» »

Prtljažnik peugeot 307 problem

Prtljažnik peugeot 307 problem

jozeprevoz ::

Dober večer.

Imam probleme z mojim peugeotom 307 2001 letnik, namreč ko odklenem voznikova vrata in jih odprem se avtomatsko odpre prtljažnik, ki ga moram potem vedno sproti zapirati, kar je precej motece. Sem bral neki na angleskih forumih da je lahko neko mikrostikalo fuč oz. kljucavnica? Je imel kdo isti problem na svojem avtomobilu in kako je to rešil.

Hvala za odgovor

Lep vikend

Jože

Mavrik ::

Jaz sem na mojem (isto 307/2001) imel podoben problem s ključavnico za prtljažnik - v mrzlem vremenu se prtljažnik ni dal zapret in sem ga moral parkrat resno močno zaloputniti. Po tem ko sem en mrzel večer rabil 20 min za zaprtje prtljažnika (ker se jasno avto ni hotel zaklenit drugače), je bila pač menjava zaklepa na prtljažnih vratih edina rešitev. :)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Scorpia ::

Očitno je to neka serijska napaka, ker pri meni je isto počelo. Sem že mislil, da je nizkotonec kriv :). Nisem se pa ukvarjal z napako, ker sem prtljažnik bolj malo uporabljal. Mislim, pa da če mehanizem podmažeš in stikalo očistis, bi se napaka mogla odpraviti. Ker poleti ni problemov, tako da dvomim da gre za kako večjo napako.
////

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

Mavrik ::

Meni so mehaniki pokazali da se nek jeziček dejansko upogne, tako da se morda da to popraviti?
The truth is rarely pure and never simple.

jozeprevoz ::

Lp

Katere zarnice gredo v tega peugeota? H1 dolge, h7 kratke? In kakšen paket rabim OBVEZNO za naše može v modrem v avtomobilu? OBA?

Hvala za odg.

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jozeprevoz ::

Torej rabim samo H7 komplet, če me ustavijo modri? Da grem juter v nabavo...

manic ::

Tudi jaz sem imel 307 2001 letnik in isti problem. Vzrok je jeziček ročke katera stiska na elektronsko stikalo. Po vsej verjetnosti se ti je ta jeziček zlomil in ne vrača ročke nazaj v prvotno pozicijo in tako konstantno pritiska na stikalo in s tem v eno odpira prtljažna vrata. Jaz sem problem rešil tako da sem plastični jeziček zamenjal z plehnatim katerega mi je naredo foter.
Glede žarnic pa, ja H7 so ta prave.

LP
Techno inside!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nosilec za kolo

Oddelek: Loža
3416461 (2716) skyline
»

zamenjati ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
677178 (4902) WizzardOfOZ
»

Avto za 22000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15317762 (12735) Timurlenk
»

Zaklenjen pasat (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5716896 (14310) Malajlo
»

Rabim izkusnje z avtomobilom Skoda Felicia 1.9 D

Oddelek: Na cesti
236259 (5524) Spajky

Več podobnih tem