» »

To uporabniško ime je že zasedeno..

To uporabniško ime je že zasedeno..

Gaius ::

Mislim.. wtf? Naredit nov račun gmail je mission impossible pod pogojem, da hočeš imet eno logično uporabniško ime, ki si ga želiš ti. Vse mogoče je že zasedeno. Tudi reči za katere bi rekel ni šans da bojo zasedene so zasedene. Edino če random udariš po tipkovnici aprgmapg potem je prosto.
Na yahoo medtem tega problema sploh ni.
  • zaklenilo: zee ()

Snackbarru ::

Malo kontra greš svojemu podpisu. Brez težav se najde prosta uporabniška imena, če ne ciljaš ravno na superkiller@gmail.com

AmokRun ::

Jaz sem pred leti za celo familijo ustvaril račune, čeprav jih takrat ni nihče rabil tako, da imamo zdaj vsi ime.priimek@gmail.com :D

shadeX ::

da hočeš imet eno logično uporabniško ime, ki si ga želiš ti


Tega se že dolgo ne da več, kot si tudi sam ugotovil. Praktično vsa imena in priimki in kombinacija le-teh je že zasedena. Ima pa to eno dobro stran.

Pošiljanje mailov na random zgenerirane naslove - kombinacije imen in priimkov, se kar dobro obnese :))

Nikonja ::

Ampak to bo zanimljivo v prihodnosti ker če je zdaj problem zamisli kako bo čez 10 let... bo potem vsak svojo domeno registiral ime@priimek.com

Furbo ::

Jaz sem si registriral svojo .si domeno, pa prek google aps si odprl (g)maile tam. Pa je. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Andrejpan ::

Ponujajo zastonj service in ljudje se pritozujejo, ker ni prostega uporabniskega imena?

shadeX ::

Ponujajo zastonj service


Ni zastonj. Plačaš z osebnimi podatki, ki jih nato uporabijo za oglaševanje, oz. samo bog ve kaj še :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Ganon ::

Jaz sem na outlooku, takoj ko se je pojavil, dobil ime.priimek@outlook.com. Od takrat je to moj primarni elektronski naslov.

Anney ::

Jaz sem še danes dobil ime in priimek na gmailu. Vedno sem rekel da morem poskusit, pa sem vedno pozabil, me je rešila tale tema. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

MadMen ::

Moj ime.priimek@gmail.com je bil že zaseden pred 5. leti, priimek.ime je bila pa prost in to s tem, da nas je v Sloveniji s tem imenom in priimkom pod 5.

mtosev ::

jaz mam ime.priimek@gmail.com in je bilo še dostopno
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

technolog ::

Jaz sem hotel odkupit domeno moj_priimek.si, pa sem nazaj dobil ponudbo za 500 evrov.

ABX ::

registriraj svojo domeno potem boš lahko imel gmail@janez.novak.com :P
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tralala999 ::

tudi jaz sem na Outlooku. Enako dobra storitev, manj vsiljiv ponudnik.

shadeX ::

Jaz tudi večinoma uporabljam MS-jevo pošto. Problem, ki ga opažam zadnje čase, je da prijavna stran ne dela. Fecthing mailov na fon tudi ne. Zgodi se random, traja pa nikoli več kot 20-45min.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Furbo ::

technolog je izjavil:

Jaz sem hotel odkupit domeno moj_priimek.si, pa sem nazaj dobil ponudbo za 500 evrov.

Saj ne rabi biti ravno priimek. Jaz na domena=priimek nisem niti pomislil, ker je te obsedenosti s priimki že preveč pri nas.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Malcolm_Y ::

AmokRun je izjavil:

Jaz sem pred leti za celo familijo ustvaril račune, čeprav jih takrat ni nihče rabil tako, da imamo zdaj vsi ime.priimek@gmail.com :D
Enako, s tem da za hčerko ni šlo, je že ena taka na Gmailu.

Furbo - tudi jaz imam domeno mojpriimek.si in mojeimemojpriimek.com. Hotel sem tudi mojpriimek.com, ampak jo ima že nek Nemec. ?! :)

StarMafijec ::

Torej, ko se boste odločali za otrokovo ime, vzemite tako, da boste še lahko zanj registrirali naslov ime.priimek@gmail.com.

borisk ::

imam ime.priimek@gmail.com in ime@priimek.si Včasih dobim na gmail kakšen mail namenjen mojemu soimenjaku iz hrvaške.

Evolve ::

Samo za info. Gmail pik v svojih naslovih ne uposteva. Torej je ime.priimek@gmail.com isto kot imepriimek@gmail.com

Tudi ce posljes mail na mail brez pik ga bo naslovnik prejel.

lebdim ::

Ja, če je naslov maila string, potem ne moreta biti stringa "ime.priimek@gmail.com" in "imepriimek@gmail.com". Sama funkcija, ki bi preverjala enakost nizov, bi vrnila false.

Ganon ::

Zakaj oživljaš dve leti stare teme? Ti je ponoči tako dolgčas?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail in preveranti: pike so pomembne (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5921473 (15190) AštiriL
»

isto ime v gmailu - latinica oz. cirilica

Oddelek: Pomoč in nasveti
91204 (916) jype
»

Google računi

Oddelek: Omrežja in internet
173640 (1904) zindo23
»

Yahoo bo recikliral e-poštne naslove

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
165940 (3897) nodrim

Več podobnih tem