» »

AMD plataka

AMD plataka

Dalmatinc ::

FIC AZ 11E AMD SOCKET A
FIC AZ 11E AMD SOCKET A, ATX/AC97 SOCKET A VIA KT133, DIMM PC133, AUDIO INTEGRIRAN, 1X AGP 4X, 5X PCI, UATA 100 OVERCLOCK


Kaj pravte nanjo
:D

VASkO ::

danes dobis kt133A plate za enako ceno, zato pravim na njo bljak!

Dalmatinc ::

Povej kje kero pa da je OC...

plata z DDV za 30.000 pa da je OC; če najdete ok, priznam carujete:))

yjj ::

Mislim da je najugodnejša plata MSI PRO2 ki omogoča oc, in te velja bornih 30k, žal nima ata100, vendar ga pravzaprav ne rabiš če nimaš takega diska

Dalmatinc ::

Ej kje si jo najdu;

Pa ali je to z DDV......kje si jo najdu ....

Thanx>:D

VASkO ::

MSI pro2A ima ata100 in je tudi 30 jurjev. Samo jaz osebno teh plat ne bi kupoval, ko pa je zunaj nabor kt133A, ki omogoci tudi navijanje prek FSB (epox ali msi turbo le 38 jurjev).

Dalmatinc ::

Ja zaboga ljudje kje ???? najdete tako poceni platke?

No pa še neki me zanima? Kaj zgubim če kupim platko z naborom 133 in ne 133a. Se pravi? kakšna je razlika razn tega da pač nebom moral navijati procesorja potom FSB-ja amapk le potome barvanje L1 mostičkov.

:\

VASkO ::

ni razlike druge, jaz zdaj prodajam mojo epox 8kta+ (spreminjanje mnozilnika, voltaze, STR ter mnogo dobrot, predvsem stabilnost) za borih 27 tisocakov. Ce te zanima...

Dalmatinc ::

Raje bi mel novo; sej raumeš: pa mi prosim povej kje si jo vidu>:D

VASkO ::

ktero? Govoro sem okvirne cene, drugace pa poglej pri Megahitu, al pa se kje. Mogoce res ne dobis za 30 jurjev nove, za 34 pa mogoce ze. Jaz ti dam za 26 jurjev, ce te zanima, je pa stara 3 mesce in pol.

Dalmatinc ::

Ma garancijo ! >:D

VASkO ::

kera? moja? ima, samo racuna nimam vec, ker ga nisem skopiral pa so mi pri uveljavljanju Mwst. le-tega vzeli. Drugace pa itak plate ne crkne samo tak (meni se ni ze 9 let nobena), razen ce ima ze na zacetku kaksen defekt, moja tega nima, ali pa ce strela not vdari, v tem primeru pa itak garancija nic ne hasni...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

133 or 133a

Oddelek: Pomoč in nasveti
411499 (1169) Dalmatinc
»

Kaj kupt (proc., plata, ram)?

Oddelek: Kaj kupiti
382116 (1460) Enzo77
»

Navijanje

Oddelek: Navijanje
91185 (910) VASkO
»

ATHLON ali DURON

Oddelek: Kaj kupiti
201575 (1291) olta
»

SOCKET A mamaplata

Oddelek: Kaj kupiti
101550 (1413) OChack

Več podobnih tem