» »

Prenašanje stacionarnega računalnika

Prenašanje stacionarnega računalnika

AgiZ ::

Včeraj sem razmišljal da je prenašanje stacionarnih računalnikov zelo nerodno opravilo.
Sem pogledal po netu in sem našel samo tole, kar izgleda obetavno.
https://www.amazon.com/ThinkGeek-GearGr...
Je kdo že preizkusil kaj podobnega, ima kdo kako idejo poleg teh "vrvi"?

anketar ::

maš za par ojrov une velke vreče iz lidla/konzuma al pa v sportdirect pa je

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

matobeli ::

Ja, pa ponesreč ga potem malo butneš ko ga daš v avto, ali pa ponesreč naložiš PC preko tipkovnice in jo zjebeš, da o drugi vreči kjer je LCD sploh ne govorim. Oziroma moraš bit ful previden da se ti to ne godi.

Za resno rešitev bi moral uporabit nekaj trde pene in šiviljo ki bi ti naredila zunanji ovitek ter žepe, reže za zračenje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

anketar ::

miš, tipkovnica itd. daš v backpack al pa pederušo če maš sam miško, keep it simple stupid

blackbfm ::

matobeli je izjavil:

Ja, pa ponesreč ga potem malo butneš ko ga daš v avto, ali pa ponesreč naložiš PC preko tipkovnice in jo zjebeš, da o drugi vreči kjer je LCD sploh ne govorim. Oziroma moraš bit ful previden da se ti to ne godi.

Za resno rešitev bi moral uporabit nekaj trde pene in šiviljo ki bi ti naredila zunanji ovitek ter žepe, reže za zračenje...


joj pretiravaš, nič ne bo narobe če karkoli butneš.. če boš prjel pc in ga zabrisal z vso silo v lcd potem pa res mogoče ne bo kul

AgiZ ::

Sam niti ne iscem nekaj za mis, tipkovnico, ekran... Kot je anketar rekel, to das v nahrbtnik/posebej neses.
Vrece iz lidla so resitev, a ne najprimernejsa.
Zanima me kaj v smislu pasov kot v linku, torej da imas s sabo v torbi in ne zavzame prostora, ko pa rabis pa imas pri roki.
Ni nihce drug imel teh tezav z prenasanjem kist v narocju?

matobeli ::

Ja, sem imel, pred leti. Tudi v vrečkah od mercatorja in lidla sem jih nosil, ampak kot si ugotovil to ni najprimernejša rešitev.

Kar vem ni bilo nič primernega, tale tvoja zadeva ki si jo našel sploh ni tolk slaba. najlažje bi blo dat šivilji za nardit torbo ki se prilega direkt tvojemu pcju. Lahko bi jo celo tako oblikoval da ti ne bi bilo treba odstranit oblekce med uporabo. Kakšen velcro za vente in porte...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spekuliranje Cene Bitcoina na podlagi M-Cap Tether-ja

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
493352 (1021) kow
»

Diploma + navajanje virov (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5726591 (15755) mojca
»

Morebitna kazen

Oddelek: Loža
438002 (6539) St235
»

IRC

Oddelek: Omrežja in internet
6984 (782) mitsui
»

Duron 700 samo 8.5x100

Oddelek: Navijanje
71014 (846) msmiha

Več podobnih tem