skoraj 4 leta starega telefona.
Sim kartice pa se nisem dal not, ker cakam ovitek in steklo ;) Drugace pa res kaze kar nekaj stvari zraven ure, tko da verjetno tudi klice in sporocila.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dimnik ::

Saj lg že en čas dela na ta princip, da ni tipk s strani in spredaj, čakaj tu pa jih ni niti zadaj za glasnost, se pravi imaš samo v nastavitvah možnost izbire glasnosti? Ali je senzor zadaj multifunkcionalen in lahko tam izbiraš?

Dr_M ::

Na levi ima dve tipki za glanost in zadaj senzor za prst/off/on. To je to.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dimnik ::

Kaj pa v nastavitvah se ne da nastavit fingerprint za druge funkcije? Npr huawei honor ima, da lahko v galeriji brskaš po slikah, lučko lahko prižgeš, itd.

Moram it v poslovalnico malo pogledat v živo kako sede v roko itd, mogoče ga zamenjam namesto s7 edge...

Dr_M ::

Kaj pa v nastavitvah se ne da nastavit fingerprint za druge funkcije?


Mislim, da nima, sem sel cez vse nastavitve vsaj 5x. Mogoce kdaj dodajo.
Recimo sofwarske tipke se ne umikajo, kot se je to dalo nastavit recimo na G3.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dimnik ::

Tipke lahko zamenjaš? Leva desna stran? Naprimer imaš tipko za nazaj(puščica) na levi pa bi jo zamenjal na desno stran?

Dr_M ::

Ne da se, ker so to jebene googlove tipke, lahko samo dodas par brezveznih.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m0r4l1z3d ::

Ne vem kako bom, ko bo treba Note3 zamenjati, home fizična tipka mi je super, od zjutraj za alarm ugasnt do večera za večkrat nedavno odprte aplikacije pogledat, zaprt,... očitno bo treba midrange sammyja ubost.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

PrimozR ::

Tudi tam tipke verjetno kmalu ne bo več, ker so on-screen tipke cenejše.

hancy ::

Dr_M je izjavil:

Evo, ze od srede se igram z novim G6. Super telefon, edino malo moti odsotnost tip in neodstranljiva baterija. Telefon je relativno majhen, lepo sede v roko, vecino folka pa moti, da ze precej ozek (sploh tiste, ki se vedno uporabljajo Note 1). Ena stvar ki se manjka, je root.


In Dr M?

Kako se kaj obnese G6? Razmišljam o nakupu, pa vsaka info prav pride.
Thx!

gusto ::

hancy je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Evo, ze od srede se igram z novim G6. Super telefon, edino malo moti odsotnost tip in neodstranljiva baterija. Telefon je relativno majhen, lepo sede v roko, vecino folka pa moti, da ze precej ozek (sploh tiste, ki se vedno uporabljajo Note 1). Ena stvar ki se manjka, je root.


In Dr M?

Kako se kaj obnese G6? Razmišljam o nakupu, pa vsaka info prav pride.
Thx!

Jaz tudi razmišljam o nakupu, tako da bi prav prišla kakšna informacija iz prve roke.:D

Bor H ::

Jaz ga imam od nekje maja in je OK. Predvsem sem navdušen nad širokokotnim fotoaparatom in čitalcem prstnih odtisov. Ker klasične app drawer razporeditve ne prenesem sem "prisiljen" uporabljati alternativni launcher, ki pa imajo vsi po vrsti težave s čitalcem prstnih odtisov. Zvočniki bi lahko bili malenkost glasnejši, baterija je sprejemljiva (če se potrudim jo skurim do popoldne, če uporabljam telefon normalno imam zvečer še 60 %). Ekran je kr luštn, ima pa v vogalih mal prekomernega sevanja svetlobe. Edina stvar, ki me res moti je občasen coil whine med polnjenjem.

Dr_M ::

Moj nic ne cvili :D
Drugace pa po pol leta uporabe nimam vecjih pripomb, razen mogoce odklepanje s senzorjem prsta, ce je zaslon zatemnjen s proximity senzorjem, takrat zna trajat enih 5 sekund, da se zbudi, drugih tezav ni.
Stabilen (trenutno 1900ur uptime), hiter, baterija je pa od jutra do vecera.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gusto ::

Sem se zelo navdušil nad G6, potem pa sem odkril dve malenkosti, ki me malo motijo, tako da se ne bom zaganjal, ampak bom še malo počakal. Morda komu tole niti ni pomembno, vendar meni gre rahlo v nos:
- manjko led notification lučke (brez nje mi živeti ni :D), always on display mene ne prepriča
- manjko podpore za galileo, uporabljam aplikacije za sledenje pri kolesarjenju, če že kupujem nov telefon, bi si želel podporo, da vidimo, če zadeva res bolje dela

negot ::

gusto je izjavil:

Sem se zelo navdušil nad G6, potem pa sem odkril dve malenkosti, ki me malo motijo, tako da se ne bom zaganjal, ampak bom še malo počakal. Morda komu tole niti ni pomembno, vendar meni gre rahlo v nos:
- manjko led notification lučke (brez nje mi živeti ni :D), always on display mene ne prepriča
- manjko podpore za galileo, uporabljam aplikacije za sledenje pri kolesarjenju, če že kupujem nov telefon, bi si želel podporo, da vidimo, če zadeva res bolje dela

Mogoče kaj takega: https://oneplus.net/si/5t, :)

gusto ::

negot je izjavil:

gusto je izjavil:

Sem se zelo navdušil nad G6, potem pa sem odkril dve malenkosti, ki me malo motijo, tako da se ne bom zaganjal, ampak bom še malo počakal. Morda komu tole niti ni pomembno, vendar meni gre rahlo v nos:
- manjko led notification lučke (brez nje mi živeti ni :D), always on display mene ne prepriča
- manjko podpore za galileo, uporabljam aplikacije za sledenje pri kolesarjenju, če že kupujem nov telefon, bi si želel podporo, da vidimo, če zadeva res bolje dela

Mogoče kaj takega: https://oneplus.net/si/5t, :)

Malo velik, ne vem.:| Zdaj me bolj mika Huawei P10, pri Telekomu je ugoden, 24 x 13€ = 312€

Dr_M ::

Led notification is really cool, but always on display is much better. ;):))
Sem sel iz prvega na drugo, ti pa verjamem, da bi te na zacetku to motilo, ampak se hitro navadis.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OK.d ::

Kaj pa vem, mislim da manj kuri rgb dioda kot AOD, drugače s to aplikacijo si zmagal.
https://play.google.com/store/apps/deta...
LPOK.d

boris82 ::

hancy je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Evo, ze od srede se igram z novim G6. Super telefon, edino malo moti odsotnost tip in neodstranljiva baterija. Telefon je relativno majhen, lepo sede v roko, vecino folka pa moti, da ze precej ozek (sploh tiste, ki se vedno uporabljajo Note 1). Ena stvar ki se manjka, je root.


In Dr M?

Kako se kaj obnese G6? Razmišljam o nakupu, pa vsaka info prav pride.
Thx!


Hancy, pri A1 so imeli novembra akcijo, si dobil telefon LG G6 + TV: https://www.a1.si/2-zaslona-1-cena. So me prepričali v nakup in sem zelo zadovoljen.
Preveri pri njih, mogoče še traja ta akcija.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG V20 (H990DS, lanski model, hiter review)

Oddelek: Mobilne tehnologije
252750 (1864) next3steps
»

LG išče pot iz težav pri prodaji pametnih telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8314713 (10826) bambam20
»

Prihaja LG G6 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7114730 (9637) boris82
»

LG obupal nad modularnostjo

Oddelek: Novice / Android
4310096 (6940) k4vz0024

Več podobnih tem