» »

Foto nahrbtnik vs navadni

Foto nahrbtnik vs navadni

harmony ::

Tisto o čemur že nekaj mesecev razmišljam je nakup novega foto nahrbtnika, ki bo obenem služil tako za prenašanje foto opreme kot opreme za pohode.

Edini, katerega sem uspel najti je tale: http://www.amazon.de/dp/B009G1NT4S/ref=...

Koliko je ta stvar vredu, pojma nimam. V trgovini sem sicer probal 35L in mi ni bil na ramenih ravno udoben. Razmišljal sem pa o tem, da nabavim nek pohodniški nahrbtnik, v katerega bi potem vstavil objektive na podoben način kot je pri zgornjem nahrbtniku.Najbrž bi me takšna kombinacija več stala, ampak tako bi imel pametno izbiro, saj je pri pohodih važno, da je nahrbtnik udoben, ne pa kot foto jajc torbe, v kateri se zašvicam po 10metrih hoje.

Potrebujem pa dovolj veliko stvar, da gre notri Tamron 150-600mm...

Ideje?

Redorange ::

Sam imam pohodniški nahrbtnik in objektive si potem spravim noter, bolj na vrhu ali stranski žep, pa ni prav nič narobe.
Ti fotografski imajo tisto peno okrog, ki pobere ogrooomno prostora, predvidevam ,da malo že popaziš ko daš nahrbtnik z ramen, da ga položiš lepo.

skyline ::

Tole bo zate: http://fstopgear.com/

Redorange ::

Ravno to pobere ogromno prostora. Pena + prostor (pravokotnik) za objektiv. Litri kar grejo v nič.
Sploh če si namenjen za kak dan več... na sliki zgleda lepo ja:)

skyline ::

Zato pa izbereš dovolj majhen ICU (penasti vložek), da ne zasede vsega prostora v nahrbtniku.

Se pa definitivno ne strinjam, da je zaščita v nahrbtniku nepotrebna (je pa res, da marsikje pretiravajo, predvsem pri LoweProju).

Redorange ::

Kar se zaščite tiče, hočem reč da lahko daš objektive med različne stvari, ki jih imaš v nahrbtniku (majce, vetrovko,...) in če malo popaziš ne bo nič narobe.
Sam ko grem v hribe (in za vse ostale kar jih poznam), vedno gledam da imam čim manj nepotrebne teže in da zavzame čim manj placa, ker po celem dnevu dveh se pozna.

Gwanaroth ::

Poglej si Lowepro Primus AW.. Noter zbašem body, 70-200 2.8, 35, 17-55 2.8, flash, 2 flaši vode, hrano za cel dan, majico, vetrovko, ... Naramnice in pasovi za vpenjanje so fajn podloženi s precej opcijami regulacije in tudi po 7 urni turi ga še vedno z lahkoto nosim.
Lights often keep secret hypnosis..

harmony ::

Gwanaroth je izjavil:

Poglej si Lowepro Primus AW.. Noter zbašem body, 70-200 2.8, 35, 17-55 2.8, flash, 2 flaši vode, hrano za cel dan, majico, vetrovko, ... Naramnice in pasovi za vpenjanje so fajn podloženi s precej opcijami regulacije in tudi po 7 urni turi ga še vedno z lahkoto nosim.

A to je neka starejša varianta?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup pohodniškega nahrbtnika

Oddelek: Šport
489189 (6719) Spxy
»

Kateri stativ za snemanje z DSLR fotoaparatom?

Oddelek: Kaj kupiti
72467 (2252) schurda
»

za prenosnik: torba ali nahrbtnik?

Oddelek: Kaj kupiti
324484 (3359) TeraSonic++
»

nahrbtnik za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
91799 (1637) aljazh

Več podobnih tem