» »

Športni nahrbtnik za prenosnik

Športni nahrbtnik za prenosnik

miha188 ::

Zdravo,

v prejšnjih temah smo depatirali o prenosniku in kupil bom HP 250 g5 i3 8GB, iščem pa nahrbtnik, ki ima ergonosmko oblikovano hrbtišče in je bolj robusten/športen - saj imam delo zelo terensko in v naravi - kakšno priporočilo (maks. 60 eur).
Še to, kakšna izkušnja pri nakupu v Tech trade center?

Hvala in lp

miha188 ::

Še to, kakšno miško priporočate tam nekje do 30 eurov, ne vem pa ali naj vzamem brezžično ali žično...

MisterR ::

Jaz uporabljam dakine pro 2 in je OK. Pač ni zdaj za to da boš metal naokrog ampak je vodoodporen, prostoren da lahko daš not vse. Še kako dodatno zaščitno peno, ima žep za laptop itd.
Miško pa glej kako tako, ki bo delala na vseh podlagah Logitech M515, Logitech Anywhere Mouse MX...
Sicer sta over the budget ampak ja, pač odvisno od potreb.

miha188 ::

Ok, hvala za nasvet. Se zavedam, več denarja več muske, bom še pustil malo ležati in se odločim.

miha188 ::

Edino to sem še premišljeval, ker imam doma že dva pohodniška nahrbnitka, ki sta odlična, me zanima ali obstaja kakšna zaščitna pena in bi samo to kupil in vržem laptop, kar v "ruzak"?

mn ::

miha188 je izjavil:

Edino to sem še premišljeval, ker imam doma že dva pohodniška nahrbnitka, ki sta odlična, me zanima ali obstaja kakšna zaščitna pena in bi samo to kupil in vržem laptop, kar v "ruzak"?


Glej "laptop sleeves". Recimo:

https://www.amazon.com/AmazonBasics-15-...

miha188 ::

Okej hvala za tale predlog, samo mi deluje tole vse tako mehko blago - jaz bi peno, da se ne sekiram ko hodim gor po hribih :)

MisterR ::

Greš v Lesnino XXL kjer prodajajo peno in blago. Kupiš oboje in daš njihovi šivilji da zašije. Da se ne zajebavaš z zadrgo ti predlagam, da naredi na ježka in je to to. Vse skupaj ne more prit več kot 20-30€ pa še najboljša rešitev za tvojo situacijo, ker lahko izbiraš trdoto pene in velikost "žepa".

miha188 ::

Super ideaja, pa glede na to da imam tapetnika v familiji, sploh ne bo problem :)

kosta ::

Hja sicer si že bolj kot ne odločen ampak morda pa komu drugemu prav pride. Skratka ne morš met vsega za borih 60€, pa po možnosti da še 20 let zdrži. Js bi brezpogojno vzel Eastpak, preverjeno vzdržljiva roba, garancije tolk da ko bo potekla ne boš več vedu kje sploh imaš ta nahrbtnik, če se slučajno kaj poškoduje so korektni. So pa cene za malce večjega (khm, nahrbtnik) z žepom za laptop malce višje.

Če koga zanima: https://bagsandmore.si/65-nahrbtniki#/

miha188 ::

Hvala za omembo, sedaj se odločen za penco, a vseeno več informacij, bolje je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup nahrbtnika za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
273685 (1775) kuglvinkl
»

Nahrbtnik za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
162761 (2114) yayo
»

Prenašanje stacionarnega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
61030 (808) matobeli
»

Foto nahrbtnik vs navadni

Oddelek: Loža
71238 (889) harmony
»

za prenosnik: torba ali nahrbtnik?

Oddelek: Kaj kupiti
324672 (3547) TeraSonic++

Več podobnih tem