» »

Masivni stoli kuhinja

Masivni stoli kuhinja

Miptrip ::

Pozdravljeni,

iščem bolj masivne stole za v kuhinjo iz lesa. Nekaj kar je robustno in se ne polomi takoj. Tole je približana oblika
Za vse nasvete se zahvaljujem.

lp

next3steps ::

Budget na komad?

Miptrip ::

Razmišljal sem okoli 50€ na komad, vendar bi plačal tudi več če so res dobri.

Tribal ::

50€na komad za masivne kvalitetne stole, dej no ne se hecat. Pod 100€ nimaš kej iskat še tm bodo bl tko tko.

spenstar ::

SPENSTAR--builder

Miptrip ::

Tribal je izjavil:

50€na komad za masivne kvalitetne stole, dej no ne se hecat. Pod 100€ nimaš kej iskat še tm bodo bl tko tko.


Saj nisem rekel, da se spoznam na te stvari. 50€ so moje sanje drugače se bomo pa že prilagodili na realnost. Čim več idej za spodobne kuhinjske stole, ki se ne zlomijo takoj ko jih pogledaš.

BlaY0 ::

Zapelji se oziroma pokliči v stolarno Videm Dobrepolje.

Tribal je izjavil:

50EURna komad za masivne kvalitetne stole, dej no ne se hecat. Pod 100EUR nimaš kej iskat še tm bodo bl tko tko.

Ne ga bixat no... ravno en teden nazaj sem gledal kvaliteten masiven hrastov stol za 50EUR samo je bil pretežek za moj okus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

next3steps ::

Okrog 55-60 evrov pridejo najcenejši, kar sem jih jaz gledal. S popustom potem prideš nekje blizu budgeta.

N0t0ri0us ::

http://murales.si/p-232-stol-5550-bukev...

V kuhinji imamo 3 identične že 10 let.

Niti najmanjše težave. Vse še super drži, ne razpadajo in se ne gugajo.

Koliko je cena ne vem.

Miptrip ::

BlaY0 kje si jih gledal?

Stoli morajo biti celi leseni brez tkanine.

bluefish ::

Si prepričan, da bi rad sedel na golem lesenem stolu? Eni so namreč oblikovani tako, da zna biti sedenje sploh neprijetno. Posledično si precej omejen z naborom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

BlaY0 ::

@Miptrip: Möbel AS se mi zdi. Ni v SLO (v SLO cene ne bi smele biti višje, kvečjemu nižje). Drugače pa imam že 10 let masivne stole iz stolarne Dobrepolje in so edini, na katere sem se usedel in me nikjer nič ni žulilo.

@bluefish: Saj lahko gor privežeš različne pouštrčke, ki jih lahko recimo kombiniraš s prtom. Tapicirani stoli tudi meni niso všeč... tapicirunga se zamaže, osmradi, obledi, razpoka, gre iz mode, younameit, masiven lesen stol bo pa ostal masiven lesen stol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Miptrip ::

Ja čisto leseni BlaY0 je povedal prave razloge. Ta stolarna, ki si jo omenil je v stečaju.

BlaY0 ::

Mislim da jih je Žnidaršič odkupil...

http://www.stolarna.si/

Mesar ::

Ti rabiš štore, to ti vsak gozdar zrihtha.
Your turn to burn!

BlaY0 ::

Pol pa zrihtaj ane ;)

Mesar ::

Reading problems? Mesnica ni gozd.
Your turn to burn!

Miptrip ::

Sem pogledal spletno stran je bolj bogu plus nič kaj masivno ne zgledajo. Bom jutri poklical pa videl kako je na stvari. Mesar tvoj prispevek je kaj točno?

ToniT ::

Sam sem kupil podobne stole pri Murales-u. So masivni in kvalitetni. Z njimi se da pomeniti o vseh podrobnostih.
V stečaju so pa že kar nekaj let, pa še zmeraj delujejo....

Miptrip ::

ToniT njihova stran ima samo oblazinjene verzije, sem poslal povpraševanje pa da vidimo kaj bo iz tega.

juroz ::

Še eden ki je za murales.
Sem kupil mizo/stole od njih pa sem res zelo zadovoljen.

bluefish ::

BlaY0 je izjavil:

@bluefish: Saj lahko gor privežeš različne pouštrčke, ki jih lahko recimo kombiniraš s prtom. Tapicirani stoli tudi meni niso všeč... tapicirunga se zamaže, osmradi, obledi, razpoka, gre iz mode, younameit, masiven lesen stol bo pa ostal masiven lesen stol.
Odvisno sicer od modela. Doma imamo take z oblazinjenim sedalom in se sedalo brez problema odstrani ter zamenjata polnilo ter prevleka. Material je pa nekaj v stilu usnja in čiščenje ne predstavlja težav.

Ampak ja, se v splošnem strinjam, da se obične lesene stole lažje vzdržuje.

Pac-Man ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jedilni stoli

Oddelek: Loža
253447 (2592) Kaboom
»

Pisarniški stol [140 kg]

Oddelek: Kaj kupiti
144020 (2962) Tilen
»

Kateri računalniški stol? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6120546 (13632) dmk
»

Stol

Oddelek: Kaj kupiti
111489 (83) andrej

Več podobnih tem